Chcę się zmienić...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 12:53   #1
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18

Chcę się zmienić...:)


Pisze, ponieważ chciałabym sie zmienić.Mam 18 lat, 174 cm wzrostu i waże(za duzo)... 69 kg. Chce zrzucić 5 kg, zmienic fryzurke i wiedziec jak sie ubierać by ladnie wygladać, bo sama nie wiem jakie ciuchy i w jakich kolorach powinnam nosić do mojej figury by wygladac ładnie oraz jak sie malować. Dodam ze nie maluje sie na co dzien tylko od swieta. Prosze o POMOC
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:07   #2
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Bez zdjęcia nie da rady pomóc,musimy wiedzieć jak wyglądasz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:25   #3
Gwynzirael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!! Czekamy...

Tyle, ile mogę napisać teraz... Może ważenie się nie jest głupim pomysłem, ale o wiele bardziej motywujące (przynajmniej dla mnie) jest, nie drgnięcie wagowej wskazówki, a to, że spodnie już nie wpijają się w brzuch, czy mieszczę się w coś, czego nie nosiłam już od dawna. Nie ważę się.
Na pewno masz co do siebie jakieś konkrene "zarzuty": za durzy brzuszek, masywne nogi, czy coś w tym stylu... Poszperaj np na wiazażowych forach - na pewno znajdziesz jakieś ćwiczenia dla siebie
Powodzenia i jeszcze raz - czekamy na zdjęcia!
Gwynzirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:37   #4
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Chcę się zmienić...:)

bardzo prosimy o wyraźne zdjęcia twarzy i całej sylwetki, wtedy będziemy mogły coś poradzić
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:28   #5
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Przepraszam, że to tak długo trwało Juz dodaję zdjęcia. Włosy są naturalne krecone i dlatego prostuję je po każdym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zde.JPG (107,0 KB, 2082 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (74,2 KB, 2470 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.JPG (74,4 KB, 2451 załadowań)
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:36   #6
Gwynzirael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Ty naprawdę chcesz schudnąć..? Mam nadzieję, że tylko żartowałaś
Waga kłamie!
Gwynzirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:44   #7
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Regulacja brwi przede wszystkim myślę, że możesz zacząć pierw od używania choćby tuszu do rzęs może delikatna kreseczka na górze hm?
Poćwiczyć sobie delikatny błyszczyk w kolorze brzoskwinki bądź delikatne jasnego różu ...
Wyprostowanie dokładnie włosków zwłaszcza końcówek
Buziaki
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 17:45   #8
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Za dużo tłuszczyku mam na bioderkach...i uda mam grube:-(
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:46   #9
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Aa co do ubioru.. myślę, że spodnie jakies rurki (bardzo je lubię i uważam , że podkreślają każdą figure) najlepiej czarne hm? chudnąć nie masz z czego kochana... co najwyżej możesz poćwiczyć nad brzuszkami i talią i tyle ... na zdjęciach wcale nie widać, że ważysz za dużo zresztą waga nie zawsze odzwierciedla wygląd
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:51   #10
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Dzięki za rady, a jakie pasują do mnie kolory, w jakich mi do twarzy. Chce zmienić fryzurkę, z tym , że muszę mieć zasłonięte uszy...
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:54   #11
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Przede wszystkim to myślę, że z fryzurką może spróbować zapuścić grzywkę i włosy ? grzywkę na bok? i po prostu prostować całe razem z kosmykami bo widzę, że są niesforne heh
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 18:41   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

*po pierwsze to BRWI !!!!!!!!!! koniecznie do kosmetyczki to jest tani zabieg wiec nie boj sie o kase

*farbowanie na czekoladowy braz

* powinas nosic bluzki typu tunika .. krotkie bluzki dodatkowo cie poszerzaja np. http://www.allegro.pl/item265462076_...ka_roz_46.html
popatrz tez jak ubiera sie Marta mostowiak Z serialu M jak milosc moze to cie zainspiruje..... spodnie ciemne lub w paski pionowe
http://www.m-jak-milosc.pl/index.php?p=galeria&kid=8

*grzywka napewno na bok

* zapusc wlosy

* opros dziewczyny zeby ci doradzily w jakich kolorach bedzie ci dobrze ... napewno nie w tej bluzce i spodniach

