Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 14:42   #1411
kasiulka99
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka99
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 166
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Moje kochane!!!
Zabrali mi maleństwo teraz na antybiotyk, a mam ze sobą lapka dziś, bo tż przywiózł i piszę, że ŻYJEMY!!!

Nazywam się Krzyś. Wyciągnęli mnie z mamusi o 20:55 19 stycznia 2012 roku. Nie mam już pępuszka Jesteśmy nadal w szpitalu, a ja baardzo dużo jem i ciągle płaczę.
Witam wszystkie e-cioteczki


---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Wstawiam fotki. Tylko kilka, ale możecie zobaczyć moja gwiazddkę. Oczywiście zdjęcia w klubiku
Śliczne imię wybraliście mój mąż tak ma na imię i fajnie się odmienia

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
My mieliśmy udaną noc (jak na pierwszą noc z noworodkiem). Marcelek zasnął po powrocie do domu około 19.30 i śpi do teraz z pobudkami około 23.00 (pielucha), 00.00 (cyc), 2.00 (pielucha i cyc), 4.00 (cyc), 5.00 (pielucha -tż wstał) i 9.30 (cyc). Teraz czekam żeby się obudził bo chcę go przebrać. Jest taki kochany i maleńki . W nocy był grzeczniusi, płakał tylko przy przebieraniu i że chce jeść a tak to grzecznie spał. Oby tak było codziennie

Pearl ja nie prałam ochraniaczy na łózeczko ale rożek tak (wyprałam i wyprasowałam i nic mu nie było)

Aha i tak jakiś fajnie mi bez brzucha. Juz prawie cały zszedł. Ale boliiiiiiiiiii to obkurczanie jak na początek porodu mam skurcze
Aga Mili byłaś bardzo dzielna , opis porodu masakryczny ja też bardzo bardzo liczę na znieczulenie i mam nadzieję, że u mnie anestezjolog nie będzie na jakiejś przerwie po opisach waszych porodów zdanie to najpiękniejszy moment w życiu musiał wymyślec jakiś facet a i kiedyś oglądałam program że niektóre kobitki dostają podczas porodu orgazmu jasne....:brzyda l:
kasiulka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:48   #1412
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Hej mamusie

U mnie noc z przygodami
Po kąpieli mała zasnęła o 8 ale już po 10 była zbudzona i tak co 2 h a jak wstała o 7 to do 11:20 nie spała, tylko cyc, płacz, zmiana pampy nawet butla poszła w ruch choć już ponad dobe była tylko na cycu. 3 razy podchodziłam zeby ja położyć do łóżeczka i zawsze płacz. No ale zasnęła i wstała po 2 h znowu zjadła i teraz dalej śpi....uff.
Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
kasik po co Ci monitor jak Ci rodzice przysłali profesjonalny sprzęt
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
chcialam zapytac o to samo
hahaha
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
hej
wlasnie wrocilismy od lekarza.. i okazalo sie ze ja wyrodna matka przekarmilam swoje dziecko.. poltora kilo w miesiac mam go karmic 5 munut odbic jeszcze 5 minut odbic i smoczek.. mowilam ze on nie chce smoczka wiec mam kupic 10 rodzaji;p i probowac noi w domu mialam tez aventa ale 3-6mc i okazalo sie ze ten juz mu pasuje;p

wiec wykapalam go dalam cycka a teraz smoka i do lozeczka zobaczymy

powiedziala ze tez za dlugo nosze go w pozycji pionowej tzn do odbicia i juz mu kregoslup w prawo spierdziela.. mam nosic w tej pozycji co karmie.. a ja slyszlam ze w pionowej trzeba bo sie dziecku uklada ale fakt widac ze glowke w prawo uklada.. wiec teraz nosze tylko na rece..

ale ogolnie ok tylko jka mu nie przykroce jedzenia to bede miec potem dziecko z nadwaga..
No to ładnie przybiera na wadze, moja w tydz pół kili

Trochę mnie zmartwiłaś tym kręgosłupem bo ja właśnie tak odbijam małą. Zawsze czekam aż jej się beknie i powiem szczerze ze nie ma szans zeby robic tak jak Twoja położna mówi bo Mili sie zaraz ulewa jak jej nie podniosę a przerywam karmienie na odbijanie. Nawet przed chwilą jak ją karmiłam spróbowałam jej nie podnosić i co....żyg po 2 minutach.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sie jeszcze teraz zastanawiam... Macie jedno wypelnienie poscieli czy dwa?
Chyba przydalyby sie jednak dwa, bo jak sie mocno zasiusia, to co z tego, ze wypiore posciel, jak cala koldra bedzie mokra?
1

