15 lat w tej samej fryzurze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 09:54   #1
artmad 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Proszę doradźcie co zrobić z włosami. Od ponad 15 lat noszę tę samą fryzurę.
Mam długie do pasa włosy, trochę pokręcone, trochę nie. Przewaznie szopa. Dlatego upinam je w kuca, na gładko. Niestety czoło coraz gorzej się prezentuje, zakola coraz wieksze, do tego zmarszki. Sama niewiem. Myślałam o pocienowaniu i zrobieniu grzywki. Czy ktoś może coś mi doradzić.

Cytat:
Napisane przez artmad 2 Pokaż wiadomość
Proszę doradźcie co zrobić z włosami. Od ponad 15 lat noszę tę samą fryzurę.
Mam długie do pasa włosy, trochę pokręcone, trochę nie. Przewaznie szopa. Dlatego upinam je w kuca, na gładko. Niestety czoło coraz gorzej się prezentuje, zakola coraz wieksze, do tego zmarszki. Sama niewiem. Myślałam o pocienowaniu i zrobieniu grzywki. Czy ktoś może coś mi doradzić.
Oto fotka.:-[
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DM.jpg (20,1 KB, 229 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-10 o 11:46
artmad 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:17   #2
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Musisz wybrac sie do dobrego fryzjera on napewo cos poradzi na twoje wloski ale skoro masz falowane to moge podetnij troche i podkresl loki pianka wtedy nie beda sie puszyly ,ale jakas trwala ale to moze troszke zniszczyc wloski,dlatego radze isc do sprawdzonego fryzjera ale w sumie to ci pasuje grzywka taka na bok tylko z tym ze musialabys prostowac
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:20   #3
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

A wiec tak, myślę że najważniejsze jest tu podcięcie włosków, powinny maksymalnie sięgać łopatek, może być wycieniowanie na całej długości, do tego jakiś nieco jaśniejszy kolor, choć masz ciemną oprawę oczu mi osobiście takie kolory nie odpowiadają, powinien to być w twoim przypadku jakiś ciepły brązik, ewentualnie pasemeczka Do tego koniecznie zainwestuj w jakis dobry preparat do włosów kreconych- sprawi on że nie bedą się one puszyć tylko ślicznie kręcić. To wszystko sprawi,że będziesz zachwycać swoimi włoskami, pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:38   #4
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Masz wysokie czolo wiec poradzilabym, jak kolezanka wyzej, jakas grzywke, moze troszke asymetryczna, na ukos, zeby nie wyostrzala tak rysow, o takie cos :
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura48017.htm

santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:39   #5
artmad 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
A wiec tak, myślę że najważniejsze jest tu podcięcie włosków, powinny maksymalnie sięgać łopatek, może być wycieniowanie na całej długości, do tego jakiś nieco jaśniejszy kolor, choć masz ciemną oprawę oczu mi osobiście takie kolory nie odpowiadają, powinien to być w twoim przypadku jakiś ciepły brązik, ewentualnie pasemeczka Do tego koniecznie zainwestuj w jakis dobry preparat do włosów kreconych- sprawi on że nie bedą się one puszyć tylko ślicznie kręcić. To wszystko sprawi,że będziesz zachwycać swoimi włoskami, pozdrawiam
Chciałabym mieć grzywkę, tylko obawiam się że nie poradzę sobie znią. Pamiętam z dzieciństwa że nosiłam warkocze, miałam grzywkę która dziwnie mi się na dole podkręcała robiąc śmieszną falę, której nienawidziałm. Czy ładnie ukłądająca się gzrywka to duży kłopot, jak to się robi: lokóką, czy prostownicą.???

Cytat:
Napisane przez artmad 2 Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć grzywkę, tylko obawiam się że nie poradzę sobie znią. Pamiętam z dzieciństwa że nosiłam warkocze, miałam grzywkę która dziwnie mi się na dole podkręcała robiąc śmieszną falę, której nienawidziałm. Czy ładnie ukłądająca się gzrywka to duży kłopot, jak to się robi: lokóką, czy prostownicą.???
Tak wygladam w rozpuszczonych włosach. Pielęgnacja ich to tragedia, pochłania mnóswto czasu którego niemam. Więc na codzień chodzę ulizana.

Cytat:
Napisane przez artmad 2 Pokaż wiadomość
Tak wygladam w rozpuszczonych włosach. Pielęgnacja ich to tragedia, pochłania mnóswto czasu którego niemam. Więc na codzień chodzę ulizana.
No i jeszcze sparwa koloru, farbuję na ciemy brąz. Oczy mam koloru zielonego. Niestety wychodzą mocno siwe włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DM 2.jpg (58,6 KB, 276 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-10 o 11:47 Powód: post pod postem
artmad 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:59   #6
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Cytat:
Napisane przez artmad 2 Pokaż wiadomość
Tak wygladam w rozpuszczonych włosach. Pielęgnacja ich to tragedia, pochłania mnóswto czasu którego niemam. Więc na codzień chodzę ulizana.

Jeju, co za piękne włosy!

