Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 13:36   #481
hubert45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

ja chodzę ze swoim zwierzakiem do Marcel 2 na Bemowie, tutaj ma świetną opiekę i lekarze przekazują dokładne informacje nt. zaistniałej choroby polecam wam bardzo
hubert45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:30   #482
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

na ul. Heroldów jest Psychodnia, gdzie oprócz kliniki weterynaryjnej zajmują się również ogólnie pojętą pielęgnacją. Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, także spokojnie można w ich ręce oddać swoich pupili.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 12:09   #483
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Jeżeli chodzi o dobrych weterynarzy, to na pewno do takich należy Psychodnia na ul. Heroldów. Podoba mi się tam ta kompleksowa usługa, ponieważ oprócz gabinetu weterynaryjnego zajmują się tam też pielęgnacją zwierzaków, oraz rehabilitacją, także wszystko można zrobić w jednym miejscu.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:44   #484
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

RADZIONKÓW

POLECAM
"Pro Animali" Przychodnia Weterynaryjna
ul. Szymały 37, Radzionków,


Co prawda jeszcze mam małe doświadczenia z ta lecznicą, ale została mi polecona przez starszą znajoma która całe życie ma duży zwierzyniec -obecnie psa królika, kota. Słyszałam same dobre rzeczy - kot został kilka razy uratowany z poważnych chorób, raz był otruty przez sąsiadów (pamiętam jak wtedy to przeżywała, mysleli, że nie przeżyje) ale nadal śmiga dzięki tej lecznicy

Teraz chodzimy z dwoma kotkami właśnie tam do Pani Magdaleny Pawlik - Nie sposób nie zauważyć, że ta młoda osóbka ma ogromne serce, do kotów podchodzi z uwagą i z troską. Po wizycie otrzymujemy wydruk z dokładną rozpiska jakie leki zostały kotu podane, czego wcześniej nie uzyskiwałam. Tanie wizyty (jak na razie od 30 do 50 zł - z lekami, a próbki karmy Royal są dawane za darmo, a nie sprzedawane jak to ma miejsce w innych poradniach))
Dodam jeszcze, że patrząc na zdjęcia wiszące w lecznicy, chyba tam najbardziej lubią kotki

PIEKARY ŚLĄSKIE
Nie ryzykowałabym
Przychodnia dla zwierząt
lek. wet. Piotr Ścigała
Piekary Śląskie
ul. Gen. Maczka 13

Dopiero po drugiej wizycie kontrolnej z chorym 12 letnim kotem mojemu kotu zostało zrobione USG - na nasza prośbę i po tym badaniu lekarz zmienił wcześniejszą diagnozę.. decyzja o badaniu krwi została podjęta po tygodniu, kiedy diagnoza znów okazała się niepewna niestety tego badania mój kocur już nie dożył.. Do tego drogie wizyty. Staraliśmy się zaufać lekarzowi, który próbowała ratować naszego zwierzaka i nie panikować, niestety nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nie do końca wiedział co robi..
Po każdej wizycie kot wymiotował na czarno, ale wet twierdził, że to na pewno nie z jego zastrzyków - ja nie wiem, czy można byc tego pewnym bez badań? Poza tym za pierwszym razem zignorował wiadomośc o tych wymiotach, a potem powiedział że to go bardzo niepokoi. Kot nie jadł przez cały tydzień, był co prawda wzmacniany kroplówką dwa razy, ale pozatym lekarz powiedział przed weekendem, że mamy się nie martwić kot "bierze ze swoich zapasów" (był otyły) . Teraz czytam, że takie głodówki mają niszczycielski wpływ na wątrobę...
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-05-31 o 12:00
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:55   #485
vendetta1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POZNAŃ

ZDECYDOWANIE POLECAM:

Paweł Botko
Lekarz Weterynarii
Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych
Gabinet weterynaryjny "Arka Noego"
ul. Szafirowa 52, 62-280 Kamionki

www.wet-arkanoego.pl


Przychodnia znajduje sie pod Poznaniem (ok.15 min. drogi od centrum). Otwarta w godz. 18.00-22.00 (w ciągu dnia doktor pracuje w poznańskim ZOO). Obecnie wprowadzona została internetowa rejestracja, ponieważ czasem zdarzało się czekać do 2 w nocy... : )
Prawdziwy weterynarz z powołania. Absolwent wrocławskiej uczelnii. Ma wspaniałe podejście do zwierząt i ogromną wiedzę. Oprócz tego koszty wizyt naprawdę ograniczane są do minimum. W przychodnii mozna spotkać pacjentów z całego Poznania.