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
hejka Michaś dziś kończy miesiąc opijamy Michaś stawia wypijcie jego zdrówko - przyda się


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was nie karmi już piersią???
Agatek ja karmię piersią i bótelką ale w sumie to nie bardzo moge pomóc bo mała choć wiadomo ze z butli lepiej leci i tak woli cyca. Szybciej jej idzie sassanie sutka niz smoczka. Może to kwestia tego ze mam odpowiednie sutki do ssania, nie wiem......nie znam się. Mi położna nie pomagała, sama sie uczyłam....oczywiscie na błędach niestety bo poranione na początku były masakrycznie

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość

i pytanie- co zrobic,zeby dziecko tak łapczywie nie jadło? bo moj mały łobuziak je tak szybko i zachłannie jakby tydzień wczesniej jesc nie dostał...a potem zdarza mu się zwymiotować...(nie tylko ulac) nawet jak go często przystawiam to i tak je szybko jakbym mu miała zaraz zabrać...
Dołaczam sie do pytania.....moja jak samo strasznie łapczywie je

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------
Pytanie do mamus rozpakowanych i tych co już mają pociechy.
Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:00   #1413
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Kasik do odbijania tak tylko ja jak malemu sie odbilo to jeszcze go tak z 15m nosilam.. zeby sie ulozylo a po odbiciu powinnam przelozyc go na lezaco.. kupila kolejnego smoczka mam juz cala kolekcje..
Canpol nie, Lovi nie, Avent z braku laku ale tez nie, dzis testujemy Nuka
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:15   #1414
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:27   #1415
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
oby wszystko było ok:kciuki :
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:31   #1416
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Ja na początku będę miała ochraniacz założony tak jak tylko na jedną całą stronę łóżeczka, bo będzie ono stało przy ścianie zewnętrznej i nie wiem dlaczego, ale troszkę boję się, że może być od niej chłodno. Gdyby stało przy ścianie wewnętrznej, to na początku w ogóle bym nie zakładała. Taki maluszek sam się nie przekręci, a ten ochraniacz tylko utrudnia wentylację powietrza.
Ja mam śpiworek, ale dlatego, że dostałam od koleżanki Nasze mamy nie miały dla nas śpiworków i jakoś żyjemy, więc myślę, że on nie jest niezbędny

A o co chodzi z tym strzelaniem z balona?
dzisiaj przychodzi tesciowa, to jeszcze z nia zagadam,co ona mysli
ale najprawdopodobniej rezygnuje z ochraniacza i spiworka
jak ktores sie okaze niezbede,to dokupie

u mnie co prawda tez lozeczko od strony zewnetrznej sciany, ale jak sie go opatuli pieluszka i rozkiem,to chyba nie powinno ciagnac? jak bede miala watpliwosci,to zawiesz tak kocyk i tyle

a to strzelanie z balona, to nie wiem dokladnie,jak Tobie wytlumaczyc...
dzisiaj w nocy w ogole nie spalam, dzidzia baraszkowala i czasem slyszalam jakby przelewanie i takie wlasnie jakby delikatne strzelanie z balona...jakby ktos napial gumowego balona i w niego pyknal
Czubasek pytala o to wczoraj i tez nie czailam, o co jej chodzi, ale dzisiaj w nocy pierwszy raz uslyszalam

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Kasik do odbijania tak tylko ja jak malemu sie odbilo to jeszcze go tak z 15m nosilam.. zeby sie ulozylo a po odbiciu powinnam przelozyc go na lezaco.. kupila kolejnego smoczka mam juz cala kolekcje..
Canpol nie, Lovi nie, Avent z braku laku ale tez nie, dzis testujemy Nuka
Uska, sprobuj tomee tippee, bo kilka z nas go ma i jest ciekawych,czy podpasuje

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Dziewczyny, ktore juz maja dzidziusie na swiecie, na ile czasu przed porodem odczuwalyscie takie silne stawianie sie macicy?
Od wczoraj stawia mi sie prawie non stop i zastanawiam sie,czy zaczynac sie bac
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:43   #1417
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Hejo

Jej Gratulacje Mamusie, które już mają Skarby po drugiej stronie brzusia porody ciężkie ale jaka nagroda

ciekawe jak Czubasek, oby to nie wyszło tylko, że jej się miednica rozchodzi czy coś i dlatego tak boli. Trzymam kciuki mocno!

