24 lata - wstydliwy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-26, 13:55   #1
adam124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4

24 lata - wstydliwy problem


Witam serdecznie całą społeczność wizażu. Wiem, że to portal dla kobiet, ale chcę aby właśnie takie osoby spojrzały na mój problem swoim świeżym spojrzeniem.

Więc tak, mam 24 lata, studiuję w wiekszym mieście na południu kraju, wszystko myślę ze mną w porządku. Studiuje, pracuje, czasami spotkania ze znajomymi nie wygladam zle (ale mega pies na baby tzw. to nie jestem) mam 187 cm wzrostu, oczy zielone, budowa ciala szczupla (85 kg). Jednak mam problem iż nigdy nie uprawiałem seksu. Niestety, z roku na rok coraz gorzej się z tym czuje :/

Tak naprawde na wlasne zyczenie, poniewaz jakos bylem na poczatku studiow ogolnie w zyciu niesmialy troche do plci przeciwnej i tak jakos nie zajmowalem sie ta kwestia.
Lecz zeby nie bylo ze kompletnie nic, calowanie, seks oralny itp. itd. bylo, lecz nie bylo takiego prawdziwego.

Nie oczekuje od was slow pocieszenia, tylko jak wg was w dzisiejszym swiecie, gdzie seks jest praktycznie wszedzie, wiek inicjacji z roku na rok coraz bardziej maleje, a tu taki ja.

Na poczatku ubzduralem sobie, ze spotkam tą dziewczyne ktora pokocham i wtedy bedzie zrobienie tego pierwszego razu sens.
Jednak wiem ze kobiety wola juz facetow ktore sa po 1. razie - ja sie osobiscie nie dziwie takiemu spojrzeniu.
Teraz nie wiem czy dobrym pomyslem bedzie znalezienie pewnej kobiety ktora mi w tym pomoze - lecz nie chodzi tu o panią lekkich obyczajów, tylko sa rozne stronki gdzie ludzie "lubia" uprawiac seks i tez sa tam samotne kobiety dla ktorych seks to po prostu przyjemnosc. Wiecie, osoba ktora sie na tym zna i wprowadzi mnie w ten swiat.

Wiem, wiem , troche chaotycznie to wszystko napisalem, ale mysle ze wiecie o co chodzi - bo mam taki problem, ze nie dam rady wyrwac laski (a czesto niektore chcialy to robic) i zrobic to tak spontanicznie. No srednio mega.


I dlatego sobie mysle, ze gdybym to zrobil z taka osoba, to nabiore pozniej pewnosci siebie, lecz to sa moje tylko gdybania, bo nie wiem jak bedzie po tak naprawde.

ogolnie do kwesti bycia przed tym pierwszym razem podchodze negatywnie, bo uwazam, ze w takim wieku juz normalnoscia powinno byc uprawianie seksu, czuje ze to po prostu w tym wieku pewna "dysfunkcja" ?

Co wy o tym myslicie, ale szczerze serio. Nie oczekuje litosci lecz szczerych slow.

Pozdrawiam !
adam124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 15:31   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Wątpię, że po tym jednym seksie ci się nagle coś odblokuje w głowie, masz problem z relacjami z dziewczynami, a nie z seksem.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 15:36   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

myślę że ten pierwszy seks u Ciebie i tak by nic nie zmienił. Przede wszystkim musisz nabrać pewności siebie w kontaktach z kobietami, a to że jesteś prawiczkiem to pikuś jest. Bo wszystkiego się nauczysz z czasem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 15:40   #4
adam124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Wlasnie sie troche zmienilo, mam wiecej pewnosci bo jednak pewne kontakty byly. Jednak hmm takie troche powstaje kolo zamkniete, bo chcialbym poznac dziewczyne i wgl, ale jakos kwestia tego ze jeszcze nie robilem moglaby zle wplynac na patrzenie przez nią na moją osobę. Wiecie, w tym wieku po prostu srednio sie z tym czuje.
A najgorsze jest widmo jakby ktos sie dowiedzial :/ Wiem ze nie mozna patrzec na to co inni mowia, ale jestesmy ludzmi no i nie chcemy by ktos za duzo wiedzial o nas.
Ale dzieki za komentarze i czekam na wiecej , moze ktos cos wiecej napisze
adam124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 18:52   #5
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Może jednak skup się na wadach, które nie pozwoliły Ci do 25 roku życia na stworzenie na tyle silnego związku, by pojawił się w nim stosunek koitalny. Bo to, że bzykniesz wcale nie sprawi, że nagle staniesz się fajnym gościem.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 19:59   #6
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Może jednak skup się na wadach, które nie pozwoliły Ci do 25 roku życia na stworzenie na tyle silnego związku, by pojawił się w nim stosunek koitalny. Bo to, że bzykniesz wcale nie sprawi, że nagle staniesz się fajnym gościem.
no właśnie autorze, pomyśl o tym !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 21:41   #7
adam124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Dzięki za rady, wiem i mam swiadomosc pewnych problemow z kobietami, ale teraz wlasnie najwiekszym problemem jest brak tego czynnika, a mianowicie seksu.
Ehh, nie wiem szczerze co robic, coraz wiekszy sajgon w glowie :P