************************* ************************* ***********

NIE POLECAM:

Specjalistyczny Gabinet WeterynaryjnyJuszczak & Gorzelańczyk
3029
ul. Osiedle Armii Krajowej 85a

Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Juszczak & Gorzelańczyk.
Osiedle Armii Krajowej 85a

Bardzo kiepskie, przedmiotowe podejście do zwierząt, bardzo często stawiane błędne diagnozy. (Przyjaciel stracił tam dwa psy. Suczkę owaczarka niemieckiego przez zbyt duża dawke narkozy przy sterylizacji, oraz psa tej samej rasy przy zabiegu kastracji.)



Klinika Weterynaryjna
Osiedle Orła Białego 86a
61-251 Poznań

Mój kot od urodzenia miał pewną błonkę na oku (dawała ona mniej wiecej taki efekt, jak gdyby czlowiek na okulary nakleil sobie przezroczysta tasme klejaca). Była szanse na calkowite jej zlikwidowanie. Doktor zapisal silne krople do oczu. Niestety zapomniał poinformowac nas o tym, ze nie moga byc uzywane dluzej niz 3 dni (w ulotce rowniez nie zostala zawarta taka informacja). Kolejny weterynarz spojrzal na nas z przerazniem kiedy dowiedzial sie ze krople byly uzywane przez miesiac i stwierdzil ze mamy sie cieszyc, ze kot calkiem nie stracil wzroku.
Oprócz tego bardzo wysokie ceny wizyt.
vendetta1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:35   #486
Fainche
Raczkowanie
 
Avatar Fainche
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 71
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kąty Wrocławskie

POLECAM
Klinika weterynaryjna "Animal" przy ul. 1 Maja 46 m. U5, 55-080.
Byłam z moją kotką (1 rok 2 miesiące) 3 razy (pobieranie krwi, szczepienie na grzybicę, szczepienie profilaktyczne + wścieklizna). Pierwsze 2 wizyty u doktora Nowakowskiego - doktor miły, wszystko w porządku, sprawia wrażenie niepewnego. Słucha pacjenta (a właściwie jego właścicieli ), nie ma się do czego przyczepić, aczkolwiek bez rewelacji (przez ten brak pewności). Ostatnia wizyta była u doktor Nowakowskiej - profesjonalne, pewne podejście, również słucha i odpowiada na wszelkie pytania, jak również sama z siebie wyjaśnia co robi (tak jak doktor Nowakowski). Trafiłam na nią raz, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
POLECAM.
__________________

Fainche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 22:51   #487
Tuinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŁÓDŹ

NIE POLECAM DOKTORA MARCZAKA NA RADOGOSZCZU PRZY UL. 11-GO LISTOPADA.

Bez mojej wiedzy i zgody, gdy zostawiłam moją sunię do trymowania w salonie piękności, zrobił z niej swoją pacjentkę i twierdził, że "tylko pobierał jej krew"...
Dodam jeszcze, że sunia spędziła prawie 7 godzin na tym trymowaniu. Wnioski wyciągnijcie proszę sami.
Tuinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 23:00   #488
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

