Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 15:21   #4861
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mojego nadal nie ma w systemie, może to celowe działanie. Coś mi się wydaje, że wyczerpałaś limit dobrej woli YR . Oprócz jabłkowego żelu zamawiałam jeszcze olejek i róż, mogliby zrealizować ...
jaki kolor różu wziełaś ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:22   #4862
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moze konkurs kazda wbije sie w stroj kompielowy, na glowe czapa na szyje szalik a w reke ulubiony kosmetyk i galerie sobie zrobimy he he
Kapcie by mogli jakies dac nastepnym razem ;-)


Cytat:
Napisane przez lucyna278 Pokaż wiadomość
dostałam paczkę urodzinową gratis berecik z szalikiem i chyba coś nowego - mydło w kostce "miód z kwiatu pomarańczy" - pachnie ładnie
Mmm też takie chce
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:23   #4863
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mojego nadal nie ma w systemie, może to celowe działanie. Coś mi się wydaje, że wyczerpałaś limit dobrej woli YR . Oprócz jabłkowego żelu zamawiałam jeszcze olejek i róż, mogliby zrealizować ...
Podobno wysłali do wszystkich list którzy zamawiali jabłko w karmelu, bo chyba coś ludzie celowo przeholowali i zamawiali tylko te żele.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:27   #4864
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moze konkurs kazda wbije sie w stroj kompielowy, na glowe czapa na szyje szalik a w reke ulubiony kosmetyk i galerie sobie zrobimy he he
Kapcie by mogli jakies dac nastepnym razem ;-)
Były już japonki, chyba dwa lata temu. wszystkie w jednym rozmiarze
__________________
Kramik

Edytowane przez tomama
Czas edycji: 2013-02-14 o 15:37
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:30   #4865
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
tak - i tam blankiet dla przyjaciółki

U mnie nie...
Oferta z eliksirem mlodosci 7,9
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:32   #4866
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
jaki kolor różu wziełaś ??
średnią morelę, podobno krzywdy mi nie zrobi nawet jeśli nie mam wprawy w różowaniu
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:33   #4867
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Kuzwa a ja ani jednorozmiarowych japonek ani niemieckich klapek nie mam ;(

Dziewczyny odebral ktos ta karte z nowymi pieczatkami z yr? ta niby gdzie bedzie 50zl do wykorzystania
to faktycznie bedzie za 5 zakupow?? (BYLE JAKICH?)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:36   #4868
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Podobno wysłali do wszystkich list którzy zamawiali jabłko w karmelu, bo chyba coś ludzie celowo przeholowali i zamawiali tylko te żele.
No właśnie ja nie dostałam maila, nie dzwonili do mnie i nawet nie ma zamówienia w systemie. Albo mnie lekceważą, albo to znak, że powinnam sobie dać spokój z kupowaniem kosmetyków na zapas, żeby dostać kolejne gratisy na zapas .
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:36   #4869
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Przydało by się zaproszenie, no i jakieś fundusze na kolejne zamówienie (ale tego chyba z wizażu nie pozyskam ) kończe miniatórke VN i mnie korci 50ml z urodzinowej
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:38   #4870
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
U mnie nie...
Oferta z eliksirem mlodosci 7,9
też i ta oferta jest
zapomnieli u mnie wyjąc dla przyjaciółki widocznie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:38   #4871
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
średnią morelę, podobno krzywdy mi nie zrobi nawet jeśli nie mam wprawy w różowaniu
A jaką masz karnacje i kolor włosów ?? też mysle czy sobie kupic ten jeszcze
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:38   #4872
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
średnią morelę, podobno krzywdy mi nie zrobi nawet jeśli nie mam wprawy w różowaniu

Ja ostatnio zamówiłam średnią morele oraz jasny róż. Jasny róż jest boski, śliczny naturalny i delikatny rumieniec na dzień.


PS. czy mogę uprzejmie prosić o zaproszenie.

Zaprosiłam koleżankę, która odstąpiła mi całą zamówioną paczkę. Zaraz do mnie przyjedzie z paczuchą.
Czekam tez na drugą z szamponem zwiększającym objętość-bombowy, oraz odżywkami nowymi. Może dziś dojdzie.
No i urodzinowa, ofkors . Ja się tam ciesze na zestaw czapka-szalik, będzie idealny na blond główkę mojej córeczki.

Edytowane przez ewelciaz
Czas edycji: 2013-02-14 o 15:43
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:39   #4873
fragari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Zgadzam się z kej_si. Do klubu powinny mieć dostęp wszystkie osoby, które się tu udzielają i udzielały wcześniej. Każda z tych osób coś do tego wątku wniosła.