Ale teraz wtedy inne pytanie
Czy na moim miejscu albo jak wy sie na to zapatrujecie gdybyscie mieli taki problem. Chcielibyscie go szybko rozwiazac czy czekalibyscie na normalna dziewczynę ? W sensie zwiazek itp. a nie czysty mechaniczny 1. raz

Edytowane przez adam124
Czas edycji: 2017-10-26 o 21:48
adam124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 23:10   #8
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Czysty mechaniczny pierwszy raz nie zrobi z Ciebie mężczyzny.
Zafon pisał, że chłopiec staje się mężczyzną, gdy po raz pierwszy rozbierze kobietę. I coś w tym jest. Ale nie chodzi o samo rozebranie, a wysiłek w to włożony. Uwiedzenie, zdobycie kogoś, przekonanie do siebie na tyle, by dał(a) się rozebrać. Ba, by sama chętnie to zrobiła.
Nie za pieniądze, ani z powodu "układu". Dla Ciebie. Po prostu.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 00:10   #9
kasiaanna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 94
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

W jakim mieście studiujesz, może się umówimy. Nie no żarcik

Myślę, że jeśli już cośkolwiek próbowałeś (mam na myśli seks oralny) to nie powinieneś mieć problemów z tym pierwszym razem takim prawdziwym, ale też nie oczekuj, że będzie on jakiś bardzo przyjemny, czy zaplanujesz wszystko, ale raczej byłabym przeciwniczką, żeby z robić to z pierwszą lepszą. Chociaż jeśli aż tak bardzo Ci to przeszkadza, że w tym wieku nadal jesteś prawiczkiem, to może nie musi to być od razu Twoja dziewczyna, z którą będziesz chodził.

Najlepiej jakbyś miał jakąś zaufaną dziewczynę, której mógłbyś wszystko powiedzieć i z nią to zrobić , ale wiem tez ze w praktyce to nie za bardzo możliwe, żeby taka istniała
Powiem tak jeśli będziesz miał okazję spotykać się z jakąś dziewczyną i będzi Ci się podobać i Ty jej też to po prostu to zrób, nie będziesz musiał się z nią wiązać od razu, ale będziesz miał to już za sobą. Ten drugi raz wtedy już nie powinien wywoływać u Cb jakis większych oporów i może poczujesz się lepiej
kasiaanna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 08:48   #10
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Nie sądzę by jednorazowy seks autorowi pomógł w zwalczeniu nieśmiałości (?) podejścia do kobiet.

Po drugie, owszem są stronki i specjalne ogłoszenia gdzie ogłaszają się różne kobiety na pewne układy. Ale nie liczyłbym na cokolwiek autorze dla Ciebie z takim podejściem.
Kobiety takie mają bardzo duży wybór i musiałbyś na takiej wywrzeć naprawdę odpowiednie wrażenie, a tego nie wróżę po tym co napisałeś. One tam się nie ogłaszają aby matkować lub służyć jako terapeutka.

Co więcej, nawet gdyby jakimś cudem do czegoś doszło, to obawiam się, że mógłbyś nabawić się pewnej traumy, bo tego typu kobiety szukają "wykwalifikowanych" panów. Więc zwyczajnie byś się nie sprawdził i prawdopodobnie byś został spuszczony grzeczniej lub mniej na drzewo.

