Dieta MŻ-WR -kontynuacja :) - Strona 185 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 21:04   #5521
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

hej dziewczyny.. niedawno wróciłam z uczelni.. wstałam dziś po 5 rano i wróciłam dopiero niedawno dziś rano zjadłam ze 150 g sera białego, w szkole 2 jabłka, a teraz zrobiłam sobie pierś z kurczaka z pomidorami z puszki i przyprawami. Trochę już było późno, ale zjadłam... teraz muszę jeszcze trochę posiedzieć żeby to się zdążyło przetrawić w żołądku...

dziś facet z maty oddał kartkówki nie zaliczyłam teraz muszę dostać 4 z następnej żeby mnie dopuścił do egzaminu.. 4 z maty to dla mnie chyba niewykonalne.. ale mam ponad miesiąc na naukę... chyba jednak pójdę na te korki..
zdołowała mnie ta mata czemu ja nie mam zdolności matematycznych widocznie nie każdy się z tym rodzi..
dopiero przed chwilą przeczytałam, że Kubica wywalczył pole position. więc jakiś optymistyczny akcent na koniec dnia
Do jutra
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 06:41   #5522
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

siema dziewczyny, co tam
a tak wogole ostatnio w sklepie widzialam, cos takiego i chcialam zapytac czy ktos mial?
na wizazu jedna opinia do bani, ale nie ma co sie jedna opinia sugerowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19512.jpg (13,4 KB, 34 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 07:14   #5523
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

hej hej!!
dzis niedziela-dzień rodzinny i pełen grzeszków-ale trzymajmy się

dzis mam okropne zakwasy na łydkach-wczorajsza skakanka mi wychodzi , ale to miłe uczucie-przynajmniej w ten sposób czuje ze cos robiłam ...

dzis zamawiam na all. twister-wtedy bedzie komplet- skakanka, stepper, siłowe no i twister....i szybko mi sie uda... (nawet jesli nie szybko ale zeby sie udało)

ps. a swoja drogą to moja mama zrobiła wczoraj racuchy- no i kilka wchłonęłam i to bardzo późno...ale cóz...dzis bedzie lepiej....

pozdrawiam
Podziwiam Was za używanie tych balsamów-ja juz na to nie znajduję czasu...moze jestem źle zorganizowanaale jest 8 a ja jeszcze w piżamie- dopiero zdążyłam dzieciaczki oporządzic-mycie, przebieranie, śniadanko...zaraz sie biore za siebie, spacerek (do Kosciółka) wracam- i obiadek trzeba szykowac, dzieci spac a ja troszke pocwicze....a wieczorkiem-mój TŻ zajmuje sie godzinke dziecmi i wtedy ja rozcwicze moje zakwasiki....-no a gdzie czas na balsamy....
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 07:37   #5524
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Rano w trakcie porannej toalety a wieczorem po kąpieli
Na śniadanie zrobiłam sobie pyszny miks. Miałam ochotę na owsiankę jak zawsze ale z mlekiem za dużo bym jej wysypała bo taka głodna była. Wiec zmiezałam jogurt naturalny 1% z odrobiną mleka żeby nie było to takie gęste, wsypałam mniej owsianki niż zwykle i dorzuciłam parę rodzynek żeby było słodsze. Bardzo przyjemnie śniadanko.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:23   #5525
aagulusiaa
Raczkowanie
 
Avatar aagulusiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

ja mam zakwaski xD na wewnętrznej stronie ud, pachwinki i przednie mięśnie ud.. z jednej strony jest to trochę nieprzyjemne, ale z drugiej strony mam satysfakcje z siebie
niedługo postaram się wysłać wam moje zdjęcia figury itd..
ogółem ja jestem szczupłą dziewczyną, ale moim problemem są uda i brzuszek. OOoo tak brzuszek mam taki tłuściutki że aż wstyd..




Jak myślicie czy hulając codziennie po 30 minutek hula hopem oraz bieganiu co drugi dzień uda mi sie spalic ten tłuszczyk??
aagulusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:31   #5526
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dziewczynki a ten twisterek to działa? bo w sumie nie taki drogi sprzęt to może warto spróbować?

znalazłam coś takiego http://mmo.pl/obrotowy-twister-linkami-p-128.html . taki chyba lepszy bo na takim bez linek to i tak chyba trzeba się trzymać czegoś?? czy nie?
fajny ten co znalazłaś, jest cały wątek na wizazu to twisterze
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=twister
i tam dziewczyny piszą że nie ma sensu kupowac tych droższych, niby z masażerem itp, bo to jest wszystko jedno i to samo.
ja wczoraj niestety nie kupiłam go, bo się okazało że źle spojrzałam na cene i to nie było 20 zł tylko 50 a to trochę za dużo, w kauflandzie widziałam za 19,99 a carrefurze za 21 zł i chyba kupie ten drugi bo wyglądał na porządniejszy

za to kupiłam agrafkę, i wczoraj o 1 w nocy jak wróciłam tak bardzo chciałam ją wypróbować, że zrobiłam 3 serie po 10, chyba trochę mało bo nic teraz nie czuję,a powinnam. więc muszę się doszkolić troche w obsłudze tego urządzenia.

