Klopot z 18-owym prezentem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 22:02   #1
Julka67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13

Klopot z 18-owym prezentem


Cześć wszystkim W przyszłym tygodniu idę na 18 do 3 kolegów z klasy i mam ogromny problem z prezentem. Wiem, że trochę późno się za to zabrałam, ale mieliśmy się składać w więcej osób, ale mam tak skapych znajomych, że uznałam, że nie chce w tym uczestniczyć. Także chce coś kupić na spółkę z kumpelą. Jeden z nich jest typem sportowca, trenuje kosza, od niedawna chodzi na siłownie, więc pomyślałam, żeby kupić mu taką porządną koszulkę sportową. Drugi też trenuje kosza, jemu chciałyśmy kupić papierosy z jakąś ładną zapalniczka, bo pali na potęgę, natomiast trzeci jest typem naukowca, myślałyśmy żeby kupić mu jakąś książkę językową, bo uczy się wielu języków i lubi to, ale w sumie to 18, więc chyba dziwnie dawać mu rzeczy do nauki. W sumie nie mają jakichś większych zainteresowań, więc nie wiem co mam o nich jeszcze napisać. Co sądzicie o naszych propozycjach a jakie wy macie? Może być coś takiego uniwersalnego, potrzebuje szybkiej decyzji 😏
Julka67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:12   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Klopot z 18-owym prezentem

zamiast koszulki pomyślałabym o torbie portowej
papierosy odrzucam cąłkowicie jako prezent, no ni cholerę mi się to nie podoba, a to zainwestowałabym w jakąś ładną zapalniczkę zippo lub porządną żarową.
książka językowa to super pomysł, jednak to spory wydatek.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:30   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Klopot z 18-owym prezentem

Koszulke wymiencie na szalik z ulubiona druzyna czy gadzet tego pokroju (z koszulka moze byc problem z rozmiarem), papierosow sie nie daje w prezencie, ale popielniczki, zapalniczki czy stylowe etui juz tak.
Ksiazke wypada dac - jak nauczyl sie juz porzadnie ktoregos z tych jezykow to moze ksiazke np. po angielsku? Czyli nie podrecznik a jednak ucieszy "jezykowca".
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 00:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.