Pearlpearl też mi się tak brzusio stawia, tzn nie wiem do końca czy to to bo jakoś mi to ciężko rozróżnić z tym kiedy synek się przeciąga i w nocy też miałam przelewanie w brzuchu, dwa razy słyszałam, co to oznaczać może?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:09   #1418
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Szana, oj, ja to doskonale rozrozniam, bo jak sie stawia brzuch,to caly jest twardy jak kamien, a nie tylko w niektorych miejscach i czuje sie tak,jakby ktos mnie wsadzil i podkrecal w imadle

Nie wiem, wlasnie,co to oznacza. Mam nadzieje, ze jeszcze nie porod

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

zglupialam na koniec tej ciazy

wlasnie zjadlam cala pizze
pierwszy raz w zyciu
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:15   #1419
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

nareszcie laptop i mogę normalnie pisać
Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość

Agawoo, Kamciurka super, że już jesteście w domku
Kamciurka Ty to masz za dużo czasu, bliźniaki mogłaś urodzić A na serio, to zazdroszczę, że masz takie spokojnego synusia, że wszystko możesz porobić

Kamciurka troszkę się nacierpiałaś, ale tak to opisałaś, że jakoś tego bólu nie dało się odczuć Oj mam nadzieję, że ja też tak będę potrafiła to wspominać
nie no ja sobie zdaje sprawę, że on się jeszcze rozkręci pewnie ale korzystam póki mogę
odnośnie porodu kochana to też tak będziesz miała zobaczysz, ja podczas skurczy klęłam razem z koleżankami że co nas podkusiło a potem jak zobaczysz krasnalka to wszystko przechodzi
Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
o kurcze, ale ty masz powera... i jaka organizacja zazdroszcze....
ja urodziłam miesiąc wcześniej więc chyba dopiero teraz mam objaw przedporodowy pod tytułem "sprzątanie i robienie wszystkiego w domu"bo wcześniej nie miałam, mogłam leżeć cąłymi dniami, a teraz jakoś tak mi lekko
do zrzucenia zostały mi 4 kg, przytyłam 12 osiem poszło w siną dal
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość


[/B]Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
mój ma kilka i Nikola moja jak była malutka też miała
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Kasik do odbijania tak tylko ja jak malemu sie odbilo to jeszcze go tak z 15m nosilam.. zeby sie ulozylo a po odbiciu powinnam przelozyc go na lezaco.. kupila kolejnego smoczka mam juz cala kolekcje..
Canpol nie, Lovi nie, Avent z braku laku ale tez nie, dzis testujemy Nuka
mój Tommy Tippe od razu zassał staram się nie dawać by więcej tego cyca ssał, ale próbowałam i dał radę
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
Kciuki za Czubaska
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Uska, sprobuj tomee tippee, bo kilka z nas go ma i jest ciekawych,czy podpasuje

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Dziewczyny, ktore juz maja dzidziusie na swiecie, na ile czasu przed porodem odczuwalyscie takie silne stawianie sie macicy?
Od wczoraj stawia mi sie prawie non stop i zastanawiam sie,czy zaczynac sie bac
tomee tippee my mamy i jest git
a odnośnie stawiania mi całą ciążę się nie stawiał, ale miałam tak dzień dwa przed porodem i poszły wody ale wiadomka u każdego inaczej
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:19   #1420
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hej mamusie


---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------
Pytanie do mamus rozpakowanych i tych co już mają pociechy.
Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
Kasikzaki mój synek ma ich sporo na buzi, ok 10 szt. Jedne znikają po ok tygodniu ale pojawiają się następne. Podobno znikają po kilku tygodniach życia.
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:20   #1421
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
a odnośnie stawiania mi całą ciążę się nie stawiał, ale miałam tak dzień dwa przed porodem i poszły wody ale wiadomka u każdego inaczej
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:21   #1422
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Trochę mnie zmartwiłaś tym kręgosłupem bo ja właśnie tak odbijam małą. Zawsze czekam aż jej się beknie i powiem szczerze ze nie ma szans zeby robic tak jak Twoja położna mówi bo Mili sie zaraz ulewa jak jej nie podniosę a przerywam karmienie na odbijanie. Nawet przed chwilą jak ją karmiłam spróbowałam jej nie podnosić i co....żyg po 2 minutach.
ja tez musze małą odbić, a najlepiej na dwa razy, a potem jeszcze musi być troche w pionie, albo przynajmniej na półleżąco, bo inaczej rzyg...
a przewieszasz małą przez ramię?? tzn tak zeby jej rączki jakby zwisały przez twoje ramię na plecy? to najbezpieczniejsza pozycja, bo tylko lekko pupe potrzymujesz i nie ma tego naicsku na kręgosłup

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dołaczam sie do pytania.....moja jak samo strasznie łapczywie je
tu niestety nie pomogę, bo nie wiem...
moja tez szybko je... jak z butli ciagnie to, aż jej sie leje bokami...


Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
[/COLOR]Pytanie do mamus rozpakowanych i tych co już mają pociechy.
Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
zejdą, tak ok 4-6 tygodni

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
no to zeby było szybko i bezboleśnie...

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, ktore juz maja dzidziusie na swiecie, na ile czasu przed porodem odczuwalyscie takie silne stawianie sie macicy?
Od wczoraj stawia mi sie prawie non stop i zastanawiam sie,czy zaczynac sie bac
ja stawianie macicy miałam już od jakies połowy ciązy więc raczej nie pomoge...
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:23   #1423
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

hejka
Cały czas Was podczytuje ale czasu brakuje, zeby pisac
Gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom!!!!klask i:

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was nie karmi już piersią???
Chciałam małą teraz przystawić- nie mogła 'złapać' sutka... męczyłam się chyba z 15 min, a to na siedząco, albo leżąco... A. zrobił mm 60 ml i wypiła z butli.... odruch ssania cycka już zapomniała- nie chce jej się nie mam siły!!!!! Brałam nakładkę canpolu rozmiaru S i nawet sutek do niej cały nie wlazł po brzegi, bo jest za mały Do połowy nakładki doszedł...
Odciągnęłam sobie trochę teraz ręcznie, ale to jest jakieś 30 ml... nie uśmiecha mi się takie odciąganie, masowanie cycków co chwila, wolałam jak mi sama ssała ;( po mm dłużej śpi, jest łatwiej, bo szybko zaciąga smoka... ehhhh, co ja mam robić?!!
Położna mówiła, że jak przyzwyczai się do butli to będzie koniec... a zarazem nie uśmiecha mi się karmić z łyżeczki czy kieliszka co by nie zapomniała odruchu ssania...
HELP!!!!!!
Czy do mleka ściągniętego, włożonego do lodówki, można wyciągnąć na chwilę i dolewać świeżego z mojego cycka??
Jestem zielona!!!!

Leci mleko z sutów jak nienormalne, ja je szczypie to wychodzi sutek, a mała nie chce, nie umie zassać tego, bo z butli lepiej przecież- jest długi i twardy nie wiem co mam robić do następnego karmienia... (
Agatku dziewczyny juz napisaly co zrobic, ja od siebie tez moge tj. Anankee polecic Ci nakładki Avent. ja mam male piersi z malymi sutkami i kupilam maly rozmiar (S). na poczatku gdy przylozylam ja do piersi myslalam ze sa za male, bo brodawka tam do srodka wchodzi, ale jak sie pozniej okazalo tak wlasnie ma byc Twoj sutek wchodzi do polowy? no to i chyba wcale nie masz takich plaskich, bo moj jak mala ciagnie wtedy dopiero dochodzi do polowy
ja karmie tylko przez nakladki, stwierdzilam, ze wole zaoszczedzic sobie bolu pogryzionych sutkow ale butelka tez karmie zazwyczaj jak brak czasu i w nocy wtedy w ruch idzie butelka. W nocy przystawiam najpierw piers, a gdy mala usypia wtedy podaje butelke.
Agatku jesli chodzi o ilosc pokarmu- na poczatku nie bedzie lecialo duzo sciagaj jak najczesciej (np. co 2h po 10 min na piers). Pobudzisz w koncu laktacje.
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:24   #1424
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

pearl nie panikuj bo Twoj stres przerzuca sie na mnie damy rade... musimy.... niesttey zeby miec dzidziusia trzeba troche pocierpiec... szkoda ze porod nie trwa 5 min.. 2 stekniecia i koniec
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:28   #1425
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Szana, oj, ja to doskonale rozrozniam, bo jak sie stawia brzuch,to caly jest twardy jak kamien, a nie tylko w niektorych miejscach i czuje sie tak,jakby ktos mnie wsadzil i podkrecal w imadle

Nie wiem, wlasnie,co to oznacza. Mam nadzieje, ze jeszcze nie porod
No ja też tak czuję jakby mi się naciągał mocno ale czuję przy tym też, że Maluszek się rusza i nie wiem czy to te stawianie sie brzusia czy tylko przeciąganie małego tak czuć ale ja dziwna jestem bo nie jestem w stanie niczego w tej ciąży przypasować do objawów innych dziewczyn bo zaraz myślę, że "to może to a nie to..." eh

