Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-08, 11:08   #3271
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
hej, tak zaglądam do Was co jakiś czas i trochę podczytuje Widzę, że ostatnio tutaj cisza o doktorze Skupinie. Czy ktoś czeka na CKN u niego? albo może jest jeszcze tutaj ktoś już po operacji i może powiedzieć jak tam nosek?
Ja robilam ponad 2 lata temu. Nie jestem zadowolona. Profil jest ladny, ale to tyle. Do dnia dzisiejszego mam problemy z krawiacym katarem, budze sie w nocy bo mam zatkany nos, codziennie rano smarkam krwia. Sorry za opis, ale nie chce udawac, ze jest inaczej.
Poza tym patrzac od przodu widac, ze kosci jakby sie krzywo zrosly, skrecaja w jedna strone..

Poprawiac nie bede, bo boje sie ze bedzie jeszcze gorzej. Chcialabym tylko zeby to krawienie ustalo. Bylam u laryngologa, ale on nic nie widzi...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:20   #3272
tomek0700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

hej, piszecie o dr hab. Trojanowskim, jak wyglądają wasze nosy po nim? podobno bardzo dobrych fachowiec?
tomek0700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 16:17   #3273
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez lidkovva Pokaż wiadomość
Po takim zabiegu opuchlizna zacznie schodzić najwcześniej za pół roku, a przez ten czas lepiej się oszczędzać. We Wrocławiu w Knack Clinic robią w znieczuleniu miejscowym więc powrót do siebie zaraz po zabiegu jest łagodniejszy.


CKN w miejscowym czy chrzęstną?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 19:09   #3274
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Arrow dr Grażyna Nasińska- Jurek operacja nosa

Witam wszystkich,

planuję operację plastyczną nosa, chciałabym wybrać dobrego chirurga plastycznego z Warszawy.
Myślałam nad dr Grażyna Nasińska- Jurek z kliniki dr Szczyta, czy jest tutaj może jej pacjentka i chciałaby się ze mną podzielić opinią?

Planuję wymodelować końcówkę nosa, chciałabym mieć punktowe zakończenie nosa, a nie szeroką końcówkę i wymodelować płatki(boki) nosa.

A może polecacie innego chirurga plastycznego z Warszawy? Bardzo zależy mi na dobrym specjaliście, będę wdzięczna za wszystkie opinie
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-17, 01:57   #3275
kin_ga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć Wam! Po przeczytaniu całego wątku prawdopodobnie zdecyduję się na korektę nosa u dr. Krawczyńskiego.
Fps, czy mogę napisać do Ciebie w wiadomości prywatnej?

Edytowane przez kin_ga123
Czas edycji: 2019-11-17 o 16:02
kin_ga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 12:56   #3276
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć ! Też planuję u niego robić. Dzwoniłaś już może? Ja jeszcze nie i w sumie nie wiem na co czekam :P Zastanawiałam się czy nie wysłać do niego emaila na razie.
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 11:13   #3277
kin_ga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć, tak, jestem umówiona na konsultację w październiku 2020 roku.
Mam również umówioną (już od roku ) konsultację u dra Szczyta, ale on podobno lubi partaczyć noski... Więc nie wiem, czy zdecydowałabym się na zabieg u niego.
Myślałam wcześniej także o Łątkowskim i Lembasie, tak więc do tych też wybiorę się na konsultacje. W najbliższym czasie chcę podjechać do Łątka, u niego jest tak, że przyjmuje po prostu w środy, na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.
Natomiast Krawczyński jest chyba moim top 1.
kin_ga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 16:29   #3278
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kin_ga123 Pokaż wiadomość
Cześć, tak, jestem umówiona na konsultację w październiku 2020 roku.
Mam również umówioną (już od roku ) konsultację u dra Szczyta, ale on podobno lubi partaczyć noski... Więc nie wiem, czy zdecydowałabym się na zabieg u niego.
Myślałam wcześniej także o Łątkowskim i Lembasie, tak więc do tych też wybiorę się na konsultacje. W najbliższym czasie chcę podjechać do Łątka, u niego jest tak, że przyjmuje po prostu w środy, na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.
Natomiast Krawczyński jest chyba moim top 1.

Ojejku dopiero na październik? Czemu ja myślałam,że to będzie szybciej W takim razie muszę się sprężać i szybciej się umawiać,bo będę czekała jeszcze dłużej. A dzwoniłaś umawiać się,czy mejlowo?

