Dietetyka swsm - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 15:13   #121
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: Dietetyka swsm

Czy tylko Ja wciąż czekam na swojego e-maila???

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

NARESZCIE!!! Po wielu próbach i prośbach - w końcu otrzymałam maila z Naszej uczelni - z numerem konta, grupą no i wszystkim co tam trzeba Także dziewczyny - widzimy się w piątek

A jeszcze chciałam Wam zadać 2 pytania (oba, mogą wydać się głupie):

1. W co się ubieracie na inaugurację?

2. Jak będziecie notować na wykładach? W zeszytach, w segregatorach, na laptopach? Jak?
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:39   #122
alusiaa306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyka swsm

To są dobre pytania! :P ja szczerze mówiąc też nie bardzo wiem co ubrać.. Chyba raczej trzeba elegancko wyglądać? Zastanawiam się nad zwykłą czarną prostą sukienką.. Chyba, że dziewczyny ubieracie kostiumy białe bluzki itp? Piszcie o swoich pomysłach Co do notowania to jak myślicie na pierwszy zjazd wystarczy jeden zeszyt i długopis? Ja miałam w planach tylko to zabrać
alusiaa306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:28   #123
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: Dietetyka swsm

Ja, jak będzie brzydko - to idę w kostiumie + jakaś bluzka pod spód, ale raczej nie biała... Jak ciepło - to chyba sukienka, ale taka bardziej elegancka (jasna)...
Co do notowania - to na początek biorę ze dwa zeszyty + długopis... Potem się zobaczy co i jak
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:11   #124
ludmila_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dietetyka swsm

Czesc ja nie wiem jak pojde ubrana bo przewaznie takie decyzje podejmuje 10 min przed wyjsciem
Ale mam inne pytanie moze sie tam gdzies zgadamy bo i tak chyba wszyskie przejezdzaja pociagiem to tam sie mozna gdzies spotkac ???
ludmila_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 22:42   #125
alusiaa306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyka swsm

Albo przed wejsciem do szkoly?
alusiaa306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:37   #126
Boo123ananas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka swsm

Cześć!
Idę również na dietetykę, jestem w 1CZD. Ale w planie zajęć mamy tylko w piątek (tj. 30.10) zajęcia, w sobotę i niedziele nie ma. Albo coś pomieszałam, albo źle spojrzałam, albo nie wiem.
Boo123ananas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:57   #127
Patkaa07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyka swsm

Hej dziewczyny napiszcie jak tam było na Inauguracji bo mi niestety nie udał się być;(
Patkaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 19:24   #128
Patiszonek1021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
Patiszonek fizjo to fajny kierunek ja niestety odpadam w tym roku będę startować na rekrutację w lutym
To może też się wybierzesz?? Hehe jeszcze są przyjęcia=P
Patiszonek1021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:09   #129
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez Patkaa07 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny napiszcie jak tam było na Inauguracji bo mi niestety nie udał się być;(
a nic szczególnego. wielce powitanie - paplanie jakiegoś faceta - chórek mu przerywał 3 razy (nawet ładnie śpiewali). Jakieś nagrody dla najlepszych absolwentów. Żadnych informacji a pro po studiowania. i pierwszy wykład: o komórkach macierzystych :p
A no i zanim weszliśmy na aule to każdy dostał prezencik. my dietetycy teczkę długopis i smycz, a kosmetolodzy jeszcze fartuchy.
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:01   #130
ania87ws
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka swsm

Ja złożyłam w tym roku dokumenty na dietetykę stacjonarną w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Poleciła mi ją moją znajoma która w tym roku broniła licencjata. Wydaje mi się, że w obecnych czasach to kierunek jak najbardziej przyszłościowy. Tak naprawdę aby otworzyć własną działalność po tym kieruku to nie trzeba mieć bardzo dużych pieniędzy a kto z nas nie ma problemów z odżywianiem? Poza tym na rozmowie organizacyjnej dowiedziałam się że będę miała w toku studiów aż 700 godzin praktyk. Troche mnie to na początku przeraziło ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam ze bardzo dobrze że aż tyle bo przynajmniej po ukończeniu tej szkoły będę miała już doświadczenie w pracy i praktykę.
Z tego co wiem to ta szkoła proponuję również inne ciekawe kierunki takie jak pedagogikę, kosmetologię i administrację. Prowadzą jeszcze rekrutację na nowy rok akademicki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podaję kontakt do Uczelni.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
ul.Piotrkowska 278
90-361 Łódź
tel. (42) 683-44-18
ania87ws jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:24   #131
pestii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka swsm