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
nie no ja sobie zdaje sprawę, że on się jeszcze rozkręci pewnie ale korzystam póki mogę

ja urodziłam miesiąc wcześniej więc chyba dopiero teraz mam objaw przedporodowy pod tytułem "sprzątanie i robienie wszystkiego w domu"bo wcześniej nie miałam, mogłam leżeć cąłymi dniami, a teraz jakoś tak mi lekko
do zrzucenia zostały mi 4 kg, przytyłam 12 osiem poszło w siną dal

a odnośnie stawiania mi całą ciążę się nie stawiał, ale miałam tak dzień dwa przed porodem i poszły wody ale wiadomka u każdego inaczej
Dobrze zorganizowana Jesteś i gratuluję zrzucenia już tylu kg
wow no to nieźle z tym stawianiem, że od razu Ci wody po tym odeszły, fajnie, że już masz Maleństwo
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:43   #1426
Misienka23
Raczkowanie
 
Avatar Misienka23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 264
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna że urodze do końca tygodnia
ja mam tez taka nadzieje ze do konca tyg sie wyrobie ale kto wie skurcze mnie lapia tylko w lewej pachwinie, nie wiem czemu akurat tam i boli mnie kregoslup, a te skurcze to takie w sumie malo bolesne a pewnie jak zlapia to bede wyc

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
U mnie cisza Jutro jadę na Ktg zobaczymy co tam słychać
a ja nie mam gdzie teraz jakiejs kontroli zrobic.. moj lekarz bedzie dopiero 1go lutego cwaniak. a do szpitala nie jade sprawdzic bo sie boje ze mnie zostawia czekam na rozwoj wydarzen

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez staraupa Pokaż wiadomość
kochana u mnie nic...zero....a tu dzień po terminie! wczoraj byłam na ktg, wód dużo, szyjka na opuszek otwarta, skurczyka ani jednego mam jedynie dość bolesne przepowiadające ale nic poza tym! Robię już co mogę, łażę (choć nie jest to łatwe przez ból krocza), myje podłogi, masuje sutki i brzuch i nic.... im dłużej czekam tym bardziej się boję...a moja psychika siada i mam napady płaczu
no ale co zrobić....trzeba czekać!!
A Wy jak sobie radzicie?? na pewno lepiej niż ja buziaki
no wlasnie ty dzien po terminie mozesz mi mniej wiecej opisac jak wygladaja te bole przepowiadajace? bo ja nie mam chyba ze te pachwinowe to sa jakies przepowiadajace, ale one nie bola tyko tak jakby mi sie noga wywracala w inna strone.. ja chce juz
__________________
Najszczęśliwsza pod słońcem
Mój kochany Jasiu



Misienka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:46   #1427
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Kciuki za Czubaska

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

u mnie co prawda tez lozeczko od strony zewnetrznej sciany, ale jak sie go opatuli pieluszka i rozkiem,to chyba nie powinno ciagnac? jak bede miala watpliwosci,to zawiesz tak kocyk i tyle

a to strzelanie z balona, to nie wiem dokladnie,jak Tobie wytlumaczyc...
dzisiaj w nocy w ogole nie spalam, dzidzia baraszkowala i czasem slyszalam jakby przelewanie i takie wlasnie jakby delikatne strzelanie z balona...jakby ktos napial gumowego balona i w niego pyknal
Czubasek pytala o to wczoraj i tez nie czailam, o co jej chodzi, ale dzisiaj w nocy pierwszy raz uslyszalam
Z tym ochraniaczem to może ja troszkę przesadzam, bo jest jeszcze ściana wychodząca na północ i też dlatego myślę, że od niej może być zimno...
A tego strzelania z balona nadal nie rozumiem Pewnie i mnie to musi spotkać, żeby wiedziała o co chodzi

Za godzinę będzie u mnie chodził ksiądz po kolędzie a mi się nawet nie chce iść przebrać... Dzisiaj Mąż musiał kotlety smażyć, bo nie miałam siły nawet stać Ogólnie ostatnio mam coraz mniej siły... Wczoraj pojechałam z bratem do galerii handlowej i ledwo co się ruszałam :/
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:49   #1428
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

A co u nas..
Wczoraj bylam pierwszy raz sama u rodzicow z Lenka, pojechalysmy same samchodem balam sie, ze moze obudzi sie w drodze i zacznie plakac, ale byla grzeczniutka
Za to mamy inny problem-Moja Lenka wieczorem po kapieli i karmieniu wpada w szal i placze. Jest najedzona, przebrana, kolek tez raczej nie ma, bo dawalam jej, a i tak placze. W sumie placzem tego nazwac nie mozna, bo to jest przerazniwy wrzask, jak do niej nie podchodze to prawie sie zanosi. Jedynie jest jej dobrze na rekach, ale gdy ja sie nosi. Takze wieczorem mecze sie z nia 2h zanim usnie

