Randka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-19, 07:55   #1
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51

Randka


Hej. Potrzebuje pomocy. Od dwóch dni piszę z chłopakiem. Znamy się z widzenia ze szkoły. Teraz gdy zamknęli szkoły , napisał do mnie. Pisaliśmy że sobą, ale pomagały mi w tym moje przyjaciółki bo ja kompletnie nie wiedziałam co pisać. Chłopak napisał że chce się ze mną spotkać i ja się zgodziłam bo muszę przyznać że chłopak wpadł mi w oko. Teraz pojawia się problem bo ja panicznie boje się iść na to spotkanie . Jak tylko i tym pomyśle to dostaje trzęsawki. Boje się, ze źle wypadnie i nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Randki nie odwołam bo chłopak mi się serio spodobał. Co mam zrobić. Proszę bez głupich komentarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 09:08   #2
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Randka

Iść i się dobrze bawić. Potraktuj to jak niezobowiązujące spotkanie z kolega, a nie jak egzamin.
Pamiętaj, że on pewnie będzie się stresował równie mocno jak i Ty.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 11:18   #3
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Hej. Potrzebuje pomocy. Od dwóch dni piszę z chłopakiem. Znamy się z widzenia ze szkoły. Teraz gdy zamknęli szkoły , napisał do mnie. Pisaliśmy że sobą, ale pomagały mi w tym moje przyjaciółki bo ja kompletnie nie wiedziałam co pisać. Chłopak napisał że chce się ze mną spotkać i ja się zgodziłam bo muszę przyznać że chłopak wpadł mi w oko. Teraz pojawia się problem bo ja panicznie boje się iść na to spotkanie . Jak tylko i tym pomyśle to dostaje trzęsawki. Boje się, ze źle wypadnie i nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Randki nie odwołam bo chłopak mi się serio spodobał. Co mam zrobić. Proszę bez głupich komentarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Problem w tym że on miał już kilka dziewczyn i jest doświadczony a ja nigdy chłopaka nie miałam i nie byłam na żadnej randce. Jeśli mogę spytać to jakie proponujesz tematy do rozmów? Bo kompletnie nie mam pojęcia co wymyśleć. Jak miałam problem z nim pisać to co dopiero będzie jak będę z nim gadać na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 11:29   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Randka

Podejdź do tego w ten sposób, że właśnie zdobywasz nowe doświadczenie i czegoś się uczysz. Kiedyś trzeba wykonać ten pierwszy krok, a Tobie on się zdarzy właśnie teraz i na pewno Cię wzbogaci.
Wspólna szkoła to już spory wspólny temat.
Poza tym ja jako introwertyk/osoba nieśmiała zadawałam więcej pytań rozmówcy i zmuszałam się poniekąd to udzielania szerszych odpowiedzi niż "tak/nie/może". Pomogło się rozgadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 11:39   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Randka

Skoro miałaś taki problem, aby z nim pisać to może zwyczajnie nie nadajecie na tych samych falach? Jeśli jest iskra, to godzinami można rozwijać o pogodzie. Jak koleżanki musiały za Ciebie wymyślać odpowiedzi to jest coś stanowczo nie tak i nie uważam, aby fakt niedoświadczenia miał tu znaczenie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:02   #6
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Randka

Ja tez uważam, że jeśli koleżanki musiały za Ciebie odpisywać to może wyjść z tego jednak wielka lipa i to nie jest związane raczej z Twoja nieśmiałością.
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:14   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Wobec Twojego poprzedniego wątku, to myślę że przydałoby Ci się jednak kilka rozmów z psychologiem. Żebyś uporządkowała emocje. Spotkanie z kimś ma być przyjemnością, nie udręką. Skoro dostajesz napadów nerwowych, to odwołaj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 12:51   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Randka

Jezeli tak bardzo chcesz isc, to przelamac sie i napisac chlopakowi wczesniej, ze chcesz go poznac, ale jestes bardzo niesmiala, wiec moze byc sztywnawo przez jakis czas, bo musisz sie "oswoic". Taka jestes, to nic zlego. Z doswiadczenia powiem - to naprawde pomaga. Jezeli poinformujesz te druga osobe, to sciagasz z siebie czesc presji. No i z tej drugiej osoby tez, bo nie bedzie traktowala Twojego spiecia jako "ona mnie nie lubi". Ja sie nigdy nie spotkalam ze zla reakcja na mowienie wprost, ze jestem niesmiala, wrecz przeciwnie - zawsze okazywali zrozumienie i dawali mi czas na wyjscie ze skorupy.

