Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 08:00   #1021
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja te dane wzięłam ze sklepu internetowego, ale teraz akurat nie mogę znaleźć tego modelu LG , poza tym wszystko sie wyjasni jak przyjdą nowe rachunki za prąd ) A słyszałyście, ze LG zwraca za prąd jak kupisz u nich pralkę albo lodówkę?
Tutaj to znalazłam
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:49   #1022
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A czy ktoś coś może powiedzieć o Candy Duo lub Trio??
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:57   #1023
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ale chodzi Ci o pralkę czy ogólnie o jakość sprzętu tej marki?
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:09   #1024
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Chodzi mi dokładnie o tą markę i model, Candy Duo to połączenie zmywarki i piekarnika do zabudowy. Bardzo dobre zastosowanie jeżeli chodzi o małą kuchnie, ale czy jakościowo też taki dobry? Czy ma ktoś jakieś zdanie na ten temat?
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:42   #1025
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Szukam wiadomości z dziedziny obsługi elekrycznego piekarnika( mam electroluxa).Czy w czasie pieczenia piekarnik cały czas jest podswietlony?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 23:00   #1026
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Aż muszę sprawdzić tą praleczkę LG, na tych wszystkich stronach rzadko można znaleźć prawidłowe dane. Podoba mi się ta pralka parowa co mają w swojej ofercie. Czytałam, że para dużo lepiej usuwa zanieczyszczenia i dokładniej dopiera ubrania.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:10   #1027
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Zobacz na ich stronie są tam jakieś modele.

Edytowane przez szonja
Czas edycji: 2011-03-10 o 09:12
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 23:03   #1028
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myślicie o lodówkach side by side do małych kuchni
tzn moja ma 3m x 4.5m
i marzy mi się taka lodówka
ale zastanawiam się czy nie jest ona za duża
może to będzie śmiesznie wyglądało....już sama nie wiem
Side by side są świetne, mam zamiar sobie taka sprezentować we własnym mieszkaniu. Ale faktycznie może być problem z miejscem, chociaż jak sie dobrze rozplanuje, to i miejsca troche zostanie.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:05   #1029
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez aniolek_22 Pokaż wiadomość
Side by side są świetne, mam zamiar sobie taka sprezentować we własnym mieszkaniu. Ale faktycznie może być problem z miejscem, chociaż jak sie dobrze rozplanuje, to i miejsca troche zostanie.
nie praktyczna, wielka gabarytowo a w środku mało miejsa
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:33   #1030
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Tak w ogóle to lodówki LG zdobyły tytuł „Dobry Produkt 2010”. Badanie zostało zrealizowane przez Zakład Badań Naukowych, a to już coś...




szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:51   #1031
Monika179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Zanim kupisz przez internet powinnas udać się do 3 różnych sklepów stacjonarnych i zapytać jakbyś chciała kupić - dostaniesz 3 różne opinie na ten temat! Decyzje podejmiesz sama - zapisz sobie modele sprzetu i zobacz czy z kosztami przesylki faktycznie jest taniej!

Ja polecam marki: electrolux, samsung (lodowki), miele ale to juz gorna polka!
Monika179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 13:20   #1032
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A masz jakieś doświadczenie z lodówkami tych producentów?
Bo ja polecałabym bardziej sprawdzony sprzęt

Edytowane przez szonja
Czas edycji: 2011-04-04 o 13:22
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:13   #1033
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Oglónie sprzęt samsunga jest bardzo dobry lodówki, pralki. Ja osobiście mam od czerwca Aristona lodówkę i narzekać nie mogę póki co. Ale w rodzinie są ze 3 samsungi lodówki i nie można narzekać.
Pralka LG początkowo problem (brudzenie ubrań) okazało się że za dużo płynu do płukania teraz jest ok Suszarka aristona i pralka bez żadnych zastrzeżeń. Zmywarka boscha działa niezawodnie 5 lat W zeszłym tygodniu zakupiłam zmywarkę aristona która posiada anciaahk (przepraszam za przekręcenie nicka pewnie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika179 Pokaż wiadomość
Zanim kupisz przez internet powinnas udać się do 3 różnych sklepów stacjonarnych i zapytać jakbyś chciała kupić - dostaniesz 3 różne opinie na ten temat! Decyzje podejmiesz sama - zapisz sobie modele sprzetu i zobacz czy z kosztami przesylki faktycznie jest taniej!