* masz ladna talie wiec sprobuj ja podkreslic

* masz ladna cere ale widac ze nie dbasz o nia specjalnie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:58   #13
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

wydaje ci sie ze jestes gruba choc wcale tak nie jest przez zle dopasowane ubranie

kolory powiny byc ciemne stonowane ... dekold w serek ...bluzki dluzsze ... nizsze spodnie bez wzorow bardziej obcisle i w ciemniejszych kolorach ... zeby poradzic wiecej na temat spodni musze wiedziec jak wygladasz z tylu ...

po 2 to nie garb sie i stoj pewniej .... bluzki na krotki rekaw lub 3\4 nigdy do konca

w zalaczniku ... fryzurka do twoich nisfornych wlosow i proba pokazania ze ciemne kolory sa dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08908908908098.jpg (99,7 KB, 1658 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zde.JPG (105,4 KB, 1280 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 20:55   #14
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Mnie się nie podobają ciemne włosy Swoje naturalne mam ciemny blond a na zdjęciu mam rozjaśnione pasemkami. Bluzki noszę w zestawach np. biała bluzka z długim rękawem i na to tunika jednokolorowa(np. fioletowa) z krótkim rękawem. To są moje takie kombinacje ale nie wiem czy dobrze robię dlatego napisałam do Was
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:20   #15
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

moim zdaniem bardzo nie do twarzy ci w jasnych wlosach ale to twoja sparawa ....

pokaz nam na zdjeciach zestawy ubran jakie najbardziej lubisz a my ci powiemy czy pasuje czy nie

bo ubrania na tej fotce to tragedia ... wogole nie pasuja do ciebie... jestes w nich blada i niewyrazna ... tak sie to zlewa .... masz 18 lat powinnas juz nieco wiedziec o ubiorze

nie martw sie ladna z ciebie dziewczyna wiec ci pomozemy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:42   #16
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

wiesz musze cie opitolic ... jak moglas wczesniej nie zrobic sobie brwi ... bawiac sie twoja fotka wyregulowalam je i ujrzalam przepiekne duze oczy .... jak aniol normalnie ... nie moglam sie powtrzymac i machnelam delikatnie rzesy tak naturalnie rzeby wygladalo jak tuszem ... przy twoich oczach cala fryzura ginie .... wzrok skupia sie na nich .... cudo ... retuszujac zauwazylam ze masz wasik ... sa plastry za 3 zl do depilacji tego moja mama uzywa wiec polecam ujrzalam w tobie jeszcze wieksze piekno i ciesze sie ze sie zglosilas o pomoc bo mysle ze teraz napewno zrobisz brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 534534534.jpg (87,0 KB, 1944 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (74,2 KB, 1265 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:48   #17
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Bardzo podoba mi sie symulacja Ileny,fajnie opitolilas brwi.Co do fryzury zapuszczaj wlosy i zaczesuj grzywke na skos.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 23:36   #18
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Po pierwsze: sympatyczna z Ciebie dziewczyna Po drugie: polub ciemne włosy. Wogóle ta fryzura nie czyni Cie atrakcyjną.;/ Grzywke masz za krótką, ja bym zapusciła do prostej półokrągłej, jeżeli w opcji masz prostowanie ... Ale jako żem fanka kędziorków, radzę Ci zapuścic wlosy i grzywke i pozwolic im zyć własnym zyciem Chodzi mi o Twoja szczupła twarz - no niby Twoja obecna fryzurka ja poszerza, co jest wskazane, no ale niestety wygląda jak cieta od garnka ;/ Dlatego ja bym dla Ciebie poradziła zapuscic włoski, kręcone dodaja duuzo uroku i kobiecości
No i po 3 - KOBIETO gdzie ty widzisz tłuszcz? Masz spoko figurę, zazdroszczę wciecia w talii Myśle, że powinnaś ubierać bardziej kobiece ciuszki, ale w sumie to zalezy od Ciebie, jaki masz styl.