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
to może uściślijmy jedną rzecz- wątek nie znika i chyba żadna yvesrocheromaniaczka z niego nie zrezygnuje (). klub powstał z myślą o osobach, które udzielają się w nim, dokładają swoją cegiełkę, doradzają, wklejają foty/skany, itp. będziemy tam pisać o dobrych okazjach, które jakimś cudem szybko znikają ze strony (vide sytuacja z kodami w ofercie nk,)

i naprawdę to nie jest robienie na złość podczytującym klientkom yr, ale raczej podczytującym z BOK.

dołączcie do nas na forum, jeśli jeszcze się nie wypowiadałyście, zostańcie na dłużej. i nie, nie chodzi mi o pisanie 20 postów na dzień, tylko o jakiś tam wkład.

zaproszenie wszystkich jak leci nie ma sensu, mija się z celem.
Wg mnie istnienie klubu "dla wybranych" mija się z celem. W tym momencie podzielono nas na ważne i mniej ważne, te godne i niegodne zaufania.A przecież im więcej osób, tym więcej będzie możliwości wymiany informacji.

Boimy się o to, że ktoś z YR podczytuje ten wątek. Ale podejrzewanie, że któraś z nas "donosi" jest chyba przesadą. Bo temu dowodzi zaproszenie tylko części osób. Mnie osobiście nie bardzo się to podoba. Chyba każda z nas jak mogła dzieliła się tu informacjami, kodami i ofertami. I każda powinna mieć możliwość dalszego kontaktu. Zapraszanie tylko wybranych, i tych które ostatnio często się tu udzielają jest po prostu nie fair w stosunku do pozostałych osób.
fragari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:39   #4874
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Kuzwa a ja ani jednorozmiarowych japonek ani niemieckich klapek nie mam ;(

Dziewczyny odebral ktos ta karte z nowymi pieczatkami z yr? ta niby gdzie bedzie 50zl do wykorzystania
to faktycznie bedzie za 5 zakupow?? (BYLE JAKICH?)
Byle jakich to raczej nie bo żeby dostać jedną pieczątke trzeba zrobić zakupy za 50zł . Takze praktycznie trzeba wydać 250zł bądź więcej żeby wybrać coś za 50zł lub więcej z dopłatą .
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:41   #4875
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
A jaką masz karnacje i kolor włosów ?? też mysle czy sobie kupic ten jeszcze
Karnacja jasna, włosy ciemniejszy blond, oczy niebieskie.

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamówiłam średnią morele oraz jasny róż. Jasny róż jest boski, śliczny naturalny i delikatny rumieniec na dzień.
No to może źle wybrałam tą morelę...
Jaka ona jest w porównaniu z tym jasnym różem?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:46   #4876
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
też i ta oferta jest
zapomnieli u mnie wyjąc dla przyjaciółki widocznie
Mi jeszcze nigdy nie przyslali oferty dla przyjaciolki
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:46   #4877
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość

Wg mnie istnienie klubu "dla wybranych" mija się z celem. W tym momencie podzielono nas na ważne i mniej ważne, te godne i niegodne zaufania.A przecież im więcej osób, tym więcej będzie możliwości wymiany informacji.

Boimy się o to, że ktoś z YR podczytuje ten wątek. Ale podejrzewanie, że któraś z nas "donosi" jest chyba przesadą. Bo temu dowodzi zaproszenie tylko części osób. Mnie osobiście nie bardzo się to podoba. Chyba każda z nas jak mogła dzieliła się tu informacjami, kodami i ofertami. I każda powinna mieć możliwość dalszego kontaktu. Zapraszanie tylko wybranych, i tych które ostatnio często się tu udzielają jest po prostu nie fair w stosunku do pozostałych osób.
Fragari każdy klub jest właśnie dla wybranych, i jakieś kryteria przyjęcia muszą być .
Wydaje mi się właśnie, że czytający yr powinien mieć konto na wizażu, chociażby po to, żeby wygodniej śledzić wątek. I nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby się od czasu do czasu odezwał, skoro dobrze zna temat.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:48   #4878
poziomkalol
Raczkowanie
 
Avatar poziomkalol
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krynica/Strasbourg
Wiadomości: 267
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Lucynko, a czy mogłabyś podać kod tego mydełka miód pomarańczowy? Może jest jeszcze /już dostępne - marzyłoby mi się takie
poziomkalol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:51   #4879
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamówiłam średnią morele oraz jasny róż. Jasny róż jest boski, śliczny naturalny i delikatny rumieniec na dzień.

zrobisz foty ??

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Karnacja jasna, włosy ciemniejszy blond, oczy niebieskie.


