Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-19, 12:47   #3241
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Na gorze zdjęcia przed operacja na dole 8 miesięcy po zabiegu ))))
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 12:56   #3242
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dodaje opisane zdj xx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56AFA21C-9FBB-4B0E-B1C0-6FBD4581043E.jpg (96,0 KB, 345 załadowań)
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 17:35   #3243
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez ivaanka Pokaż wiadomość
Dodaje opisane zdj xx
jesli chodzi o mnie to nie widzę różnicy, ale chyba dlatego ze jestem chłopakiem
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 21:57   #3244
88moon88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ORka_ Pokaż wiadomość
Cześć

Czy któraś z was miała przeprowadzaną operację metodą zamkniętą?
Czy przy takiej metodzie można osiągnąć naprawdę widoczne zmiany?

Mam duży, długi, szeroki nos, lekkiego garbka, taki kulfon Zdecydowałam się na operację u dr. Małka w Krakowie, termin mam końcem marca, ale dopiero teraz czytając dogłębnie opinie o tym lekarzu zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić go na kogoś innego. Dużo osób w internecie zarzuca, że operacje u tego lekarza są poprawne, ale zmiany nie są oszałamiające, że są 'naturalne'. Mnie jednak interesuje wyraźna zmiana, nie delikatna Może takie rezultaty są u tego lekarza, bo operuje metodą zamkniętą?

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o dr Małku, wiem, że zdarza się że operuje także metodą otwartą ale rzadko i może któraś z was wie, czy wtedy wychodzi wszystko ok? Albo któraś z was miała operację metodą zamkniętą ale zmiana wyszła naprawdę wyraźna i jest zadowolona? (u jakiegokolwiek lekarza)

Porooosze o odpowiedź


Hejo

miałam robiony nos metodą zamkniętą w Katowicach u doktora Jerzego Wilgusa ,jestem 6 tygodni po zabiegu, nos jeszcze spuchniety , ale efekt widac gołym okiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop1 (3).jpg (109,1 KB, 366 załadowań)
88moon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 13:31   #3245
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mam takie pytanie. Gdybym zdecydowała się na operację nosa, to we Wrocławiu - a potem wrócić za granicę (Niemcy/Holandia). I jak teraz ze szwami i gipsem? Zdejmie mi to wszystko normalny lekarz na miejscu, czy znów będę musiała wracać do Wrocka?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 20:26   #3246
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja jestem prawie 5 miesięcy po operacji (u laryngologa) i muszę przyznac, ze mój nos wyglada dokładnie tak jak po zdjeciu opatrunku. Jedynie co to czubek się obniżył i nie mam już świnki, poza tym grubość bez zmian. Martwi mnie jedynie to, ze jest krzywy - wszyscy mi mówią, ze tylko ja to widzę, ale nawet na zdjęciach widać, ze „skręca” w inna stronę. Nie zostaje nic innego niż czekać do tego roku, ale wątpię, ze coś się zmieni
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 20:21   #3247
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez izus3764 Pokaż wiadomość
Ja jestem prawie 5 miesięcy po operacji (u laryngologa) i muszę przyznac, ze mój nos wyglada dokładnie tak jak po zdjeciu opatrunku. Jedynie co to czubek się obniżył i nie mam już świnki, poza tym grubość bez zmian. Martwi mnie jedynie to, ze jest krzywy - wszyscy mi mówią, ze tylko ja to widzę, ale nawet na zdjęciach widać, ze „skręca” w inna stronę. Nie zostaje nic innego niż czekać do tego roku, ale wątpię, ze coś się zmieni
nic sie nie zmieni to jest tylko fejk plotka do 6miesiexy max schodzi opuchlizna....... wiem co mowie, moj czubek nosa jest twardy jak stal, a w styczniu bedzie 3 lata po operacji, mysle ze w 2020 bedzie poprawka przed latem
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-25, 20:56   #3248
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Izus3764 jaki laryngolog Cię operował?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Weronissia90 będziesz robić operacje na NFZ? Ja będę robić na nfz w Warszawie
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 18:47   #3249
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Właściwie to dwóch laryngologow Dr Kasztelan i dr Trojanowski.
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 21:09   #3250
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez 88moon88 Pokaż wiadomość
Hejo

miałam robiony nos metodą zamkniętą w Katowicach u doktora Jerzego Wilgusa ,jestem 6 tygodni po zabiegu, nos jeszcze spuchniety , ale efekt widac gołym okiem



