Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 17:39   #2281
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Moze obczaj tu: http://www.sotho.pl/ maja duzo takich delikatnych zlotych lancuszkow
No, ciekawe, bardzo ładne Muszę poszperać na tej stronce.

Dembi, świetny choker, taki trochę inny, niż wszystkie

Ja na razie mam 1 prezent i papiery do pakowania. W przyszły weekend zamierzam kupić resztę prezentów i kokardki. Na sam koniec zostanie mi coś dla TŻ, ale on jeszcze nie wie, co chce. Wiem tylko tyle, że przyda mu się coś do firmy, którą zakłada.
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 17:50   #2282
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;66871416]Ja lubie wywoływać bo co na papierze to na papierze a nie na ekranie, ogląda sie wygodniej.[/QUOTE]

No dla mnie dokładnie tak samo 😃

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Oo, a mogę spytać u kogo wywołujesz? Ja zwykle byłam zadowolona z laboratorium MediaMarkt, ale ostatnio mi tak przekłamali kolory, że szukam alternatywy, najlepiej niedrogiej , ale to jednak jakość ma być priorytetem...
hmm musiałabym taty zapytać albo poszukać w emailu 😃 ja zamówiłam 500 zdjęć za 100 zł już z przesyłką. I trochę się bałam otwierając, że może być np papier jakiś do kitu, ale się okazało że normalny fotograficzny papier i jakość super 😃
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 18:12   #2283
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Jedna z Was prezentowała woski Kringle Candle, które zakupiła. Wśród nich znajdował się Comfy Sweater. Czy jest on podobny do Soft Blanket od Yankee Candle czy zupełnie nie? Polubiłam Soft Blanket, ale samo korzystanie z wosków YC jest dla mnie nieco problematyczne, zaś KC uwielbiam i szukam jakiegoś odpowiednika
To chyba ja byłam Identyczne nie są wiadomo Mi się wydaje, że one są z podobnej grupy zapachowej, tzn. jeśli podoba Ci się Soft Blanket to Comfy Sweater też będzie się podobać A jeśli tego typu nuty Ci się podobają to jeszcze obczaj sobie Cashmere&cocoa
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 18:12   #2284
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie.
Osobiście nie mogę się doczekać aż kupię ponownie woski Kringle Candle. Mimo, że w Lublinie znalazłam sklep wypełniony po brzegi woskami i świecami, nie mam za bardzo kiedy tam pójść. Może dopiero za tydzień. I koniecznie muszę kupić coś typowo świątecznego

Co do wosków Yankee Candle, nie mam z nimi zbyt dużego doświadczenia. Czy to normalne, że po dwóch-trzech paleniach, zapach jest mniej intensywny niż na początku? Nawet "na sucho" pachnie słabo, za to ten, który trzymam w zamknięciu jest wciąż mocny. Z Kringle nie miałam tego "kłopotu", do tej pory opakowania po daylight'ach, które paliłam rok temu pachną nieziemsko.
Yankee Candle są najsłabsze ze wszystkich wosków ( poza paroma wyjątkami) i jeszcze sa kłopotliwe w obsłudze. Ja już rzadko je kupuje, wolę gąski, kringle, village,woodwick, bridgwater i teraz testuje mcCall`s i Colonial i wszystkie wypadają lepiej i mają sensowne opakowania

Dostałam info, ze H&Y w koncu nadali mi przesylke i w poniedzialek dolecą moje koliberki

Byłam dzisiaj w Tesco i juz przygotowują świąteczny dział
Były sliczne srebne pawie, ale primo / nie mialy jeszcze cen duo/ koliberki i pawie na choince to troche chyba za dużo ptactwa
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 18:24   #2285
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Yankee Candle są najsłabsze ze wszystkich wosków ( poza paroma wyjątkami) i jeszcze sa kłopotliwe w obsłudze. Ja już rzadko je kupuje, wolę gąski, kringle, village,woodwick, bridgwater i teraz testuje mcCall`s i Colonial i wszystkie wypadają lepiej i mają sensowne opakowania

