Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 08:05   #1261
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam bardzo cienkie wlosy i chcialabym je troche zagescic,czy metoda micro ring bedzie dobra?Moja kolezanka miala wlosy tak przedluzane ale ringi byly widoczne wiec troche sie obawiam.No i moze polecicie mi kogos z lublina kto zna sie na tym?Oczywiscie chodzi mi o fryzjera
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:12   #1262
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

aha dziękuję. rozejrzę się na allegro
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:39   #1263
xxxAnguaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 125
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja robiłam włoski u tej dziewczyny. NIE POLECAM JEJ !! Wybrałam włosy remy europejskie. Co do jakości się nie sprzeczam ale kreatyna zaczyna puszczać więc nie jest dobrze. Mam doczepione na mikroringi. JEśli chodzi o samą dziewczynę jest bardzo nieprzyjemna, nie sympatyczna. Nie chciała w ogóle rozmawiać nawet jak ciągnęłam ją za język. Włosy mi strasznie szarpała, 2 dni nie mogłam nawet dotknąc głowy Nie polecam jej
A znasz może kogoś dobrego?
xxxAnguaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 16:20   #1264
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

HEJ KOCHANE !
Mam parę pytań , ostatnio zamówiłam te włoski clip in naturalne. I jestem jak na razie zadowolona. Lecz dokładnie nie wiem jak mam je pielęgnować .. Znaczy się jak myć, suszyć i mogę je prostować tak ? Ale w mniejszej temperaturze chyba? ;>
Mogłby ktoś mi to wkleić (bo nie umiem kurcze tego znaleźć haha) gdzieś mi się to zapodziało ;o
a nie chcę ich zniszczyć szybko.
dlatego mam zamiar również wcierać odżywkę. Ale np może być taka pantene ? do zniszczonych włosów na przykład ?

pozdrawiam ;*
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:53   #1265
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dziewczyny ja marze o długich wlosach!! milam je prawie cale zycie ..spalilam na prostownicy obcielam ale nadal sie krusza i nie ma przyrostu! chcialam przedluzcy na clip -in ,slyszalam o tej metodzie...ale zdania sa podzielone...ehh niektorzy pisza ,ze to niepraktyczne i sztuczne takie zdejmowanie wlosow,ale nie ryzykuje sie przeciez i nie niszczy wlosow.! wlosy sa zrodlem moich najwiekszych komleksow;( jestem załamana..myslicie ,ze warto tym sposobem prezdluzyc?czy warto sprobowac???
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2010-05-29 o 19:55
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 22:04   #1266
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

brzydkie - oczywiście, że warto spróbować, sama miałam włosy clip in i ogólniie jestem bardzo zadowolona na noc zciągam więc git, nosisz kiedy chcesz pielęgnacja nie jest trudna . Wystarczy tylko kupic clip in'y naturalne są troche droższe ale i tak o wiele tańsze od stałego przedłużania włosów . Syntetyczne włosy ci odradzam bo sama miałam i były okropne błyszczace jak u barbie. teraz chce troche zaoszczedzic i kupic dobre naturalne . jestem zdania ze metoda clip in jest najlepsza .

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dziewczyny, chciałabym zamówić włosy clip in z tej strony www.headkandy.com
I tu jest problem, zamawiał ktoś włosy z tej lub innej angielskiej strony, lub chociaż wie jak to zamówic ?

ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 06:04   #1267
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
brzydkie - oczywiście, że warto spróbować, sama miałam włosy clip in i ogólniie jestem bardzo zadowolona na noc zciągam więc git, nosisz kiedy chcesz pielęgnacja nie jest trudna . Wystarczy tylko kupic clip in'y naturalne są troche droższe ale i tak o wiele tańsze od stałego przedłużania włosów . Syntetyczne włosy ci odradzam bo sama miałam i były okropne błyszczace jak u barbie. teraz chce troche zaoszczedzic i kupic dobre naturalne . jestem zdania ze metoda clip in jest najlepsza .