Jezeli chlopak do Ciebie napisal i zaprosil na spotkanie, to znaczy, ze Cie lubi i chce Cie poznac. W kazdej relacji musisz sie podobac taka, jaka jestes i nie ma sensu udawac, ze jestes kims innym.

Druga rzecz - dlaczego dokladnie mialas problem z nim pisac? Tak jak ktos wczesniej pisal - mozesz zadawac duzo pytan, szczegolnie jezeli chlopak ma jakies hobby.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:14   #9
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jezeli tak bardzo chcesz isc, to przelamac sie i napisac chlopakowi wczesniej, ze chcesz go poznac, ale jestes bardzo niesmiala, wiec moze byc sztywnawo przez jakis czas, bo musisz sie "oswoic". Taka jestes, to nic zlego. Z doswiadczenia powiem - to naprawde pomaga. Jezeli poinformujesz te druga osobe, to sciagasz z siebie czesc presji. No i z tej drugiej osoby tez, bo nie bedzie traktowala Twojego spiecia jako "ona mnie nie lubi". Ja sie nigdy nie spotkalam ze zla reakcja na mowienie wprost, ze jestem niesmiala, wrecz przeciwnie - zawsze okazywali zrozumienie i dawali mi czas na wyjscie ze skorupy.

Jezeli chlopak do Ciebie napisal i zaprosil na spotkanie, to znaczy, ze Cie lubi i chce Cie poznac. W kazdej relacji musisz sie podobac taka, jaka jestes i nie ma sensu udawac, ze jestes kims innym.

Druga rzecz - dlaczego dokladnie mialas problem z nim pisac? Tak jak ktos wczesniej pisal - mozesz zadawac duzo pytan, szczegolnie jezeli chlopak ma jakies hobby.
Dokładnie.
Idź na spontan, randka ma być przyjemnością, a nie stresem. Nawet jeśli czymś się ośmieszysz, to on nic złego o tobie nie pomyśli, jeśli cię lubi. Ale...

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Skoro miałaś taki problem, aby z nim pisać to może zwyczajnie nie nadajecie na tych samych falach? Jeśli jest iskra, to godzinami można rozwijać o pogodzie. Jak koleżanki musiały za Ciebie wymyślać odpowiedzi to jest coś stanowczo nie tak i nie uważam, aby fakt niedoświadczenia miał tu znaczenie.
Tutaj też się zgodzę.
Łatwiej jest pisać, niż rozmawiać na żywo z osobą która nam się bardzo podoba, zwłaszcza na początku znajomości, ale skoro koleżanki musiały cię wyręczać w rozmowie z nim, to prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie. Oczywiście warto się spotkać, żeby później nie pluć sobie w brodę, że się nie spróbowało. Raczej nic do stracenia nie masz.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 15:32   #10
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jezeli tak bardzo chcesz isc, to przelamac sie i napisac chlopakowi wczesniej, ze chcesz go poznac, ale jestes bardzo niesmiala, wiec moze byc sztywnawo przez jakis czas, bo musisz sie "oswoic". Taka jestes, to nic zlego. Z doswiadczenia powiem - to naprawde pomaga. Jezeli poinformujesz te druga osobe, to sciagasz z siebie czesc presji. No i z tej drugiej osoby tez, bo nie bedzie traktowala Twojego spiecia jako "ona mnie nie lubi". Ja sie nigdy nie spotkalam ze zla reakcja na mowienie wprost, ze jestem niesmiala, wrecz przeciwnie - zawsze okazywali zrozumienie i dawali mi czas na wyjscie ze skorupy.

Jezeli chlopak do Ciebie napisal i zaprosil na spotkanie, to znaczy, ze Cie lubi i chce Cie poznac. W kazdej relacji musisz sie podobac taka, jaka jestes i nie ma sensu udawac, ze jestes kims innym.