Czasami nie mam juz sil
Moze ona nie moze usnac ja juz nie wiem, smoczka tez wypluwa...

p.s.mamusie jak usypiacie Wasze dzieciaczki?
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:52   #1429
Misienka23
Raczkowanie
 
Avatar Misienka23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 264
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Czubasek trzymaj sie dzielnie
__________________
Najszczęśliwsza pod słońcem
Mój kochany Jasiu



Misienka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 17:13   #1430
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dobry
wczoraj napisałam wieczorem posta i mi zeżarło chyba ;/

moj mały terrorysta dzisiaj walczył 4 godziny w nocy zanim zasnął ;/ za to w dzień jak aniołek...
była dzisiaj drugi raz połozna juz u nas...
kiedys pisałysmy o pielęgnacji chłopców i była mowa czy odciągac napletek czy nie- nasza połozna kazała odciagac bardzo delikatnie (chociaz Igulec ma juz odklejony-stwierdziła ze mam problem z głowy-powinien odkleic sie do roku)
i kazała tez układac jajeczka w pieluszce nieco do góry zeby się wodniak jądra nie zrobił- Wam tez tak mowili???

i pytanie- co zrobic,zeby dziecko tak łapczywie nie jadło? bo moj mały łobuziak je tak szybko i zachłannie jakby tydzień wczesniej jesc nie dostał...a potem zdarza mu się zwymiotować...(nie tylko ulac) nawet jak go często przystawiam to i tak je szybko jakbym mu miała zaraz zabrać...

Agatek nie poddawaj się.... jak mała nie umie złapac probuj na drugą pierś. moj Igulec z lewą piersią nie ma problemu a z prawej się męczy ze złapaniem jeszcze do tej pory. robie tak ze przystawiam go do tej co lubi i jak troszke podje to zamiana szybka.... bo jak się wkurza i wścieka to wcale nie chce złapać z tej co nie lubi....
no i Agamili łączę się z Tobą w bólu poranionych sutków ;/ jak mały zaczyna ssac to az mnie w stopach kłuje... ale boli tylko na początku...
mi mowili zeby nie ruszac sisiorka, ale dzis stara prukwa lekarka u ktorej bylismy z 80tka na karku kazala odsuwac troszeczke wiec juz zglupialam i tez mialam sie o to pytac
co do wodniaka mnie nim nikt nie straszyl i pierwsze slysze
moj tez je zachlannie wiec jak widze ze mleko bokiem mu wyplywa to odsuwam smoka i robimy przerwe na beka - my w pionie b mi najwygodniej...
lacze sie z toba w bolu, my tez dzis walczylismy nica o sen i polegl dop kolo 5

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość

Pytanie do mamus rozpakowanych i tych co już mają pociechy.
Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
moj ma, ale tego nie wolno ruszac, ma samo zniknac

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
POWODZENIA!!!!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Szana, oj, ja to doskonale rozrozniam, bo jak sie stawia brzuch,to caly jest twardy jak kamien, a nie tylko w niektorych miejscach i czuje sie tak,jakby ktos mnie wsadzil i podkrecal w imadle

Nie wiem, wlasnie,co to oznacza. Mam nadzieje, ze jeszcze nie porod
Mi sie tak stawiala po odejsciu wod

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
A co u nas..
Wczoraj bylam pierwszy raz sama u rodzicow z Lenka, pojechalysmy same samchodem balam sie, ze moze obudzi sie w drodze i zacznie plakac, ale byla grzeczniutka
Za to mamy inny problem-Moja Lenka wieczorem po kapieli i karmieniu wpada w szal i placze. Jest najedzona, przebrana, kolek tez raczej nie ma, bo dawalam jej, a i tak placze. W sumie placzem tego nazwac nie mozna, bo to jest przerazniwy wrzask, jak do niej nie podchodze to prawie sie zanosi. Jedynie jest jej dobrze na rekach, ale gdy ja sie nosi. Takze wieczorem mecze sie z nia 2h zanim usnie

Czasami nie mam juz sil
Moze ona nie moze usnac ja juz nie wiem, smoczka tez wypluwa...