Nie wiem jak przód ale profil super!!
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:06   #3251
88moon88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak przód ale profil super!!
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 66287556_491092704992886_5222610898278940672_n.jpg (22,3 KB, 263 załadowań)
88moon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 14:16   #3252
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez 88moon88 Pokaż wiadomość
prosze

Też bardzo ładnie ,nos zmienia całą twarz ja już się nie mogę doczekać mojego nowego .Mam nadzieję, że w październiku będę już po operacji ,póki co mam konsultację 12 września
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 18:46   #3253
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

hej, tak zaglądam do Was co jakiś czas i trochę podczytuje Widzę, że ostatnio tutaj cisza o doktorze Skupinie. Czy ktoś czeka na CKN u niego? albo może jest jeszcze tutaj ktoś już po operacji i może powiedzieć jak tam nosek?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 09:10   #3254
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
hej, tak zaglądam do Was co jakiś czas i trochę podczytuje Widzę, że ostatnio tutaj cisza o doktorze Skupinie. Czy ktoś czeka na CKN u niego? albo może jest jeszcze tutaj ktoś już po operacji i może powiedzieć jak tam nosek?
Jestem 5 miesięcy po operacji u dra Skupina, jestem bardzo zadowolona Po zdjęciu gipsu nos był bardzo spuchnięty, ale z miesiąca na miesiąc malał i teraz uważam, że jest prawie że idealny. W moim odczuciu oczywiście, ale ja nie chciałam super małego, zadartego noska. Teraz po prostu do mnie pasuje a miałam wcześniej dużego garba, który mnie oszpecał.

Nie miałam praktycznie żadnych powikłań po operacji. Jedynie jak jest ciepło to nos się przytyka, ale wiadomo 5 miesięcy to jeszcze śluzówka nie jest w 100% taka jak przed operacją. Jak masz jakieś pytania to pisz
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 11:13   #3255
Madikulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fajnie, że dzielicie się swoim doświadczeniem Czy kostnica (zrosty) to częsty problem?
Mam mały, szczupły nos ale chciałabym żeby był jeszcze mniejszy. Mam drobną buzie i widać, że proporcje między nosem a resztą nie są zachowane.
Tylko czy lepsze nie jest wrogiem dobrego?
Madikulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 18:24   #3256
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Robił ktoś operację w Perfect Clinic w Czechach?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 20:03   #3257
Zemlyanika
Przyczajenie
 
Avatar Zemlyanika
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Pisałam o sobie + foty, jakichś 5-6 stron wcześniej. Czekałam rok aż krzywizna zniknie, ale nic z tego, czubek nadal idzie w lewą stronę (w październiku miną 2 lata). Widać to na zdjęciach, ja w lustrze nie widzę. Niestety jakoś od tego momentu nie lubię zdjęć. Niedawno robiłam do dokumentów i nie podoba mi się to co widzę.

Ładny jest jedynie profil.

Chciałabym poprawić krzywiznę, ale boję się, że ktoś bardziej mi to spartoli i wtedy deprecha murowana.

Mogę pocieszyć dziewczyny, które już po 2 tyg „płaczą”. Ja też byłam przerażona! Miałam w wielkiego strupa wychodzącego lekko poza nos, który jak odpadł zrobił mi wyrwę i myślałam, że już tak będzie, ale na szczęście wyrównało się. Miałam dwa różne nozdrza, różnica była ogromna, bo jedna dziurka była okrągła a druga była wąska, i była mniejsza o jakieś 40%, ale też się wyrównało.

Niestety nie lubię tego skrzywienia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AD364A4D-6E3D-4B9B-A970-7BED7FA05F3A.jpg (71,1 KB, 246 załadowań)
Zemlyanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 17:32   #3258
MalwinaJarek14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Wow śliczny nosek !

Ja jestem tu nowa !

Chciałbym się poddać operacji nocą w Polsce najlepiej Kielce , Kraków , Katowice gdzieś w tych okolicach ... tyle ze ja mieszkam za granica i chciałabym zrobić operacje i żebym tylko nie musiała wracać szybko na kontrole itd 😰

