Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 01:09   #1
goyam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12

Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!


Wybieram się na operację do dr-a Kubasika. Proszę o opinię ,słyszałam,że jest bardzo dobry,ale też spotkałam się z reakcją negatywną.Będę wdzięczna za każdą informację
goyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:40   #2
Vaniii
Raczkowanie
 
Avatar Vaniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

witam,

tez bym chciała sie dowiedziec co nie co o ty lekarzu tez Go wybrałam !

prosze o jakies namiary bo mam @ ale nie odpowiada wiec nie wiem czy jest dobry pozdrawiam
Vaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:06   #3
Superbabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

Witajcie dziewczyny Ja rowniez zamierzam zrobic sobie operacje u doktora Kubasika. Bylam juz u niego na konsultacji, wywarl na mnie bardzo dobre wrazenie. Nie slyszalam na jego temat zadnych negatywnych opinii, wrecz przeciwnie, uwazany jest za prawdziwego "fachowca" w swojej branzy. Po konsultacji z nim mam dokladnie takie same odczucia. Jesli chodzi o kontakt z doktorem Kubasikiem, to przyjmuje on w klinice dra Bieleckiego w piatek, miedzy godzina 17 a 19. Ja rowniez sie wtedy wlasnie wybieram, zeby ustalic termin zabiegu. Jestem w 100% zdecydowana, bo doktor Kubasik rozwial wszelkie moje watpliwosci. Pozdrawiam
Superbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:07   #4
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

Cytat:
Napisane przez goyam Pokaż wiadomość
Wybieram się na operację do dr-a Kubasika. Proszę o opinię ,słyszałam,że jest bardzo dobry,ale też spotkałam się z reakcją negatywną.Będę wdzięczna za każdą informację

negatywne opinie???? Nie wierze,ze o tym czlowieku moze ktos zle sie wypowiadac. Ja moge tylko same superlatywy wyrazic....pod kazdym wzgledem

mialam u niego juz 3 zabiegi, ze wszystkich "wywiazal sie" znakomicie, o jego komunikatownsci z pacjentami nie wspomne-bo kazdy-kto z nim raz rozmaiwal-wie o czym pisze
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:31   #5
fiszka
Przyczajenie
 
Avatar fiszka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

2,5 roku temu miałam u dr. Kubasika zabieg powiększania piersi. Zdecydowanie polecam tego lekarza, jest naprawdę rewelacyjnym fachowcem. Opowiedział mi wszystko na temat zabiegu, dobrał odpowiednie implanty. Także sam pobyt w klinice to sama przyjemność: znakomite warunki i świetna opieka. Dowiedziałam się o nim, a także wielu innych pożytecznych rzeczy na tej stronie: http://www.beautywpolsce.com/forum/. Sam zabieg przebiegł bezproblemowo (chociaż mam astmę) i dodatkowo usunięto mi przy okazji włókniaka z jednej piersi. Gojenie bez żadnych komplikacji, blizny są teraz praktycznie niewidocznie (cięcie wokół brodawki - rewelacja), a piersi cudoooowne
fiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:45   #6
angelaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

Witam,... Sama w ciemno poszłam do doktora kubasika na operacje przegrody nosa bo mialam bardzo krzywą, zle mi sie oddychało no i nos z wygladu byl krzywy z profila mały garb, ogolnie nie ciekawy... Poszłam do niego bo czytalam tu wiele opini ze jest bardzo dobrm lekarzem... Odrazam tego doktora. Poszłam do niego bo chciałam zebym wkoncu dobrze oddychała aby wyprostowal mi przegrode co najwazniejsze i przy okazji zmienil kszatałt,. Gdy mialam gibs na nosie i zdjeli mi tampony to zauwazylam w domuw lusterku ze mam jakas kość ktora zakrywa cała lewa dziorke, ( przed zabiegiem mialam tak samo) pomyslałam ze nic mi nie zrobilam , lekko sie zalamalam ale zadzwonilam do niego, kazal przyjechac na kontrole, przyjechalam doktor powiedzial ze to obrzek poprostu i to zejdzie. Teraz jestem prawie dwa miesiace po zabiegu i nadal nie moge oddychac, poszlam do swojego laryngologa ( w łodzi) a on mi powiedzial cytuje " nie bedzie pani oddychala dobrze bo ma pani nie drozny nos, cala dziurke zakrywa przegroda ktora jest starsznie skrzywiona) okazalo sie ze doktor zrobil mi tylko plastyke a przegroda zostala wcale nie ruszona!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawiodłam sie starsznie, teraz musze isc znow na zabieg przegrody ,ale tym razem do laryngologa bo podobno chirurdzy nie zbyt robia przegrody.. Odradzam tego doktora... Tyle bolu, tyle meczylam sie a tu tylko plastyka!!!! A ja chcialam zeby mwkoncu mogla oddychac, powiedzial mi jeszcze po zabiegu ze mialam styarsznie pokjrzywiona przegrode w kształcie litery "s" szkoda tylko ze taka została!!!!!!!
angelaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:12   #7
Anita7l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

witam
miałam ponad 1,5 roku temu całkowita korekte nosa u dr Kubasika,mój nos był praktyczni całkowicie niedrożny,z krzywa przegrodą,do tego garbaty i ogromny, pan dr udroznił mi nos dzięki czemu w końcu moge normalnie oddychac,a wilekośc i kształt noska jest taki o jakim zawsze marzyłam.nie rozumiem wypowiedzi angelaxx gdyż ja w klinice byłam dobe po operacji,pielęgniraka nie wzywana przychodzila co pół godziny i pytała czy coś mnie boli,przed wyjściem z kliniki dostałam jeszcze środek przeciwbólowy na wszelki wypadek gdyz czekała mnie długa podróz samochodem. w ogóle nic mnie nie bolało,widok przez pierwszy tydzien ogólnie nie nalezy do najprzyjmniejszych bo twarz jest opuchnięta,ale nawet będąc w domu nie odczuwałam bólu!!jestem bardzo zadowolona i z fachowości dr kubasika i z tego jak się mną opiekowano w klinice.szczerze wszystkim polecam!!
Anita7l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 14:10   #8
Trycha
Przyczajenie
 
Avatar Trycha
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
.
Trycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:11   #9
Trycha
Przyczajenie
 
Avatar Trycha
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Również szczerze polecam Dr.kubasika ...nie polecam : dr tribull-potapczuk.
Trycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 00:18   #10
JegoLalka
Przyczajenie
 
Avatar JegoLalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

Cytat:
Napisane przez Trycha Pokaż wiadomość
.
Czesc Dziewczyny!!!!!!!!! Jezeli któraj z Was orientuję się jakie ceny są u Dr Kubasika za powiekszenie piersi oczywiscie mowie o wkladkach firmy MENTOR prosze o kontakt d.roztocka@gmail.com
JegoLalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:37   #11
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Proszę o opinię na temat dr-a Kubasika.Pilne!

Koszt operacji z wkładkami mentor to ok 15 tys.
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..



Edytowane przez ellyunia
Czas edycji: 2016-01-13 o 21:38
ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.