Hey,
Czy wiecie może czy są jeszcze miejsca na dietetyce zaocznej? Wczoraj złożyłam wniosek online i jadę dopiero w sobotę złożyc papiery :-D
Dzwoniłam dziś cały dzień do dziekanatu i nikt mi nie odebrał telefonu :-/
pestii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 20:25   #132
Backspace
Raczkowanie
 
Avatar Backspace
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 123
Dot.: Dietetyka swsm

O kurczę, jestem zaskoczona że nagle poinformowali was o tym, że nie otwierają jednak dietetyki na stacjonarnych.... Z tego co widzę to większość z was już przepisała się na zaoczne lub zmieniła szkołę ale jest może ktoś kto załapał się jeszcze na II nabór na ŚUM ? Wiem że trwał dosyć długo więc może któraś z was jednak bd ze mną na roku ? ;p Pozdrawiam
Backspace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:43   #133
kaja0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyka swsm

Hej dziewczyny,
jestem ciekawa jak wasze wrażenia po pierwszych zajęciach? Też myślę o dietetyce zaocznej w tej szkole. Ale mam pewne wątpliwości - czy mogę w ogóle się ubiegać o przyjęcie na I rok, dlatego że skończyłam liceum ekonomiczne, a tam jak wiecie, nie ma takich przedmiotów jak biologia, czy chemia. Czy ten fakt może mi uniemożliwić naukę na SWSM? Może ktoś się orientuje w tej kwestii??? Bardzo proszę o odpowiedź
kaja0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:00   #134
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez kaja0607 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem ciekawa jak wasze wrażenia po pierwszych zajęciach? Też myślę o dietetyce zaocznej w tej szkole. Ale mam pewne wątpliwości - czy mogę w ogóle się ubiegać o przyjęcie na I rok, dlatego że skończyłam liceum ekonomiczne, a tam jak wiecie, nie ma takich przedmiotów jak biologia, czy chemia. Czy ten fakt może mi uniemożliwić naukę na SWSM? Może ktoś się orientuje w tej kwestii??? Bardzo proszę o odpowiedź
Możesz spokojnie startować na SWSM, gdyż są to studia płatne i nie są wymagane matury z konkretnych przedmiotów (biologia, chemia). Ważne że masz zdaną maturę ogólną. Tyle wystarczy. Tam liczy się kolejność przyjęć, no i kasa niestety.
Jedynie może sprawiać Ci trudność sama nauka tych przedmiotów, bo jak wiadomo nie miałaś wcześniej przygotowania, ale wszystko da się ogarnąć Ja widzę po sobie - jestem po biol-chemie i nieco szybciej uczę się materiału niż koleżanki, które wcześniej z biologią nie miały nic wspólnego Ale spokojnie, jeśli się postarasz to sobie poradzisz.

Pozdrawiam
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:18   #135
SWSMKatowice
Przyczajenie
 
Avatar SWSMKatowice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez fluxa Pokaż wiadomość
cóż postąpili bardzo niefajnie,w piątek też się lekko podłamałam,zaczęłam szukać innych szkół i też czytałam o tej w Poznaniu i jeszcze jakąś znalazłam w Łodzi...nawet zastanawiałam się nad innym kierunkiem na UŚ,ale było już za późno na logowanie,bo było do czwartku,a w piątek się dowiedziałyśmy o tym ^^
hm,w końcu wylądowałam na kosmetologii na SWSM,mam nadzieję,że będę zadowolona z mojej decyzji..czas pokaże

Uruchomienie studiów I stopnia na kierunku Dietetyka to jeden z priorytetowych celów, które przyjęliśmy do realizacji w minionym roku akademickim.