Któraś z was poddała się operacji w Polsce mieszkając poza granicami naszego kraju ?
MalwinaJarek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 14:05   #3259
miserablegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć Wszystkim!
Jestem tydzień po operacji nosa, na razie średnio z oddychaniem, ale mam nadzieję, że to przejdzie.
Jestem straszną panikarą i już żałuję operacji, wydawało mi się że gorzej być nie może, a teraz boję się że jednak będzie...
Nos jeszcze w gipsie (jego zdjęcie przewidziane na jutro/pojutrze) ale widać że jest krzywy - dziurki różnej wielkości i na różnej wysokości, skrzydełka nadal ogromne i różnej wielkości, końcówka nic się nie zmieniła i nadal jest wielkim kartoflem. Wiem, że na efekty trzeba czekać, a ja nawet jeszcze nie zdjęłam gipsu, ale teraz chyba nie podjęłabym się po raz drugi takiej operacji. Czasu nie cofnę, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że nie będzie tak źle.
miserablegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 05:48   #3260
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

a gdzie robilas ? i ile bedziesz na zwolnieniu ? ja mam termin na 15 listopada ale boje sie ze 2 tyg zwolnienia z pracy nie starcza ...
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 20:05   #3261
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez miserablegirl Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim!
Jestem tydzień po operacji nosa, na razie średnio z oddychaniem, ale mam nadzieję, że to przejdzie.
Jestem straszną panikarą i już żałuję operacji, wydawało mi się że gorzej być nie może, a teraz boję się że jednak będzie...
Nos jeszcze w gipsie (jego zdjęcie przewidziane na jutro/pojutrze) ale widać że jest krzywy - dziurki różnej wielkości i na różnej wysokości, skrzydełka nadal ogromne i różnej wielkości, końcówka nic się nie zmieniła i nadal jest wielkim kartoflem. Wiem, że na efekty trzeba czekać, a ja nawet jeszcze nie zdjęłam gipsu, ale teraz chyba nie podjęłabym się po raz drugi takiej operacji. Czasu nie cofnę, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że nie będzie tak źle.

Jezu jakbym siebie czytała, chociaż ja jeszcze przed ...termin mam na 25 października ,póki co jestem chora od 2 tygodni i w chorobie narzekam a co dopiero po operacji .Myślę ,że trzeba być pozytywnie nastawionym bo inaczej oszalejesz .Nos potrzebuje czasu i przede wszystkim cierpliwości ( dobra lekcja dla niecierpliwców). Domyślam się jaki to musi być stres w dniu zdjęcia gipsu, bo ja chyba w nocy spać nie będę .Nie żałuj ,tylko się ciesz ,że najgorsze za Tobą. Jaką metodą miałaś operowane?otwartą czy zamkniętą?
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:10   #3262
miserablegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Tak, miałam metodą otwartą plus resekcja skrzydełek. Jako, że mam ich nietypową budowę, miałam je przecinane w dwóch miejscach. Jestem już po zdjęciu gipsu i od razu po byłam mile zaskoczona. Nos jednak szybko spuchł i wygląda jak wielki, napęczniały balon, przypomina ten dawny, a nawet gorzej. Okłady, leki jak na razie nie dają żadnego efektu.
Mam dwa i pół tygodnia zwolnienia. Ale przy mojej opuchliźnie obawiam się, że to za mało. Będę chciała iść do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o jeszcze kilka dni.
miserablegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 10:54   #3263
RumeurRose2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej Dziewczyny,
W poniedziałek byłam na konsultacji u dra Krawczyńskiego w Łodzi.
Zrobił na mnie dobre wrażenie, był rzeczowy, konkretny, wzbudzający zaufanie.
W ciągu 2 tygodni ma mi wysłać symulację nosa po operacji.
Oprócz krzywej przegrody chcę też naprawić wygląd zewętrzny mojego nosa.
Czy któraś z was jakoś niedawno miała operacją u dra Krawczyńskiego?
Mam również umówioną wizytę u dra Dębskiego w Wawie, zastanawiam się czy nie powinnam jechać, żeby porównać...
RumeurRose2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 08:45   #3264
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny, jest jakiś dobry lekarz z bliskim terminem? Ewentualnie odkupie konsultacje na ten rok. Zapisałem się do doktora Jerzy Wilgus ale po przeczytaniu tylu opinii o poprawkach nie jestem do końca przekonany, czy ktoś miał moze tam operacje? Przechodziłem już dwa razy korektę uszu ponieważ za pierwszym razem wróciły w połowie do swojego dawnego kształtu i nie chce przezywać tego samego z nosem.
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 23:25   #3265
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja rozważam czterech lekarzy: Poznań - dr Skupin (terminy na 2021), dr S. Stępniewski (nie wiem, jak z terminami), Warszawa - dr Jadczak (terminy na styczeń) i dr Charaziński (znów nie wiem, jak z terminami, ale słyszałam kiedyś, że nie są odległe).
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 09:11   #3266
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

