Pytanie do kolezanek:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 03:45   #1
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Question

Pytanie do kolezanek:)


Czesc Dziewczyny! Mam do was pytanie.Mam zamiar powiekszyc sobie piersi.I zastanawiam sie po ilu dniach po operacji jest pierwsza kontrola.
Mieszkam bardzo daleko od Poznania,gdzie zamierzam miec przeprowadzona operacje i zastanawiam sie czy jest sens jechac 13h do domu czy zostac dluzej w klinice lub w hotelu.
Z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 16:33   #2
Livi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Lepiej zostać w klinice gdyby sie cos po operacji 'działo" bedziesz mieć swojego lekarza pod ręką to dosyc bolesna operacja i podrózowanie moze sprawić ci kłopot tutaj : http://xn--twojeciao-xub.pl mozesz sobie poczytac o zabiegu
Livi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:34   #3
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Pierwsza kontrola jest po 7 dniach od operacji - zdjecie opatrunków. Później po 3 i 6 m-cach.
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:00   #4
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Livi-a i cebulki wielkie dzieki za odpowiedzi Za niedlugo bede juz w Polsce i bede miec operacje juz nie moge sie doczekac!
Buzka
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:34   #5
KRÓLIK
Przyczajenie
 
Avatar KRÓLIK
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Witam wszystkie;olabin mnie też nie ma w kraju a op mam na początku kwietnia, mam pytanko a raczej 2:jak długo masz zamiar zostać w klinice po operacji?i czy brałaś szczepionke tą o której pisałaś?i może jeszcze ,jakbyś mogła powiedzieć ;w jakim mieście robisz zabig?
KRÓLIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 23:07   #6
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Czesc Krolik
A wiec mam zamiar zostac dodatkowa dobe w klinice poniewaz mieszkam od Poznania a jakies 13h.Wiec byloby troche za swierzo wracac na drugi dzien po operacjii do domu Jeszcze nie bralam na to szczepionki bo nie znam dokladnej nazwy zoltaczki po angielsku.Wiem ze jest cos takiego jak jaundice ale oni maja pare rodzaji tych szczepionek i tak na prawde nie wiem jaka mam wziasc. Zadalam P.dr.Skupinowi pytanie na temat tej nazwy wiec mam nadzieje ze mi jak najszybciej odpowie bo czas mnie goni i za 1,5 miesiaca wracam do domu i chcialabym juz miec zalatwione tutaj te 2 szczepionki.A przerabane troche tu ejst bo nie mam tego ubezpieczenia i nie wiadomo ile bede musiala za nie zaplacic(
I chce zrobic zabieg w Poznaniu u Pana dr.Piotra Skupina.Siedzialam na necie przez dlugi czas zanim sie zdecydowalam ale jak zobaczylam jego zdjecie,to mowie Ci az mi serce zabilo! hehehehhe to musi byc TEN! ktory mi zrobi ta operacje tak jak nalezy Mam nadzieje I wiesz Poznan jest bardzo daleko od miasta gdzie mieszkam ale dla mnei nie jest to takie wazne.Wazne jest to czy ufasz doktorowi i czy masz przeczucie ze to on powinien wykonac operacje.I ja to przeczucie mam.Mam nadzieje ze i tym razem mnie nie zawiedzieA Ty gdzie planujesz? co?
pozdro
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:56   #7
gixi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Olabin a nie mogłaś zdecydować się gdzieś bliżej na zabieg? 13 godz to bardzo daleko, a powrót z powrotem jest koszmarny na naszych polskich drogach, czuc każdą dziurę, każdy zakręt, przyśpieszenie auta, ja wracałam godz i myślałm,że nie wytrzymam. Życzę powodzenia. A czym zamierzasz wracać?
gixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:34   #8
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Czesc gixi Wiesz tez sie nad tym zastanawialam.I szukalam przez bardzo dlugo lekaza i cliniki przez internet.Mam kolezanke ktora byla jeszcze wtedy w USA i rozmawialam z nia o tym ze mam zamiar powiekszyc sobie piersi.I co sie okazalo ona chciala sobie zrobic nos.I to w Poznianiu u Dr.Skupina-a zaznaczam ze dziewzcyna jest ze Szwecji.Pokazala mi strone Pana doktora i uwierz mi,ale jak zobaczylam jego zdjecie to az mi serce zabilo! Zaufalam dr.Skupinowi od pierwszego wejzenie.I nie wiem jak to wytlumaczyc ale ufam mu,i nikomu innemu nie poddam sie pod noz.Tak chyba juz musi byc .Wiesz ja daje w jego rece moje zycie tak na prawde i wydaje mi sie ze powinnam ufac lekarzowi.I tak jest w tym przypadku.Wiem ze podroz bedzie bardzo meczaca i w ogole,zdaje sobie z tego sprawe dlatego chce przedluzyc pobyt w szpitalu. I nawet jakby Poznan byl oddalony o 15h to tylko tam bym pojechala!