Ja polecam marki: electrolux, samsung (lodowki), miele ale to juz gorna polka!
Miele ok może fajna marka górna półka no ale Rzeczy tej marki posiada nie wiele ludzi a oni się za bardzo nie wypowiadają więc ja nie wypowiem się czy jest ok czy jest niezawodna bo nie mam a to że jest drogie nie koniecznie znaczy, że jest dobre a jeszcze gorzej jak się trafi na felerny egzemplarz za kupę kasy.
Tak jak ludzie kupują Simensa bo jest super, drogi itp. i co z tego ja wolę samsunga który kosztuje połowę ceny simensa a jakościowo jest dobry jak i nie lepszy a opinię tą opieram nie tylko na swoim doświadczeniu, ale doświadczeniu najbliższych którzy sprzęt danej marki posiadają.
Pralka, lodówka, zmywarka to są rzeczy które się zużywają i mają termin przydatności w zależności od intensywności użytkowania. Więc prędzej czy później będzie trzeba kupić nowy sprzęt więc nie widzę sensu wydawać 12 000 na piekarnik. Choć nie zaprzeczę, iż miałam zamiar kupić mikrofale?z funkcją parową taki parowar? z miele w wyżej wymienionej cenie ale zeszłam na ziemię. Za tą kasę wolałam kupić sobie pomoc do domu w formie scooby i teraz zastanawiam się nad roombą w rodzinie mają i s ą mega zadowoleni ale 4000 wydać trochę serce boli bo ja do skąpych osób należę i mi żal, wolę kupić coś dla siebie, tż lub wyjechać na wakacje.

Na swój sprzęt do kuchni wydaliśmy ok 9 tysięcy z groszem bez zmywarki bo po co kupować jak tż mama nam odstąpiła całkiem dobrą używaną Więc czytajcie OPINIE i szukajcie gdzie najtaniej
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:54   #1034
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A co myślicie dziewczyny o lodówkach LG? Muszę kupić nową lodówkę do nowego mieszkania, jestem ograniczona gabarytowo i myślałam o tej http://www.ceneo.pl/732004 ale różne opinie można przeczytać. Tak samo jak nie wiem czy chcę z no frost czy bez, bo tak naprawdę to nie wiem, dopiero zostaję panią domu i nie mam doświadczenia w takim temacie.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:00   #1035
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

no frost jak najbardziej tak
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:17   #1036
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Podczytuję Wasz wątek bo jesteśmy na kupnie pralki dla dużej 6 osobowej rodzinki, w której pierze się codziennie, a czasem nawet 2 razy dziennie. Zależy nam na czymś coby było "niezniszczalne" tzn posłużyło nam wiele lat. Pralka która nam się właśnie zepsuła była starsza ode mnie, a mam 25 lat

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość

ja mam pralkę i lodówkę ponad 4 lata (mamy też ale inne modele ponad 5 lat) i chodzą jak nówki
Możesz podać model pralek?

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Calgonit albo stosować od samego początku...albo wcale! To rada znajomego, który pracuje w serwisie.
Osobiście mam już kopę lat pralkę Beko i złego słowa na nią nie powiem - serwis wzywałam raz bo nagle zaczęła dziwnie chrupać i stukać- okazało się, że to moja wina bo drut z fiszbiny stanika utknął miedzy bębnem a obudową - przy okazji znalazły się klucze TZta na łańcuszku (między bębnem a gumą izolującą).
Mogę prosić o model, bo Beko widzę ma teraz promocję - 5 lat gwarancji na pralki do końca czerwca!

