Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 23:36   #1
Zbanowana90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc


Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie?
Witam. Piszę posta drugi raz, bo poprzednio dałam do złego działu...


Jestem mamą 2-miesięcznego cudu. Po ciąży mimo pielęgnacji pozostały mi pamiątki w postaci paskudnych rozstępów. Sa purpurowe,szerokie i głebokie(szczególnie te na brzuchu) i występują na udach, z tyłu kolan, biodrach, brzuchu i piersiach. Jest ich bardzo dużo. Będąc w ciąży stosowałam bio oil, oliwke i balsam dla mam z rossmanna, lecz jak widać nie pomogły mi. Potrzebuje Waszej pomocy. Proszę powiedzcie co stosowałyście i jak sobie z nimi poradzić. Chciałabym chociaż żeby mi szybko zbledły, bo w przeciwnym razie będą to najgorsze wakacje w moim zyciu( wstydzę się wyjść w sukience/krótkich spodenkach nie mówiąc już o pójściu na basen). Jakie preparaty są najskuteczniejsze? Możecie coś polecić?
Zbanowana90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 07:27   #2
mic_halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc

Spróbuj zabiegów karboksyterapii

To jest stosunkowo nowa metoda i chyba ciągle jeszcze niedoceniana, ale świetnie radzi sobie z takimi problemami.

Ja korzystałam z jednego z poznanskich gabinetów i jestem mega zadowolona - do tego jeszcze praktycznie zniknęła blizna po operacji z dzieciństwa - na prawdę warto się poddać temu zabiegowi

a do tego powiem że praktycznie bezbolesny jest - tylko niektóre ukłucie troszkę boli - ale bez porównania z np mezoterapią
mic_halina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 09:04   #3
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Zbanowana90 Pokaż wiadomość
Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie?
Witam. Piszę posta drugi raz, bo poprzednio dałam do złego działu...


Jestem mamą 2-miesięcznego cudu. Po ciąży mimo pielęgnacji pozostały mi pamiątki w postaci paskudnych rozstępów. Sa purpurowe,szerokie i głebokie(szczególnie te na brzuchu) i występują na udach, z tyłu kolan, biodrach, brzuchu i piersiach. Jest ich bardzo dużo. Będąc w ciąży stosowałam bio oil, oliwke i balsam dla mam z rossmanna, lecz jak widać nie pomogły mi. Potrzebuje Waszej pomocy. Proszę powiedzcie co stosowałyście i jak sobie z nimi poradzić. Chciałabym chociaż żeby mi szybko zbledły, bo w przeciwnym razie będą to najgorsze wakacje w moim zyciu( wstydzę się wyjść w sukience/krótkich spodenkach nie mówiąc już o pójściu na basen). Jakie preparaty są najskuteczniejsze? Możecie coś polecić?
Oliwka i balsam nie zapobiegną ani nie pomogą na rozstępy. Plus pewnie luźna skóra, po zaledwie dwóch miesiącach raczej nie wróciłaś jeszcze do wagi i obwodów sprzed ciąży.
Karboksyterapia rzeczywiście daje efekty, ja sama po zaledwie dwóch zabiegach widzę ogromną różnicę na skórze (oponka na brzuchu - luźna skóra po zejściu z wagi i 30 cm w talii - pięknie się wreszcie cofa ). Za chwilę, 10 czerwca będę miała pierwszy zabieg karboksyterapiii na udach - a tu mam ogromne ilości małych, jasnych rozstępów z tego samego powodu. Nad kolanami mam szersze, starsze. Będę mogła powiedzieć za ok. 2-3 tygodnie, jakie efekty.
Z preparatów na rozstępy polecane są te z kolagenem, dobre jednak kosztują po kilkaset złotych. Półka cenowa znacznie wyższa niż cena olejków, jak w zasadzie wszystko co mocno ingeruje w skórę.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 22:08   #4
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc

Ja używałam kremu na rozstępy, chociaż nie miałam ich dużo. Krem jest dobrą opcją ale jeśli rozstępów jest dużo i są świeże to zabieg jak opisany wyżej byłby na pewno skuteczniejszy
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 23:49   #5
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Rozstępy po ciaży. Proszę o pomoc

W celu usunięcia rozstępów stosuje się zabiegi karbosyterapii, które polegają na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Wykorzystuje się również laser frakcyjny CO2.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-03 00:49:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.