Dostałam info, ze H&Y w koncu nadali mi przesylke i w poniedzialek dolecą moje koliberki

Byłam dzisiaj w Tesco i juz przygotowują świąteczny dział
Były sliczne srebne pawie, ale primo / nie mialy jeszcze cen duo/ koliberki i pawie na choince to troche chyba za dużo ptactwa
Ja z tego względu zaczęłam próbować z Kringle Candle - miałam dość tego, że wszystkie pudełka z woskami były wiecznie upaćkane paprochami, mimo trzymania w woreczkach strunowych i dużej dokładności i delikatności w sypaniu zawsze miałam pół półki dookoła kominka urąbane A KC bajka, łamię, nic się nie kruszy, pudełka wygodne, zapachy mam wrażenie dużo bardziej naturalne niż w przypadku Yankee. Poza tym ja jestem migrenowiec i niestety sporo Yankee we mnie wywoływało ból głowy.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

W ogóle to dzisiaj się wybrałam do lasu, dość spontanicznie się z tatą zgadaliśmy, że oboje mamy dzisiaj urlop i skoczyliśmy na grzyby (wiadro pełne), jak tam pięknie! Choinki, kolorowe drzewa, dawno się tyle nie nałaziłam, bo przeszliśmy ten las chyba wzdłuż i wszech po parę razy, ale warto było Czuję się na maksa dotleniona i wypoczęta psychicznie, a przy mojej pracy ostatnio trzeba mi tego oddechu było Wyszabrowałam też parę gałęzi z choinki i wstawiłam sobie do wazonu, omotałam to sznurkiem z szyszkami i pięknie jest Mąż się puka w głowę, ale mówił, że za wcześnie na choinkę, o gałęziach nic nie wspominał

Właśnie wstawiłam też do piekarnika plasterki jabłek posypane cynamonem, pachnie mi w całym mieszkaniu
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 18:26   #2286
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
To chyba ja byłam Identyczne nie są wiadomo Mi się wydaje, że one są z podobnej grupy zapachowej, tzn. jeśli podoba Ci się Soft Blanket to Comfy Sweater też będzie się podobać A jeśli tego typu nuty Ci się podobają to jeszcze obczaj sobie Cashmere&cocoa
O tak, to byłaś Ty Wybacz, że nie wskazałam konkretnie Ciebie, przejrzenie tylu postów do tyłu zajęłoby mi mnóstwo czasu.

W takim razie przyjrzę się również Cashmere&Cocoa.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Yankee Candle są najsłabsze ze wszystkich wosków ( poza paroma wyjątkami) i jeszcze sa kłopotliwe w obsłudze. Ja już rzadko je kupuje, wolę gąski, kringle, village,woodwick, bridgwater i teraz testuje mcCall`s i Colonial i wszystkie wypadają lepiej i mają sensowne opakowania
Zawsze dużo czytałam o Yankee Candle, a jak kupiłam kilka wosków to się rozczarowałam. Nie rozumiem fenomenu.
Za to Kringle Candle i Woodwick mają coraz lepszą ofertę. No i tak jak wspomniałaś, opakowania robią swoje. Wosk czy daylight od KC otworzysz i zamkniesz, zapach się nie ulatnia, wszystko jest w porządku. Z Yankee są same kłopoty