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dziewczyny, chciałabym zamówić włosy clip in z tej strony www.headkandy.com
I tu jest problem, zamawiał ktoś włosy z tej lub innej angielskiej strony, lub chociaż wie jak to zamówic ?
Kochana co do headkandy maja świetne włosy Ale kurcze popatrz najlepiej oplaca sie zamawiac do UK za włosy placisz wtedy okolo 360 zł, a do innych krajow Europy w tym PL placisz wedlug kursa euro ponad 500 zł Niestety nie mam nikogoo znajomego w UK tak to bym sobie je zamowila. Pisalam do jednej dziewczyny z ta prosba, bo je miala ale jest niepowazna miala mi zamowic a w ogole nie odpisuje na wiadomosci na gadu. A zeby zamowic trzeba miec PayPala karte do zakupow internetowym Visa, Mastercard z PayPalem.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 13:23   #1268
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No właśnie wiem że mają super włosy nawet ktoś już się o nich wypowiadał, ej a kogo się pytałas czy Ci zamówi bo ja też jakieś 2 dni temu pisałam do jednej . Naprawde zależy mi na kupnie włosach z tej firmy .
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 14:16   #1269
KSDz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

O co chodzi z tym UK ?
KSDz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 15:29   #1270
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
No właśnie wiem że mają super włosy nawet ktoś już się o nich wypowiadał, ej a kogo się pytałas czy Ci zamówi bo ja też jakieś 2 dni temu pisałam do jednej . Naprawde zależy mi na kupnie włosach z tej firmy .
Cinderella Girl- jak dla mnie zupelnie niepowazna osoba Jak bedziesz miala skad zamowic daj znac chetnie dolacze sie do zamowienia

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KSDz Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym UK ?
United Kingdom- Wielka Brytania
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:11   #1271
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Też do tej dziewczyny pisałam, ale od tego czasu jeszcze nie była na forum bo sprawdzałam kiedy ostatnio była więc może jak wejdzie na forum to odpisze .
Jak bende miała od kogo zamówic to dam znac, jak ty kogoś znajdziesz to napisz .
Ej a na ebay.pl też trzeba miec tą karte i wg . ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 17:19   #1272
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Też do tej dziewczyny pisałam, ale od tego czasu jeszcze nie była na forum bo sprawdzałam kiedy ostatnio była więc może jak wejdzie na forum to odpisze .
Jak bende miała od kogo zamówic to dam znac, jak ty kogoś znajdziesz to napisz .
Ej a na ebay.pl też trzeba miec tą karte i wg . ?
ja do nej na gadu pisalam kilka razy a kedy chcialam juz zamowic zniknela Czesto siedzi na gadu ale nie odpisala w ogole

Na ebayu tez trzeba miec
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 17:43   #1273
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A widziałaś te filmiku na yt jak zakładają te włosy, kurde ja chce te włosy . !!!
A jakiej długości masz włosy i jaką długość chciałabyś mieć te clipy ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:12   #1274
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

HEJ KOCHANE !
Mam parę pytań , ostatnio zamówiłam te włoski clip in naturalne. I jestem jak na razie zadowolona. Lecz dokładnie nie wiem jak mam je pielęgnować .. Znaczy się jak myć, suszyć i mogę je prostować tak ? Ale w mniejszej temperaturze chyba? ;>
Mogłby ktoś mi to wkleić (bo nie umiem kurcze tego znaleźć haha) gdzieś mi się to zapodziało ;o
a nie chcę ich zniszczyć szybko.
dlatego mam zamiar również wcierać odżywkę. Ale np może być taka pantene ? do zniszczonych włosów na przykład ?