Zastanawiałam się nad dr.Szczytem ale ma jeszcze dłuższe terminy i naczytałam się,że wcale takich dobrych nosów nie robi,że teraz gorzej po tych programach w TV,bo taki znany,no i ceny ma dużo większe.

Dasz znać jak będziesz po konsultacji u innych dr. i powiesz jak wrażenia,bo ja wybrałam jednego i tylko do niego mam zamiar pójść,a może powinnam też do kogoś innego się umówić,a potem wybrać. Już sama nie wiem.
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 12:03   #3279
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ja mam jutro operacje nosa i strasznie ale to strasznie się stresuję ale najbardziej boję się narkozy ,że się nie obudzę albo uduszę .Lekarzowi ufam ,a przynajmniej staram się ...
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 12:16   #3280
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja nie wiem skąd taki strach przed narkoza u ludzi młodych. I rzadko też słyszę o przypadkach, że ktoś tam (zdrowy) się nie wybudzil. Tysiące ludzi maja operacje pod narkoza, młodych, starych, a mimo wszytko się budzą, żyją.
Ja miałam już jedną narkozę. Nie było to super przeżycie, natomiast zasypia się w ciągu sekund, jak się boisz to poproś o głupiego Jasia (mnie normalnie pytali przed, czy chce i chciałam). Tak cię to otumani, że nie będziesz wiedziała co się dzieje. Ja podobno (z relacji dziewczyn na sali) dostałam tabletke i po 5 min już spałam. Po chwili przyjechała pielęgniarka i mnie zabrała. A mi się wydawało jakby od podania tabletki do zabrania mnie minęło kilka godzin. Potem dostałam w wenflon narkozę i obudziłam się już po wszystkim, chociaż minęło dobrych kilka h od operacji. I za chwilę poszłam spać dalej, na kolejne kilka godzin. Operacje miałam przed południem, a dopiero przed wieczorem wróciłam do siebie na sale.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 08:46   #3281
RumeurRose2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

[QUOTE=byc1piekna;87299812]Cześć. A ja właśnie się zastanawiam nad nim. Czytałam o nim dobre opinie i chyba się zdecyduję na niego. I jak wysłał Ci tą symulację? Długo czekałaś na konsultację?[COLOR="Silver"]


Hej, no więc ostatecznie byłam też na konsultacji u dra Tomasza Dębskiego w Warszawie i jednak zdecydowałam się na niego.
Bardziej mi przypadł do gustu jego sposób traktowania pacjentów, rzeczowość, profesjonalizm. Dr Krawczyński z Łodzi w końcu wysłał mi obiecaną wizualizację wyglądu nosa, ale czekałam na nią ponad miesiąc i kompletnie się nie zrozumieliśmy- wizualizacja nie odpowiadała moim oczekiwaniom. Rozumiem, że nie ma co oczekiwać super idealnego noska, ale ten z jego wizualizacji mnie zawiódł. Dodatkowo powiedział, żebym się zastanowiła nam implantem brody, dżizas... Dam Wam znać, jak będę po zabiegu u dra Dębskiego. Mam termin w lutym
RumeurRose2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 14:13   #3282
monique898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć dziewczyny ! Mam za jakiś czas operacje niska u dr Skupina. Mam pytanko do kogoś kto ma już taka operację za sobą. Czy przed operacją będę mogła jeszcze na spokojnie porozmawiać z Panem Doktorem o kształcie nosa ? Na konsultacji pytałam o parę innych rzeczy ale samego kształtu nie omawialimy. Zdaje sobie sprawę że to nie jest koncert życzeń ale chodzi mi o moje sugestie typu delikatnie zawarty nosek zamiast całkowicie prosty itp... Jak to wygląda? Czy generalnie jest tak że co wyjdzie to wyjdzie ? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Przepraszam za słownikowe psikusy
monique898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 14:31   #3283
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez monique898 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Mam za jakiś czas operacje niska u dr Skupina. Mam pytanko do kogoś kto ma już taka operację za sobą. Czy przed operacją będę mogła jeszcze na spokojnie porozmawiać z Panem Doktorem o kształcie nosa ? Na konsultacji pytałam o parę innych rzeczy ale samego kształtu nie omawialimy. Zdaje sobie sprawę że to nie jest koncert życzeń ale chodzi mi o moje sugestie typu delikatnie zawarty nosek zamiast całkowicie prosty itp... Jak to wygląda? Czy generalnie jest tak że co wyjdzie to wyjdzie ? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Przepraszam za słownikowe psikusy