Druga rzecz - dlaczego dokladnie mialas problem z nim pisac? Tak jak ktos wczesniej pisal - mozesz zadawac duzo pytan, szczegolnie jezeli chlopak ma jakies hobby.
W sensie tu już nawet nie chodzi o to że ja nie umiem pisać. Jak pisałam z innymi chłopakami na których mi nie zależało zbytnio to pisałam na luzie i ,, dobrze" ale teraz piszę obecnie z tamtym i on mi się podoba i ja mam z nim tematy do gadania tylko ja po prostu boje się odpisać sama bo boje się że napiszę coś głupiego i właśnie tu leży problem. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie ale no

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 15:53   #11
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
W sensie tu już nawet nie chodzi o to że ja nie umiem pisać. Jak pisałam z innymi chłopakami na których mi nie zależało zbytnio to pisałam na luzie i ,, dobrze" ale teraz piszę obecnie z tamtym i on mi się podoba i ja mam z nim tematy do gadania tylko ja po prostu boje się odpisać sama bo boje się że napiszę coś głupiego i właśnie tu leży problem. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie ale no

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tym bardziej radze go uprzedzic, ze jestes niesmiala. Ja wale prosto z mostu, ze zawsze na poczatku jestem spieta (nie tylko z chlopakami, ogolnie w kontaktach miedzyludzkich), ze potrzebuje czasu, zeby poczuc sie komfortowo i otworzyc. Nigdy nikt mnie za to nie potepil, wrecz przeciwnie - nie bylo takiej presji, ze musze byc super otwarta i extra gadatliwa.

Jeszcze podrzuce: moze to nie jest rozwiazanie na obecny czas, ale fajny pomysl na pierwsza randke jak sie spinasz to lyzwy, kregle, generalnie cos, co troche was fizycznie zajmie i nie bedzie trzeba caly czas gadac. Taki fajny ice-breaker, bo z jednej strony dobrze sie bawicie (rywalizacja, sport), a z drugiej mozna troche pogadac i jest pelno rzeczy, z ktorych mozna sie posmiac.

Z obecnym chlopakiem pierwszy raz spotkalismy sie na lyzwach i to byl strzal w dziesiatke - bylo bardzo wesolo, a ja przez godzine jezdzenia poczulam sie na tyle ok w jego towarzystwie, ze po lyzwach juz mnie nie paralizowalo i normalnie rozmawialismy.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:01   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
To tym bardziej radze go uprzedzic, ze jestes niesmiala. Ja wale prosto z mostu, ze zawsze na poczatku jestem spieta (nie tylko z chlopakami, ogolnie w kontaktach miedzyludzkich), ze potrzebuje czasu, zeby poczuc sie komfortowo i otworzyc. Nigdy nikt mnie za to nie potepil, wrecz przeciwnie - nie bylo takiej presji, ze musze byc super otwarta i extra gadatliwa.
(...)
Bardzo dobra rada. Jeżeli coś mogłoby tu pomóc i rozładować atmosferę, to tylko to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:05   #13
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Ale ja nwm jaki on jest wgl nie znam go nawet wiem że ma kolegów takich typowych cwaniaków i boje się że jak coś palne głupiego to mnie wyśmieje- on razem ze swoimi kolegami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:05   #14
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
W sensie tu już nawet nie chodzi o to że ja nie umiem pisać. Jak pisałam z innymi chłopakami na których mi nie zależało zbytnio to pisałam na luzie i ,, dobrze" ale teraz piszę obecnie z tamtym i on mi się podoba i ja mam z nim tematy do gadania tylko ja po prostu boje się odpisać sama bo boje się że napiszę coś głupiego i właśnie tu leży problem. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie ale no

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tym bardziej nie powinnaś się decydować na spotkanie na siłę, a popisać z nim jeszcze jakiś czas.

Zdecydowałaś się spotkać na siłę, bo może on Cię oleje i spotka się z inną? Z Bogiem.
Nigdy nie rób nic na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:20   #15
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
To tym bardziej radze go uprzedzic, ze jestes niesmiala. Ja wale prosto z mostu, ze zawsze na poczatku jestem spieta (nie tylko z chlopakami, ogolnie w kontaktach miedzyludzkich), ze potrzebuje czasu, zeby poczuc sie komfortowo i otworzyc. Nigdy nikt mnie za to nie potepil, wrecz przeciwnie - nie bylo takiej presji, ze musze byc super otwarta i extra gadatliwa.

