Azja Express - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-19, 14:54   #61
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Już działa, niepotrzebnie panikowałam, koniec tematu
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 22:23   #62
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Ta Renata jest tak żałosna, że nie mogę na nią patrzeć
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 22:44   #63
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ta Renata jest tak żałosna, że nie mogę na nią patrzeć
Też jej od początku coś nie polubilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 00:03   #64
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 09:12   #65
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Po tym odcinku zupełnie zmieniłam zdanie co do Weroniki i Renaty.
Weronika fajna, wyważona, wie że to nie ona jest gwiazdą w parze, że ma wspierać Renate w walce o wygraną.
Natomiast zachowanie Renaty... na brak słów.
Ja wiem, że to reżyserka, że montaż ale trzeba mieć z czego taki materiał zmontować. Do tego te gadki w samochodach.

Zaplusowała u mnie Rozenek, że nie miała problemu żeby spać w mało komfortowym pomieszczeniu.

Za to Lisica i Jemioł.... no dramat. Nie beda się zniżać poniżej jakiegoś poziomu. Za wszystko dają fanty. Bogaci ludzie z zachodu którzy uważają ze za hajs mogą mieć wszystko.

W tym odcinku bardzo było widać, że szukanie środków transportu to lipa. To znaczy produkcja ma pewni umówionych iluś kierowców, część taxi, część prywatnych a część ciężarówki czy autobusy. No i kto pierwszy ten lepszy.
Poza tym ktoś tu pisał, że w Wietnamie trzeba mieć scenariusz na film i jest "opiekun" i na kilku ujęciach widać było lokalnego pana na krzesełku.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 10:08   #66
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Ja rozumiem że program jest rozgrywany w trudnych warunkach, ludźmi targają różne emocje. Dlatego ja na luzie podchodze do programu oprócz tej Reni całej widać ze dominujący charakter, ma jakies dziwne odzywki. Do tego bardzo sie przejmuje aby wypaść dobrze przed kamerami. Ta koleżanka też tak obojetnie sie obojetnie wypowiada na jej temat. Do tego na insta jeszcze niedawno jak sprawdzałam to sledziła wszystkich uczestników oprócz Reni ;p.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 10:59   #67
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Jej te wszystkie ironiczne uśmieszki, zniżanie koleżanki do parteru przy każdej możliwej sytuacji. O mamo.... Nie kojarze ŻADNEJzabawnej scenki z nią. Wiecznie nadęta.

Małgosia the best, z dystansem posprzątała w tym zakamarku, rozbili sobie namiot haha Fajna parka. I ten wzrok Radka na nią (awww). W ogóle Radek to od zawsze kojarzył mi się z wiecznie tłustymi włosami, a tu taki miły człowiek. Dodzie pewnie nieźle gul skacze jak to ogląda
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 11:09   #68
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Perfekcyjna to ma niezłe odpały :d na szczęscie Radek jest mega cierpliwy więc nie dochodzi do żadnych kłótni a te sytuacje są po prostu zabawne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:40   #69
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Jej te wszystkie ironiczne uśmieszki, zniżanie koleżanki do parteru przy każdej możliwej sytuacji. O mamo.... Nie kojarze ŻADNEJzabawnej scenki z nią. Wiecznie nadęta.

Małgosia the best, z dystansem posprzątała w tym zakamarku, rozbili sobie namiot haha Fajna parka. I ten wzrok Radka na nią (awww). W ogóle Radek to od zawsze kojarzył mi się z wiecznie tłustymi włosami, a tu taki miły człowiek. Dodzie pewnie nieźle gul skacze jak to ogląda
Pamiętam Radzia z początków związku z Dodą. Akurat mieszkałam wtedy niedaleko nich. Wobec Doroty zachowywał się identycznie jak aktualnie wobec Małgorzaty. I też był taki spokojny, opanowany, czuły, dawał kobiecie grać pierwsze skrzypce.
Nie wiem czy pamiętacie, ale przyczyną rozwodu Doroty i Radka były zdrady Radka, więc nie wiem czy ma Doda czego zazdrościć.

ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:58   #70
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Pamiętam Radzia z początków związku z Dodą. Akurat mieszkałam wtedy niedaleko nich. Wobec Doroty zachowywał się identycznie jak aktualnie wobec Małgorzaty. I też był taki spokojny, opanowany, czuły, dawał kobiecie grać pierwsze skrzypce.
Nie wiem czy pamiętacie, ale przyczyną rozwodu Doroty i Radka były zdrady Radka, więc nie wiem czy ma Doda czego zazdrościć.

aha to nie wiedziałam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 12:42   #71
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

Fany odcinek był, Rozenek faktycznie na plus, nie świrowała nic, wrzuciła na luz

Pascal zaminusował, najpierw mówi, żeby rzucała a jak rzuciła to się obraził a Renata nie powinna rzucać i wkurza mnie, ze ciągle robi tej dziewczynie wywody, tego nie wolno, tak nie mów.

Mina Jemioła i Lis jak zobaczyli, gdzie mają spać spodziewali się luksusów, tacy szczęśliwi a tu zonk

Nie podoba mi się, że nie pokazują kto przybył na którym miejscu i nie wiedzą tego nawet uczestnicy, to jest spore pole do manipulacji, trzeba wierzyć na słowo. No i te taksówki biły po oczach, serio aż tyle taksówek jeździ za darmo?


Spodziewam się, że teraz odpadnie Włodarczyk, bo coś malutko je pokazują, pewnie szkoda czasu antenowego na kogoś kto zaraz wyleci. Rozenek i Lis non stop pokazują, na pewno dojdą do finału.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla

Edytowane przez Antilia
Czas edycji: 2016-09-22 o 12:45
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 13:19   #72
podrozniczka738
Przyczajenie
 
Avatar podrozniczka738
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Azja Express

Koncepcja programu leży chyba już u podstaw. Jakoś nie przemawia do mnie żebranie celebrytów i proszenie biednych ludzi o miskę ryżu. Pośmiać się z tego można, ale nie wiem, czego spodziewają się twórcy programu.
__________________
Gdy chcę odpocząć od miejskiego zgiełku, pakuję plecak i myślę tylko o jednym: Jezioro Żywieckie noclegi i już nic więcej się nie liczy
podrozniczka738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:31   #73
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Azja Express

Renata jest straszna, ale widać że charakterami nieźle się dobrali z Wojewódzkim. Widać w zapowiedzi kolejnego odcinka, że tym razem konflikt z innymi uczestnikami rozpocznie się na dobre. Za to jej towarzyszka jest sympatyczna i widać, że za bardzo poczynania Renaty jej nie odpowiadają.

Perfekcyjna i Radek są fajną parą, aż byłam w szoku. Po pierwszym odcinku myślałam, że jest skończoną histeryczką, tak samo jak Iza Miko. Ale w przypadku obu kobiet bardzo pozytywne zaskoczenie.

Jestem też w szoku jeżeli chodzi o Agnieszkę Włodarczyk, zawsze wydawała mi się o wiele bardziej odpychająca, a tutaj do tej pory sprawia pozytywne wrażenie, no i jej przyjaciółka jest bardzo pozytywna.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:59   #74
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:31   #75
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Wyglądaja na bardzo szczęsliwych, a Doda w kółko przeżywa rozstania i jest sama. Jak bylam sama i widzialam exa z inna to mimo, ze to ja zerwałam to gul mi skakał

Tak wiem, samemu tez mozna byc szczesliwym bla bla, ale w szczęsliwym związku jest fajniej.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:47   #76
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Wyglądaja na bardzo szczęsliwych, a Doda w kółko przeżywa rozstania i jest sama. Jak bylam sama i widzialam exa z inna to mimo, ze to ja zerwałam to gul mi skakał

Tak wiem, samemu tez mozna byc szczesliwym bla bla, ale w szczęsliwym związku jest fajniej.
Sama zdecydowała o rozwodzie, sama nie chciała jego powrotu. Ja nie widzę w wywiadach aby szczególnie to przeżywała do tej pory. No sory ale jakieś wnioski że po kilkunastu latach dalej płacze że Radziem i nie może przeżyć jego odejścia są po prostu śmieszne. Rozumiem że ty przeżywałałaś mocno rozstanie, ale nie mierz jej swoją miarą .
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:43   #77
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 17:48   #78
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Azja Express