Ogólnie musisz o siebie zadbać, bo widzę w tobie takie brzydkie kaczatko Troche pracy, kosmetyki, nowe ciuszki i nie poznasz samej siebie
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 11:34   #19
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Dodaję zdjęcie w jednym zestawie ktore nosze, dodaję rowniez zdjecie z tyłu o co prosiła mnie Ilena...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.JPG (110,5 KB, 1941 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj1.JPG (106,1 KB, 1085 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj3.JPG (108,0 KB, 858 załadowań)
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 12:03   #20
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Jak sie mam malować, chodzi mi o makijaż "od święta"??
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 16:17   #21
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

spodnie jak najberdziej te ok

ale powyzej pasa jestes taka niewyrazna .... jak juz mowilam chlodne kolory beda ci pasowac... powinas miec bluzki bardziej obcisle w tali ... i ze wzorkiem na biuscie bo tak giniesz jakos ...
np. http://www.allegro.pl/item263422993_...szka_38_m.html
http://www.allegro.pl/item265708969_..._rekaw_40.html
http://www.allegro.pl/item263439893_...azja_r_44.html
http://www.allegro.pl/item263684279_...uks_34_36.html
http://www.allegro.pl/item267153153_...zki_szara.html
http://www.allegro.pl/item264102684_...karda_s_m.html
http://www.allegro.pl/item269377123_...ny_top_42.html
http://www.allegro.pl/item267583681_...6_kolorow.html

jesli lubisz proste bluzki .. to koniecznie korale na nie dlugie zwisajace zaluz i kup sobie ladny czerny uniwersalny pasek

bluzeki ... to serek dekold, wzory, wiazania( np z boku zawiazaywane bluzki ) , bardziej obcisle i z lepszego materalu ....

ps: pamietaj ze jak cos ze soba zrobisz to koniecznie nam zdjecia pokaz
powiedz nam co sodzisz o naszych wszystkich propozycjach
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:04   #22
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Czyli w grę wchodzą tuniki. Podobaja mi sie wasze propozycje Jutro idę do kosmetyczki na regulację brwi a co do włosów to zapuszcze je troche bo nie lubie dlugich włosów, w sumie nigdy nie mialam długich

http://www.allegro.pl/item265708969_..._rekaw_4 0.html Ta bluzka nie przypadła mi do gustu, gdyż ja nie przepadam za dekoltowymi bluzkami. Reszta propozycji są spoko

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-11-14 o 18:25 Powód: post pod postem
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:28   #23
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

w tej bluzce to bardziej o wiazanie mi chodzilo ktore podkresla talie

nie mowimy zebys miala dlugie wlosy bo max to pol szyji ale jak bedziesz miala dluzsze to latwij wykombinowac fryzurke
wiem ze grzywka napewno na bok jak ci odrosnie bo masz sliczne oczy i tzreba je odslonic ... bo teraz to sa przytloczone tylkoe pamietaj nie zrob za cienkich tylko takie srednie naturalnie wygladajace
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:29   #24
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez karolcia18 Pokaż wiadomość
Pisze, ponieważ chciałabym sie zmienić.Mam 18 lat, 174 cm wzrostu i waże(za duzo)... 69 kg. Chce zrzucić 5 kg, zmienic fryzurke i wiedziec jak sie ubierać by ladnie wygladać, bo sama nie wiem jakie ciuchy i w jakich kolorach powinnam nosić do mojej figury by wygladac ładnie oraz jak sie malować. Dodam ze nie maluje sie na co dzien tylko od swieta. Prosze o POMOC


Po pierwsze... ja tam nie widzę żebyś "za dużo" warzyła !! Żadnego tluszczynku to tu nie widzę.
A wręcz uważam że na 1 takim zdjęciu (tym w pomarańczowej bluzce) to te spodnie na tobie wiszą!
Masz fajną sylwetkę, kobiecą..
Wcięcie w talii (!) i moim zdaniem powinnaś to wcięcie w talii podkreślać.. Może jakaś tuniczka przewiązana paskiem? Szerszym, węższym, 2 wąziutkimi paseczkami?
Po 2: jesteś wysoka i masz długie nogi.. jak modelka to może jakaś spódnica? Pokazuj nogi ..
Nic tylko chodzić na zakupy

Masz ponadto ładne błyszczące włoski
To też twój atut..


A tak na marginesie... masz zrobioną już analizę kolorystyczną? Bo to pomaga np. w dobraniu makijażu:kolorów cieni, szminek etc.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:36   #25
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

A tak na marginesie... masz zrobioną już analizę kolorystyczną? Bo to pomaga np. w dobraniu makijażu:kolorów cieni, szminek etc.
Wlasnie nie mam zrobionej takiej analizy Gdzie ja mozna zrobic??
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:26   #26
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Chcę się zmienić...:)

balejage wymiana garderoby na cos bardzej weslolego w innej tonacji kolorow zrob brwi i zaczni sie malowac i to najwazniejsze
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:05   #27
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chcę się zmienić...:)