Niestety zainteresowanie kierunkiem w trybie dziennym okazało się mniejsze niż oczekiwaliśmy i, choć - do możliwie ostatnich dni rekrutacji letniej - staraliśmy się zebrać jak najwięcej zainteresowanych tym kierunkiem kandydatów, ostatecznie nie zdołaliśmy utworzyć pełnej grupy studenckiej, w ramach której realizowany byłby przyjęty program nauczania.

Stosunkowo późny czas reakcji wynikał z podejmowanych prób utworzenia kierunku przy mniej licznej grupie, jednak ostatecznie nie udało się to z przyczyn ekonomicznych. Fakt, iż osoby zapisane na studia dowiedziały się późno o nieutworzeniu kierunku wynikał z prowadzonych jeszcze we wrześniu działań mających na celu zrekrutowanie brakującej ilości osób nawet do mniejszej grupy.

Niestety zainteresowanie okazało się zbyt małe, dlatego zdecydowaliśmy zainteresowanym kierunkiem w trybie dziennym zaproponować korzystny rabat przy skorzystaniu z kształcenia w trybie niestacjonarnym lub przy podjęciu kształcenia w trybie dziennym na innym atrakcyjnym kierunku – kosmetologia, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród studentek i dobrą opinią wśród absolwentek.

Równocześnie, pragniemy wszystkie osoby, które zapisały się na dietetykę dzienną w tym roku, przeprosić za zaistniałą sytuację i jednocześnie zaprosić do skorzystania z oferty studiów zaocznych na tym kierunku. Zachęcamy także do śledzenia informacji o rekrutacji na studia w trybie dziennym w kolejnym roku akademickim
SWSMKatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:22   #136
SWSMKatowice
Przyczajenie
 
Avatar SWSMKatowice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez Asiulka0122 Pokaż wiadomość
nic mi nie odpisali pisałam na tego maila z którego dostałam wiadomosć (to ten sam na który kieruja w razie pytań)
Pracownicy dziekanatu starają się na bieżąco udzielać odpowiedzi na wszystkie napływające drogą mailową pytania. Niestety okres rekrutacji bywa naprawdę intensywny i zdarzają się nieliczne przypadki przeoczenia niektórych wiadomości lub pojawiania się problemów technicznych (jak w przypadku emaila info@). W przypadku nieotrzymania odpowiedzi zachęcamy do ponownego wysłania zapytania lub skorzystania z innej formy kontaktu z uczelnią, np. telefonicznej. Jeśli mimo różnych prób wciąż trudno Ci skontaktować się z uczelnią, napisz o tym na opinie@swsm.pl. Na pewno zajmiemy się sprawą.
SWSMKatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:39   #137
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Dietetyka swsm

hej

zastanawiam się czy nie zacząć studiów na swsm, kierunek dietetyka
Możecie napisać jak wam się podobają studia po tych 2 miesiącach? Czy ktoś wie, jak wygląda rekrutacja na luty, czy ona na pewno będzie i od kiedy?

Pozdrawiam
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 09:04   #138
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

cześć
jestem na dietetyce w SWSM
powiem Ci szczerze, ze mi osobiście się podoba. Mamy kompetentnych wykładowców, którzy nie dość, że mają wiedzę to jeszcze potrafią ją przekazać. Większość pochodzi z UŚ-ia. Więc wiesz za mniejszą kasę, a w sumie ta sama renoma.
Cieszyło mnie bardzo to, że od samego początku mieliśmy zajęcia, na których układaliśmy diety. A tak poza tym to pewnie "prawdziwa" dietetyka zacznie się na 2 roku. Ale to tak ze wszystkimi studiami. Najpierw trzeba poznać dużo anatomii i fizjologii człowieka.

