Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 19:16   #1621
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
I jak jestes zadowolona ze operowalas sie u tego dr ??
Bardzo jestem zadowolona,jest tak jak chciałam.Tylko że zastanawiam się czy złapałam teraz jakąś infekcję wirusową bo mam katar
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:20   #1622
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja bym na twoim miejscu skontaktowala sie z lekarzem bo wiesz twoj nosek to swieza sprawa a jka sie cos bedzie zle golilo prez ta infekcje wirusowa . Kiedy nam tu sie pochwalisz zdjeciami ??
a mozna gdzie zoabczyc nosek twoj przed operacja?
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2016-01-16 o 19:23
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:00   #1623
201701051230
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 721
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez gremi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie:Jak długo po operacji nosa utrzymywał się taki sluz surowiczy(na początku podbarwiony krwią).Jestem 9 dzień po i kurczę...mam taki wodnisty katar .Czyżbym się przeziębiła? Gardło też mnie trochę boli ponieważ mam podrażnione od oddychania ustami i ssania tabletek.
Łykaj maxymalna dawkę rutinoscorbinu i pij wodę z cytryna
Miałam to na początku i tak szybko przeszło .
Po drugiej kontroli moj dr daje kropelki z antybiotykiem profilaktycznie
201701051230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:13   #1624
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Gremi ból gardła moze byc Od tej rurki do narkozy, ale chyba najlepiej isc do lekarza bo katar i smarkanie tuż po operacji moze byc niebezpieczne.
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 10:35   #1625
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dzięki dziewczyny za szybką odpowiedz.Jak narazie nie jest zle,katar chyba mam ale jest on bezbarwny.Zobaczę jak będzie w poniedziałek.Najważniejsz e ,ze mogę oddychać przez nos.łykam rutinoskorbin,łykam witamine d,wypijam litry wody z cytryną,do nosa spray z wodą morską,masc diprogenta i masc rinopanteina.Profilaktycz nie do gardła tantum verde i tymsal....Ale mam pechadobrze ze dostałam masc diprogente bo ona jest z antybiotykiem.Drugą kontrolę mam dopiero na samym początku lutego.Może jednak to nie katar ,moze tak jest po operacji??znalezione w interniecie:"PETER • PONAD PÓŁ ROKU TEMU
Witam wszystkich.
Jestem 24h po korekcji przegrody nosowej i mam rowniez straszny katar (tampony ciągle w nosie jutro bedą wyciągane) Otoz ten katar to normalne zjawisko po zabiegu (jest naturalna obrona nosa przed ciałem obcym takim jak te wszystkie tampony płytki szwy itp.) Nie ma sie czym przejmować.

Edytowane przez gremi
Czas edycji: 2016-01-17 o 10:47
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:31   #1626
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja nie mialam po zabiegu zadnego kataru ani w ogole zadnej wydzieliny. Od momentu wyjecia setonow miewalam czasami zatkany nos, ale nic sie z niego nie wydostawalo, zadna ciecz
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:04   #1627
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Ja nie mialam po zabiegu zadnego kataru ani w ogole zadnej wydzieliny. Od momentu wyjecia setonow miewalam czasami zatkany nos, ale nic sie z niego nie wydostawalo, zadna ciecz
zamiast setonow miałam płytki silikonowe przez cały tydzien.Wtedy też miałam sluzową wydzieliną na początku podbarwioną krwią.
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:28   #1628
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mi przez setony tez sie saczylo (taka wodo-krew), ale po ich wyjeciu juz nie.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:47   #1629
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Mi przez setony tez sie saczylo (taka wodo-krew), ale po ich wyjeciu juz nie.
a miałaś robioną przegrodę nosową?
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 12:29   #1630
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Tak, mialam przegrode + przeszczep z przegrody na koncowke nosa.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:36   #1631
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