7 godzin a z jakiego powodu pobral krew?
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 23:06   #489
Tuinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Przyznam szczerze,że zupełnie nie byłam w stanie wysłuchiwać złotych mysli pana doktora i nie przyjęłam jakiegoś dyplomiku, który mi wręczał. Z tego co pamiętam, to mówił o współpracy z firmą Bayer i coś o kleszczach i ,że moja sunia przyczyni sie do poprawy stanu zdrowia zwierząt w okolicy. Zupełnie mnie nie interesują umowy pana doktora z firmą Bayer i to, ile krwi obiecał tej firmie dostarczać. Nie miał mojej zgody na wzięcie suni od fryzjera i zrobienia przy niej cokolwiek. Każdy właściciel psa na moim miejscu miałby dziwne uczucie niejasnosci sytuacji i zastanawiałby się, czy czasami nie podano środka uspakajającego . Twierdzono, że była bardzo niegrzeczna. A do tej pory u fryzjerów : na ul. Kamińskiego i u Pani Frycze była ostoją spokoju podczas trymowań. I nigdy nie trwało to 7 godzin i zawsze sunię mogłam zobaczyć podczas strzyżenia, bądź z nią tam być. To są fakty a wnoski należą do was.
Tuinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 09:12   #490
siaka guena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Witam, jeśli chodzi o Pana Tomasza Mielucha w 100% zgadzam się z opinią, moją Lady też uratował, za co jestem mu wdzięczna, inny lekarz weterynarii niestety nie rozpoznał choroby, stawiając błędną diagnozę mogło skończyć się to tragicznie (pomijając fakt iż Siunia dalej cierpiała) nie dałam za wygraną i poszłam właśnie do Pana Tomasza i udało się przeżyła i cieszyła się zdrowiem przez kolejne lata.
siaka guena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:57   #491
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Smile Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WROCŁAW

A ja bardzo polecam:

Rybska-Bielec M., Tarkowski T. Przychodnia weterynaryjna SC


Krzycka 18B we Wrocławiu


Bardzo sympatyczni i kompetentni lekarze z Panem Doktorem Tarkowskim na czele
Nie raz wyleczyli mojego kotka z drobnych i większych infekcji. Ponadto sterylizowałam tam kotkę, mimo powikłań i nietolerancji na nić dobrze się nią później zajęli, już prawie wszytko się wygoiło a kicia biega radosna Ceny również nie są wysokie.



__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.

Edytowane przez autoironia
Czas edycji: 2011-06-16 o 18:59
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 13:41   #492
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez autoironia Pokaż wiadomość
WROCŁAW

A ja bardzo polecam:

Rybska-Bielec M., Tarkowski T. Przychodnia weterynaryjna SC


Krzycka 18B we Wrocławiu


Bardzo sympatyczni i kompetentni lekarze z Panem Doktorem Tarkowskim na czele
Nie raz wyleczyli mojego kotka z drobnych i większych infekcji. Ponadto sterylizowałam tam kotkę, mimo powikłań i nietolerancji na nić dobrze się nią później zajęli, już prawie wszytko się wygoiło a kicia biega radosna Ceny również nie są wysokie.



ja polecam w KRAKOWIE weterynarza na ul. Wawrzyńca oraz gabinet na Malborskiej... Przyjemna atmosfera, sporo klientów (czasem przez to trzeba trochę czekać, bo nie ma zapisów...), lekarze OK, porozmawiają, poifnroimują., nie wpychają żadnych leków i usług na siłę.
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 18:43   #493
Funny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Question świnka morska - jaki weterynarz w Szczecinie ?

Witam !
Czy mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego weterynarza w Szczecinie dla mojej świnki morskiej ? Zaobserwowałam u niej małe pasożyty na skórze i chcę je jak najszybciej wytępić
Jeżeli orientujecie się co do ceny takiej wizyty to również prosiłabym o informację.
Z góry dziękuję !
Funny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:21   #494
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WOJ. LUBELSKIE
LUBLIN

POLECAM:

Amicus
ul. Szmaragdowa 24
20-570 Lublin
609 359 758 ‎

lek. wet. Wiesława Łukasik-Kurek - przemiła weterynarz, która ma fantastyczne podejście do zwierząt, widać że je kocha. Wyleczyła mojego kotka z trudnego zapalenia dróg moczowych i pomogła w wielu innych przypadkach. Służy pomocą w każdej sprawie i chętnie dzieli się wiedzą. Można do niej zadzwonić praktycznie o każdej porze z problemem. Kobieta z sercem na dłoni po prostu.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:26   #495
agack222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 754
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

