Jak z czarnego koloru włosów wrócić do ciemnego blądu lub jasnego brązu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 13:55   #1
klaudia966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1

Jak z czarnego koloru włosów wrócić do ciemnego blądu lub jasnego brązu


Witam wszystkich
No więc mam do was ogromne zapytanie. Mój naturalny kolor włosków to jasny brąz od 2 lat farbuje się na czarno więc mój naturalny kolor wyjaśniał i wyblakł przez to, więc odrosty podchodzą pod takie mysie ostatnio chodzą mi po głowie myśli aby wrócić do jasnego koloru, bo szczerze znudził mi się juz czarny i zbyt mocno widać odrosty na takich ciemnych włosach, a nie chce zebyt czesto farbować włosów bo nie chce ich niszczyć a czarne farby z tego co słyszałam niszczą jeszcze bardziej niż jasne zastanawiam sie aby teraz przez pewien czas farbowac wlosy na jasniejsze troszke kolorki takie jak jasny braz czy sredni, zeby je troche rozjasnic, lub uzyc rozjasniacza ? boje sie jedynie ze wyjda mi jakies zielone wlosy.. co o tym sadzicie ? jak wrocic do jasniejszych chociaz o jeden ton włosków ?? pomocy
klaudia966 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.