o nie za 2 tyg operacja a ja zaczynam chorowac Jak sie szybko wyleczyc?!
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 14:53   #1632
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ja właśnie dzisiaj byłam na kontroli u lekarza(larygnolog) i dzisiaj ost.tabletka antybiotyku ,przez 2 tyg. mam brać gryprosine jeszcze
i uważać na siebie bo w końcu jestem po zapaleniu krtani nowy termin mam już ustalony ,mam nadzieję, ze tym raz się nie rozchoruję bo gdyby nie choroba dzisiaj miałabym operacje.
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 18:46   #1633
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
o nie za 2 tyg operacja a ja zaczynam chorowac Jak sie szybko wyleczyc?!
Najlepiej wybrać się do lekarza i powiedzieć o operacji...bez antybiotykow się nie obejdzie.Mnie chyba dopadło jak oddychałam ustami po operacji...biorę witaminę c,wypijam litry wody z cytryną jem kiwi ...oczyszam nos sprayem z solą morską(rewelacja)...zużył am chyba tysiąc chusteczek.Całe szczescie ,że moj katar jest bezbarwny...wirusowy.Tera z jest najgorszy okres uważajcie na siebie.
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:02   #1634
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Powiedzcie mi dziewczyny jakie lekarz robi poprzez maila może zrobić wizualizacje noska przed i po? jeślimacie takiego lekarza proszę o jego maila będę wdzięczna
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:05   #1635
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny macie może takiego lekarza który robi wizualizacje przez maila noska przed i jak będzie wyglądał po .jeśli tak proszę o maila
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:12   #1636
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez gremi Pokaż wiadomość
Najlepiej wybrać się do lekarza i powiedzieć o operacji...bez antybiotykow się nie obejdzie.Mnie chyba dopadło jak oddychałam ustami po operacji...biorę witaminę c,wypijam litry wody z cytryną jem kiwi ...oczyszam nos sprayem z solą morską(rewelacja)...zużył am chyba tysiąc chusteczek.Całe szczescie ,że moj katar jest bezbarwny...wirusowy.Tera z jest najgorszy okres uważajcie na siebie.

juz jest troche lepiej, cale szczescie kataru jeszcze nie zlapalam.. narazie tylko gardlo. ssam tableki, pije herbate, ubieram sie jak na syberie. jutro ide robic krew Widzialam ze ktos o HIV pisal, aczkolwiek u mnie na liscie tego nie ma.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:28   #1637
Dana0523
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dziewczyny napiszcie proszę czy wy jak szłyście na operację to zostawialyscie dwa paznokcie bez zelu????mam zel na paznokciach i lekarz mi powiedział zebym dwa paznokcie zostawiła czyste ale gdy dzwonila do mnie kobietaz rejstracji żeby potierdzic zabieg to mówiła ze nie ma takiej potrzeby.....
Dana0523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:05   #1638
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dana0523 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie proszę czy wy jak szłyście na operację to zostawialyscie dwa paznokcie bez zelu????mam zel na paznokciach i lekarz mi powiedział zebym dwa paznokcie zostawiła czyste ale gdy dzwonila do mnie kobietaz rejstracji żeby potierdzic zabieg to mówiła ze nie ma takiej potrzeby.....
Przy każdej operacji ,zakłada się na palec taką żabkę ,ktora mierzy natlenienie organizmu.Więc trzeba zmyć lakier...Proszę się posłuchać lekarza ,bo to on zna się lepiej niż pani recepcjonistka.

