Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 20:47   #5071
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

tez tak zrobie ;-)

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Dziewczyny zwijac sie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 21:10   #5072
bitterchoc
Raczkowanie
 
Avatar bitterchoc
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 102
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
to może uściślijmy jedną rzecz- wątek nie znika i chyba żadna yvesrocheromaniaczka z niego nie zrezygnuje (). klub powstał z myślą o osobach, które udzielają się w nim, dokładają swoją cegiełkę, doradzają, wklejają foty/skany, itp. będziemy tam pisać o dobrych okazjach, które jakimś cudem szybko znikają ze strony (vide sytuacja z kodami w ofercie nk,)

i naprawdę to nie jest robienie na złość podczytującym klientkom yr, ale raczej podczytującym z BOK.

dołączcie do nas na forum, jeśli jeszcze się nie wypowiadałyście, zostańcie na dłużej. i nie, nie chodzi mi o pisanie 20 postów na dzień, tylko o jakiś tam wkład.

zaproszenie wszystkich jak leci nie ma sensu, mija się z celem.
Bardzo, ale to bardzo cieszę się że wątek nie znika. Nie śmiałabym prosić o zaproszenie. podczytuję Was od miesięcy (lat?), czasem częściej, czasem mniej częściej Wysyłkowo kupuję raz na rok może, stacjonarnie częściej. Ale lubię Was podczytywać, i to przez Was popełniłam Urodzinową i Dzień Kobiet równocześnie. No i czekam na paczkę, nawet nie mogę sprawdzić co z nią bo nigdzie nie zapisałam nr klienta, a nie chce mi się do BOKu pisać / dzwonić na tę okoliczność.
Bardzo, ale to bardzo cieszę się że wątek nie znika.

ps. Tak - jak dostanę paczkę to pochwalę się gratisami
bitterchoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.