dr Zachara ma dość bliskie terminy i listę rezerwowych
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 20:52   #3267
Lisovva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć wszystkim!
Poszukuję dobrego chirurga, chętnie w okolicach Warszawy, ale w gruncie rzeczy za dobrym specjalistą pojadę nawet na drugi koniec Polski. Urodziłam się z rozszczepem wargi i podniebienia, i jak się łatwo domyślić w związku z tym mój nos wygląda tragicznie. Od dzieciaka wszelkie operacje były robione przez doktora Jethona, ostatnia mająca na celu poprawę wyglądu nosa w 2012 roku (już stricte plastyczna, a nie poprawiająca mój komfort życia). Niestety efekt tej operacji jest dokładnie zerowy, nos wygląda tak samo, tylko w kieszeni 7 tysięcy mniej. Dlatego szukam kogoś kto radzi sobie z takimi zabiegami. Budżet i terminy nie mają na ten moment znaczenia, tyle lat już czekałam mogę poczekać dłużej.
Chcę w końcu móc zrobić sobie zdjęcie do dokumentu i nie płakać nad tym co widzę.
Lisovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 10:35   #3268
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny, mam pytanie do Was czy któras z Was miała siniaka po ściagnieciu gipsu w miejscu usuwania garba? Ja jestem miesiac po operacji i nadal mam widocznego siniaka raz jakby schodzil a czasem wychodzi tego wiecej, po jakim czasie taka zmiana powinna zejsc?
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 14:14   #3269
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez RumeurRose2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
W poniedziałek byłam na konsultacji u dra Krawczyńskiego w Łodzi.
Zrobił na mnie dobre wrażenie, był rzeczowy, konkretny, wzbudzający zaufanie.
W ciągu 2 tygodni ma mi wysłać symulację nosa po operacji.
Oprócz krzywej przegrody chcę też naprawić wygląd zewętrzny mojego nosa.
Czy któraś z was jakoś niedawno miała operacją u dra Krawczyńskiego?
Mam również umówioną wizytę u dra Dębskiego w Wawie, zastanawiam się czy nie powinnam jechać, żeby porównać...


Cześć. A ja właśnie się zastanawiam nad nim. Czytałam o nim dobre opinie i chyba się zdecyduję na niego. I jak wysłał Ci tą symulację? Długo czekałaś na konsultację?

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
nic sie nie zmieni to jest tylko fejk plotka do 6miesiexy max schodzi opuchlizna....... wiem co mowie, moj czubek nosa jest twardy jak stal, a w styczniu bedzie 3 lata po operacji, mysle ze w 2020 bedzie poprawka przed latem
Cześć. Jestem tu nowa. Mogłabyś opisać co się stało? Operował Cię Dr. Krawczyński? Patrząc na opis jestem przerażona,bo myślałam by do niego się wybrać.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisovva Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Poszukuję dobrego chirurga, chętnie w okolicach Warszawy, ale w gruncie rzeczy za dobrym specjalistą pojadę nawet na drugi koniec Polski. Urodziłam się z rozszczepem wargi i podniebienia, i jak się łatwo domyślić w związku z tym mój nos wygląda tragicznie. Od dzieciaka wszelkie operacje były robione przez doktora Jethona, ostatnia mająca na celu poprawę wyglądu nosa w 2012 roku (już stricte plastyczna, a nie poprawiająca mój komfort życia). Niestety efekt tej operacji jest dokładnie zerowy, nos wygląda tak samo, tylko w kieszeni 7 tysięcy mniej. Dlatego szukam kogoś kto radzi sobie z takimi zabiegami. Budżet i terminy nie mają na ten moment znaczenia, tyle lat już czekałam mogę poczekać dłużej.
Chcę w końcu móc zrobić sobie zdjęcie do dokumentu i nie płakać nad tym co widzę.
Cześć kochana. Rozumiem Cię, też tak mam, ja urodziłam się również z rozszczepem wargi ale bez podniebienia. Mój nos jest również krzywy i go chciałabym zrobić,jeszcze zastanawiam się nad operacją ust,może przy okazji nosa zrobiliby mi usta,bo mam źle zszyte,że są krzywe i brzydko to wygląda. Ja myślę nad Dr. Krawczyńskim on z Łodzi,tylko nie byłam jeszcze u niego na konsultacji, a Ty może kogoś już podpatrzyłaś? W sumie bliżej by mi było do Warszawy ale nie wiem do kogo mogłabym pójść.
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 14:32   #3270
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
nic sie nie zmieni to jest tylko fejk plotka do 6miesiexy max schodzi opuchlizna....... wiem co mowie, moj czubek nosa jest twardy jak stal, a w styczniu bedzie 3 lata po operacji, mysle ze w 2020 bedzie poprawka przed latem


Opuchlizna u niektórych pacjentów schodzi do dwóch lat.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.