Trzymaj kciuki! dzisiaj dzwonie zeby sie umowic
Pozdrawiam
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:38   #9
gixi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Dziwi mnie,że sobie nie zrobisz w USA, tam są nowocześniejsze i lepsze metody niż w Polsce, a pomyślałaś co zrobisz jak coś Ci się stanie? Będziesz przylatywać z tamtąd? Powikłania występują dopiero najwcześniej i zazwyczaj po ok.3 m-cach, albo dłużej. Chyba,że wracasz tu na stałe? Trzymam kciuki
gixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:54   #10
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Wracam do Polski na stale dlatego chce to tu zrobic.Stany odpadaja bo tutaj operacja kosztuje z jakies 6,500tys.Wiem bo kontaktowalam sie z roznymi klinikami.Zreszta ja bardzo ufam dr.Skupinowi.Sama nie moge sobie wytlumaczyc dlaczego,poniewaz nigdy sie z nim nie spotkalam osobiscie.Dzwonilam do niego w sobote na kom.ale nie moglam z nim rozmawiac bo zasieg byl tak okropny ze tylko ja slyszalam pana doktora a on mnei nie.Wiec siostra moja zadzwonila do niego zapytac sie o nazwe po angielsku szczepionki na zotlaczke.Powiedziala ze jest bardzo mily,zreszta wystarczy poczytac sobie an forum.Kazdy bardzo dobrze wypowiada sie o jego pracy i w ogole.Nie wiem jakos bym sie bala robic to u obcokrajowca.Wystarczy ze bylam u takiego dentysty ktory jak sie dowiedzial ze w Polsce robilam zeby to zaczal sie smiac i powedzial ze nie dziwne ze mi sie tak one psuja.Chory jakis.Nie wiem moze nie powinnam tak daleko jechac bo to w sumie 13 h ale ufam Dr.Skupinow i wiem ze szystko bedzie dobrze.Mam takie przeczucie I chyba najwazniejsze jest to zeby miec zaufanie do doktora bo w sumie od niego niedlugo tak jakby bedzie zalezalo moje zycie?
pozdrawiam
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:47   #11
gixi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Olabin masz rację, najważniejsza jest wiara w wybranego lekarza. Skoro wracasz tu na stałe, to na pewno dobrze wybrałaś. Byłam u Skupina na konsultacji, ja wybrałam innego, ale uważam,że Skupin jest o.k, mam o nim bardzo pozytywne zdanie, miałam u niego wyznaczony termin operacji na kwiecień, a na konsultacji byłam koniec stycznia, doktor ma tak zawalone terminy, to też dobrze świadczy, także lepiej dużo z wyprzedzeniem zarezerwuj sobie termin zabiegu.Napisz na kiedy się z nim umówiłaś? Pozdrawiam
gixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 20:10   #12
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Ola, najlepiej jakibyś przygotowała się na pozostanie tych kilku dni w Poznaniu, żebyś nie musiała jeździć w tą i z powrotem. Może być tak, że będziesz się czuła super, ale możesz też nie być w stanie podróżować.
Czy będzie tam ktoś z Tobą, czy sama jedziesz do Poznania?
Pamiętaj, że po operacji nie można dźwigać, więc targanie ze sobą torby podróżnej odpada.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:51   #13
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

czesc Lil'sexy
Jedzie ze mna moj chlopak tak ze wiem po co go bioreDzwonilam dzis do Pana doktora i powiedzial mi zebym wyslala mu zdjecia tak jak mi mowilas i zadala pytanie na ktore chcialabym odpowiedzi.Wtedy sie ze mna umowi.I powiedzialam mu o tym tez ze chce miec operacje juz na drugi dzien tak wiec powinno byc spoko.Ale jedna rzezc nie jest za dobra,ze wszystkie terminy sa pozajmowane do konca maja.Tak wiec najwczesniej moglabym zrobic sobie operacje w ostatni tydzien maja.A martwie sie tym bo nie wiem kiedy bede miala egzaminy na studia Oj bedzie sie dzialo Dzieki za wszystko Lil'sexy
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 05:22   #14
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pytanie do kolezanek:)

Dasz radę Uwierz mi, że jak będziesz wiedziała, że musisz szybko się pozbierać na egazaminy to nawet lepiej. A jak jedziesz z chłopakiem to zostań na parę dni, żeby Poznań pozwiedzać. Spacery po mieście dobrze Ci zrobią
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.