samoopalacz pod oczy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-30, 18:18   #1
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36

samoopalacz pod oczy?


Witam! Mam drobne pytanko dotyczące samoopalacza (przejrzałam wątki w wyszukiwarce, ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie). Chciałam zapytać czy samoopalacz można nakładać pod oczy i przestrzeń pod brwiami? Mam sińce pod oczami (obecnie uzywam żelu z arniką Flos-Leku na te sińce) i zastanawiam się czy po nałożeniu samoopalacza na twarz i okolice oczu kolor będzie taki sam? Dodam że na razie nie zastosowałam samoopalacza na twarz, wiec wolałam się upewnić czy warto go w ogóle kupić skoro efekt może nie być dla mnie zadowalajacy. Jeżeli mozna nałożyć samoopalacz pod oczy to jaki krem powinno się póżniej zastosować (tzn. czy wystarczy wklepać w okolice oczu krem nawilżajacy do twarzy czy trzeba się zaopatrzyć w taki pod oczy?).
__________________
www.besu-design.blogspot.com - mój mały świat
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:15   #2
bar_bara.op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: samoopalacz pod oczy?

Ja podobnie jak ty stosuje żel z arniki pod oczy bo mam sińce i pomyślałam sobie że może somoopalacz je chociaz trochę zamaskuje i musze ci sie przyznać że jestem zadowolona. Sińce nie są już tak widoczne a i skóra wokół oczu po posmarowaniu samoopalaczem nie jest sucha (podobno samoopalacze wysuszają skórę, ja nie zaóważyłam). Jednak pod makijaż stosuję orobinę nawilżającego kremu pod oczy kolastyny "Piękno natury" i jest ok. A samoopalacza do twarzy używam Soraya.
Besu napisał(a):
> Witam! Mam drobne pytanko dotyczące samoopalacza (przejrzałam wątki w wyszukiwarce, ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie). Chciałam zapytać czy samoopalacz można nakładać pod oczy i przestrzeń pod brwiami? Mam sińce pod oczami (obecnie uzywam żelu z arniką Flos-Leku na te sińce) i zastanawiam się czy po nałożeniu samoopalacza na twarz i okolice oczu kolor będzie taki sam? Dodam że na razie nie zastosowałam samoopalacza na twarz, wiec wolałam się upewnić czy warto go w ogóle kupić skoro efekt może nie być dla mnie zadowalajacy. Jeżeli mozna nałożyć samoopalacz pod oczy to jaki krem powinno się póżniej zastosować (tzn. czy wystarczy wklepać w okolice oczu krem nawilżajacy do twarzy czy trzeba się zaopatrzyć w taki pod oczy?).
bar_bara.op jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 20:48   #3
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Re: samoopalacz pod oczy?

A czy oprócz stosowania kremu Kolastyny nadal używasz żelu Flos-Leku?Tzn. chodzi mi o to czy stosujesz ten żel na skóre posmarowaną samoopalaczem, jeślitak to czy kolor nie jest tam jaśniejszy?
__________________
www.besu-design.blogspot.com - mój mały świat
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 09:53   #4
bar_bara.op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: samoopalacz pod oczy?

Tak, nadal stosuje żel Flos-leku, rano i wieczorem. Nakładam go jak samoopalacz się już wchłonie ( delikatnie go wklepuje żel opuszkami palców)i nie zaóważyłam jaśniejszych miejsc pod oczami. Cała twarz ma jednolity kolor. A kremu kolastyny stosuje b. mało tuż przed nałożeniem podkładu.
bar_bara.op jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.