Masz rozmowę przed op.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 16:15   #3284
kasiafff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

w jakim czasie po operacji nos doszedł do finalnego kształtu?
kasiafff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:14   #3285
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny,a Wy macie email do Dr. Krawczyńskiego ? Bo nie mogę nigdzie znaleźć
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 08:58   #3286
kin_ga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
ja mam jutro operacje nosa i strasznie ale to strasznie się stresuję ale najbardziej boję się narkozy ,że się nie obudzę albo uduszę .Lekarzowi ufam ,a przynajmniej staram się ...
I jak się czujesz, już "po"? Wszystko dobrze u Ciebie?
kin_ga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 20:10   #3287
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

W wielu miejscach czytałam, że finalnie ok roku. Znalazłam też, że po 3-4 miesiącach, ale po toku można operować ponownie choć to ryzykowne. Ja tez miałam niedawno korektę. Póki co nos nie powala. Też szukam informacji kiedy ostatecznie widać efekty.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Super wyglądasz. Nosek piękny, zresztą Ty też. Super, że u Ciebie udało się tak jak chciałaś
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 21:58   #3288
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Tak już po dziękuję za troskę .Dzisiaj 3 doba a ja walczę z katarem ,nie można wydmuchać nosa, spać na boku same ekstrasy
W czwartek mam zdjęcie gipsu ...ehh mam nadzieję, że się miło zaskoczę
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 09:45   #3289
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Będzie dobrze! Zobaczysz zresztą sama. To normalne, że denerwujesz się.

Ja niestety myślę nad poprawką. Nos nadal ma garba, co prawda o wiele mniejszego ale jednak i nie jest mały. Wiem, że miałam duży nos i teraz tak myślę, że chyba moje oczekiwania były za duże. Ale skoro już się zdecydowałam to myślałam, że będzie obwisłe lepiej. Póki co czekam do marca i zdecyduję co dalej. Nie wiem czy do marca coś się poprawi. Mam wrażenie, że z dnia n dzień nos jest coraz większy. Czy którąż z Was tez tak miała. Niby nos miał być subtelniejszy ale średnio to widzę.

Cieszę się, jak piszecie, że efekt po jest fajny i jest zadowolenie bo to znaczy, że po CKM może być lepiej.

Piszcie wasze wrażenia po i czy robicie korektę i jak się goi po korekcie.
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-01, 09:55   #3290
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja się boję, że zrobią mi operację, wycierpie się, a koniec końców i tak efekt mnie nie zadowoli

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 10:35   #3291
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czy katar utrudniający oddychanie jest czymś normalnym po operacji? jak długo się może utrzymywać? gdyby nie to plus boląca chrypka(krtań) czułabym się dużo lepiej
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 13:37   #3292
kwiatuszek828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez nimqua Pokaż wiadomość
dziewczyny,
potrzebuję Waszej opinii. Jestem dokładnie 3 tyg. po zabiegu, dwa tygodnie nosiłam gips. Po zdjęciu, już drugiego dnia zauważyłam twarde zgrubienie na kości między oczami, bardziej z lewej strony - duże, widoczne przy przyjrzeniu się i wyczuwalne wyraźnie. Następnego dnia wzdłuż nosa po lewej stronie pojawiło się uwypuklenie, będące jakby przedłużeniem tego spomiędzy oczu. Jest to twarde, przy naciskaniu mocnym jakby "skrzypi" (wiem, że to przedziwne!), takie jest jakby ruchome na krawędziach..Dodam, że nie miałam robionej oseotomii, bo kość była zbyt twarda, i lekarz tylko ściął garbek i uzupełnił grzbiet nosa właśnie fragmentem tego wyciętego garbka, odpowiednio wyprofilowanego (nie wiem, czy jestem zrozumiała?) Czy moje zgrubienia to kostnina?(ścięcie grabka to jakby nie było cięcie kości!) Jeśli nie, to co to może być? Mój lekarz jest na urlopie - poza kontaktem, spróbowałam top skonsultować z innym, ale chyba źle trafiłam - powiedział, że to mogą być opiłki z kości!!!!!czy to możliwe, że oni te opiłki zostawiają w środku??i że może przyrosną! ja nie chcę, żeby przyrosło, tylko zniknęło!!!!!!!!!i wpakował mnie w opatrunek znowu (plastikowy na szczęście ). Mój lekarz zabronił nos masować, uciskać i tp.. Bardzo proszę, jeśli ktoś miał podobne problemy, albo nie miał, ale ma opinię na ten temat o pomoc! nie muszę chyba dodawać, że po prostu wariuję - niedługo przypłacę zabieg załamaniem nerwowym.
pozdrawiam