KIELCE

Polecam
1. Gabinet na ulicy Skalistej

Piotr Bilski, Aneta Pierzak
Skalista 40
Kielce
tel. kom. 698 123 815
pn-pt: 9-12 , 15-20
sobota: 10-14

Świetne podejście do zwierząt, obydwoje kompetentni, znają się na swojej pracy. ;]

2.
Również dobre podejście do zwierząt, nieraz pomogli któremuś z moich zwierzaków.
Przychodnia weterynaryjna
Łukasz Kwieciński
Wrzosowa 9
tel. 41 362 90 26

ODRADZAM

Przychodnia weterynaryjna Świętkorzyskie Centrum Weterynarii Świerczyńska, Grabiec, Konopka- Grabiec


Kozia 7
Kielce
tel. 41 344 61 09
tel. kom. 0 696 747 959

pn-pt: 9-19
sobota: 10-14

Kompletny brak wiedzy, podejścia do zwierząt, brak jakichkolwiek umiejętności, zarówno paręnaście lat temu jak i teraz.
Nie potrafią pomóc ani zwierzakowi domowemu, ani gołębiowi czy innemu dzikiemu zwierzakowi
Kompletnie odradzam, nie polecam. Moim zdaniem gabinet nie powinien w ogóle istnieć.
Dodam, że kiedy mój kociak miał problemy z nerkami, nikt na ulicy Koziej nie wiedział co mu dolega, nawciskali moim rodzicom mnóstwo drogich lekarstw które kompletnie nie przynosiły efektów, natomiast mój kociak po wizycie w tym gabinecie zrobił się znacznie słabszy, nie wstawał, nie jadł, nie oddawał moczu i gdyby nie wizyta u państwa Kwiecińskich, pewnie już dawno odszedłby z tego świata.


Edytowane przez agack222
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:28
agack222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:54   #496
Funny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: świnka morska - jaki weterynarz w Szczecinie ?

Czyli jednak nikt się nie orientuje...hmm, no szkoda, że nie mogę na Was liczyć w tej sprawie...
Funny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 10:25   #497
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: świnka morska - jaki weterynarz w Szczecinie ?

Cytat:
Napisane przez Funny007 Pokaż wiadomość
Czyli jednak nikt się nie orientuje...hmm, no szkoda, że nie mogę na Was liczyć w tej sprawie...
Mozesz liczyc na wyszukiwarke, swinkowy watek i watek - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115965
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:58   #498
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: świnka morska - jaki weterynarz w Szczecinie ?

Trudno mi polecić dobrego weta ze Szczecina, ale moge polecic lecznice dla małych zwierząt na Chopina
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:03   #499
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Siostra szuka dobrego weta w Mysłowicach (śląskie) - kogo polecicie?
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 20:32   #500
Kate1808
Przyczajenie
 
Avatar Kate1808
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Kate1808
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Anja15 Pokaż wiadomość
MILANÓWEK

[B]Zbigniew Krzywicki[B] - Lekarz weterynarii,
ul. Sportowa 3a,
05-822 Milanówek,
tel. 7247931

Świetna, choć nieduża lecznica, przemili lekarze, leczę tam wszystkie moje zwierzaki.
Polecam!
A ja go odradzam, bo uśmiercił mi świnkę morską. Jak to się stało? Podał jej zły lek w dużej ilości po kilku dniach poszłam tam zapytać o nazwę leku, powiedziano mi "My nie leczymy gryzoni, a notatek nie ma, bo wziął je lekarz". Dziękuję bardzo, nigdy więcej.

Jeśli chodzi o Milanówek to mogę polecić

Przychodnia Weterynaryjna Auxilium
05-822 Milanówek
ul. Królewska 64 A

przychodnia ma wiele pozytywnych opinii, a i ja tam byłam kilka razy ze swoimi berneńkami.