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
W ogóle to dzisiaj się wybrałam do lasu, dość spontanicznie się z tatą zgadaliśmy, że oboje mamy dzisiaj urlop i skoczyliśmy na grzyby (wiadro pełne), jak tam pięknie! Choinki, kolorowe drzewa, dawno się tyle nie nałaziłam, bo przeszliśmy ten las chyba wzdłuż i wszech po parę razy, ale warto było Czuję się na maksa dotleniona i wypoczęta psychicznie, a przy mojej pracy ostatnio trzeba mi tego oddechu było Wyszabrowałam też parę gałęzi z choinki i wstawiłam sobie do wazonu, omotałam to sznurkiem z szyszkami i pięknie jest Mąż się puka w głowę, ale mówił, że za wcześnie na choinkę, o gałęziach nic nie wspominał
Również uwielbiam leśne spacery. Będąc dzieckiem chodziłam do lasu z tatą. Zimą tropiliśmy lisy i sarny, a na jesieni zbieraliśmy grzyby. To były cudowne momenty. Teraz pozostają mi samotne spacery po leśnych dróżkach, ponieważ moja mama nie przepada za chodzeniem po lesie

Muszę się niedługo wybrać w moje ulubione miejsce po szyszki. Rok temu zbierałam je kilka dni przed Bożym Narodzeniem, a teraz chcę pokombinować z wybielaczem.

Edytowane przez Marybeth
Czas edycji: 2016-10-28 o 18:35
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 20:02   #2287
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dzieki dziewczyny przyda sie. Zasiedzialam sie dzis w pracy 11 godzin... zaliczylam sklep i moge sie wylozyc z kieliszkiem winka

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Mi zdecydowanie blizej gustem do zlotych lancuszkow niz chokerow, wiekszosc yankee szybko wietrzeje, te mc cos tam maja pieekne swiece moglabym takie miec

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Poprawka, tz zarządzil likier, kukulka wjezdza na stol
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 20:07   #2288
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dziewczyny, u mnie właśnie bigos w przygotowaniu - chyba nie muszę mówić jak pachnie Chyba dziś nie zasnę, będę całą noc o tym bigosie myśleć
Hahaha! Zapach OBŁĘDNY!
Byłam dziś w Jysk'u i nic mnie nie zachwyciło. Natknęłam się też w Biedronce na książkę "Perfekcyjne Święta", ale nie kupiłam, choć już była w koszyku i taki miałam zamiar. Obejrzałam, przemyślałam i odłożyłam
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2016-10-28 o 20:08
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 20:17   #2289
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Chce powiedzieć że leci w tv kewin 😜
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 20:17   #2290
niemampomyslu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 115
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Hejka, witam wszystkie "Bożonarodzeniomaniac zki" 😉

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym mężowi kupić zegarek.. Taki do ok. 300 zł, na co dzień. Mąż biega w dżinsach, T-shirtach i bluzach. No nie umiem się zdecydować, może macie jakieś sprawdzone modele?
Sprawdź sobie timexy. Zwykłe na pasku mieszczą się w Twoim budżecie, a fajnie wyglądają i pasują do dżinsów 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.07.2008
27.12.2014
2017

niemampomyslu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 20:19   #2291
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Zgryzoto,ja właśnie oglądam ! Pierwszy raz w tym roku
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 21:18   #2292
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Hej dziewczyny!

Czy w tym roku, tak jak w poprzednim, będzie organizowana wymianka prezentowa?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:43   #2293
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Czy ktoras z was tez jest masochistką i kupuje takie rzeczy? dzis przyszla nowa porcja, zaraz rzuce tym o sciane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1477687379318.jpg (50,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:45   #2294
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

W poprzednim roku chyba nie było wymiany.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:14   #2295
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy w tym roku, tak jak w poprzednim, będzie organizowana wymianka prezentowa?
A na czym polega wymiana?
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 07:02   #2296
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy w tym roku, tak jak w poprzednim, będzie organizowana wymianka prezentowa?


Rok temu nie bylo tu zadnej wymiany o co chodzi?


Ja dzisiaj ide do Jysk obkupic sie w lampki na druciku ale jak na razie nic nie moge zrobic, bo krolik domaga sie milosci, od 6 rano nie dawala mi spac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 07:13   #2297
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was tez jest masochistką i kupuje takie rzeczy? dzis przyszla nowa porcja, zaraz rzuce tym o sciane
Czy tylko ja nie wiem co to?

