Prezenty dla nauczycieli! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 13:22   #1
Basia6679
Raczkowanie
 
Avatar Basia6679
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 40
GG do Basia6679

Prezenty dla nauczycieli!


Hej jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego i wypadałoby kupić prezent nauczycielom ^.^ Jest to 6 klasa a właściwie koniec ;( i nie wiemy co kupić w klasie jest 26 osób i składamy się po 30 zł, a nauczycieli jest piętnastu Macie jakieś pomysły nA PREZENT? dLA NAUCZYCIELI TE SAME, A DLA WYCHOWAWCZYNI COś fajniejszego xD sorry za caps lock'a
Basia6679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:25   #2
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Za moich czasów się po kwiatku kupowało, a wychowawczyni coś większego (jakiś ozdobny bibelot)
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:34   #3
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

za moich czasów, kwiatka i jakiś prezent dostawała jedynie wychowawczyni. z jakiej paki obdarowywać wszystkich nauczycieli? óO
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:40   #4
Basia6679
Raczkowanie
 
Avatar Basia6679
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 40
GG do Basia6679
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Nie wiem.. głupio no nie? no cóż u mnie w szkole się tak przyjęło Może dla nauczycieli kwiatka i Merci, a dla wychowawczyni coś lepszego no nie ?
Basia6679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:47   #5
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

U mnie, tylko wychowawca dostawał podarek
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:04   #6
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

U mnie nauczyciele dostawali po kwiatku, a wychowawca kwiatka i jakąś figurkę do postawienia.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:37   #7
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Teraz każda będzie wypisywać jak u niej było, jak zwykle.
Może jakaś ładną filiżankę (ze spodkiem, jakąś miniaturką dobrej kawy, w większości sklepów z takimi rzeczami bardzo ładnie to wszystko pakują), książkę, ładnie wydany album...
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 14:55   #8
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

50 zł na głowę wychodzi
no cóż zależy co kto lubi wszystkim się nie kupi tego samego...
tak jak wyżej to może być album, filiżanka, to mogą być belgijskie czekoladki...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:23   #9
ivonkapiwonka
Raczkowanie
 
Avatar ivonkapiwonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 228
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Mam już za sobą wiele takich pożegnań: najstarsze właśnie po maturze. A ciągnie się ten wątek już od przedszkola. Jak dla mnie to wszystko teraz za bogato, ale mamuśki to tylko się prześcigają w prezentach. Zdarzały się nawet prezenty indywidualne.
Najczęściej była biżuteria dla wychowawczyni. Pomysł dobry, bo ceny na każdą kieszeń i dopasować można do konkretnej osoby. Były też filiżanki z łyżeczkami ( 3 razy!), pióra z grawerem .
Raz wszyscy nauczyciele na koniec 6 klasy dostali kubki, ale wcale fajne to nie było, raczej tandetne. Ładny kwiatek jest wystarczający. Mam sąsiadkę nauczycielkę: zdarza się , że na koniec roku dostaję od niej nadmiary kwiatów, o czekoladkach i kawach nie wspomnę. Moja koleżanka nauczycielka to te wszystkie kwiatki zanosi na cmentarz , bo ma kota, który tylko czeka, żeby się z nimi rozprawić. Jednym słowem : nie przeginać!
ivonkapiwonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:43   #10
belferka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

W tamtym roku szk. mieliśmy ten sam problem-koniec 6 klasy. Kupilismy dla wszystkich uczących n-li po bukiecie kwiatów do ktorych dołączone były wydrukowane ładnie bileciki z podziękowaniem od VI b. Wychowawczyni dostała piekny bukiet i talon na zakupy u jubilera. Super nauczycielka i wspaniały wychowawca, poza tym lubi nosić srebrna bizuterię więc prezent był bardzo trafiony. Musicie pomysleć czy "wasza" wychowawczyni lubi takie ozdoby Jeśli wystarczy wam kasy to fajnym prezentem jest też np. ładny zegarek. Życzę owocnych pomysłów
belferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:13   #11
katpio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Moja koleżanka jest mamą już gimnazjalistki, ale w tamtym roku, gdy jej córka kończyła szkołę, dzieciaki dały nauczycielom fotoksiążki.
Z tego co kojarzę to rodzice sami robili projekt na stronie i według tego projektu zamawiali książki, wychodzilo to jakoś bardzo tanio, ale ceny nie pamiętam. Na pewno poniże 40 zł za sztukę. Nauczyciele podobno byli bardzo wzruszeni, bo pierwszy raz dostali prawdziwe pamiątki a nie kwiaty,które za chwilę nadają się tylko do kosza.
katpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 14:39   #12
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

i to jest bardzo fajny pomysl. Moim zdaniem drogie prezenty dla nauczycieli, to przesada. Nasz wychowa dawny kiedyś wspominal ze jak prezent przekracza chyba 200 zł to można go traktowac jako łapówkę.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:06   #13
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Prezenty dla nauczycieli!

Już trochę czasu minęło, więc nie do końca pamiętam, co dawaliśmy nauczycielom O.o chyba były jakieś książki dla wychowawcy. I takie bardziej wybajerzone kwiaty.
Równoległa klasa z liceum chciała dać swojej wychowawczyni weekend w spa. Sami na to wpadli, 7 stów miało ich to kosztować. Kobieta na szczęście dowiedziała się przedtem, co planują i kategorycznie zakazała im robić takie prezenty.
Intencje dobre, ale mogło się to dla niej niefajnie skończyć. Tym bardziej, że zwyczajnie nie wypada.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-06 10:06:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.