pozdrawiam ;*
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:12   #1275
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
A widziałaś te filmiku na yt jak zakładają te włosy, kurde ja chce te włosy . !!!
A jakiej długości masz włosy i jaką długość chciałabyś mieć te clipy ?
ja mam wlosy do ramion, platyna, chce zamowic 55 cm czyli 20'-22'
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:34   #1276
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam tak noooo ok. do zapięcia od stanika może troche dłuższe . Nawet gęste, swoje mam czarne ale w najbliższym czasie chce przefarbować na czerwone, wiesz czy może z tej firmy jest może kolor burgund lub inny odcień czerwieni . ???
Chciałabym zamówić długość 22'-24' lub 24'-26' wiesz może jak to jest w cm dokładnie ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:41   #1277
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Ja mam tak noooo ok. do zapięcia od stanika może troche dłuższe . Nawet gęste, swoje mam czarne ale w najbliższym czasie chce przefarbować na czerwone, wiesz czy może z tej firmy jest może kolor burgund lub inny odcień czerwieni . ???
Chciałabym zamówić długość 22'-24' lub 24'-26' wiesz może jak to jest w cm dokładnie ?
Nie mam pojecia musisz poszukac na stronie w palecie odcieni. 22'-24' to 55cm- 60 cm, 24'-26' to 60 cm-65 cm. Po co Ci az takie dlugie;o Mi 55 cm siegaja do pasa i zawsze je podcinam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:10   #1278
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wiesz ja mam opsesje na punkcie długaśnych włosów . Do długości to jeszcze się zastanawiam bo najpierw musze znaleźc kogos kto mi je zamówi . ;///
Ej z tego co tam pisze to włosy mają 150 gram i są po 10 taśm pakowane czy sie myle tam jest zdjęcie to jedna taśma jest potrójnie szyta . ;]
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:55   #1279
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Wiesz ja mam opsesje na punkcie długaśnych włosów . Do długości to jeszcze się zastanawiam bo najpierw musze znaleźc kogos kto mi je zamówi . ;///
Ej z tego co tam pisze to włosy mają 150 gram i są po 10 taśm pakowane czy sie myle tam jest zdjęcie to jedna taśma jest potrójnie szyta . ;]


ojej.

wyraznie jest napisane deluxe full head czyli zestaw na cala glowe zawiera 10 tasm w tym jedna najwieksza podwojnie zszytą. Jak wchodzisz w sklep online tam są zdjecia 4 kobiet i podpisy Deluxe full head hair extensions, nastepnie dlugosci- to sa własnie cale zestawy.
Nastepnie są 4 zdjęcia samych tasm, mowie caly czas o tej stronie online shopu tam mozna kupic jedna tasme podwonie lub potrojnie zszyta 25- 40 gram.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-05-31 o 21:04
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:56   #1280
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzięki, jak by dziewczyna się odezwała to wal na fotum i pisz . ;]
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:29   #1281
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