Oraz
Janusz Kopacki
ul. Działkowa 4a Pruszków,
telefon:+48 22 759-96-23,
komórka: 602-33-54-09,
lecznica@wet.net.pl

chodziłam do niego od swojego pierwszego psa i zawsze go chwalę.
Kate1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:29   #501
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez agack222 Pokaż wiadomość



Nie potrafią pomóc ani zwierzakowi domowemu, ani gołębiowi czy innemu dzikiemu zwierzakowi


Kompletnie odradzam, nie polecam. Moim zdaniem gabinet nie powinien w ogóle istnieć.
.



Są weterynarze specjalizujący się w diagnostyce chorób i leczeniu ptactwa/gryzoni/zwierząt egzotycznych/czy dzikich.
Każdy wet określa zakres swoich usług i mogą to być tylko psy i koty.
Są specjaliści od różnych gatunków zwierząt i trudno wymagać od takiego lekarza, aby leczył inny gatunek.
Nie, wet nie musi się znać na leczeniu wszystkich gatunków zwierząt.
Podobnie jak w medycynie ludzkiej. Trudno wymagać od np. kardiologa aby diagnozował i leczył np. schorzenia okulistyczne.
W weterynarii też są specjalizacje.

Inna sprawa natomiast - jeśli wet nie zajmuje się danym gatunkiem, a akurat trafi mu się taki pacjent, powinien właściciela odesłać do lekarza, który jest specjalistą od danego gatunku. Jeśli zaczyna leczyć w ciemno, na zasadzie "ryzyk-fizyk, a może się uda, a jeszcze zarobi" to jest to z jego strony nieuczciwe.


listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:29   #502
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA Fabisz&Stefanek (ul.Batorego CHORZÓW
DOKTOR STEFANEK TO JAKAŚ KPINA!!! TO ZWYKŁY PARTACZ BEZ SERCA - ODNOSZĘ WRAŻENIE ,ŻE ON NIE LUBI ZWIERZĄT A ZWŁASZCZA TYCH NIERASOWYCH.
OSTATNIO MOJA MAMA BYŁA Z KUNDELKIEM KTÓRY MIAŁ STAN ZAPALNY GRUCZOŁU ODBYTOWEGO.
LEKARZ ZIGNOROWAŁ FAKT ,ŻE PIES WYMIOTOWAŁ 17 RAZY , ŻE JEST ODWODNIONY ,ŻE CIERPI Z BÓLU!
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO ROPNIA MUSIAŁ WYCIĄĆ TROCHĘ SIERŚCI W OKOLICACH ODBYTU I TYMI SAMYMI NOŻYCZKAMI PRZECIĄŁ ROPIEŃ WYCINAJĄC PRZY OKAZJI 2 CM KAWAŁEK TKANKI !!!!!! LUDZIE KOCHANI CO ZA SADYSTA!!!!!! PIES LEDWO PRZEŻYŁ TĘ NOC - RANO Z ODWODNIENIA I BÓLU BYŁ TAK SŁABY ŻE NIE MÓGŁ CHODZIĆ . mAMA POJECHAŁA DO INNEGO WETERYNARZA TEŻ W CHORZOWIE ALE NA ULICY GWARECKIEJ - PRZYJEŁA JĄ PANI DOKTOR ALEKSANDRA MACURA , WSPANIAŁ Y CZLOWIEK I LEKARZ . PIERWSZE CO ZROBIŁA TO PODAŁA SILNY ŚRODEK PRZECIWBÓLOWY ( WYMIOTY NAJPRAWDOPODOBNIE BYŁY REAKCJA NA SILNY BÓL) NASTĘPNIE ZASTRZYK PRZECIWWYMIOTNY. LEKARSTWA, MAŚĆ ......... ZAOPIEKOWAŁA SIĘ ZWIERZĄTKIEM TAK JAK NALEŻY - POLECAM!!!!

