czy sie wyda ze nie jestem dziewica!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 12:52   #1
xene3
BAN stały
 
Avatar xene3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6

czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?


Witam wszystkich jestem nowa na tym forum i mam pytanie otoz takie gdy mialam 13 lat stracilam dziewictwo i potem nie raz to robilam z chlopakiem...teraz mam 15 i boje sie ze jak pojde do ginekologa to sie wyda...czy on odrazu bedzie wiedzial ze nie ejstem dziewica bo uprawialam seks...czy moze powiedziec ze np. od uzywania tamponow?? trochce sie boje pierwszej wiziyty jeszcze nie bedac juz dziewica moja mama nic nie wie...nie wiem czy uwierzy ze to przez tampony prosze o odpowiedz!...pozdrawiam

P.S chodzi mi o to czy ginekolog pozna poprzez brak blony dziewiczej ze uprawialam sex?...wiem ze namieszalam..
xene3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:10   #2
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

PO pierwsze w gabinecie jesteś sama, nie bedzie tam Twojej mamy.
PO drugie, lekarz jest zobowiązany do tajemnicy lekarskiej.

Napewno zauważy, że nie jesteś dziewicą, zresztą przed badaniem przeprowadzi wywiad, kiedy był ostatni okres, czy współzyłaś, czy rodziłaś itp.
wiec już w tym momencie powinnas powiedzieć że współżyłaś, a sam lekarz, nie ma prawa tego komentować. Skoro zdecydowałaś się już tak wcześnie na współżycie.

Zresztą z tymi błonami dziewiczymi, też różnie bywa, ja np moją "straciłam" 3 lata przed pierwszym stosunkiem. Przynajmniej o tylu latach wiem, ile było ich naprawde ciężko stwierdzic. Gdy ginekolog powiedział, mi że nie jestem już dziewicą byłam w ciężkim szoku, nie chciałam wierzyć, a do dziś nie wiem co i kiedy się z nią stało. Wiec nie masz się czego obawiać, ale lepiej powiedzieć, że już współżyłaś.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:16   #3
xene3
BAN stały
 
Avatar xene3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

a co bedzie jak sie nie przyznam??...bardzo sie tego wstydze
xene3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:22   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Trudno ,stalo sie ,bylo minelo wez sie w garrsc i teraz zachowaj sie odpowiedzialnie i dojrzale i idz do lekarza .

powinnien zrobic wywiad czyli pierwszy okres ,kiedy i czy regularny ,przed badaniem tez powinnien zapytac o sex bo wtedy inaczej cie zbada.

mama nie musi wiedziec ,na badaniu nie musi byc z toba.
chociaz nie popieram tajemnic przed mama .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:27   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Mama nie może być na badaniu nawet. Lekarz powinien ją wyprosić Ale iść możesz tak czy siak sama. Lekarz to osoba, której trzeba zaufać. Będziesz mu jeszcze o gorszych rzeczach mówiła, niż to, czy jesteś dziewicą. Poza tym nikt nie ma prawa ci nic powiedzieć na ten temat. To tylko fakt potrzebny do badań.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:29   #6
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

no cóż, przed ginekologiem nie ukryjesz braku błony dziewiczej, ale czy to naprawdę takie straszne? To nie jego sprawa kiedy rozpoczęłaś współzycie płciowe. Możesz skłamac, ale po co? Przecież on nie jest palcem robiony, hehe..
I nie sądze, żeby konsultował to potem z twoją mamą. Nie martw się.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:33   #7
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

No właśnie-lekarzowi potrzebna jest tylko informacja czy rozpoczełaś współżycie a reszta go nie interesuje..
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 13:36   #8
xene3
BAN stały
 
Avatar xene3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

dzieki ale bardzo sie boje...a kiedy najlepeij pierwsza wizyta? bo mam jeszcze jeden problem ktory musze omowic z lekazem mianowicie bole miesiaczkowe...i chce chyba jakies tabletki bo ze szkoly nie bede sie kilka razy zwalniac bo juz ich to denerwuje...;/ myslalam ze po 1 stosunku mi przejdzie ale to nic nie dalo...kolezanki mnie pocieszkaja ze przejdzie jak zajde w ciaze i urodze ale przeciez nie planuje miec dzieci w wieku 15 lat!!;;/ a bole sa okropne... a jeszcze ten strach przed lekarzem...
xene3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:37   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Lekarz na pewno zauważy bark błony dziewiczej
Mama nie musi byc obecna podczas wizyty i tylk od Ciebie może <lub nie> dowiedzieć się tym co zaszło dwa lata temu.

Nie popieram ani tajemnic przed Matką , ani tak wczesnego rozpoczęcia życia seksualnego.
Nie chcę prawić morałów, ale po raz kolejny nastolatka udowadnia swoje dziecinne pdejście do sexu. Kochać się z chłpakiem - OK , ale wizyta u ginekloga - to już wyższa szkoła? Rany Julek, dziecko ....