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Chodzi o to że jak kupowałam pralkę nie było w niej karty gwarancyjnej bo sklep w ktorym kupowałam twierdzi że producent do tego typu produktu nie daje kart gwarancyjnych trzeba później zamawiać samemu przez sklep albo przez producenta.
Pralkę kupilam niespełna miesiąc temu a używam od 2 tygodni czyli może max 6 prań i na tym koniec bo poniszczyła mi rzeczy. Ja zamówiłam serwis i dzownili że przyjadą w środę tyle że kazali uszykować kartę gwarancyjną bo jeśli jej nie posiadasz za serwis musisz sama zapłacić no to ja na telefon mało dzisiaj nie wydałam jak dzwoniłam od infolinii do sklepu i wyszło że muszę zamówić duplikat karty gwarancyjnej wówczas jak będę posiadać ten papierek wszystkie naprawy będą mi robić za darmo w ciągu 2 lat tak jak jest gwarancja brak karty gwarancyjnej jest równoznaczny z brakiem gwarancji na sprzęt to sobie wyobraź jak się wkurzyłam;/
No ale na szczęście dowiedziałam się że bezpośrednio od przedstawiciela LG dostanę prędzej aniżeli bym składała reklamację przez sklep. Z resztą wiedziałam o tym dlatego odrazu dzowniłam do Lg a później tylko z pretensjami do sklepu dlaczego do produktu nie dołączyli karty gwarancyjnej ostatnio kupiłam wszystkie sprzęty do domu pralkę, lodówkę, piekarnik, mikrofalę itp. itd. i do wszystkich mam karty gwarancyjne nawet do drzwi! A do pralki brak no to jest już szczy szczytów i jeszcze popsuta tz. z wadą fabryczną jak to się ładnie teraz nazywa;/
A poza tym niech naprawiają pewnie i tak nie naprawią i chcę nową pralkę albo kasę bo to szczyt szczytów żeby pralka brudziła i niszczyła ubrania! Nad moimi ciuchami to już mi się płakać chce bo to co białe do wyrzucenia
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja też lubię aristona jakoś przyjemna jest dla mnie ta firma moja mama już parę lat ma pralkę i nie może narzekać tym bardziej iż pralka prawie cały czas na okrągło chodzi, ja mam suszarkę niespełna rok ale żadko z niej korzystam bo mam w łazience tak ciepło że wystarczy pół dnia i pranie suche do szuarki wrzucam pościel koce i ręczniki fajna rzecz a ile pożytku przy okazji podczas suszania wszystką śćierść psa zbierze. Więc koce i pościel są naprawdę czyste
Wiesz co, czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że jesteś w gorącej wodzie kąpana. Najpierw polecasz pralkę lg której jeszcze nie zaczęłaś używać, potem polecasz Samsunga Diamond z którym nie miałaś do czynienia...
Nie wiem czy mogę Ci ufać co do tego Aristona, ale podaj proszę model, poczytam chętnie sobie o nim w necie.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:40   #1037
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A nie zależy Ci na tym alby mało prądu zużywała i była bardzo cicha?
Mnie się wydaje, że to w wyborze pralki najistotniejsze argumenty.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:06   #1038
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Podczytuję Wasz wątek bo jesteśmy na kupnie pralki dla dużej 6 osobowej rodzinki, w której pierze się codziennie, a czasem nawet 2 razy dziennie. Zależy nam na czymś coby było "niezniszczalne" tzn posłużyło nam wiele lat. Pralka która nam się właśnie zepsuła była starsza ode mnie, a mam 25 lat



Możesz podać model pralek?



Mogę prosić o model, bo Beko widzę ma teraz promocję - 5 lat gwarancji na pralki do końca czerwca!





Wiesz co, czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że jesteś w gorącej wodzie kąpana. Najpierw polecasz pralkę lg której jeszcze nie zaczęłaś używać, potem polecasz Samsunga Diamond z którym nie miałaś do czynienia...
Nie wiem czy mogę Ci ufać co do tego Aristona, ale podaj proszę model, poczytam chętnie sobie o nim w necie.
PRALKI:

LG używam praktycznie od roku - zakupiłam ją z polecenia dziewczyn z tego wątku,

Aristona od ok. 4 -5 lat chodz i bez zarzutu - kupiłam z mama jeszcze mieszkając w domku rodzinnym, u siebie mam lodówkę też nie mam zarzutów choć w internecie w większości były niepochlebne opinie (miałam nie kupować ale przy zamówieniu kopsłam się przy jednej cyferce i zamówiłam tą na którą wszyscy narzekają ja nie mogę złego słowa powiedzieć).
Aristona suszarki używam od prawie roku - póki co bez zarzutów;

Samsunga - chciałam zakupić jak mi nowa LG zaczęła brudzić ubrania nie wiadomo było z jakiego powodu, więc zasięgałam opinii na temat diamonda, (znajoma ma i bardzo chwali poza tym swego czasu były w promocji i za niskie pieniążki można było kupić) na szczęście wszystko wyjaśniło się z moją pralką i nie zakupiłam samsunga.

Samsunga mogę polecić z racji iż w rodzinie mamy telewizory, lodówki, telefony, tablety, monitory , mikrofale, piekarniki, pralkę. Wszystko działa bez zarzutów.

Model Pralki Aristona podam Ci jak mi mama napisze dziś wieczorem dokładnie bo nie chcę wprowadzać w błąd.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:10
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:31   #1039
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez szonja Pokaż wiadomość
A nie zależy Ci na tym alby mało prądu zużywała i była bardzo cicha?
Mnie się wydaje, że to w wyborze pralki najistotniejsze argumenty.
Zależy dlatego szukam w klasie energetycznej A++ i pośród lepszych firm: Elektrolux, Bosh, Samsung, LG..