Dzisiaj będę w końcu miała mój kominek i odpalę pierwszy wosk! Ha! Chciałam dzisiaj spróbować upiec bułeczki dyniowe. Zdjęcia w internecie wyglądają ekstra! Jak prawdziwe dyniochy! Ciekawe jak w smaku. Podobają mi się te cudeńka, które ludzie pieką na Halloween. A właśnie - jakie macie podejście do tematu? Fajna sprawa, kicz czy brak poszanowania dla własnych, rodzimych tradycji?
Ja uważam to za całkiem niewinną i w gruncie rzeczy sympatyczną zabawę. Jestem ateistką, ale wydaje mi się, że można pogodzić obchodzenie Halloween z obchodami dnia Wszystkich Świętych. W końcu 30 można puścić dziecko na zabawę czy wycinać dynie, a następnego dnia iść spokojnie na groby bliskich. Ciekawa jestem Waszej opinii
__________________
_________________________

Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 07:17   #2298
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Witam się w nowym dniu

Zapowiada mi się pracowity dzień. Obiecałam sobie, że posprzątam, popiorę, upiekę pieczeń i bułki, a na koniec przejrzę sklepy internetowe w poszukiwaniu prezentów, żeby później wiedzieć, do którego sklepu uderzyć. Mam nadzieję, że dam radę wszystko zrobić, bo spuchł mi węzeł chłonny pod pachą i trochę boli A poza tym, mam cały dzień dla siebie, bo TŻ od 7 rano w rozjazdach z kolegą, bo szukają auta do firmy. Ehhh...

PS. Ja do Halloween nie jestem przekonana i nie obchodzę tego typu "świąt". Kto chce, niech świętuje i się bawi, ale to nie dla mnie.

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2016-10-29 o 07:19
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:13   #2299
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Mi się bardzo podoba Halloween w USA, u nas jest mi obojętne
Oczywiście nie mam kompletnie nic przeciwko, według mnie nie ma się o co burzyć, wkurza mnie to, że ludzie mówią, że obchodzą Wszystkich Świętych, a nie Halloween, przecież to dwa różne dni. W dodatku dla mnie ta zabawa nie ma nic wspólnego z satanizmem, gdzieś w Biblii były zapisy o czarownicach, kościotrupach czy wyciętych dyniach? Nie, bo to tylko postacie wymyślone, bajkowe. I nie zawsze przestawianie jako złe, a idąc tym torem to Śnieżka jest bajką satanistyczna, bo była zła wiedźmaDla mnie to całkiem niewinne i zabawne święto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2016-10-29 o 08:14
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 08:16   #2300
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

A tak BTW, dzisiaj o 10:00 na CBSdrama kolejny świąteczny film - "Kolęda primadonny"
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:33   #2301
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie wiem co to?