No to może źle wybrałam tą morelę...
Jaka ona jest w porównaniu z tym jasnym różem?
A ja wszystko na odwrót ciekawe czy by mi pasował ciemne włosy , śniada cera i zielone oczyska
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:52   #4880
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez poziomkalol Pokaż wiadomość
Lucynko, a czy mogłabyś podać kod tego mydełka miód pomarańczowy? Może jest jeszcze /już dostępne - marzyłoby mi się takie

Był już kiedyś taki zapach z
Plaisirs Nature, Miel d`Oranger, chyba limitowana seria.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:53   #4881
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nigdy nie przyslali oferty dla przyjaciolki
iles lat temu w każdej księdze były takowe blankiety w środku, teraz jakoś inaczej to wygląda, ale nie spodziewałam sie tegoż blankietu, bo paczka była na mnie a chyba przysyłają go tylko nowym klientom?
jeszcze nie rozpracowałam tego blankietu, bo czas spędzam na wizażu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:58   #4882
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dostałam zamówienie z urodzinowej, gratis komplet czapka z szalikiem-kolejny zresztą i mały lakier do paznokci ale najważniejsze że mam na zapas VN
Jeżeli można jeszcze załapać się do klubu to bardzo proszę o zaproszenie -przysięgam że konfidentem nie jestem
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:58   #4883
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
zrobisz foty ??


A ja wszystko na odwrót ciekawe czy by mi pasował ciemne włosy , śniada cera i zielone oczyska
Proszę, tylko światło już dziś nie takie fajne. Mam bardzo ciemne włosy, jasną cerę i zielone oczy. Ten róż jest super. Uważam że będzie Ci ładnie w nim, bo jest bardzo uniwersalny i tak rozświetla buzię.


Używacie może oliwki Monoi - tej w szklanej butelce. Ja zamówiłam sobie i jest super boska na mokrą skórę po kąpieli,a po peelingu to już wogóle. Takie mam gładkie ramiona i dekolt że się ciągle głaskam. Jedyne co mi przeszkadza to zapach, tylko nie ten w pierwszej chwili, tylko ten który się wbija w ciuchy, takim jakby czymś przykisłym i mdłym mi ciągnie piżamka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2759.jpg (21,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2761.jpg (50,2 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez ewelciaz
Czas edycji: 2013-02-14 o 16:03
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:59   #4884
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ekhm...nieśmiało również proszę o zaproszenie do klubu

I pytanie mam...ktoś wie kiedy konwaliowy zapach ma się pojawić?
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:00   #4885
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość


A ja wszystko na odwrót ciekawe czy by mi pasował ciemne włosy , śniada cera i zielone oczyska
W takim razie jeśli obie będziemy w nim wyglądały cudnie, to jest naprawdę uniwersalny
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:03   #4886
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Proszę, tylko światło już dziś nie takie fajne. Mam bardzo ciemne włosy, jasną cerę i zielone oczy. Ten róż jest super.
dzieki jasny róż to po prawej ?? mam ciemny róż nie wiem czy zaryzykować i zamowić jeszcze tą średnia morele
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:04   #4887
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
dzieki jasny róż to po prawej ?? mam ciemny róż nie wiem czy zaryzykować i zamowić jeszcze tą średnia morele

Jasny róż jest po lewej, ten jaśniejszy.


Wiecie ile dziś stron naprodukujemy, ciekawe skąd taka wysoka produktywność . Chyba wszyscy, którzy do tej pory więcej czytali nią pisali (w tym ja) chcą się udzielić żeby dostać zaproszenie, bo tak naprawdę to większość z nas tu spędza dnie lub popołudnia-u mnie ciągle strona jest otwarta na tym wątku.

Edytowane przez ewelciaz
Czas edycji: 2013-02-14 o 16:08
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:04   #4888
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
W takim razie jeśli obie będziemy w nim wyglądały cudnie, to jest naprawdę uniwersalny
mówisz zamowic będzie oki dla mnie ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:07   #4889
lucyna278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 29
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez poziomkalol Pokaż wiadomość
Lucynko, a czy mogłabyś podać kod tego mydełka miód pomarańczowy? Może jest jeszcze /już dostępne - marzyłoby mi się takie
kod67768
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67768.jpg (26,4 KB, 14 załadowań)
lucyna278 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:09   #4890
malaela
Raczkowanie
 
Avatar malaela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dobra, jest klub, powoli rozsyłam zaproszenia. bardzo proszę się upominać jak kogoś ominę (za co przepraszam z góry już ).

Wiem, że niezbyt często się udzielałam, ale dopiero od niedawna śledzę ten wątek. Wasze posty z kodami bardzo pomogły mi w zrobieniu kilku tańszych/bardziej opłacalnych zakupów.
Czy mogłabym prosić o zaproszenie?
malaela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.