Co do rekrutacji to nic nie wiem. Ale jak najbardziej dzwoń do rekrutacji, a jak tam nie wiedzą to do dziekanatu - naprawdę miłe babki odpowiedzą na wszystkie pytania

jeżeli interesuje cię coś konkretnie to pisz z pytaniami. odpowiem. pozdrawiam

ja np. jestem po roku dziennych na politechnice. I nie wiem czy to dlatego, ze dzienne a zaoczne ale różnica jest przeogromna. Z SWSMu jak na razie jestem dużo bardziej zadowolona.
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:48   #139
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Dietetyka swsm

dziękuję za odpowiedź
Jeśli możesz to napisz mi jeszcze jak wyglądają zjazdy? tzn czy są co tydzień czy co dwa? Ile dni - sobota, niedziela czy także piątek? Jeśli piątek to od której godziny?
Mój problem polega na tym, że jestem z Częstochowy, pracuję tutaj i musiałabym dojeżdżać codziennie raczej, dlatego takie rzeczy są ważne dla mnie

Edytowane przez Karolcia2401
Czas edycji: 2011-12-19 o 09:15
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 16:19   #140
claudia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyka swsm

Rekrutacja w lutym? Czy to miałoby oznaczać, że jest mozliwość rozpoczęcia studiów od semestru letniego? : >
claudia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:00   #141
SWSMKatowice
Przyczajenie
 
Avatar SWSMKatowice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
hej

zastanawiam się czy nie zacząć studiów na swsm, kierunek dietetyka
Możecie napisać jak wam się podobają studia po tych 2 miesiącach? Czy ktoś wie, jak wygląda rekrutacja na luty, czy ona na pewno będzie i od kiedy?

Pozdrawiam
Niestety nie ma naboru na Dietetykę w lutym. Zapraszamy do udziału w naborach letnich.
SWSMKatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:06   #142
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Dietetyka swsm

Dziękuję za informację.
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:01   #143
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

co do ZJAZDÓW
są one co 2 tygodnie. piątek-niedziela. piątek zaczyna się najwcześniej od godz. 16:00 (nigdy wcześniej)
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:02   #144
grinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dietetyka swsm

Witam dziewczyny
sama myślę nad wyborem tej uczelni oraz dietetyce. mogłybyście opowiedzieć coś więcej o nauce, szkole, wykładowcach?
jak wygląda sprawa z przedmiotami takimi jak chemia czy biologia? ciężko jest na początku? materiał jest trudny jezeli chodzi o chemię czy może jeszcze w innym przedmiocie można sobie nie poradzić?
dzięki za odpowiedź
grinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:29   #145
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

cześć ponownie
już odpowiadam na pytania.
jeżeli chodzi o samą UCZELNIĘ: to myślę, że jest bardzo fajna, wygodne kanapy na korytarzach, same sale też schludne i widać, że wszystko jeszcze prawie, że nowe. na terenie uczelni stołówka - z domowymi obiadkami, biblioteka, automaty z kawą, łazienki bardzo schludne, ogólnie Panie sprzątaczki bardzo dbają o czystość i naprawdę jest bardzo czysto. co jest minusem, a nie wiedziałam o tym na początku, że czasem trzeba się przejść ok. 6 min drogi pieszo do ŚTZN i tam niestety warunki są dużo gorsze... sale kojarzą mi się z typową szkoła. ale na szczęście większość zajęć jest na macierzystej uczelni.
jeżeli chodzi o PRZEDMIOTY: jestem na pierwszym semestrze i mamy tak:
fizjologię człowieka (wykłady, ćwiczenia),
anatomię człowieka (wykłady i ćwiczenia),
mikrobiologia ogólna i żywności (wykłady i ćwiczenia),
żywienie człowieka (wykłady, ćwiczenia, seminarki),
technologia informacyjna (wykłady, ćwiczenia)
angielski (ćwiczenia)