Dzisiaj będę w końcu miała mój kominek i odpalę pierwszy wosk! Ha! Chciałam dzisiaj spróbować upiec bułeczki dyniowe. Zdjęcia w internecie wyglądają ekstra! Jak prawdziwe dyniochy! Ciekawe jak w smaku. Podobają mi się te cudeńka, które ludzie pieką na Halloween. A właśnie - jakie macie podejście do tematu? Fajna sprawa, kicz czy brak poszanowania dla własnych, rodzimych tradycji?
Ja uważam to za całkiem niewinną i w gruncie rzeczy sympatyczną zabawę. Jestem ateistką, ale wydaje mi się, że można pogodzić obchodzenie Halloween z obchodami dnia Wszystkich Świętych. W końcu 30 można puścić dziecko na zabawę czy wycinać dynie, a następnego dnia iść spokojnie na groby bliskich. Ciekawa jestem Waszej opinii
Lamiglowki, chodzi tylko o to, zeby rozlaczyc dwa elementy a potem zlaczyc i to wszystko. Moj brat dostal takie cos pod choinke od cioci i powiem wam, ze cala rodzina maltretowala to przez cale swieta lacznie z dziadkiem. Tamto bylo duze, idealne do reki a my z tz kupujemy miniaturki. Mniej wygodne ale zajmuja mniej miejsca.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Jakie buleczki dyniowe?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:36   #2302
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Nie odzywam sie, bo w pracy zapierdziel, ze nie wiem jak sie nazywam. Chociaz prawdziwy szal to sie zacznie dopiero, jak ludzie zaczna rezerwowac christmas party. Chociaz boss juz w swiatecznym nastroju. Ostatnio przyszedl do nas do kuchni i gwizdal sobie wesolo Jingle Bells. Jak spojrzalam na niego jak na wariata to powiedzial, ze jest juz w swiatecznym nastroju. Zdziwilo mnie to nieco, bo on jest najwiekszym Grinchem jakiego znam ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 09:47   #2303
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
To chyba ja byłam Identyczne nie są wiadomo Mi się wydaje, że one są z podobnej grupy zapachowej, tzn. jeśli podoba Ci się Soft Blanket to Comfy Sweater też będzie się podobać A jeśli tego typu nuty Ci się podobają to jeszcze obczaj sobie Cashmere&cocoa
Dla mnie nie są w ogóle podobne A cahmere & cocoa jest sliczny ale tez nie podobny do Misia, Cashmere jest painkowy, czekoladowy i dymny

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Ja z tego względu zaczęłam próbować z Kringle Candle - miałam dość tego, że wszystkie pudełka z woskami były wiecznie upaćkane paprochami, mimo trzymania w woreczkach strunowych i dużej dokładności i delikatności w sypaniu zawsze miałam pół półki dookoła kominka urąbane A KC bajka, łamię, nic się nie kruszy, pudełka wygodne, zapachy mam wrażenie dużo bardziej naturalne niż w przypadku Yankee. Poza tym ja jestem migrenowiec i niestety sporo Yankee we mnie wywoływało ból głowy.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

W ogóle to dzisiaj się wybrałam do lasu, dość spontanicznie się z tatą zgadaliśmy, że oboje mamy dzisiaj urlop i skoczyliśmy na grzyby (wiadro pełne), jak tam pięknie! Choinki, kolorowe drzewa, dawno się tyle nie nałaziłam, bo przeszliśmy ten las chyba wzdłuż i wszech po parę razy, ale warto było Czuję się na maksa dotleniona i wypoczęta psychicznie, a przy mojej pracy ostatnio trzeba mi tego oddechu było Wyszabrowałam też parę gałęzi z choinki i wstawiłam sobie do wazonu, omotałam to sznurkiem z szyszkami i pięknie jest Mąż się puka w głowę, ale mówił, że za wcześnie na choinkę, o gałęziach nic nie wspominał

Właśnie wstawiłam też do piekarnika plasterki jabłek posypane cynamonem, pachnie mi w całym mieszkaniu

Ja dzisiaj lece z psem do lasu, jak na razie piekne słońce


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was tez jest masochistką i kupuje takie rzeczy? dzis przyszla nowa porcja, zaraz rzuce tym o sciane

A co to ??


Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie wiem co to?

Dzisiaj będę w końcu miała mój kominek i odpalę pierwszy wosk! Ha! Chciałam dzisiaj spróbować upiec bułeczki dyniowe. Zdjęcia w internecie wyglądają ekstra! Jak prawdziwe dyniochy! Ciekawe jak w smaku. Podobają mi się te cudeńka, które ludzie pieką na Halloween. A właśnie - jakie macie podejście do tematu? Fajna sprawa, kicz czy brak poszanowania dla własnych, rodzimych tradycji?
Ja uważam to za całkiem niewinną i w gruncie rzeczy sympatyczną zabawę. Jestem ateistką, ale wydaje mi się, że można pogodzić obchodzenie Halloween z obchodami dnia Wszystkich Świętych. W końcu 30 można puścić dziecko na zabawę czy wycinać dynie, a następnego dnia iść spokojnie na groby bliskich. Ciekawa jestem Waszej opinii