ODRADZAM MARIUSZA STEFANKA JEŻELI MACIE CHORE ZWIERZE TO OMIJAJCIE TE KLINIKĘ BO NIESTETY NIE ZNAJDZIECIE TAM FACHOWCÓW - MOGA TAM TYLKO ZASZKODZIĆ . KLINIKA NASTAWIONA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PIENIĄDZE A PRIORYTETEM POWINNA BYĆ POMOC ZWIERZĘTOM

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


I jescze jedno co to za lekarz który w obecności małej dziewczynki mówi do rodzica , że szczurowi nie opłaca robić się prześwietlenia poniewaz koszt przekracza wartość szczura.................. .......

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2011-07-26 o 09:54
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:59   #503
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA Fabisz&Stefanek (ul.Batorego CHORZÓW
DOKTOR STEFANEK (...)
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO ROPNIA MUSIAŁWYCIĄĆ TROCHĘ SIERŚCI W OKOLICACH ODBYTU I TYMI SAMYMI NOŻYCZKAMI PRZECIOŁ ROPIEŃ WYCINAJĄC PRZY OKAZJI 2 CM KAWAŁEK TKANKI !!!!!! LUDZIE KOCHANI CO ZA SADYSTA!!!!!! PIES LEDWO PRZEŻYŁ TĘ NOC - RANO Z ODWODNIENIA I BÓLU BYŁ TAK SŁABY ŻE NIE MÓGŁ CHODZIĆ .
---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

I jescze jedno co to za lekarz który w obecności małej dziewczynki mówi do rodzica , że szczurowi nie opłaca robić się prześwietlenia poniewaz koszt przekracza wartość szczura.................. .......
jestem w szoku, znam tą lecznicę, ale swojego czasu jeździłam tam tylko do dr Fabisza, nie znam dr Stefanka, ale weterynarze którzy są moim zdaniem naprawdę warci polecenia na śląsku (prowadzę dom tymczasowy więc przez moje ręce przewija się wiele chorych zwierząt) to:
1) Dr Kloryga Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Dąbrowie Górniczej czmz.eu (wspaniały człowiek, poza tym na miejscu dysponują świetnym sprzętem diagnostycznym)
2) Dr Anna Machura Katowice Panewnicka - spec. dermatolog
3) Dr Rybicki oraz dr Czogała, Katowice klinika na Brynowie (fakt - droga klinika, ale mają dyżur 24h, w razie nagłych wypadków, w przypadku wymienionych wyżej lekarzy nigdy nie zdarzyła się nam błędna diagnoza, jednak trzeba miec na względzie, że na Brynowie pracuje kilku lekarzy i warto wcześniej zadzwonić upewnić się kto w danym dniu przyjmuje).

życzę dużo zdrówka dla Twojego psa
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:41   #504
Adisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Martyna Agata Pokaż wiadomość
POLECAM

Zdecydowanie polecam weterynarza:

Daniel Figiel - Barlinek, ul Miciewicza 8.

Weterynarz z sercem - ma świetne podejście do zwierząt.

ODRADZAM

Odradzam weterynarzy

Tadeusz Janaczyk, Andrzej Winnik

Szczecin, Sw. Kostki 1

Jak dla mnie Ci panowie to rzeźnicy, a nie weterynarze.
Zdecydowanie POLECAM dr. Figiel!!
takich weterynarzy ze świecą szukać!! pełen miłości dla zwierząt i przy tym prawdziwy fachowiec. Jeżdżę do doktora ze Szczecina i nawet jakby się wyniósł do Ustrzyk to dalej będzie dla mnie wykładnią i weterynaryjnym Guru!!
PS dla Gorzowa i Szczecina - Barlinek naprawdę nie jest daleko a warto poświęcić tych kilka chwil więcej i pojechać do specjalisty
Adisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 12:03   #505
agack222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 754
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Są weterynarze specjalizujący się w diagnostyce chorób i leczeniu ptactwa/gryzoni/zwierząt egzotycznych/czy dzikich.
Każdy wet określa zakres swoich usług i mogą to być tylko psy i koty.
Są specjaliści od różnych gatunków zwierząt i trudno wymagać od takiego lekarza, aby leczył inny gatunek.
Nie, wet nie musi się znać na leczeniu wszystkich gatunków zwierząt.
Podobnie jak w medycynie ludzkiej. Trudno wymagać od np. kardiologa aby diagnozował i leczył np. schorzenia okulistyczne.
W weterynarii też są specjalizacje.