Natomiast mniej mi zależy na tym żeby miała mnóstwo wyszukanych programów, to nie jest żaden priorytet, bo myślę że w klasie cenowej ok tysiąca złotych lepsza będzie pralka z kilkoma programami niż ta z wieloma. Tak jak rower za tysiąc złotych rowerowi za tysiąc złotych nie równy: może mieć albo bogaty badziewny osprzęt albo uboższy ale bardzo porządny


Dzięki oliwka mam nadzieję że Cię nie uraziłam moją wcześniejszą wypowiedzią, po prostu wydajesz mi się bardzo porywczą osóbką, a takie osoby często oceniają coś pod wpływem impulsu
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2011-04-17 o 13:32
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 11:28   #1040
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ogólnie stawiam na prostotę, ale jak coś w podobnej cenie daje mi więcej możliwości, to nie będę się przecież zastanawiać
Nawet jak kupimy jakiś sprzęt i okaże się, że nie spełnia naszych oczekiwań, albo coś z nim nie tak, to można go oddać. Oczywiście trzeba to wcześniej sprawdzić, bo część sprzedawców nie uznaje tego prawa, ja u takich po prostu nic nie kupię.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:59   #1041
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Zależy dlatego szukam w klasie energetycznej A++ i pośród lepszych firm: Elektrolux, Bosh, Samsung, LG..

Natomiast mniej mi zależy na tym żeby miała mnóstwo wyszukanych programów, to nie jest żaden priorytet, bo myślę że w klasie cenowej ok tysiąca złotych lepsza będzie pralka z kilkoma programami niż ta z wieloma. Tak jak rower za tysiąc złotych rowerowi za tysiąc złotych nie równy: może mieć albo bogaty badziewny osprzęt albo uboższy ale bardzo porządny


Dzięki oliwka mam nadzieję że Cię nie uraziłam moją wcześniejszą wypowiedzią, po prostu wydajesz mi się bardzo porywczą osóbką, a takie osoby często oceniają coś pod wpływem impulsu
Byłam w domku rodzinnym i spisałam sobie model pralki mamy:
- Pralka ARISTON AQXL 105
Ma jakieś 3-4 lata a może już i nawet trochę więcej chodzi codziennie albo prawie codziennie przez sobotę i niedzielę chodzi prawie że na okrągło mogę polecić
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 08:07   #1042
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez andzia_i Pokaż wiadomość
Chodzi mi dokładnie o tą markę i model, Candy Duo to połączenie zmywarki i piekarnika do zabudowy. Bardzo dobre zastosowanie jeżeli chodzi o małą kuchnie, ale czy jakościowo też taki dobry? Czy ma ktoś jakieś zdanie na ten temat?
Jeżeli naprawdę masz tak małą kuchnię, to jasne, spróbuj, ludzie tego używają i jakoś żyją, ale jeżeli aż tak tragicznie nie jest (ja mam mega małą kuchnię i mimo wszystko i piekarnik i zmywarka mi wejdą), to jednak zainwestuj w każdy z tych sprzętów z osobna. Tym bardziej, że piekarnik można kupić przenośni, mniejszy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:40   #1043
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Lalaith, ale dobrze jak pralka ma jakis system tłumiący, czujnik wibracji, pranie parowe czy programy antyalergiczne. To przydatne funkcje, bez których teraz trudno się obyć, to nie wiem czy warto stawiać na najtańszy sprzęt.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:16   #1044
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Hej dziewczyny, czy któraś z Was używa płyty indukcyjnej? Jakie są wrażenia i co z rachunkami za prąd? Niebawem z narzeczonym staniemy przed takim wyborem. Będziemy mieszkać w domku jednorodzinnym bez przyłącza gazowego, więc butla ewentualnie, ale kuchnia mała i poza tym okopcone garnki, tłusty osad... bardzo podoba mi się rozwiązanie kuchni indukcyjnej tylko potrzebuję opinii
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:13   #1045
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja mam od pół roku, ale rachunki jeszcze stare płacę to się nie wypowiem, w sumie zadowolona jestem, ale jednak ten tłusty osad jak przy gazie jest.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:33   #1046
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

naprawdę? może para wodna +tłuszcz z potraw.
Ale osadza Ci się na kafelkach? Powiedz coś więcej na temat użytkowania.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:42   #1047
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Jeśli się osadza, to prędzej tłuszcz i para wodna. Ja jestem zadowolona, mam z teki. Gotuje błyskawicznie, więc wg mnie jest energooszczędna, ale oczywiście trzeba mieć do niej specjalne garnki. Rachunków dużych nie płacimy.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:43   #1048
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Na kafelkach, nie ale na szafkach górnych, może to spowodowane jest tym, ze jeszcze nie mam okapu, nie wiem. Ale kupuj nie patrz na to, kuchenka jest lepsza od gazu.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:51   #1049
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

co do garnków to i tak na nowe mieszkanie trzeba kupić nowe. Myślę, że za 300-400zł kupię komplet na dwie osoby Właśnie czytałam dobre opinie o firmie TEKA
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:54   #1050
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Niekoniecznie na nowe mieszkanie nowe , ale na nową płytę tak . Na 2 osoby może wystarczyć Ci komplet z Ikei, jest tańszy, użytkuję i jestem bardzo zadowolona.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.