Halloween w USA to bajka, u nas marnie to wygląda, ale dostaje szału, jak słyszę, czy czytam ( znalazłam w skrzynce na listy) ostrzeżenia przed Halloween`em bo dzieci staną sie szatanami

Czasami sie zastanawiam, w jakim kraju ja żyję



Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Nie odzywam sie, bo w pracy zapierdziel, ze nie wiem jak sie nazywam. Chociaz prawdziwy szal to sie zacznie dopiero, jak ludzie zaczna rezerwowac christmas party. Chociaz boss juz w swiatecznym nastroju. Ostatnio przyszedl do nas do kuchni i gwizdal sobie wesolo Jingle Bells. Jak spojrzalam na niego jak na wariata to powiedzial, ze jest juz w swiatecznym nastroju. Zdziwilo mnie to nieco, bo on jest najwiekszym Grinchem jakiego znam ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
super !!

Home& You znowu kusi promocją a mnie sie tam jeszcze narzuta podobała i podusie ide poszperać
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:18   #2304
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja halloween nie obchodzę na razie jest mi obojętne ale jak będziemy mieli dzieci na pewno jakos tam obchodzić będziemy, przebieranie, trick Or treat i dynie

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-10-29 o 10:28
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:25   #2305
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was tez jest masochistką i kupuje takie rzeczy? dzis przyszla nowa porcja, zaraz rzuce tym o sciane


Nie kupuję, ale to po lewej z dwoma symetrycznymi kawalkami i kolkiem kiedys rozwiazalam kilka razy pod rzad

Ja bardzo lubie Halloween, z chlopakiem zrobimy sobie odpowiedni wystroj w domu i bedziemy drążyć dynie
W nanunana sa super gadzety halloweenowe, lampki takie male na druciku, z dyniami i duchami
Jak ktos nie obchodzi to spoko, ale doprowadzaja mnie do szalu ludzie wypisujacy, ze to amerykańskie swieto, dupa jasiu, caltyckie, istnialo zanim odkryto Ameryke



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:34   #2306
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu_ Pokaż wiadomość
Hejka, witam wszystkie "Bożonarodzeniomaniac zki" 😉



Sprawdź sobie timexy. Zwykłe na pasku mieszczą się w Twoim budżecie, a fajnie wyglądają i pasują do dżinsów 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś już na allegro oglądałam. I coś tam mi się podoba, ale mam stracha, ze mężowi nie




Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja uważnie przygladalam się tż.. widziałam ze podoba mu się zegarek swojego taty. Wiec na wzór tego dostał swój. Może po prostu zagadaj (póki się nie domyśla ) na galerii czy coś.. facet może tego nie powiązać a będziesz wiedziała co jemu się spodoba
Mam troche mało czasu niestety. Zawsze na ostatni moment :sciana:




Wczoraj rano było cudownie! Wychodziłam o 7, z powodu przymrozku bylo bialo, słońce przebijało się przez chmury.. Tak zimowo się poczułam
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:37   #2307
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

No i mam w końcu te przeklętą narzutę a właściwie dwie, bo drugą zakupiłam z 5 zl ciemny szary i bezowy, ale na zdjeciu bardziej podjezdza pod wrzos, co mi tez by pasowało

Dobra, to teraz został mi czajnik do kuchni i białe kubki do zastawy i bedzie git

A!! jeszcze pare ozdób na okno w kolorze czarnym, ale juz znalazlam z Ikei
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:42   #2308
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