Inna sprawa natomiast - jeśli wet nie zajmuje się danym gatunkiem, a akurat trafi mu się taki pacjent, powinien właściciela odesłać do lekarza, który jest specjalistą od danego gatunku. Jeśli zaczyna leczyć w ciemno, na zasadzie "ryzyk-fizyk, a może się uda, a jeszcze zarobi" to jest to z jego strony nieuczciwe.


[/CENTER]
no niestety w tym wypadku sprawdza sie to 2 - nieuczciwosc mialam nieprzyjemnosc byc tam z 3 znalezionymi na ulicy ptakami (inne gabinety pozamykane ), i za kazdym razem wet byl swiecie przekonany, ze leczenie takich zwierzat jest jego specjalizacja inna sprawa, ze 2 z nich zdechly a 3 dzieki ingerencji innego weta zostal odratowany
Tylko prosze nie mowic, ze ptaki byly nieuleczalne albo cos w ten desen, bo znam wiele osob ktore rowniez mialy nieprzyjemnosc bywac w tym gabinecie i wszystkie mialy takie samo zdanie jak ja
Niestety gabinet funkcjonuje jedynie na zasadzie nachapania sie kasy, na dalszym planie jest pomoc potrzebujacym zwierzętom - przykre, ale od zawsze tak tam bylo
agack222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:44   #506
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez agack222 Pokaż wiadomość
KIELCE

Polecam
1. Gabinet na ulicy Skalistej

Piotr Bilski, Aneta Pierzak
Skalista 40
Kielce
tel. kom. 698 123 815
pn-pt: 9-12 , 15-20
sobota: 10-14

Świetne podejście do zwierząt, obydwoje kompetentni, znają się na swojej pracy. ;]

2.
Również dobre podejście do zwierząt, nieraz pomogli któremuś z moich zwierzaków.
Przychodnia weterynaryjna
Łukasz Kwieciński
Wrzosowa 9
tel. 41 362 90 26

ODRADZAM

Przychodnia weterynaryjna Świętkorzyskie Centrum Weterynarii Świerczyńska, Grabiec, Konopka- Grabiec


Kozia 7
Kielce
tel. 41 344 61 09
tel. kom. 0 696 747 959

pn-pt: 9-19
sobota: 10-14

Kompletny brak wiedzy, podejścia do zwierząt, brak jakichkolwiek umiejętności, zarówno paręnaście lat temu jak i teraz.
Nie potrafią pomóc ani zwierzakowi domowemu, ani gołębiowi czy innemu dzikiemu zwierzakowi
Kompletnie odradzam, nie polecam. Moim zdaniem gabinet nie powinien w ogóle istnieć.
Dodam, że kiedy mój kociak miał problemy z nerkami, nikt na ulicy Koziej nie wiedział co mu dolega, nawciskali moim rodzicom mnóstwo drogich lekarstw które kompletnie nie przynosiły efektów, natomiast mój kociak po wizycie w tym gabinecie zrobił się znacznie słabszy, nie wstawał, nie jadł, nie oddawał moczu i gdyby nie wizyta u państwa Kwiecińskich, pewnie już dawno odszedłby z tego świata.


dodam jeszcze Lecznicę "Cztery Łapy" os. Na Stoku w Kielcach i wszystkich lekarzy, którzy zajmowali się moim pieskiem w szczególności p. Agnieszkę Gralec - kardiologa, która niestety odeszła z lecznicy i nie wiem co się z nią dzieje, ale jeśli ktoś z was by się na nią natknął to śmiało. Drugim lekarzem jest pan Kabała - ortopeda i anestezjolog, bardzo kompetentny i konkretny człowiek.