Moja rada - idź do psychologa.
Miałeś możliwości, odpowiednie sytuacje z kobietami. Więc nie rozumiem co Cię blokowało? W którą stronę był ten seks oralny? Czyżbyś tylko Ty był stroną dającą zadowolenie?

Jeśli tak, to się wstydzisz czegoś? Masz stulejkę, małego penisa, czy co?

Piszesz, że chciałeś to zrobić z ukochaną. Ok. Ale to w takim razie seks oralny może być z kimkolwiek? A seks analny to pewnie z przyjaciółką? Matko, ludzie to mają ciekawe poglądy...
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:18   #11
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Nie sądzę by jednorazowy seks autorowi pomógł w zwalczeniu nieśmiałości (?) podejścia do kobiet.

Po drugie, owszem są stronki i specjalne ogłoszenia gdzie ogłaszają się różne kobiety na pewne układy. Ale nie liczyłbym na cokolwiek autorze dla Ciebie z takim podejściem.
Kobiety takie mają bardzo duży wybór i musiałbyś na takiej wywrzeć naprawdę odpowiednie wrażenie, a tego nie wróżę po tym co napisałeś. One tam się nie ogłaszają aby matkować lub służyć jako terapeutka.

Co więcej, nawet gdyby jakimś cudem do czegoś doszło, to obawiam się, że mógłbyś nabawić się pewnej traumy, bo tego typu kobiety szukają "wykwalifikowanych" panów. Więc zwyczajnie byś się nie sprawdził i prawdopodobnie byś został spuszczony grzeczniej lub mniej na drzewo.

Moja rada - idź do psychologa.
Miałeś możliwości, odpowiednie sytuacje z kobietami. Więc nie rozumiem co Cię blokowało? W którą stronę był ten seks oralny? Czyżbyś tylko Ty był stroną dającą zadowolenie?

Jeśli tak, to się wstydzisz czegoś? Masz stulejkę, małego penisa, czy co?

Piszesz, że chciałeś to zrobić z ukochaną. Ok. Ale to w takim razie seks oralny może być z kimkolwiek? A seks analny to pewnie z przyjaciółką? Matko, ludzie to mają ciekawe poglądy...
Podpisuję się pod tym grubym markerem

Może z wyjątkiem psychologa. Na to może jeszcze nieco za wcześnie

I jeszcze parę rzeczy ode mnie :

1. 24-letni prawiczek to nie jest jeszcze żadna tragedia, a dla wielu kobiet będzie to nawet twoim atutem ( to, że to właśnie z którąś z nich przeżyjesz swój pierwszy raz). Ja np. zacząłem dość wcześnie, a z perspektywy czasu myślę, że za wcześnie, bo to było mocno szczeniackie i nieodpowiedzialne.

2. Kobiety wolą facetów, którzy są już po pierwszym razie? Wiele z tych z portali, o których piszesz pewnie taak, ale to zbyt daleko idące uogólnienie

3. Napisałeś, że parę lat wstecz największym problemem w stosunkach damsko-męskich była Twoja nieśmiałość. Jednocześnie, że w tej chwili nie dasz rady wyrwać laski więc domyślam się, że to nadal Twój problem. Na to niestety niewiele da się poradzić poza: ,,Bierz się do roboty! Kto nie ryzykuje ten ... nie siedzi, a ryzykujesz co najwyżej wyśmianiem, czy usłyszeniem paru niecenzuralnych słów. Od tego się nie umiera.

4. To, że zrobisz to z dziewczyną, którą obdarzysz czymś więcej niż zauroczeniem (najlepiej z wzajemnością ) to wcale nie taki zły pomysł
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 18:55   #12
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

dlaczego autorze po prostu nie poszukasz sobie dziewczyny? Nawet przez portal randkowy np. jak nie masz innej możliwości?
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 21:00   #13
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Wiraccocha Pokaż wiadomość
dlaczego autorze po prostu nie poszukasz sobie dziewczyny? Nawet przez portal randkowy np. jak nie masz innej możliwości?
Bo jest prawiczkiem, a WSZYSTKiE dziewczyny wolą doświadczonych. Tak w internetach napisali
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 21:06   #14
matrix360
Przyczajenie
 
Avatar matrix360
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
GG do matrix360
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
Jednak wiem ze kobiety wola juz facetow ktore sa po 1. razie - ja sie osobiscie nie dziwie takiemu spojrzeniu.
Gdzieś takie mądrości wyczytał? :P

Znam sporo osób, które są starsze od Ciebie, a przed 30 i też nigdy nie uprawiali seksu i są z tego dumni, bo czekają na "tą/tego właściwą/wego".