ja mam dziurę☠miedzy oczami z prawej strony i kostine (mały garb no i czubek opadl) jestem rok po operacji, z której nei jestem zadowolna bo nie mialam problemy z oddychaniem przez rok, poddalalm sie operacji u laryngologa który mnei uratował i przywócił mi funkcjonalność nosa bo mialam w środu nie ciekawie… ale życzę ci powodzenia w gojeniu .

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
CKN w miejscowym czy chrzęstną?


Sent from my iPhone using Tapatalk
moja siostra miala u neigo operacje noska i jest mega zadowolona ja żałuję że się☠tam na konsultacje nei wybralam tylko poszlam do wysockiego i jestem bardzo niezadowolona.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
CKN w miejscowym czy chrzęstną?


Sent from my iPhone using Tapatalk
moja siostra miala u neigo operacje noska i jest mega zadowolona ja żałuję że się tam na konsultacje nei wybralam tylko poszlam do wysockiego i jestem bardzo niezadowolona.
kwiatuszek828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 14:00   #3293
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witaj,

też został mi garbek niestety. Gips nosiłam 10 dni. Zaraz po zdjęciu gipsu nie był widoczny, ale z dnia na dzień był coraz bardziej widoczny. Końcówka nosa też jakby większa. Ja będę raczej chciała, żeby lekarz dopiłował mi tego garbka.

Nie widzę Twojego noska, więc trudno się odnieść, ale pamiętaj, że nos układa się ok roku, a pierwsze efekty widac po ok 4 miesiącach. Czytałam historie dziewczyn, które też były załamane a po kilku miesiącach pisały, że garbek znika. Jeżeli Cię to niepokoi skonsultuj to ponownie z lekarzem. Ale przede wszystkim nie smuć się nie denerwuj. To nic nie zmieni. Ja staram się nie myśleć i nie lubię patrzeć w lustro.
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:12   #3294
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej ja tez mam malutkiego garbka , jestem 2 miesiac po operacji i tez sie zastanawiam czym.to jest spowodowane i czy sie jeszcze wchlonie?
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:43   #3295
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

To nie katar tylko wydzielina z nosa, który się oczyszcza. Jest to normalny objaw. U mnie utrzymywał się przez ok 2 tygodnie. Mało komfortowe ale do przeżycia. Bądź cierpliwa, efekt wynagrodzi Ci to.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Do Malutka 12389: obawiam się, że w moim przypadku za mało spiłowana kość. Nie wiem czy u mnie się wchłonie. Lekarz mówił na konsultacji przed operacją, że jak będzie za mało ścięte to dotnie drugim razem. Myślę zatem, że to się pewnie zdarza.

A Ty rozmawiałaś z lekarzem? Pytałaś skąd to może być?
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 22:17   #3296
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Joanna_Beata, zdradzisz, u kogo robiłaś operację?
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 05:14   #3297
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Wolałabym nie. Ale to żaden z tych o których piszą inne dziewczyny.
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 19:14   #3298
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie rozmawialam bylam tak zaslepiona ta operacja ze do tej pory nic nie widzialam, na nastepnej konsultacji zapytam doktora co to jest , chyba ze do tej pory juz zniknie) mam taka nadzieje)
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 21:58   #3299
Joanna_Beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A tylko ten garbek Cię niepokoi? Mnie chyba bardziej duża końcówka nosa, tzn. część chrzęstna nosa. Myślałam, a właściwie miałam nadzieję, że ta część będzie mniejsza. Trudne to wszystko.

Daj znać jak u Ciebie.
Joanna_Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 11:54   #3300
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Tak u mnie tylko ten garbek, reszta wydaje się ok zobaczymy. Jestem dobrej myśli ze wszystko się unormuje. Tak jest to operacja dla cierpliwych, niestety wszystko wymaga czasu...
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.