- tech. inf. i angielski - ćwiczenia wyglądają tak samo jak w szkole średniej. jeżeli chodzi o resztę no to jak łatwo się domyślić
- anatomia to układy (pokarmowy, oddechowy itd.) - ich budowa - ćwiczenia wyglądają tak że jest troszkę teorii i wypełniamy schematy typu np. mamy serce i nanieść nazwy gdzie jaka tętnica gdzie żyła, gdzie komory itp.
-fizjologia - jak układy działają, zazwyczaj ćwiczenia to również teoria + ćwiczenia praktyczne np. badanie odruchów bezwarunkowych,
- mikro - ćwiczenia - teoria + oglądanie pod mikroskopem materiału
-żywienie cz. - ćwiczenia - układanie jadłospisów (liczenie kalorii, żeby dieta była odpowiednio urozmaicona itp.), seminarki - przedstawiacie prezentacje na określone tematy
ok chyba wszystko opisałam
teraz jeżeli chodzi o TRUDNOŚCI W NAUCE. jak sami widzicie prawdziwej chemii tu tak naprawdę nie ma. fakt że w różnych przemianach znajdują się nazwy związków chemicznych no ale to z konieczności. trudności nie wiem czy mogę napisać że nie ma :p tak naprawdę zależy ile czasu poświęci się na nauce, wykładowcy przybliżają materiał w bardzo przystępny sposób, są otwarci na pytania i wytłumaczą jeżeli się czegoś nie rozumie. ale wiadomo studia zaoczne to trzeba więcej samemu sobie przyswoić niżeli na dziennych, poszukać sobie jakiś materiałów. więc jak dla mnie trudności wynikają z tego że w ciągu tygodnia pracujemy (przynajmniej większość z nas) i czasem po prostu mamy mało czasu do ogarnięcia materiału np. na kolokwium i stąd potem niezaliczenia. myślę, że naprawdę jeżeli was to interesuje i lubicie biologię (bo nie ma się co oszukiwać jej -z przedmiotów licealnych- tu najwięcej) to śmiało zapraszam na ten kierunek.
z takich przedmiotów trudniejszych ma pierwszym semestrze to myślę, że jest mikrobiologia, bo z nią w liceum miało się mało styczności, a dość dokładnie jest ona studentom przybliżana to np. bakterie 0 ich budowa, jakie choroby tworzą, jakiego kształtu są no i zmorą chyba dla studentów jest nazewnictwo łacińskie, ale na szczęście jest ono wprowadzane stopniowo.
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:57   #146
grinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dietetyka swsm

Bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź
Teraz przynajmniej pokrótce wiem co mnie czeka, oczywiście jeżeli mnie przyjmą..
a właśnie wiecie jak to jest? na zaoczne na swsm nie wymagają matury np. z biologii żeby dostać się na dietetykę?
grinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:47   #147
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

do claudia8
tak jest nabór na semestr letni - na stronie swsm.pl są już na ten temat informacje (nabór już trwa).
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:18   #148
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Dietetyka swsm

Cytat:
Napisane przez SWSMKatowice Pokaż wiadomość
Niestety nie ma naboru na Dietetykę w lutym. Zapraszamy do udziału w naborach letnich.
na stronie internetowej uczelni widnieje informacja, że nabór jest.
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 22:43   #149
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Dietetyka swsm

sabisabisabi, mogłabyś napisać jeszcze w jakich godzinach odbywają się zajęcia? O której najpóźniej się kończą? Czy plan jest stały (taki sam co zjazd) czy na każdy zjazd plan jest inny?
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 06:33   #150
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dietetyka swsm

najpóźniej zajęcia kończą się o 21:10
aczkolwiek jak już to ja zazwyczaj mam do 21:00
wiadomo najwcześniej zaczynają się o 8:00 (sobota, niedziela)
o 16:00 (piątek)

w sobotę i w niedzielę zazwyczaj po godz. 12:00 jest przerwa 45 minutowa tzw. obiadowa - gdzie można wyjść na miasto / czy też zostać w uczelni i spożyć jakiś ciepły posiłek. a tak między pozostałymi zajęciami jest 10 minut przerwy

co do zjazdów na każdy weekend jest inny. czasem zdarzało mi się kończyć o 15:00, 17:00 a następnego weekendu o 21:00 więc absolutnie nie ma żadnej reguły
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 02:30:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.