Jak dla mnie do poprawienia jest kwestia śmiałości, tak jak inni pisali, ale nie powinieneś skupiać się na tym, że "inni są już po tylko ja zostałem sam!" bzdura! Znam dużo kobiet, które wręcz wolą mężczyzn, którzy tego jeszcze nie robili.
Na sam początek zmień to myślenie, potem potrenuj nad nieśmiałością, a potem bierz się za resztę. I pamiętaj - seks to nie wszystko.
matrix360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 00:32   #15
adam124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

@clintjones

Cytat:
Nie sądzę by jednorazowy seks autorowi pomógł w zwalczeniu nieśmiałości (?) podejścia do kobiet.
Po drugie, owszem są stronki i specjalne ogłoszenia gdzie ogłaszają się różne kobiety na pewne układy. Ale nie liczyłbym na cokolwiek autorze dla Ciebie z takim podejściem.
Kobiety takie mają bardzo duży wybór i musiałbyś na takiej wywrzeć naprawdę odpowiednie wrażenie, a tego nie wróżę po tym co napisałeś. One tam się nie ogłaszają aby matkować lub służyć jako terapeutka.

Ciezko sie nie zgodzic.



Cytat:
Co więcej, nawet gdyby jakimś cudem do czegoś doszło, to obawiam się, że mógłbyś nabawić się pewnej traumy, bo tego typu kobiety szukają "wykwalifikowanych" panów. Więc zwyczajnie byś się nie sprawdził i prawdopodobnie byś został spuszczony grzeczniej lub mniej na drzewo.
Tez mam takie obawy

Cytat:
Moja rada - idź do psychologa.
Miałeś możliwości, odpowiednie sytuacje z kobietami. Więc nie rozumiem co Cię blokowało? W którą stronę był ten seks oralny? Czyżbyś tylko Ty był stroną dającą zadowolenie?
Seks oralny, czasami z jedna dziewczyna w jedna strone (gdzie ja bylem strona dostająca zadowolenie, a z inną w obie).

Jeśli tak, to się wstydzisz czegoś? Masz stulejkę, małego penisa, czy co?
W tych kwestiach mysle ze wszystko ok.

Cytat:
Piszesz, że chciałeś to zrobić z ukochaną. Ok. Ale to w takim razie seks oralny może być z kimkolwiek? A seks analny to pewnie z przyjaciółką? Matko, ludzie to mają ciekawe poglądy...
Dzieki za ukazanie hmm pewnej hipokryzji z mojej strony ? Ale w ramach wyjasnienia, do seksu oralnego mniej sie wstydzilem, a jakos ciezko by mi bylo robic seks z kobieta, ktora nie wie ze jestem przed 1. razem - dlatego wyszlo jak wyszlo.


@Frezja
Cytat:
Bo jest prawiczkiem, a WSZYSTKiE dziewczyny wolą doświadczonych. Tak w internetach napisali
No na tym bazuje, nie rozmawiam z ludzmi na te tematy. Ale wiem ze internet to studnia wielu klamstw lub niedopowiedzen, no ale skad informacje trzeba czerpac.



@heavyduty
Podpisuję się pod tym grubym markerem

Może z wyjątkiem psychologa. Na to może jeszcze nieco za wcześnie

I jeszcze parę rzeczy ode mnie :

Cytat:
1. 24-letni prawiczek to nie jest jeszcze żadna tragedia, a dla wielu kobiet będzie to nawet twoim atutem ( to, że to właśnie z którąś z nich przeżyjesz swój pierwszy raz). Ja np. zacząłem dość wcześnie, a z perspektywy czasu myślę, że za wcześnie, bo to było mocno szczeniackie i nieodpowiedzialne.
Dla wielu może i tak, ale boję się serio stwierdzenia "serio? " i kontakt się urwie, no i komus jeszcze powie.
Cytat:
2. Kobiety wolą facetów, którzy są już po pierwszym razie? Wiele z tych z portali, o których piszesz pewnie taak, ale to zbyt daleko idące uogólnienie
Czytalem kiedys pewien artykul kobiety, ktora na poczatku nie miala z tym problemu, jednak poznala faceta prawiczka, kochala z nim sie 1. raz i niestety zasmakowal tak, ze ja zostawil i robil to z innymi juz kobietami.
Nie twierdze ze ja taki bede, ale po prostu rozumiem tez obawy takich kobiet.