Edytowane przez gremi
Czas edycji: 2016-01-21 o 15:07
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:40   #1639
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Trzeba zdjac zele, akryle i nawet lakier.
Nie tylko o zabke chodzi: paznokcie jako pierwsze staja sie sine jesli cos jest nie tak podczas operacji.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 22:20   #1640
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Trzeba zdjac zele, akryle i nawet lakier.
Nie tylko o zabke chodzi: paznokcie jako pierwsze staja sie sine jesli cos jest nie tak podczas operacji.
Dokładnie, ja musiałam zmyć nawet u stóp
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 11:08   #1641
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Czy robiąc operację w lecie nie zaszkodze swojemu nosowi? Czytałam na wątku Doktora Skupina że opuchlizna powoduje wypychanie kostek a przecież w lecie nos na pewno bardziej puchnie. Nie będę robiła tej operacji u Skupina ale czy wakacje to dobry czas na operację nosa? Czy lepiej poczekać do września lub października?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 21:15   #1642
Dana0523
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dzięki dziewczyny za odpowiedz.tak właśnie zrobiłam.teraz tylko czekam na poniedziałek i marzę żeby już było po wszystkim.powiedzcie mi czy faktycznie to oddychanie jest takie męczące po zabiegu?kiedy mogłyście zacząc oddychać przez nos?i po zabiegu spałyście na wpółsiedząco?nie wyobrażam sobie tego bo zawsze śpie na brzuchu ...
Dana0523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 21:32   #1643
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Czy robiąc operację w lecie nie zaszkodze swojemu nosowi? Czytałam na wątku Doktora Skupina że opuchlizna powoduje wypychanie kostek a przecież w lecie nos na pewno bardziej puchnie. Nie będę robiła tej operacji u Skupina ale czy wakacje to dobry czas na operację nosa? Czy lepiej poczekać do września lub października?
Nie wiem jak to jest bezpośrednio po operacji/z tymi kostkami, ale jak byłam w zeszłym tygodniu na urlopie (4 miesiące po zabiegu) i temperatury sięgały nieraz 30*, to nie czułam się komfortowo budząc się z opuchniętym nosem Tzn nie że się źle czułam, bolało czy coś - ale po prostu wiem, że raczej bym nie chciała odczuwać pooperacyjnego nastroju latem.
Cytat:
Napisane przez Dana0523 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedz.tak właśnie zrobiłam.teraz tylko czekam na poniedziałek i marzę żeby już było po wszystkim.powiedzcie mi czy faktycznie to oddychanie jest takie męczące po zabiegu?kiedy mogłyście zacząc oddychać przez nos?i po zabiegu spałyście na wpółsiedząco?nie wyobrażam sobie tego bo zawsze śpie na brzuchu ...
Ja nie wiedziałam jak sobie poradzę z tym spaniem i to był chyba największy kłopot i strach dot. samej operacji - pierwsze dni to była masakra, kręgosłup mi nie wytrzymywał. Aczkolwiek ja jestem bardzo wrażliwa na spanie na plecach; ale po paru dniach już się tak przyzwyczaiłam do spania z rogalem na plecach właśnie, że aż dziwnie było mi wrócić do spania na brzuchu Przyzwyczaisz się, kwestia czasu
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 07:36   #1644
Ina_benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja tez się szykuje własnie latem do operowania nosa i tez się trochę boję bardziej tego, że w lecie trudno ukryć zaklejoną twarz. I ogólnie spocona upałem skóra plus opatrunek na nos to jakoś tak słabo...
Ina_benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 12:56   #1645
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ina_benita Pokaż wiadomość
Ja tez się szykuje własnie latem do operowania nosa i tez się trochę boję bardziej tego, że w lecie trudno ukryć zaklejoną twarz. I ogólnie spocona upałem skóra plus opatrunek na nos to jakoś tak słabo...
No właśnie, tym bardziej opatrunek nie będzie się odklejał od potu?
Nie wiem sama czy nie lepiej poczekać do września albo października, tyle wytrzymałam to może i wytrzymam te kilka miesięcy. Zresztą planuję operację u Dr Krawczyńskiego w Łodzi a tam terminy są już na lipiec a nawet nie byłam na konsultacji więc pewnie termin operacji nie wypadnie mi na wakacjach.
Ina czy Ty masz już jakiegoś Doktora do poprawy swojego nosa? Czytam Twoje posty na Beauty i strasznie mi przykro że to Cię spotkało, jednocześnie strasznie Ci kibicuje i wiem że na pewno tym razem Twój nosek będzie cudowny
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:52   #1646
neciakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy to potwierdzone informacje ze w lodzi u krawczynskiego terminy są na lipiec?! To psuje wszystkie moje plany ;(
neciakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 09:36   #1647
Ina_benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Nowa jaa
Na mnie Dr Krawczyński zrobił rewelacyjne wrażenie

Myślę, że terminy u Dr mogą się zwalniać czasem, może warto tam dzwonić. Poza tym skoro chcesz na jesieni to chyba się wstrzelisz idealnie z konsultacją i potem terminem
I zawsze można poprosić przecież o termin na póżniej, jak wolne są od lipca to i na wrzesień myslę zapiszą jak poprosisz.

Edytowane przez Ina_benita
Czas edycji: 2016-01-24 o 10:33
Ina_benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:59   #1648
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez neciakk Pokaż wiadomość
Czy to potwierdzone informacje ze w lodzi u krawczynskiego terminy są na lipiec?! To psuje wszystkie moje plany ;(
Tak, kilka razy dzwoniłam do Łodzi i się pytałam. W Warszawie terminy są krótsze.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ina_benita Pokaż wiadomość
Nowa jaa
Na mnie Dr Krawczyński zrobił rewelacyjne wrażenie

Myślę, że terminy u Dr mogą się zwalniać czasem, może warto tam dzwonić. Poza tym skoro chcesz na jesieni to chyba się wstrzelisz idealnie z konsultacją i potem terminem
I zawsze można poprosić przecież o termin na póżniej, jak wolne są od lipca to i na wrzesień myslę zapiszą jak poprosisz.
Ja jeszcze nie byłam na konsultacji więc mam nadzieje że będę miała takie same wrażenia po konsultacji jak Ty
Dzwoniłam do Łodzi (bo tak akurat chce mieć operację) to terminy konsultacji się nie zwalniają, a dzwoniłam naprawdę już sporo razy, Pani z recepcji mówiła że raczej terminy operacji się nie zwalniają.
Na razie niestety nie mogą zapisać mi terminu operacji bo żeby zapisać termin operacji najpierw muszę mieć konsultację więc pewnie sobie jeszcze poczekam.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 21:34   #1649
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny a można prosić numer do łodzi żeby zadzwonić zapisać na konsultacje do doktora krawczynskiego? i na kiedy są najbliże wolne terminy w łodzi na kkonsultacje? i na operację?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:29   #1650
kuchde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczynki, mój tż wymyślił, że na dzień kobiet zafunduje mi tatuaż. Operacja we wrześniu. Orientujecie się, czy to jakieś przeciwwskazanie jest?
kuchde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.