Renata została pokazana w programie ( a może rzeczywiście taka jest ) jako osoba nieco niedojrzała, której brakuje jeszcze dystansu do pewnych spraw. No i, ok, jeśli rzeczywiście jest niedojrzała, to jest szansa, że z czasem się wyrobi i dojrzeje, w końcu jest młoda. Uważam też, że Renata ma małe doświadczenie w pracy przed kamerami i w tego typu programach rozrywkowych, w porównaniu do innych uczestników, którzy pracę w TV i przed kamerami znają od podszewki i jest to ich codzienność. Trochę mi się szkoda dziewczyny zrobiło ze względu na szeroką krytykę, która ją dopadła na różnego typu portalach. Rozumiem, że komuś, ktoś może się nie podobać, bo ma takie zachowania, a nie inne, ale czytałam wypociny co niektórych na fb TVN, w stylu - "panna nikt" i uważam, że są to komentarze za daleko idące, a nawet krzywdzące. Do programu weszły różne typy osobowości, dlatego mamy urozmaicenie.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 19:07   #79
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na szaro:
Różnica jest taka, że były mąż rozenek ma już stala partnerkę od dluzszego czasu, a doda miała związki po radziu ale żaden z nich nie przetrwał.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 20:54   #80
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ta Renata jest tak żałosna, że nie mogę na nią patrzeć
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też jej od początku coś nie polubilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na nią to brak słów
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:04   #81
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez FRIDAONE Pokaż wiadomość
Renata została pokazana w programie ( a może rzeczywiście taka jest ) jako osoba nieco niedojrzała, której brakuje jeszcze dystansu do pewnych spraw. No i, ok, jeśli rzeczywiście jest niedojrzała, to jest szansa, że z czasem się wyrobi i dojrzeje, w końcu jest młoda. Uważam też, że Renata ma małe doświadczenie w pracy przed kamerami i w tego typu programach rozrywkowych, w porównaniu do innych uczestników, którzy pracę w TV i przed kamerami znają od podszewki i jest to ich codzienność. Trochę mi się szkoda dziewczyny zrobiło ze względu na szeroką krytykę, która ją dopadła na różnego typu portalach. Rozumiem, że komuś, ktoś może się nie podobać, bo ma takie zachowania, a nie inne, ale czytałam wypociny co niektórych na fb TVN, w stylu - "panna nikt" i uważam, że są to komentarze za daleko idące, a nawet krzywdzące. Do programu weszły różne typy osobowości, dlatego mamy urozmaicenie.
Renata ma 30 lat,nie jest młodziutką dziewczyną,która nie zna reguł showbiznesu. Jasne,że TV pokazuje tendencyjnie różnych uczestników,ale pewne jej wypowiedzi naprawdę miały miejsce.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:08   #82
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość

Renata ma 30 lat,nie jest młodziutką dziewczyną,która nie zna reguł showbiznesu. Jasne,że TV pokazuje tendencyjnie różnych uczestników,ale pewne jej wypowiedzi naprawdę miały miejsce.
Pewnie, że miały miejsce. Bo z sufitu by sobie tego nie wzięli .
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:20   #83
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Obejrzycie jakiś wywiadów z nią , ona jest naprawde specyficzna osobą. Widac to w jej sposobie bycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:30   #84
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
, ona jest naprawde specyficzna osobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta jej specyficzność widoczna w programie to - niedojrzałość, brak doświadczenia, a nawet nieśmałość. Właśnie pod przykrywką jej pewnej pozy, uwidacznia się nieśmiałość.
Showbiznes, to pojęcie szerokie, Renata w stosunku do innych uczestników - aktorzy, dziennikarze, może mieć mniejsze doświadczenie, a nawet żadne. Możliwe, że właśnie z tego względu, tak bardzo się uwidacznia na tle innych i to według obserwujących w sensie negatywnym.