Cytat:
3. Napisałeś, że parę lat wstecz największym problemem w stosunkach damsko-męskich była Twoja nieśmiałość. Jednocześnie, że w tej chwili nie dasz rady wyrwać laski więc domyślam się, że to nadal Twój problem. Na to niestety niewiele da się poradzić poza: ,,Bierz się do roboty! Kto nie ryzykuje ten ... nie siedzi, a ryzykujesz co najwyżej wyśmianiem, czy usłyszeniem paru niecenzuralnych słów. Od tego się nie umiera.
Mam troche problem z krytyką wlasnie w tej kwestii. Nie chcialbym tego przezywac

Cytat:
4. To, że zrobisz to z dziewczyną, którą obdarzysz czymś więcej niż zauroczeniem (najlepiej z wzajemnością ) to wcale nie taki zły pomysł
Tak by bylo najlepiej.

Dzieki za odzew w temacie - naprawde milo jestem zaskoczony roznymi spojrzeniami, na ktore dotychczas nie patrzalem. No coz, trzeba sie wziac za siebie. Ale co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Edytowane przez adam124
Czas edycji: 2017-10-28 o 00:33
adam124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 09:54   #16
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość


Dla wielu może i tak, ale boję się serio stwierdzenia "serio? " i kontakt się urwie, no i komus jeszcze powie.
Jeśli się urwie znaczy to nie było ,,To". Jeśli nawet komuś powie (co też będzie świadczyć raczej o poziomie gimbazy, a nie uczelni wyższej) nie spodziewaj się, że zaraz przed salą wykładową zbiegnie się grupka dziewcząt wytykających palcami i skandujących:

Entliczek pentliczek

Ćwierćwieczny prawiczek

Przy tym myślę, że masz na tyle intuicji i doświadczenia w kontaktach z kobietami, że zanim zagadasz trochę jednak poobserwujesz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość

Czytalem kiedys pewien artykul kobiety, ktora na poczatku nie miala z tym problemu, jednak poznala faceta prawiczka, kochala z nim sie 1. raz i niestety zasmakowal tak, ze ja zostawil i robil to z innymi juz kobietami.
Nie twierdze ze ja taki bede, ale po prostu rozumiem tez obawy takich kobiet.

Tak też się pewnie zdarza ale przypadek opisany przez kobietę to żadna reguła. Podejrzewam, że raczej przeciwnie. Jeśli młody mężczyzna ,,zasmakuje" z tą konkretną wówczas tym bardziej świat poza nią przestanie dla niego istnieć.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość


Mam troche problem z krytyką wlasnie w tej kwestii. Nie chcialbym tego przezywac
Istnieje takie powiedzenie:

,,Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

Spoko! Twoja cnota pewnie wkrótce padnie. Raczej wcześniej niż później. A teraz bez żartów:
Podstawą zyskania przez Ciebie śmiałości i pewności siebie będzie zdanie sobie sprawy, że jesteś naprawdę wartościowym gościem. Nie traktujesz kobiet przedmiotowo i wygląda na to, że jesteś wrażliwy, a panie to lubią .
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 10:05   #17
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
No na tym bazuje, nie rozmawiam z ludzmi na te tematy. Ale wiem ze internet to studnia wielu klamstw lub niedopowiedzen, no ale skad informacje trzeba czerpac.
Dziecko co Ty byś zrobił bez internetu. Jakie informacje chcesz czerpać z neta? Przefarbujesz się na blond i założysz niebieskie soczewki jeśli takie będzie ideał w necie?
Seks z przypadkową dziewczyną nie oduczy Cię nieśmiałości do kobiet.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 10:22   #18
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość



Tak by bylo najlepiej.