W Arkadii widziałam jakąś promocję na yankee, -50% na drugą świecę/wosk w wybranych zapachach.
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Yankee Candle są najsłabsze ze wszystkich wosków ( poza paroma wyjątkami) i jeszcze sa kłopotliwe w obsłudze. Ja już rzadko je kupuje, wolę gąski, kringle, village,woodwick, bridgwater i teraz testuje mcCall`s i Colonial i wszystkie wypadają lepiej i mają sensowne opakowania

Dostałam info, ze H&Y w koncu nadali mi przesylke i w poniedzialek dolecą moje koliberki

Byłam dzisiaj w Tesco i juz przygotowują świąteczny dział
Były sliczne srebne pawie, ale primo / nie mialy jeszcze cen duo/ koliberki i pawie na choince to troche chyba za dużo ptactwa
Tez uważam, że Yankee najsłabsze. Na początku byłam zachwycona, ale jak poznałam inne woski to właśnie na nie się przerzuciłam, zwłaszcza Kringle, ale lubię też Goose Creek i WoodWick.
Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie wiem co to?

Dzisiaj będę w końcu miała mój kominek i odpalę pierwszy wosk! Ha! Chciałam dzisiaj spróbować upiec bułeczki dyniowe. Zdjęcia w internecie wyglądają ekstra! Jak prawdziwe dyniochy! Ciekawe jak w smaku. Podobają mi się te cudeńka, które ludzie pieką na Halloween. A właśnie - jakie macie podejście do tematu? Fajna sprawa, kicz czy brak poszanowania dla własnych, rodzimych tradycji?
Ja uważam to za całkiem niewinną i w gruncie rzeczy sympatyczną zabawę. Jestem ateistką, ale wydaje mi się, że można pogodzić obchodzenie Halloween z obchodami dnia Wszystkich Świętych. W końcu 30 można puścić dziecko na zabawę czy wycinać dynie, a następnego dnia iść spokojnie na groby bliskich. Ciekawa jestem Waszej opinii
Ja nie obchodzę, ale nie przeszkadza mi kompletnie. Nie rozumiem tych grafik niby patriotycznych, że ludzie się bawią w Halloween zamiast iść na groby następnego dnia, jakby miało to cokolwiek ze sobą wspólnego..
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 10:50   #2309
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie kupuję, ale to po lewej z dwoma symetrycznymi kawalkami i kolkiem kiedys rozwiazalam kilka razy pod rzad

Ja bardzo lubie Halloween, z chlopakiem zrobimy sobie odpowiedni wystroj w domu i bedziemy drążyć dynie
W nanunana sa super gadzety halloweenowe, lampki takie male na druciku, z dyniami i duchami
Jak ktos nie obchodzi to spoko, ale doprowadzaja mnie do szalu ludzie wypisujacy, ze to amerykańskie swieto, dupa jasiu, caltyckie, istnialo zanim odkryto Ameryke



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te lamiglowki przeokrutnie wciągają. I podnoszą cisnienie. Mamy jeszcze taką jakby gwiazdke i byla reanimowana, bo kolega tza ze zlosci wyciagnal kolka siłą

Lampeczki w ten desen?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1477734610068.jpg (23,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 11:40   #2310
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Te lamiglowki przeokrutnie wciągają. I podnoszą cisnienie. Mamy jeszcze taką jakby gwiazdke i byla reanimowana, bo kolega tza ze zlosci wyciagnal kolka siłą

Lampeczki w ten desen?


Nie nie, zupelnie inne, o takie:IMG_7178.JPG

Bylam w Jysk, kupilam swiateczna posciel i koc a takze lampki ze swiatecznym skarpetkami i dwie paczki lampek, jedne to te na druciku, a drugie miedziane kulki

IMG_7247.jpgIMG_7244.JPG

Jak wrocilam do domu, to zaprezentowalam TŻtowi wszystkie zakupy, on tez jest szurniety na punkcie świąt, wiec byl zachwycony. Posciel, kocyk i lampki-skarpetki schowane, czekaja na 1 grudnia
Pozostale lampki beda juz sluzyc za ozdoby jesienne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.