Jeszcze podrzuce: moze to nie jest rozwiazanie na obecny czas, ale fajny pomysl na pierwsza randke jak sie spinasz to lyzwy, kregle, generalnie cos, co troche was fizycznie zajmie i nie bedzie trzeba caly czas gadac. Taki fajny ice-breaker, bo z jednej strony dobrze sie bawicie (rywalizacja, sport), a z drugiej mozna troche pogadac i jest pelno rzeczy, z ktorych mozna sie posmiac.
Genialna rada. To naprawdę dobry pomysł 😃

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Ale ja nwm jaki on jest wgl nie znam go nawet wiem że ma kolegów takich typowych cwaniaków i boje się że jak coś palne głupiego to mnie wyśmieje- on razem ze swoimi kolegami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z takimi cwaniakami nie warto wymienić ani jednego zdania, a tym bardziej iść na randkę. Jeszcze ci samoocenę podkopie. Jakby chłopak był w porządku to by się z ciebie nie śmiał, ani nie śmieszkował ze swoimi kolegami.

Edytowane przez Frozen_Rose
Czas edycji: 2020-10-19 o 16:21
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:25   #16
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Ale ja nwm jaki on jest wgl nie znam go nawet wiem że ma kolegów takich typowych cwaniaków i boje się że jak coś palne głupiego to mnie wyśmieje- on razem ze swoimi kolegami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To czemu chcesz sie juz spotkac? Poznaj go najpierw, popisz z nim i wtedy mysl o spotkaniu. Nie musisz leciec na spotkanie, bo on Ci zaproponowal jezeli to dla Ciebie za szybko i czlowieka w ogole nie znasz. (Jak odpusci, to jego strata)

Jeszcze jakbys nie miala zadnych oczekiwan czy by ci nie zalezalo to moze - wtedy mozna sie z kims spotkac tak dla funu, ale Tobie zalezy i sie spinasz.

*Dodatkowa informacja: zycie pewnie Cie tego nauczy, ale ogolnie nie warto liczyc sie ze zdaniem kogos, kto sie wysmiewa z innych, bo powiedzieli/zrobili cos glupiego. To oni maja problem, a nie Ty. Nawet jak palniesz cos glupiego, to to nie jest big deal, ludzka rzecz. Jezeli ktos z takiego powodu bedzie Cie kiedys wysmiewal, to znaczy tylko tyle, ze szkoda na taka osobe tracic czas.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 16:59   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Autorko, ponawiam poradę z psychologiem. Uważam, że rozmowa z kimś bezstronnym serio by Ci się przydała. A na randkę nie idź. Koleżanki chciały Ci zrobić przysługę, ale nie jesteś gotowa. I chyba to też nie facet, z którym warto byłoby zaczynać randkową przygodę. Obawiam się, że nieudane spotkanie wpędzi Cię w jeszcze większe kompleksy i problemy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:17   #18
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randka

Nie ma to jak oceniać faceta po jednym zdaniu na temat tego jacy są podobno jego znajomi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:32   #19
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak oceniać faceta po jednym zdaniu na temat tego jacy są podobno jego znajomi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro otacza się cwaniaczkami to jest zwiększone ryzyko, że i on taki sam jest. A autorce dostającej ataku paniki na myśl o randce oraz mającej trudności z rozmawianiem, taki facet nie jest potrzebny. Świadomość, że mógłby się śmiać z niej razem ze swoimi kolegami jej w tym wcale nie pomaga.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:36   #20
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Skoro otacza się cwaniaczkami to jest zwiększone ryzyko, że i on taki sam jest. A autorce dostającej ataku paniki na myśl o randce oraz mającej trudności z rozmawianiem, taki facet nie jest potrzebny. Świadomość, że mógłby się śmiać z niej razem ze swoimi kolegami jej w tym wcale nie pomaga.
Myślę, że lepiej gdyby sama to oceniła. Najpierw próbując go poznać przez popisanie z nim przez komunikator.