Dzieki za odzew w temacie - naprawde milo jestem zaskoczony roznymi spojrzeniami, na ktore dotychczas nie patrzalem. No coz, trzeba sie wziac za siebie. Ale co z tego wyjdzie, zobaczymy.
Mała poprawka

Nie ,, by było", BĘDZIE!!!

I tego się trzymaj!

Jeszcze jedno. Któraś z wizażanek ma w podpisie motto ,,Kobietę najłatwiej podniecić masując jej mózg" i zaryzykuję stwierdzenie, że powinno ono być przewodnim dla działań każdego faceta. Jeśli je weźmiesz do siebie pewne niedostatki w działaniach stricte ,,fizycznych" będą Ci wybaczone i zapomniane
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:27   #19
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

'Wyglądasz' na normalnego, fajnego faceta z którym da się pogadać. I uwaga, wiadomość z kręgu żywych ludzi - dla wielu dziewczyn fakt że jesteś prawiczkiem nie zrobi złego wrażenia. Jeśli z Twoją głową wszystko jest w porządku, z resztą też powinno być . Spróbuj nie skupiać całej energii na temacie. Kawał życia przed Tobą, jest milion rzeczy do zrobienia z dziewczyną czy bez
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 18:46   #20
Melissana_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 91
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Naprawdę nie przejmuj się tym ze jesteś prawiczkiem... jak się zakochasz z wzajemnością to nie sądzę żeby to miało jakieś znaczenie... ja poznałam mojego partnera to miał on 28 lat i był prawiczkiem, i nie był to dla mnie żaden problem... powoli poznawalismy swoje ciała, pierwszy raz byl wspaniały. Dla wielu dziewczyn to może być właśnie zaletą, nie sugeruj się stereotypami ze wszystkie wolą doświadczonego... powinieneś skupić się na poszukaniu dziewczyny z która będziesz chciał stworzyć związek.
Melissana_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 20:51   #21
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Madlen123 Pokaż wiadomość
'Wyglądasz' na normalnego, fajnego faceta z którym da się pogadać. I uwaga, wiadomość z kręgu żywych ludzi - dla wielu dziewczyn fakt że jesteś prawiczkiem nie zrobi złego wrażenia. Jeśli z Twoją głową wszystko jest w porządku, z resztą też powinno być . Spróbuj nie skupiać całej energii na temacie. Kawał życia przed Tobą, jest milion rzeczy do zrobienia z dziewczyną czy bez
To zależy na jakie trafi bo są i takie dla których to jest problem żeby sobie go odpuścić

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 13:07   #22
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
Nie oczekuje od was slow pocieszenia, tylko jak wg was w dzisiejszym swiecie, gdzie seks jest praktycznie wszedzie, wiek inicjacji z roku na rok coraz bardziej maleje, a tu taki ja.
Pierwsze primo - seks nie jest "wszędzie", a ludzie więcej gawędzą, niż robią.


Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
Co wy o tym myslicie, ale szczerze serio. Nie oczekuje litosci lecz szczerych slow.
Nic nie myślę, nie ma to dla mnie znaczenia.


Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
A najgorsze jest widmo jakby ktos sie dowiedzial :/ Wiem ze nie mozna patrzec na to co inni mowia, ale jestesmy ludzmi no i nie chcemy by ktos za duzo wiedzial o nas.
Nie musisz się nikomu spowiadać.


Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Może jednak skup się na wadach, które nie pozwoliły Ci do 25 roku życia na stworzenie na tyle silnego związku, by pojawił się w nim stosunek koitalny. Bo to, że bzykniesz wcale nie sprawi, że nagle staniesz się fajnym gościem.
Stosunki nie świadczą o silnym związku. Wiele osób zalicza pierwszy raz w związkach, delikatnie mówiąc, średnich.


Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
Ale teraz wtedy inne pytanie
Czy na moim miejscu albo jak wy sie na to zapatrujecie gdybyscie mieli taki problem. Chcielibyscie go szybko rozwiazac czy czekalibyscie na normalna dziewczynę ? W sensie zwiazek itp. a nie czysty mechaniczny 1. raz
Nie wiem, ale nie ma to chyba większego znaczenia, bo to nie głosowanie. Ty sam musisz zdecydować.


Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Czysty mechaniczny pierwszy raz nie zrobi z Ciebie mężczyzny.
Zafon pisał, że chłopiec staje się mężczyzną, gdy po raz pierwszy rozbierze kobietę. I coś w tym jest. Ale nie chodzi o samo rozebranie, a wysiłek w to włożony. Uwiedzenie, zdobycie kogoś, przekonanie do siebie na tyle, by dał(a) się rozebrać. Ba, by sama chętnie to zrobiła.
Nie za pieniądze, ani z powodu "układu". Dla Ciebie. Po prostu.
O ku*wa... nie doradzaj mu już proszę.
On jest mężczyzną, bzykanie tego nie zmieni.
Chłopie, seks jest przyjemnością dla obojga partnerów, kobieta nie powinna się "poświęcać" DLA faceta. Bajerowanie kogoś po to, żeby bzyknąć, też nie jest czymś, czym warto się chwalić.


Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Co więcej, nawet gdyby jakimś cudem do czegoś doszło, to obawiam się, że mógłbyś nabawić się pewnej traumy, bo tego typu kobiety szukają "wykwalifikowanych" panów. Więc zwyczajnie byś się nie sprawdził i prawdopodobnie byś został spuszczony grzeczniej lub mniej na drzewo.
Jest ryzyko trafienia na kogoś bez podstawowej kultury, ale to się zawsze może zdarzyć. Prawiczkowie mają swoje fanki.


Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Piszesz, że chciałeś to zrobić z ukochaną. Ok. Ale to w takim razie seks oralny może być z kimkolwiek? A seks analny to pewnie z przyjaciółką? Matko, ludzie to mają ciekawe poglądy...
Czemu ciekawe. Jego sprawa, z kim jaki rodzaj seksu chce uprawiać.
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 17:51   #23
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Moim zdaniem to, że jesteś prawiczkiem nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu. Pytanie czy byłeś kiedykolwiek w związku, chociażby krótkim? W żadnym wypadku nie uważam, że jak do 25roku życia nie znajdziesz dziewczyny to zostaniesz sam, ale najzwyczajniej będzie ci ciężej. Twoje kompleksy będą narastać, a i okazji do poznania kogoś coraz mniej. Wiadomo, praca, bardziej ustabilizowane życie, mniej wolnego czasu, mniej imprez. Oczywiście nie uogólniam, ale widzę po znajomych, że kiedy kończą się studia i imprezy ciężej poznać im kogoś nowego bo nie mają na to czasu. Zamiast robić to z pierwszą lepszą, może poszukaj dziewczyny z którą połączy cię chociażby zauroczenie. Nie twierdzę, że nalezy czekać seksem do ślubu itp. ale fajnie jest przeżyć pierwszy raz z kimś kto jest dla ciebie ważny. Nawet gdyby związek miał nie przetrwać. W momencie kiedy poznasz wartościową dziewczynę, nie będzie dla niej problemem to że jesteś prawiczkiem, może wręcz doceni "nieużywany towar"
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 22:08   #24
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: 24 lata - wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez adam124 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady, wiem i mam swiadomosc pewnych problemow z kobietami, ale teraz wlasnie najwiekszym problemem jest brak tego czynnika, a mianowicie seksu.
Ehh, nie wiem szczerze co robic, coraz wiekszy sajgon w glowie :P

Ale teraz wtedy inne pytanie
Czy na moim miejscu albo jak wy sie na to zapatrujecie gdybyscie mieli taki problem. Chcielibyscie go szybko rozwiazac czy czekalibyscie na normalna dziewczynę ? W sensie zwiazek itp. a nie czysty mechaniczny 1. raz
Odpowiadam:

miałbym ten problem w dupie, zajął się sportem, i jakimś fajnym hobby. A seksu się nie uczy - takie moje obserwacje.

Moja 1 dziewczyna nie wiedziała i nie domyślała się, że robię to 1 raz. Moje kolejne kontakty pokazały:

-dziewczyny doświadczone były słabe w łóżku, nudne i bez pasji
-miałem 2 dziewice, z 1 jestem już 2 lata i w łóżku po 4 razie była świetna bo zdobyła pewność siebie i tyle.

Jedni są dobrzy w sprawach łóżkowych bo mają odpowiedni temperament a inni są dobrzy w fizyce i nie ma się czego bać ani wstydzić.

Serio, zajmij się czymś innym a nie wypisuj głupot bo to nic nie zmieni.
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 23:08:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.