p.s.mamusie jak usypiacie Wasze dzieciaczki?
ooo a jak z fotelikiem - masz na pasy i na miejscu pasazera czy z tylu wiozlas

nasze usypianie po jedzonku to roznie, przewaznie sam mi na rekach usypia, a jak nie to w kolysce jakies kolysanki, glaskanie, smoczek i jak wszystko zawiedzie dopiero noszenie bo nie chce zeby sie przyzwyczail do dobrego a mi rece beda usychaly
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:24   #1431
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

hej mamuski wazna wiadomosc!!!

w gazetce Pepco sa pajace po 7,99 na obrazku takie sobie.. w sklepie orginalne z kubusiem puchtakiem i tygryskiem cudne!!!
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png

Edytowane przez uska000
Czas edycji: 2012-01-24 o 17:27
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:24   #1432
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

witam
przedstawiam Wam mojego Bartosza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00259.jpg (112,4 KB, 67 załadowań)
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:28   #1433
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
mam ciagle ochote na słodkie... i jak tu chudnac, jak ciagle pałaszuje herbatniczki, bo innych słodkosci to sie boje na razie zeby mała nie miała wzdęć...
Mała_stopka ja tez mam niesamowita ochote na slodkie. W sumie tylko to jem drożdżowki, ciasteczka (mialam takie pyszniutkie herbatniki z czekolada-serduszka), chruściki, pączki, czekolade, bułki mleczne/maślane- na te ostatnie mam ogromna zachcianke :ślina:

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hej mamusie No to ładnie przybiera na wadze, moja w tydz pół kili

Dołaczam sie do pytania.....moja jak samo strasznie łapczywie je

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------
Pytanie do mamus rozpakowanych i tych co już mają pociechy.
Czy wasze dzieciaczki mają lub miały na buźce prosaki(takie małe białe pryszczyki). Milenka się z takimi urodziła i dopiero wczoraj na necie wuszukałam jak to się fachowo nazywa. Piszą zeby nic z tym nie robić i zeby czasem nie zdrapywać lub wyciskać. Jestem ciekawa jak długo je bedzie miała. Jeden już zniknał a jest ich jeszcze ok 7miu.
Kasik pół kilo w tydzien???? łoooo matulo! to żeś dziecko wykarmiła
Kasik a te krostki o ktorych piszesz czy to nie sa potowki czasem? Lence takie robia sie i to potowki (tak powiedziala polozna) Kazala je przemywac octeniseptem (tym na pepuszek)
co do łapczywego jedzenia maluchow- to u nas tez tak jest. Zaczelam karmic malenka tak, zeby głowka byla wyzej niz reszta czesc ciala. dodatkowo gdy widze, ze zaczyna zbyt szybko jesc odciagam ja na chwile od piersi

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wiadomosc od Czubaska:
Wlasnie jade do Łodzi, bo chyba sie zaczelo. Mam takie bole z krzyza, ze zaraz wyciagne kopyta za przeproszeniem.




---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

kolejna wiadomosc od Czubaska, bo sie zapytalam, czy ma jakies inne objawy:
Mam jeden wielki cholerny bol z krzyza i bede wymiotowac. To moje ostatnie dziecko jesli tak to ma wygladac.
Czubasek ale tychboli to szczerze wspolczuje

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, ktore juz maja dzidziusie na swiecie, na ile czasu przed porodem odczuwalyscie takie silne stawianie sie macicy?
Od wczoraj stawia mi sie prawie non stop i zastanawiam sie,czy zaczynac sie bac
Pearl w dzien porodu
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:30   #1434
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość

Dobrze zorganizowana Jesteś i gratuluję zrzucenia już tylu kg
wow no to nieźle z tym stawianiem, że od razu Ci wody po tym odeszły, fajnie, że już masz Maleństwo
dzięki kochana no też się cieszę, że tak się to potoczyło
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
nie bój żaby maleńka będzie git zobaczysz, jak nie wierzysz to spójrz na listę rozpakowanych na pierwszej stronie jakoś dałyśmy radę więc i ty dasz
Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
A co u nas..
Wczoraj bylam pierwszy raz sama u rodzicow z Lenka, pojechalysmy same samchodem balam sie, ze moze obudzi sie w drodze i zacznie plakac, ale byla grzeczniutka
Za to mamy inny problem-Moja Lenka wieczorem po kapieli i karmieniu wpada w szal i placze. Jest najedzona, przebrana, kolek tez raczej nie ma, bo dawalam jej, a i tak placze. W sumie placzem tego nazwac nie mozna, bo to jest przerazniwy wrzask, jak do niej nie podchodze to prawie sie zanosi. Jedynie jest jej dobrze na rekach, ale gdy ja sie nosi. Takze wieczorem mecze sie z nia 2h zanim usnie

Czasami nie mam juz sil
Moze ona nie moze usnac ja juz nie wiem, smoczka tez wypluwa...