Edytowane przez FRIDAONE
Czas edycji: 2016-09-22 o 21:35 Powód: lit.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:48   #85
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Renata wcale nie ma małego doświadczenia w pracy przed kamerą. Na początku kariery pracowała jako aktorka. Najgorszą rzecza pewnie jest to ze musiała pojechać z obcą osobą, dziewczyny srednio sobie przypadły do gustu, co rezyser usilnie próbuje uwidocznić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 21:55   #86
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez kori12;65614111 dziewczyny srednio sobie przypadły do gustu, co rezyser usilnie próbuje uwidocznić.

Wysłane z [URL="http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630"
aplikacji Forum Wizaz[/URL]
To też możliwe. Jak dwie osoby do siebie nie pasują, tak właśnie bywa. Ludzie muszą do siebie pasować.
Renata prawdopodobnie nie pasuje też do reszty uczestników, dlatego tak wypada jak wypada. W każdym towarzystwie znajdzie się czarna owca, tym razem padło na nią. Nie mniej jednak, osobiście, widzę jej niedojrzałość, która może mieć różnorakie powody i tym nieco ją usprawiedliwiam. A jak jest niedojrzałość, to jest szansa, że kiedyś przerodzi się w dojrzałość i na pewne sprawy taka osoba spojrzy inaczej, a przede wszystkim nabierze dystansu do siebie i do wszystkiego wokół.

Edytowane przez FRIDAONE
Czas edycji: 2016-09-22 o 21:56 Powód: lit
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:39   #87
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Azja Express

Moja ulubiona Para to Małgosia i Radek - jej teksty mnie rozbrajają :P a spokój Radka godny Mistrzów Zen.

Na Lisice i Jemioła nie mogę patrzeć. Boże jak ta Lisica zmasakrowała sobie twarz. Nie rozumiem jak można na własne życzenie tak się skrzywdzić. Jak słyszę jak Jemioł mówi no money to mam odruch wymiotny.

A co do rozwodu Dody i Radka - a skąd wiadomo o co poszło? Bo Fakt tak napisał. To co Doda mówi to jedno a jak było na prawdę to wiedzą tylko oni.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:59   #88
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Azja Express

Jako powód rozwodu podała zdradę Radka, on nigdy nie zaprzeczał chyba nawet w jakimś wywiadzie przyznał się do tego. Sory ale chyba Doda jako główna zainteresowana wie jak było xD

Hania powinna zmienić lekarza jej policzki niedługo wybuchną od wypełniacza
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 00:51   #89
diln
Raczkowanie
 
Avatar diln
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Azja Express

A ja muszę powiedzieć, że chyba najbardziej polubiłam towarzyszkę Agnieszki Włodarczyk (chyba grała kiedyś w jakimś serialu na dwójce). Wydaje się fajną, zabawną dziewczyną, a dogadywanie się z wszystkimi po polsku już całkowicie mnie rozłożyło.

Pani Rozenek-Majdan jak na razie też całkiem śmiesznie się ogląda, najlepszy tekst do Radka, który próbuje wygrać bitwę na poduszki, "Radziu pięknie wyglądasz", jakby to było jego największe zmartwienie

A co do Renaty, to cytując, to naprawdę było słabe.

Ogólnie program nawet fajny. Bardzo lubię amerykański odpowiednik Amazing Race, więc na pewno obejrzę wszystkie odcinki.
diln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 07:46   #90
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez diln Pokaż wiadomość
A ja muszę powiedzieć, że chyba najbardziej polubiłam towarzyszkę Agnieszki Włodarczyk (chyba grała kiedyś w jakimś serialu na dwójce). Wydaje się fajną, zabawną dziewczyną, a dogadywanie się z wszystkimi po polsku już całkowicie mnie rozłożyło.

Pani Rozenek-Majdan jak na razie też całkiem śmiesznie się ogląda, najlepszy tekst do Radka, który próbuje wygrać bitwę na poduszki, "Radziu pięknie wyglądasz", jakby to było jego największe zmartwienie

A co do Renaty, to cytując, to naprawdę było słabe.

Ogólnie program nawet fajny. Bardzo lubię amerykański odpowiednik Amazing Race, więc na pewno obejrzę wszystkie odcinki.

Dokładnie. Jeszcze powiedziała to takim tonem, jakby od jego wyglądu zależał los całej ludzkości
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-03 08:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.