Rozpuszczać! ;D
moze troche ścieniowac, nie znam się na kręconych włosach.
Mysle ze podciac koncowki, dobre kosmetyki do kreconych wlosów... scieniowac trochę.. może grzyweczka.. ;>
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:00   #7
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Masz piękne włosy które ślicznie się zachowują tzn. falują
Może ta długość już Ci się znudziła ...a pielęgnacja i fryzury stanowią kłopot dlatego zachęcam do skrócenia i wycieniowania włosów tak do długości za ramiona.
Bedą sie ładnie układać a ty bedziesz mogła nosić różne fryzury: rozpuczone, spięte itp
Fryzjer doradzi też jaką grzywkę powinnaś sobie zrobić

Na całkiem krótko bym nie ścinała tak pięknych włosów.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 11:05   #8
artmad 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. Widzę ze wszystkie jednak doradzacie mi grzywkę. Myślę nad nią. ;-)
artmad 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:09   #9
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Cytat:
Napisane przez artmad 2 Pokaż wiadomość
Tak wygladam w rozpuszczonych włosach. Pielęgnacja ich to tragedia, pochłania mnóswto czasu którego niemam. Więc na codzień chodzę ulizana.
slicznie wygladasz w rozpuszczonych wlosach Mozesz dodac im ew. nieco wiecej puszystosci, ale zostaw je dlugie, zazdroszcze Tobie takich wloskow
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:54   #10
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Smile Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Nic nie zmieniaj. Ciesz się, że masz taką ładną buzię i nie musisz nosić grzywki.
Prawdziwą urodę poznaje się po odsłonięciu grzywki z czoła.
W takiej fryzurze jest ładnie każdemu od 5 do 99 lat. Jak zaczniesz się starzeć to delikatnie przejdź na jaśniejsze barwy włosów. Nie ulepszaj tego co dobre.http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon7.gif
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 14:03   #11
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Masz przecudowne włosy Ja na Twoim miejscu chodziłabym non stop w rozpuszczonych
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 14:45   #12
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Jej ... ja całe życie mogłabym w takich włosach przechodzić ślicznie w rozpuszczonych !
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:37   #13
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

popieram poprzedniczki. odkąd fryzjerka rzeźniczka z "dobrego" salonu skróciła moje włosy o ponad 20 cm zamiast o 2 (standardowe obcięcie końcówek ) nie udało mi się takich odchodować z powrotem i bardzo żałuję. nic nie zmieniaj!!!!!
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:45   #14
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Zgadzam się z dziewczynami, nie obcinaj, nie rób grzywki! Masz przepiękne włosy!

Sama mam do pasa, więc wiem, ile z nimi roboty, ale mam ni to falowane, ni to proste i naprawdę, dużo bym dała za takie piękne fale jak Twoje.

Powinnaś chodzić w rozpuszczonych, ale to pewnie przy takim rodzaju włosów ekstremalnie niewygodne, więc ja polecam moją ulubioną fryzurę "na elfa": dwa pasma z przodu (i trochę z boku) po prostu związujesz z tyłu, myślę, że wiesz, o co mi chodzi. Taka fryzura jest prosta, ładna i praktyczna, pasuje każdej kobiecie w każdym wieku.

A jeśli chodzi o kolor, to myślę, że ładnie by Ci było w trochę jaśniejszym brązie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:46   #15
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Pocieniuj troche wlosy ,zeby nadac im troche objetosci przy nasadzie (z doswiadczenia wiem, ze dlugie krecone/falowane wlosy lubia byc troche oklapniete i rozprostowane przy nasadzie) faktycznie tez bym pomyslalaNo i faktycznie kosmetyki o wlosow poprawiajace skret i nawilzenie wlosa. Powodzenia.
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:18   #16
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

zawsze marzyłam o takich włosach
pocieniowała bym na Twoim miejscu i zrobiła przedziałek na boku, ewentualnie asymetryczną grzywkę, ale nie bardzo krótką
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:24   #17
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

moim zdaniem podstawa jest skrocenie tych wlosow o pare centymetrow i pocieniowanie ich na calej dlugosci (ale u dobrego fryzjera, ktory wie jak postepowac z falowanymi wlosami) to sprawi ze wlosy beda lzejsze i beda sie lepiej krecic. do teog tak jak pisaly dziewczyny kolorek moze troszke jasniejszy bardziej taki czekoladowy (cieply) ? ja tak mysle. co do grzywki podejrzewam ze tez byloby dobrze zawsze to jakas zmiana a jak Ci sie nie spodoba to zawsze mozna spiac. grzywka na bok pocieniowac na calej dlugosci i ocieplic kolorek i bedzie jeszcze cudniej niz teraz
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:25   #18
krashka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: 15 lat w tej samej fryzurze.

Ja też myślę, że mogłabyś skrócić włosy, ale tylko troszkę, bo one są śliczne. Grzywka na bok, asymetryczna oraz nadanie im lekkości i uniesienie tuż przy głowie sprawiłoby, że wyglądałabyś świetnie, chociaż teraz też masz ładne włosy, gdy są rozpuszczone
krashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.