p.s.mamusie jak usypiacie Wasze dzieciaczki?
jezu ja się tak masakrycznie tego boję jak będę musiałą z małym wsiąść do auta, z jednej strony wiem, że długo na nie usiedzę, a z drugiej to jest dla mnie przerazające z takim maluchem jechać

odnośnie usypiania nie pomogę bo mój ma dopiero 5 dobę i śpi non stop
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:33   #1435
kamusia178
Raczkowanie
 
Avatar kamusia178
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
witam
przedstawiam Wam mojego Bartosza
sliczny Bartus
gratulujemy kawalera
kamusia178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:40   #1436
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
ooo a jak z fotelikiem - masz na pasy i na miejscu pasazera czy z tylu wiozlas

nasze usypianie po jedzonku to roznie, przewaznie sam mi na rekach usypia, a jak nie to w kolysce jakies kolysanki, glaskanie, smoczek i jak wszystko zawiedzie dopiero noszenie bo nie chce zeby sie przyzwyczail do dobrego a mi rece beda usychaly
Fotelik ustawiłam obok siebie na siedzeniu pasażera- przypiełam jedynie pasami. Z tylu raczej nie bede sadzala malej, bo wole ja widziec.
Co do usypiania- no wlasnie moja tez na rekach usypala jeszcze tydzien temu, a ostatnio diabel w nia wstapil. faktycznie usypia ale na pol godziny

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
witam
przedstawiam Wam mojego Bartosza
jaki słodki maluszek

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
jezu ja się tak masakrycznie tego boję jak będę musiałą z małym wsiąść do auta, z jednej strony wiem, że długo na nie usiedzę, a z drugiej to jest dla mnie przerazające z takim maluchem jechać

odnośnie usypiania nie pomogę bo mój ma dopiero 5 dobę i śpi non stop
Kamciurka dasz rade najpierw daj sobie troche czasu. Lenka pierwszy raz jechala samochodem jak miala 12dni, ale to tz nas wozil.
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:49   #1437
likas
Raczkowanie
 
Avatar likas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 252
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
A co u nas..
Wczoraj bylam pierwszy raz sama u rodzicow z Lenka, pojechalysmy same samchodem balam sie, ze moze obudzi sie w drodze i zacznie plakac, ale byla grzeczniutka
Za to mamy inny problem-Moja Lenka wieczorem po kapieli i karmieniu wpada w szal i placze. Jest najedzona, przebrana, kolek tez raczej nie ma, bo dawalam jej, a i tak placze. W sumie placzem tego nazwac nie mozna, bo to jest przerazniwy wrzask, jak do niej nie podchodze to prawie sie zanosi. Jedynie jest jej dobrze na rekach, ale gdy ja sie nosi. Takze wieczorem mecze sie z nia 2h zanim usnie

Czasami nie mam juz sil
Moze ona nie moze usnac ja juz nie wiem, smoczka tez wypluwa...

p.s.mamusie jak usypiacie Wasze dzieciaczki?
ja niestety nie umiem wyłączyć poduszki powietrznej z przodu, więc na bank mała będzie jeździła z tylu. Z Alą też tak jeździłam i pamiętam jak sie na początku bałam, że np mi się rozpłacze.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
witam
przedstawiam Wam mojego Bartosza
do zacałowania
likas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:58   #1438
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

a chciałam Wam jeszcze napisać może którejś się przyda, a właściwie potwierdzić, bo taka informacja już była na forum o tej maści na sutki Maltan - więc jest rewelacyjna, jeśli macie poranione brodawki, ja dzięki niej tylko jeszcze funkcjonuję z karmieniem piersią

TZ właśnie pojechał kupić dla małęgo huśtawkę Fisher Price bo jest u nas we Wro za niewielkie pieniądze używana o taka dokładnie i stwierdził, ze trza brać bo okazja jest o taka ło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4cd3bd165770.jpg (23,2 KB, 44 załadowań)
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:00   #1439
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Likas no właśnie ja mam to samo, tez poducha z przodu i nie można wyłączyć jej, a z TZ to się nie boję, tylko właśnie sama bo jakoś taka masakryczna odpowiedzialność, takie małe ciałko, to czy przyhamować mocniej strach eeeehhh zes*am się pewnie
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:06   #1440
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Kamciurka świetna huśtawka

Dziewczyny a u Was nie wylacza sie tych przednich poduszek? u mnie w aucie jest takie zabezpieczenie od strony pasażera na tapicerce całkiem z boku, jak drzwi otwieram to dopiero je widac
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.