Potrzebna pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 23:27   #1
bloodsplash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4

Potrzebna pomoc!


Witam!

Mam na imię Radek (tak jestem facetem) i piszę w dość nietypowej sprawie nie mogłem nawet znaleźć kategorii pasującej do mojego wątku, tak więc do rzeczy. Chciałbym zrobić mojej dziewczynie nietypowy prezent, taksówka po nią przyjeżdża dzwoni do drzwi ja otwieram ładnie ubrany z kwiatami w rekach w tle jakaś ładna muzyczka świeczki poustawianie wchodzi do pokoju a tam troszkę płatków kwiatów świeczki... no i teraz się zaczyna chce zrobić jej dzień/noc piękności masaże potrafię robić, ale pomyślałem o jakiś maseczkach plasterki ogorka na oczy kąpiel z platkami róż jakimiś olejkami zapachowymi czy tam solami ale nie wiem co mógłbym zrobić jeszcze o jakieś takie zabiegi mi chodzi które mógłbym sam zrobić. Dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam
bloodsplash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 10:27   #2
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Potrzebna pomoc!

Cytat:
Napisane przez bloodsplash Pokaż wiadomość
Witam!

Mam na imię Radek (tak jestem facetem) i piszę w dość nietypowej sprawie nie mogłem nawet znaleźć kategorii pasującej do mojego wątku, tak więc do rzeczy. Chciałbym zrobić mojej dziewczynie nietypowy prezent, taksówka po nią przyjeżdża dzwoni do drzwi ja otwieram ładnie ubrany z kwiatami w rekach w tle jakaś ładna muzyczka świeczki poustawianie wchodzi do pokoju a tam troszkę płatków kwiatów świeczki... no i teraz się zaczyna chce zrobić jej dzień/noc piękności masaże potrafię robić, ale pomyślałem o jakiś maseczkach plasterki ogorka na oczy kąpiel z platkami róż jakimiś olejkami zapachowymi czy tam solami ale nie wiem co mógłbym zrobić jeszcze o jakieś takie zabiegi mi chodzi które mógłbym sam zrobić. Dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam
Ale romantyk! Jeśli już chcesz jakieś maseczki, to wskocz chociażby do rossmanna i kup jakieś gotowe w saszetkach, albo zwróć uwagę co ona trzyma w łazience i kup takie same. Olejków do kąpieli też jest masa w drogeriach tak samo do masażu. Myślę, że będzie zachwycona tym jak to zaplanowałeś.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 13:04   #3
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Potrzebna pomoc!

OOOOoo ja ale jazda !:O

Tak jak juz powiedziala osoba przedemna - olejki itp wszystko w drogerii. Moze wybierz sie do jednej i zapytaj Pani tam co by polecila
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 14:22   #4
bloodsplash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pomoc!

Dzięki za odpowiedzi ale to co powiedziałyście to ja doskonale wiem maseczki dla niej już mam bo razem zawsze kupujemy i wiem czego szuka olejki mam bo dość często robię jej masaże balsam do ciała też mam dla niej bo czasem potrzebuje sobie nawilżyć nogi. Chodziło mi o coś co prócz masażu, kąpieli, maseczki na twarz, kolacji winka drinków mógłbym zrobić mi nic więcej nie przychodzi do głowy ale może zajrzyjcie gdzieś tam głęboko do magazynu marzeń i napiszcie co byście chciały żeby facet w takich okolicznościach zrobił. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi możecie się rozpisać to może jeszcze jakiś facet skorzysta z tego wątku

P.S

No i tak na koniec jakiś fajny film na dvd przy jej ukochanych naczosach z sosem salasa i z drinkiem/desperadosem.

Edytowane przez bloodsplash
Czas edycji: 2011-06-25 o 14:24
bloodsplash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:25   #5
bloodsplash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pomoc!

Czyli widzę że niestety więcej pomysłów nie ma szkoda bo termin mojej niespodzianki to 27.06 czyli już jutro.

Pozdrawiam
bloodsplash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.