HEJ
Odpowie mi któraś dziewczyna, która ma clip in ?
Chciałam się dowiedzieć czy mogę te włoski naturalne myć szamponem do włosów farbowanych z nivea ? i po umyciu dać również odżywkę do włosów farbowanych ? bo chciałabym żeby włoski były zadbane i taki zestaw kupiłam.
co o tym myślicie?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:43   #1282
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iizzaa4 Pokaż wiadomość
HEJ
Odpowie mi któraś dziewczyna, która ma clip in ?
Chciałam się dowiedzieć czy mogę te włoski naturalne myć szamponem do włosów farbowanych z nivea ? i po umyciu dać również odżywkę do włosów farbowanych ? bo chciałabym żeby włoski były zadbane i taki zestaw kupiłam.
co o tym myślicie?
Mozesz smialo. Myj je w ten sposob ze przejezdzasz tylko tym szamponem z woda po wlosach, nic nie czochrasz ani nie wcierasz. Wystarczy jak sama woda z szamponem po nich splynie. Jesli odzywka jest bez splukiwania, kup rowniez jedwab do włosow. Ja go nakladam jak wlosy juz troche podeschnał.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:21   #1283
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny mam prosbe:chce przedluzyc wlosy na slub do koka lub innego upiecia i nie wiem jakie powinnam kupic wlosy?Czy kitke czy luzne clip-in?Jak myslicie?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:35   #1284
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam właśnie odżywkę ,którą trzeba spłukać. To po prostu jak tylko troszkę przejadę szamponem i wodą po włosach.. to mam nałożyć troszkę odżywki na środek pasm i na końce? i po prostu spłukać zimną czy letnią wodą ?
i po prostu położyć je na ręczniku żeby troszkę same podeschły.. a później je mogę troszkę podsuszyć zimnym powietrzem z suszarki? przeczesać i wyprostować?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:06   #1285
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iizzaa4 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie odżywkę ,którą trzeba spłukać. To po prostu jak tylko troszkę przejadę szamponem i wodą po włosach.. to mam nałożyć troszkę odżywki na środek pasm i na końce? i po prostu spłukać zimną czy letnią wodą ?
i po prostu położyć je na ręczniku żeby troszkę same podeschły.. a później je mogę troszkę podsuszyć zimnym powietrzem z suszarki? przeczesać i wyprostować?
wiec tak jesli masz odzywke ze splukiwaniem normalnie naloz ja na cale pasma, delikatnie mozesz wterzec. Splukujesz letnia woda, nigdy gorącą. Kladziesz na recznik czekasz kilka minut pozniej dajesz jedwab do wlosow i suszysz. Ja polecam suszenie na swiezym powietrzu, ale zimnym strumieniem suszarki nie zaszkodzi. Jak bede odrobine mokre jeszcze czeszesz grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami. Pozniej prostujesz mozesz kupic spray termoochronny najlepiej loreala, nie polecam jednak nic z syossa smierdzi alkoholem i strasznie wysusza włosy, ja kupilam w ciemno i myje nim szyby
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:49   #1286
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wiec tak jesli masz odzywke ze splukiwaniem normalnie naloz ja na cale pasma, delikatnie mozesz wterzec. Splukujesz letnia woda, nigdy gorącą. Kladziesz na recznik czekasz kilka minut pozniej dajesz jedwab do wlosow i suszysz. Ja polecam suszenie na swiezym powietrzu, ale zimnym strumieniem suszarki nie zaszkodzi. Jak bede odrobine mokre jeszcze czeszesz grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami. Pozniej prostujesz mozesz kupic spray termoochronny najlepiej loreala, nie polecam jednak nic z syossa smierdzi alkoholem i strasznie wysusza włosy, ja kupilam w ciemno i myje nim szyby


to czyli jak podeschną troszkę to dopiero mogę pasma poczesać ?
a czego jeszcze można używać zamiast jedwabiu ?

Ja jak na razie nie mam nic przed prostowaniem,ale postaram się kupić. ;D
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:39   #1287
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prosbe:chce przedluzyc wlosy na slub do koka lub innego upiecia i nie wiem jakie powinnam kupic wlosy?Czy kitke czy luzne clip-in?Jak myslicie?
Luźne są o wiele bardziej praktyczne.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:59   #1288
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iizzaa4 Pokaż wiadomość
to czyli jak podeschną troszkę to dopiero mogę pasma poczesać ?
a czego jeszcze można używać zamiast jedwabiu ?

Ja jak na razie nie mam nic przed prostowaniem,ale postaram się kupić. ;D
tak jak podeschnął.

Mozesz kupic spray do wlosow z gliss kura roozowy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:17   #1289
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dobra naprawde się zaparłam na te włosy z headkandy, więc czy oprócz karty PayPal jakąś też trzeba mieć ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:43   #1290
Olaaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny, mam pytanie, czy wlosy z kegla sa naprawde dobre? Dzwonilam tam i za wlosy slowianskie musze zaplacic 1300 zl. Tylko, ze one przyjda w kicie, a ja bym chciala na metode kanapkowa... A oni tego nie robia, tak mowil koles. Co radzicie?? Pomozcie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

a te wlosy headkandy to tylko na klipie sa ?? Czy na metode kanapkowa tez mozna zamowic??
Olaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.