zez - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 18:34   #1
misia604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 85
GG do misia604

zez


Mam zeza i mam 15lat okulista mówi że nie mogę mieć operacji w tym wieku. Strasznie się tego wstydze, nie mogę spojrzeć nikomu w oczy. A o chłopakach mogę już zapomnieć, każdy się ze mnie nabija i mi dokucza. ;( Co mogę zrobić oprócz operacji.? Pomózcie
misia604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 18:44   #2
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: zez

Cytat:
Napisane przez misia604 Pokaż wiadomość
Mam zeza i mam 15lat okulista mówi że nie mogę mieć operacji w tym wieku. Strasznie się tego wstydze, nie mogę spojrzeć nikomu w oczy. A o chłopakach mogę już zapomnieć, każdy się ze mnie nabija i mi dokucza. ;( Co mogę zrobić oprócz operacji.? Pomózcie
Ja się zmagam z zezem od urodzenia - polecam noszenie okularów. Przy odpowiednim doborze korekcji wady - znaczy się mocy okularów nie widać tego. Jeśli dobierzesz dobrze oprawkę - nie będziesz źle wyglądać - trzeba tylko odpowiednią do urody oprawkę dobrać. Nie bój się, początki w okularach wyglądają ciężko, ale ja obecnie świata bez moich "dodatkowych" oczu nie widzę i zawsze staram się jak najładniejsze wybrać oprawki. Wiem co czujesz, bo ludzie do mnie mówili "czy ty patrzysz na ścianę czy na mnie" - nie ma nic bardziej przykrego
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:50   #3
misia604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 85
GG do misia604
Dot.: zez

Dzięki A są takie szkłą które zakryją całkiem zeza.? bo ja chodze w okularach ale ja mam jeszcze wade chyba -1 czy coś takiego i tego zeza w okularach troche ale widać. W szkole to na mnie ślepa wołały chłopaki
misia604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 19:19   #4
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: zez

Cytat:
Napisane przez misia604 Pokaż wiadomość
Dzięki A są takie szkłą które zakryją całkiem zeza.? bo ja chodze w okularach ale ja mam jeszcze wade chyba -1 czy coś takiego i tego zeza w okularach troche ale widać. W szkole to na mnie ślepa wołały chłopaki
Nie widać - pewnie będzie ci trzeba dobrać mocniejsze - mi ostatnio (przed tymi co mam na nosie) dobrano za niską siłę przez co znowu było go widać . Ale teraz zwiększono moc i nie widać.

Dodam, że oczu z zezem są nieoperacyjne - można nie trafić w oko przez co jest duże ryzyko widzenia podwójnego, dlatego nie zaleca się takiej operacji. Mam zeza zbieżnego.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 08:34   #5
misia604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 85
GG do misia604
Dot.: zez

Wiem właśnie bo mi okulista też powiedział ze mogę widzieć podwójnie po operacji dzięki za rady.
misia604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.