miłej niedzieli
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:48   #5527
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam przyłączam sie do Was bo samej mi to odchudzanie nie idzie .
Ważę 82kg przy wzroście 173cm , nie określam wagi którą chciałabym osiągnąć bo im więcej schudnę tym lepiej , myślę że tak 12 kg do końca czerwca byłoby dobrze robie A6W dzisiaj jestem na 21dniu jest ciężko i nieraz mi sie nie chce ale jakoś idzie do przodu czasami tez siadam na rowerek na jakieś pół godziny....jakiś czas temu miałam wykupioną dietę Vitalii schudłam 6 kg ale niestety zaprzepaściłam ten efekt najgorszy u mnie jest brak systematyczności i szybkie zniechęcenie..nie widzę efektów i daje sobie spokój dlatego postanowiłam sie przyłączyć razem będzie łatwiej ja porostu czasami potrzebuje porządnego kopa


bassienkaw ten preparat na cellulit...beznadzieja!!! ..szkoda kasy ubranie przykleja na cały dzień a efektów żadnych ja teraz nim sie smaruję czasami , ale głównie dlatego żeby wykorzystać nie wyrzucać , ja używam serum Eveline ,robię sobie okłady z błotka i peeling kawowy-efekty może nie powalające ale są! myślę ze do wakacji pozbędę sie tego trochę
evuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 08:59   #5528
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzieki evuska za info... ja uwielbiam eveline dlatego pytam. Babram sie tym co mam. A sporo ich produktow. Fajne tez jest serum z eveline do brzucha i posladkow, no i to bialo-zielone, i termoaktywne. I na rozstepy tez mam, ale wg mnie na rozstepy lepsze to bialo-zielone
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:32   #5529
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
jakiś czas temu miałam wykupioną dietę Vitalii schudłam 6 kg ale niestety zaprzepaściłam ten efekt
Witamy!
Możesz powiedzieć nam coś więcej o tej diecie Vitalii?
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:46   #5530
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dziś się zapowiada się ładna pogoda i dłuuugi spacer. A jutro szkoła I od nowa zapie*dziel.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:21   #5531
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

klatka jest stronka www.Vitalia.pl najlepiej zaglądnij i poczytaj, tam możesz wykupić dietę ,zestaw ćwiczeń prowadzić pamiętnik odchudzania..fajna stronka polecam
evuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 10:56   #5532
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Evuska dzięki! Poczytałam conieco ale zostanę przy wizazu. Tzn dam sobie radę sama. W końcu już wiem co i jak, trochę rozgryzłam swoje ciało przez ostatni rok
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:44   #5533
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
fajny ten co znalazłaś, jest cały wątek na wizazu to twisterze
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=twister
i tam dziewczyny piszą że nie ma sensu kupowac tych droższych, niby z masażerem itp, bo to jest wszystko jedno i to samo.
ja wczoraj niestety nie kupiłam go, bo się okazało że źle spojrzałam na cene i to nie było 20 zł tylko 50 a to trochę za dużo, w kauflandzie widziałam za 19,99 a carrefurze za 21 zł i chyba kupie ten drugi bo wyglądał na porządniejszy


miłej niedzieli
ja agrafkę widziałam w piątek w realu za chyba 12 zł....
ale agrafkę mam- jak cwiczyłam to efekty były- muszę znów zacząć
a przy najbliższej okazji kupię twisterka - może nawet dzisiaj
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:57   #5534
szerry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 291
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

byłąm na tej stronce, którą podała evuska. I tam też jest forum, poczytałam troszke i dziewczyny mam powera!!! Był tam taki wątek o sukcesach. I dziewczyna schudła z 85kg do 55. Mówie Wam taka laska, ze az buzie otworzyłam z wrazenia. A jak wkleiła zdjecia dla porownania to normalnie az cos niesamowitego. Na brzuchu doslownie kaloryferek! Wpatrywalysmy sie z mama w te zdjecia jak w jakis swiety obrazek ;-) jezu co ja bym dała zeby tak schudnac. No ale wlasnie ona czy np Basieńka są przykładami, że jezeli sie chce to można!

zatem do roboty kobitki
__________________
01.11.2008 START !!! DBAM O SIEBIE
szerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:58   #5535
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

hehe a ja im bliżej mam do końca tym mam większego lenia ;/....dlatego muszę twisterka kupić, żeby mieć urozmaicenie jakieś
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:01   #5536
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

no niestety u nas w realu nie było, a nie chciałam czekać... a jutro kupuje twisterka
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:03   #5537
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Wątek przekroczył 5000 postów,zgodnie z regulaminem zostanie on zamknięty.

Zapraszam do kontynuacji http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246898 .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.