popękane dłonie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 15:11   #31
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Popękane dłonie

warto spróbować.. dobre są także kremy z Neutrogeny. Przynajmniej mi pasowały.
ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:11   #32
Saigy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Popękane dłonie

"dobre są także kremy z Neutrogeny" działają również na pomarszczone dłonie? Czy jedynie nawilżają ? Może w takim razie polecisz jakiś specjalny, bo z tego co widzę to na internecie sporo ich
Saigy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:23   #33
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Popękane dłonie

Moja z kumpela z ławki ma strasznie popekane dłonie i stosuje zwykły krem bambino, pomaga ale trzeba go czesto uzywac. Ja polecam od siebie Neutrogene albo Ziaje kozie mleko. Możesz też udać się do dermatologa i dostaniesz specjalny krem (ja tak miałam po pracy w hotelu moja skóra zrobiła sie jak u staruszki, miałam zmarszczki na dłoniach i skóra pekała)
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:39   #34
Saigy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Popękane dłonie

"(ja tak miałam po pracy w hotelu moja skóra zrobiła sie jak u staruszki, miałam zmarszczki na dłoniach i skóra pekała)"

hmm i ten krem od Dermatolog Ci pomógł? Mam jeszcze ostatnie pytanie, odnośnie kremów, słyszałam że dobrze jest grubo wysmarować ręce kremem, a następnie nałożyć bawełniane rękawiczki. Jest to prawda, czy efekt będzie taki sam jak nałożenie kremu bez rękawiczek?
Saigy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 06:55   #35
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Popękane dłonie

Cytat:
Napisane przez Saigy Pokaż wiadomość
"(ja tak miałam po pracy w hotelu moja skóra zrobiła sie jak u staruszki, miałam zmarszczki na dłoniach i skóra pekała)"

hmm i ten krem od Dermatolog Ci pomógł? Mam jeszcze ostatnie pytanie, odnośnie kremów, słyszałam że dobrze jest grubo wysmarować ręce kremem, a następnie nałożyć bawełniane rękawiczki. Jest to prawda, czy efekt będzie taki sam jak nałożenie kremu bez rękawiczek?
tak, to prawda w drogerii znajdziesz nawet specjalne serum do nakładania w ten sposób. Działa to na zasadzie maski. Ja zawsze w zimie nakładam grubą warstwę kremu lub maści z witaminą A i rano dłonie sa mięciutkie Posiedzisz jeszcze chwilę na wizażu i zgłębisz tajniki pielęgnacji
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:08   #36
mini101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Popękane dłonie

Ja używam z masłem shea Imbir Cake
mini101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:58   #37
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Popękane dłonie

Polecam oliwkową maskę do rąk i paznokci Ziaja - miałam duże problemy z suchą/pękającą skórą dłoni zimą - nakładałam grubą warstwę maski na noc na dłonie + rękawiczki - rano rewelacja, więc następnie, aby nie stracić efektu, regularnie smarowałam w ciągu dnia dłonie kremem - Ziaja kozie mleko albo Garnier z czerwonego opakowania. Raz pokusiłam się na Avene, cena sporo wyższa, a efekt podobny. Przy regularnym stosowaniu maski (w sumie codziennie) pozbyłam się problemu.
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 20:04   #38
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Popękane dłonie

Cytat:
Napisane przez Saigy Pokaż wiadomość
"Ja mialam bardzo popekane dlonie w zime" hmm w zimie to chyba każda ma popękane dłonie. Z tym że to nie zmienia faktu że ciągle są ładne i różowe. Po zimie problem zawsze sam znika(przynajmniej u mnie). Ja mam je zniszczone od pracy. I główne cele to "wyróżowić"(wiem że taki wyraz nie istnieje :P) je, oraz pozbyć się z nich zmarszczek(prawie wszystkie są na lewej dłoni). Czy Garnier w tym przypadku również pomoże? Fisiasia czyli masz dłonie jak u dziecka? cóż cena nie gra roli, jedyne co się dla mnie liczy to efektywność. A co dziewczyny sądzicie o parafinie? To już ostateczność, czy może też warto spróbować ?
jak masz zniszczone od pracy, to może zmień zajęcie w pierwszej kolejności, bo problem nie zniknie wraz z użyciem cudownego kremu, podczas gdy codziennie dłonie będą narażone na to samo traktowanie. z takimi problemami, jakie opisujesz, polecam pójść do dermatologa. niech doradzi, jak wyleczyć i jak zabezpieczać dłonie w trakcie tego, cokolwiek tam robisz. nie sądzę, żeby tu pomógł jakiś garnier ani nawet avene, zwłaszcza, że Ty chcesz mieć skórę różowiutką jak pupa niemowlaczka... a podroży w czasie jeszcze nie wymyślili
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:41   #39
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Popękane dłonie

ja proponowałabym nie drogeryjne kremy, ale najzwyklejszą maść z witaminą A
w aptece można kupić za 3zł.
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:55   #40
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Popękane dłonie

No niestety po zimie dłonie są strasznie wysuszone. Ja polecam neutrogenę, ostatnio jej używam i sprawdza się. To samo z ziają (kozie mleko albo kokosowa - pięknie pachnie!! .
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 12:18   #41
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Popękane dłonie

witam,
Ostanio zaczela pekac mi skóra na dłoniach a konkretnie na palcach od zewnetrznej strony wcieram kremy robie maseczki na noc i nic... skora wyglada na stwarniałą i pęka za niedlugo swieta sylwester a ja z takimi brzydkimi dlonmi co robic?
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 13:58   #42
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Popękane dłonie

Idź do kosmetyczki na maskę parafinową. W domu na noc posmaruj naprawdę gruba warstwę masci z wit. A i nałóż rękawiczki. Rano dłonie powinny być zregenerowane i odżywione. W domu możesz moczyć przez 15 min. dłonie w oliwie z oliwek, a potem nałozyć maść z wit. A. Powinno pomóc
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 14:02   #43
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Popękane dłonie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Idź do kosmetyczki na maskę parafinową. W domu na noc posmaruj naprawdę gruba warstwę masci z wit. A i nałóż rękawiczki. Rano dłonie powinny być zregenerowane i odżywione. W domu możesz moczyć przez 15 min. dłonie w oliwie z oliwek, a potem nałozyć maść z wit. A. Powinno pomóc
Dziekuje i pozdrawiam
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.