Nie wiemy skąd ona wie o "cwaniaczkach" i co ona przez to może rozumieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:48   #21
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Ale to już nie pierwszy chłopak który proponowal mi randkę i ja się nie zgadzałam bo się bałam. Wiem że to jest chore no ale co ja zrobię. Dlatego teraz kiedy trafiła mi się okazja że pisze do mnie chłopak który mi się podoba chcę iść na tą randkę, bo jak tak będę cały czas życia takim podejściem to nigdy chłopaka nie będę mieć wiem że to dziwnie brzmi ale taka prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:32   #22
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Ale to już nie pierwszy chłopak który proponowal mi randkę i ja się nie zgadzałam bo się bałam. Wiem że to jest chore no ale co ja zrobię. Dlatego teraz kiedy trafiła mi się okazja że pisze do mnie chłopak który mi się podoba chcę iść na tą randkę, bo jak tak będę cały czas życia takim podejściem to nigdy chłopaka nie będę mieć wiem że to dziwnie brzmi ale taka prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to idź, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.

Serio, powinnaś podejść do tego na luzie, to nie jest rozmowa o pracę ani przesłuchanie.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:45   #23
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Randka

Prędzej czy później przełamiesz się, pytanie tylko czy jest sens zmuszać się do tego teraz? Koleżanki podpowiadały Ci co masz pisać do tego chłopaka, więc nie dziwię się, że boisz się iż nie będziesz potrafiła z nim rozmawiać, bo przecież koleżanki nie będą siedziały razem z Wami i nie będą szeptały Ci do ucha tego, co masz mówić.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:08   #24
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Odłączylam koleżanki od rozmowy. Próbuje z nim sama pisać i powiem wam że ma razie jakoś to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:31   #25
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Odłączylam koleżanki od rozmowy. Próbuje z nim sama pisać i powiem wam że ma razie jakoś to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super.

Przypomnialam sobie moja 1 randke z neta i tez tak przezywalam, ale poszlam i nie bylo tak zle xp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 20:50   #26
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88218161]Super.

Przypomnialam sobie moja 1 randke z neta i tez tak przezywalam, ale poszlam i nie bylo tak zle xp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]I co? Było coś później z tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 21:11   #27
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
I co? Było coś później z tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie ma znaczenia. Idź na tą randkę żeby przyjemnie spędzić czas. To jak się będziesz podczas niej czuła to wartość sama w sobie - a nie że jak za jakiś czas wyjdzie związek to się opowiada że było super mimo że zeżarł cię stres, a jak związku nie będzie to trzeba posypać głowę popiołem i żałować bo ewidentnie nieudane spotkanie nawet jak bawiłaś się przednio.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 06:26   #28
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
I co? Było coś później z tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Randka byla mila, natomiast facet nie mial tego czegos . Przezylam i randkowalam juz potem na luzie.Ja rowniez radze Ci zebys podeszla do tego jak do milego spedzenia czasu, a nie ze musi byc zaraz big love.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:19   #29
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Byłam już z nim na kilku spotkaniach i było naprawdę mega. Świetnie się dogadywaliśmy itp. Chłopak bardzo mi się podoba ale .... zrodziła mi się w głowie myśl. Bo nasze spotkania na razie wyglądają na takie zwykłe kumpelskie spotkania czasami są romantyczne chwile ale no. Jest chemia bo to czuć ale ja bym chciała jakoś pójść dalej w sensie wiecie o co mi chodzi. Chciałabym zacząć z nim chodzić albo coś bo mi na nim zależy i widać że jemu na mnie też bo bardzo się stara ale co zrobić żeby wkroczyć na następny poziom? Pomóżcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:20   #30
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Byłam już z nim na kilku spotkaniach i było naprawdę mega. Świetnie się dogadywaliśmy itp. Chłopak bardzo mi się podoba ale .... zrodziła mi się w głowie myśl. Bo nasze spotkania na razie wyglądają na takie zwykłe kumpelskie spotkania czasami są romantyczne chwile ale no. Jest chemia bo to czuć ale ja bym chciała jakoś pójść dalej w sensie wiecie o co mi chodzi. Chciałabym zacząć z nim chodzić albo coś bo mi na nim zależy i widać że jemu na mnie też bo bardzo się stara ale co zrobić żeby wkroczyć na następny poziom? Pomóżcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie spiesz się, samo się rozkręci.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-03 08:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.