A mi sie podobasz w jasnych wlosach. Tylko fryzura nie Twoja, zapusc wlosy na calej dlugosci i obetnij np. jak Viktoria B. Mam na mysli grzywka dluzsza, zaczesana na bok ale spadajaca na policzek ( uszy bedziesz miala zakryte ), tyl krotki, mocno wycieniowany na karku.
Tak jak inne dziewczyny doradzaly - brwi,
Makijaz- korektor pod oczy ( poczytaj KWC) i podklad wyrownujacy cere, roz na policzki w kolorze brzoskwiniowym lub puder brazujacy ( musnij nim kosci policzkowe, skronie, i czubek nosa).
Powieki - jasny, rozswietlajacy cien w kolorze morelowym lub polyskujacy bez, tusz do rzes. Na usta - polyskujacy blyszczyk.
Nie wiem jaka dysponujesz gotowka, ktora chcialabys przeznaczyc na kosmetyki? Dziewczyny na pewno cos doradza. Napisz jaka masz cere i jak o nia dbasz.

Co do ubran - to podkreslaj talie i biodra! Masz kobieca figure. Ja na Twoim miejscu ( jak bym urosla ) nosilabym buty na wysokim obcasie, to jeszcze bardziej wysmukli Twoja sylwetke ( masz kompleks, ze chcesz schudnac ), wyprostuje plecy i podkresli dluuuuuugie nogi. Tylek masz tez Ok. mozesz nosic obcisle portki lub spodniczki przed kolano tzw. olowkowe, bluzki koniecznie podkreslajace talie do tego szpile i wielka torba. Sama sie za Toba obejrze na ulicy nie mowiac o facetach!
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:08   #28
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
balejage wymiana garderoby na cos bardzej weslolego w innej tonacji kolorow zrob brwi i zaczni sie malowac i to najwazniejsze
Tylko ja nie wiem jakimi kolorami mam sie malowac czy ciemne czy jasne??
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:14   #29
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
A mi sie podobasz w jasnych wlosach. Tylko fryzura nie Twoja, zapusc wlosy na calej dlugosci i obetnij np. jak Viktoria B. Mam na mysli grzywka dluzsza, zaczesana na bok ale spadajaca na policzek ( uszy bedziesz miala zakryte ), tyl krotki, mocno wycieniowany na karku.
Tak jak inne dziewczyny doradzaly - brwi,
Makijaz- korektor pod oczy ( poczytaj KWC) i podklad wyrownujacy cere, roz na policzki w kolorze brzoskwiniowym lub puder brazujacy ( musnij nim kosci policzkowe, skronie, i czubek nosa).
Powieki - jasny, rozswietlajacy cien w kolorze morelowym lub polyskujacy bez, tusz do rzes. Na usta - polyskujacy blyszczyk.
Nie wiem jaka dysponujesz gotowka, ktora chcialabys przeznaczyc na kosmetyki? Dziewczyny na pewno cos doradza. Napisz jaka masz cere i jak o nia dbasz.

Co do ubran - to podkreslaj talie i biodra! Masz kobieca figure. Ja na Twoim miejscu ( jak bym urosla ) nosilabym buty na wysokim obcasie, to jeszcze bardziej wysmukli Twoja sylwetke ( masz kompleks, ze chcesz schudnac ), wyprostuje plecy i podkresli dluuuuuugie nogi. Tylek masz tez Ok. mozesz nosic obcisle portki lub spodniczki przed kolano tzw. olowkowe, bluzki koniecznie podkreslajace talie do tego szpile i wielka torba. Sama sie za Toba obejrze na ulicy nie mowiac o facetach!
Napisz mi jakiego typu sa bluzki podkreślające talię?? Cere mam tłustą, ostatnio zaczęłam bardziej dbać o nią. Używam żelu i toniku, peeling 2 razy w tygodniu( tak mi doradzila kosmetyczka) i maseczki. Do tego leczę jeszcze twarz dermatologicznie, bo mam duzo zaskórników...:-(
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:22   #30
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez karolcia18 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie mam zrobionej takiej analizy Gdzie ja mozna zrobic??
Na forum "Pytania do wizażystki" jest duużo wątkó poświęconych analizie kolorystycznej.
Jest również osobny wątek na którym możesz spytać się o twój własny "typ urody". Wizażystki określą go na podstawie odpowiedzi na kilka pytań


Oto ten wątek:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808



A w tym wątku znajdziesz pytania o których mówię: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.