Perfumy L'Erbolario - znacie? używacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-23, 11:24   #1
b_b_b
Zadomowienie
 
Avatar b_b_b
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072

Perfumy L'Erbolario - znacie? używacie?


Dziewczyny słyszałyście o tej marce?
Na L'Erbolario natknęłam się kilka lat temu przy okazji wakacji we Włoszech, z racji małego bagażu produkty słoneczne kupowałam na miejscu. Jedna Włoszka mi zarekomendowała i tak znalazłam się w uroczym sklepie zielarskim, zakochałam się od razu ale przez brak dostępności w Polsce w sumie po kilku miesiącach zapomniałam.
Z miesiąc temu przezyłam szok , że otworzył się sklep w Hali Koszyki w Warszawie, to chyba w ogóle pierwszy i jedyny w Polsce. We Włoszech nawet nie zwróciłam za bardzo uwagi na tak sporą ilośc perfum no ale przyszłam z zamiarem kupna innych produktów to wiadomo jak jest.


W Koszykach kupiłam Kamelie, cudo cudo cudo, jako maniaczka perfum właśnie czegos takiego szukałam, biały pudrowy zapach ale nie duszący, nie mdły, klasyka sama w sobie. Są na naturalnych olejkach zapachowych także trwałość jak dla mnie super. Zachwycił mnie jeszcze Fiołek i Piwonia z pieprzem <3 Pokochałam też cenę, za setkę zapłaciłam 190zł co ciężko porównać do cen z perfumerii komercyjnych ( wiele lat w tej branży przepracowałam)


Miałyście styczność? Któryś zapach polecacie żeby dać mu szansę?


Chyba znalazłam swoje nowe zapachowe królestwo na mapie Warszawy
__________________

b_b_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 17:06   #2
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Perfumy L'Erbolario - znacie? używacie?

Znamy zapachy L`Erbolario swego czasu, był na nie spory bum na wizazu Jednak kupowałyśmy głównie na ebayu, dobrze, że od jakiegoś czasu można je kupić w sklepie internetowym w PL
Ja uwielbiam Meharees i Dolcelisir z kosmetyków miałam kiedyś krem i dwa antyperspiranty Meharees, również byłam zadowolona z ich jakości
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 14:04   #3
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy L'Erbolario - znacie? używacie?

Często z wyjazdu przywożę jakiś flakon L'Erbolario w Polsce na necie już są, ale ceny w porównaniu do włoskich stacjo są mocno zawyżone, więc jeszcze nic tam nie zamawiałam. Mam Acacia, Hedera (Bluszcz) i Iris Tenue. Mam wrażenie, że L'Erbolario to włoska odpowiedź na francuskie Yves Rocher i L'Occitane, które też bardzo lubię.
Przy zakupach w stacjo zawsze dostawałam mnóstwo próbek innych ich zapachów, nie wiem jak jest na necie, czy dołączają jakieś saszetki...
Ich stacjonarki widziałam także w Niemczech, jeżeli ktoś bywa może zajrzeć na testy zapachów.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2017-06-27 o 14:20
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-27 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.