ODRADZAM natomiast pana Orłowskiego przyjmującego obok piekarni pod telegrafem przy Warszawskiej 159, mojego chorego psa w stanie ciężkim po zatruciu wysłał do domu a najchętniej to by od razu uśpił. Dzięki lecznicy "Cztery Łapy" piesek żyje już 5 rok po tym nieszczęśliwym wypadku.
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:39   #507
kotmuka
Przyczajenie
 
Avatar kotmuka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam - przychodnia na Książęcej w Warszawie.
kotmuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 10:08   #508
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WARSZAWA

POLECAM

Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet
ul. Zamiejska 28, 03-580 Warszawa

najszczególniej lek. wet. Adam Kochańskiego
pełen profesjonalizm, zrozumienie i empatia
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz

Edytowane przez renia0809
Czas edycji: 2011-08-12 o 10:11
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 13:07   #509
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
WROCŁAW - dr TOMASZ PIASECKI - specjalista od zwierząt futerkowych, egzotycznych i ptaszków. Rewelacja! Ma takie podejście do zwierzaczków (nawet tych maluśkich jak chomisie), że trudno uwierzyć. Zajmuje się leczeniem króliczków, fretek, szynszyli, chomików, myszoskoczków, gadów, kanarków, papużek i innej przesympatycznej zwierzęcej drobnicy , o której większość weterynarzy wie mniej niż im się wydaje...
Dr Piasecki imponuje wiedzą i doświadczeniem. Przyjmuje w Ambulatorium przy Uniwersytecie Przyrodniczym (była AR, pl. Grunwaldzki) oraz popołudniami w lecznicy KUMAK przy ul. Głogowskiej (boczna Legnickiej). W tej lecznicy są też specjaliści od piesów i kotów, ale nie mam z nimi doświadczenia.
Również z całego serca polecam!!!!!!! Dr Piasecki uratował mojego szynszylka (kamień w przewodzie moczowym). To jest Lekarz przez duże "L". Przyjeżdżają do niego ludzie z całej Polski, kolejka jest meeeega długa zawsze ale naprawdę warto! Jego żona zajmuje się psami i kotami, robiła u mojego, wtedy 6-cio tygodniowego kotka, usunięcie gałki ocznej i wszystko pięknie się goiło. Na miejscu robią potrzebne badania. Dr Piasecki pamięta swoich pacjentów i chociaż od operacji szynszylka minęło ponad 1,5 roku to jak jedziemy do kliniki to czasem pyta o niego
W tej klinice poczułam się naprawdę swobodnie, panuje przyjazna atmosfera i co dla mnie najważniejsze- nie ma gadania typu: zwierzątko jest stare, może się nie obudzić. Mój szylek ma 12lat. Niewątpliwą zaletą jest to, że zwierzaczek jednym zastrzykiem jest usypiany do zabiegu, a drugim budzony nie ma tego, co po "głupim jasiu", wybudzania się przez kilka godzin po zabiegu (moja kotka po głupim jasiu w innej klinice przez 4h nie mogła dojść do siebie!).

Mimo, że klinika jest czynna do 20.00 to dr. Piasecki przyjmuje WSZYSTKICH stojących w kolejce, choćby miał siedzieć w lecznicy pół nocy!!
Z całego serca polecam!!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 01:59   #510
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
WARSZAWA

POLECAM

Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet
ul. Zamiejska 28, 03-580 Warszawa

najszczególniej lek. wet. Adam Kochańskiego
pełen profesjonalizm, zrozumienie i empatia
Rowniez polecam, i moglabym napisac conajmniej 2 strony a4 za co sa naprawde fajni, rozpoczynajac od tego ze psiaka mojej kolezanki odratowali z ciezkiej choroby, a mojego niezle wymaltretowali badaniami i kroplowkami w tym tygodniu (ale pies ma sie zdecydowanie lepiej) I nie leczyli go po raz pierwszy...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.