Zawsze mozesz powiedzieć , ze przez przypadek na ołówku usiadłaś, to już będzie bardziej wiarygodne niż utrata dziewictwa przez tampon.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:45   #10
xene3
BAN stały
 
Avatar xene3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Cytat:
Napisane przez manolita
Lekarz na pewno zauważy bark błony dziewiczej
Mama nie musi byc obecna podczas wizyty i tylk od Ciebie może <lub nie> dowiedzieć się tym co zaszło dwa lata temu.

Nie popieram ani tajemnic przed Matką , ani tak wczesnego rozpoczęcia życia seksualnego.
Nie chcę prawić morałów, ale po raz kolejny nastolatka udowadnia swoje dziecinne pdejście do sexu. Kochać się z chłpakiem - OK , ale wizyta u ginekloga - to już wyższa szkoła? Rany Julek, dziecko ....


Zawsze mozesz powiedzieć , ze przez przypadek na ołówku usiadłaś, to już będzie bardziej wiarygodne niż utrata dziewictwa przez tampon.

Wiedzialam ze ktos sie "tego przyczepi"...i nie mam dziecinnego podejscia do sexu:|...sory
xene3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 14:14   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
kochana zauwazy ze nie masz blony a ty jak ja stracilas hmmmm tamponem tez mozna ale po co to mowic to lekarz jego nie ma obhchodzic jak stracilas blone po prostu wspolzyjesz i tyle... co do tamponu mozna fakt ale watpie by w to uwierzyl bo to maloprawdopodben poza tym skoro dorosla jestes zeby uprawiac sex w wieku 13 lat to badz dorosla by isc do lekarza i mowic prawde

poza tym to czy wspolzyjesz czy nie to bardzo istona informacja wiele zakarzen czy jakis zmian w pochwie wynika ze wspolzycia wtedy wiadomo co i jak leczyc i skad sie co wzielo wiec powiedz prawde
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-06-15 o 10:43 Powód: post pod postem, proszę używać Edycji :)
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 19:52   #12
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Cytat:
Napisane przez manolita
Nie popieram ani tajemnic przed Matką , ani tak wczesnego rozpoczęcia życia seksualnego.
Nie chcę prawić morałów, ale po raz kolejny nastolatka udowadnia swoje dziecinne pdejście do sexu. Kochać się z chłpakiem - OK , ale wizyta u ginekloga - to już wyższa szkoła? Rany Julek, dziecko ....


Zawsze mozesz powiedzieć , ze przez przypadek na ołówku usiadłaś, to już będzie bardziej wiarygodne niż utrata dziewictwa przez tampon.
masz racje dziecinne podjescie! i nie am co sie burzyc xeno!....a z tym olowkiem to hahahaha dobre ale niewiarygodne tak samo jak utrata dziewictwa przez tampon:rotf l: najlepiej prawde powiedz bo chyba nie splamisz sie mowiac ze siadlas na olowku?
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 20:09   #13
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Mnie sie lekarz przy pierwszej wizycie nie pytal czy jestem dziewica. Zapytal tylko czy biore jakies tabletki anty.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 11:15   #14
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

oj, xene..
Za te nieparlamentarne teksty wylecisz z wizażu jak nasza reprezentacja z mundialu po ostatnim meczu,heh..Złośliwiec wlepi ci bana jak 2x2

Dajcie spokój dziewczynie, normalnie się zapytała a wy tylko szydzić potraficie..

a błonę można naruszyć mechanicznie, chociażby przez tampon i nie ma się co smiać z tego powodu.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 11:17   #15
xene3
BAN stały
 
Avatar xene3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

spray...? bana za co!?
za to ze napislaam prawde? po h.uj sie wpier.dalacie!!........zl osliwiec jakis h.uja mi zrobi!! buhehehehehehheehe banem to sobie mozesz straszyc ku.rwa inne su.ki nie mnie!!
xene3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 11:18   #16
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
xene3 wyraz określający męskiego członka piszę się przez "ch". Zapisz sobie na kartce i powieś na ścianie. Może podczas du...enia Ci się zapamięta i utrwali.
Widać, że to uprawianie sexu (jak to ładnie nazwałaś du...) Ci w głowie poprzewracało.
Aha no i ja kurr.wa raczej nie jestem, bo nie oddaje sie za pieniadze, ani inne formy "wynagrodzenia"
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 11:20   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Xene, przesadziłaś. Wnioskuję do Admina o bana za te posty.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 11:34   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Tak, racja, poszalej jeszcze trochę na forum, napisz jeszcze parę podobnych postów, Zło będzie miał bardzo łatwą decyzję o podjęcia

Wątek został zamknięty w celu "zabezpieczenia" tych postów przed edycją.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 19:35   #19
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: czy sie wyda ze nie jestem dziewica!?

Cytat:
Napisane przez xene3
spray...? bana za co!?
za to ze napislaam prawde? po h.uj sie wpier.dalacie!!........zl osliwiec jakis h.uja mi zrobi!! buhehehehehehheehe banem to sobie mozesz straszyc ku.rwa inne su.ki nie mnie!!
Aż mnie korci, żeby ustalić adres po IP i zadzwonić do matki...
A tymczasem - BAN za parszywe słownictwo i elementarny brak wychowania.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.