Straciłem w jej oczach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-11, 18:22   #1
Tompal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Straciłem w jej oczach


Poznałem dziewczynę. Od pierwszego momentu dobrze nam się rozmawiało. Umówiliśmy się. Na spotkaniu było ok, ale bez fajerwerków. Na drugim czuliśmy to coś, a na trzecim było tak fajnie, że poszliśmy ze sobą do łóżka. Raz, że się dogadywaliśmy, dwa że mieliśmy o czym rozmawiać, trzy że sporo żartowaliśmy, cztery że pasowaliśmy do siebie i pięć co chwila się całowaliśmy i było to coś.

Potem na kolejnym spotkaniu znowu było to coś, że rozmawialiśmy tak lekko, tak fantastycznie, jakbyśmy czytali sobie w myślach. Chodziliśmy przytuleni, uśmiechnięci, tematy poajwiały się same, tak jak pocałunki, mogło do czegoś dojść, ale odmówiłem.

Kolejne spotkanie i tak samo. Później spędziliśmy noc razem.

Dziewczyna traktowała mnie tak jak swojego chłopaka. Mówiła, że mnie uwielbia, że jestem fajny. Pisała i przez telefon mówiła sprośne rzeczy. W jaki sposób chciałaby się zabawić. Miała dwuznaczne żarty i mówiła wprost że chce się zająć moim, wiadomo czym. Kiedy wspomniałem, że dam jej klapsa, bardzo chętnie go chciała. Gdy wspomniałem o moim erotycznym śnie z nią w roli głównej, bardzo jej się to spodobało i chciałaby go w realu.

Umówiliśmy się i przed spotkaniem poszedłem do salonu fryzjerskiego. Babka mnie tak koszmarnie obcięła, a było to godzinę przed spotkaniem, że dawno tak źle nie wyglądałem. W dodatku byłem po tygodniu ciężkim w pracy, gdzie spałem bardzo słabo. Zmęczony, z workami pod oczami, ostrzyżony na garnek umówiłem się z dziewczyną.

Tak jak dawniej namiętnie mnie całowała, to trzymała dystans. Gdy ja inicjowałem pocałunek odpowiadała tylko buziakiem w usta, bez namiętności. W łóżku jeszcze tydzień temu słyszałem, że bardzo ją pociągam, że ma na mnie ochotę, a teraz zrobiła się oschła i nie miała ochoty na zabawę, mimo że dzień wcześniej sporo o tym mówiła.

Po spotkaniu czuję brak chemii. Rozmawia o pogodzie, o tym jakie zrobi zakupy. Nie używa dwuznacznych tekstów ani też nie mówi nic seksualnego jak wcześniej. Gdy tydzień temu coś powiedziałem zboczonego to podchwyciła to i rozszerzała myśl, teraz unika tematu. Czuję jakby miała mnie za kolegę i jakbym stracił w jej oczach. Źle wyglądałem i przestałem się jej podobać.

Jakie kroki podjąć by znowu być w jej typie? Czy wystarczy iść do innego fryzjera, porządnie się obciąć, by nie było sztucznego poszerzenia twarzy, schodów i będzie jak dawniej?
Tompal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 19:28   #2
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Straciłem w jej oczach

Nie no bez jaj. Troll
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:44   #3
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Straciłem w jej oczach

Myślę, że w tej sytuacji tylko dobry stylista uratuje tę miłość
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:51   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straciłem w jej oczach

Ogol się na łyso. Możesz też chodzić w kominiarce.
I pamiętaj o klapsach.
Dobry klaps podstawą dobrego związku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:27   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Myślę, że w tej sytuacji tylko dobry stylista uratuje tę miłość
Niebawem premiera tysiąc pięćdziesiątej polskiej komedii romantycznej pt.
On-Roszpunka

W rolach głównych: Weronika Rosati, Mikołaj Roznerski, Sebastian Fabijański
W pozostałych rolach: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk oraz cała pozostała obsada "Listów do M.", "Listów do M. II", "Planety Singli", "Porady na zdrady"...

Opis dostarczony przez dystrybutora:
Pokochali się niemalże od pierwszej sekundy. Ich pierwszy raz był tak nieziemski, że na pewno wpłynął na zmianę parametrów orbity ziemskiej niezależnie od cykli Milankovicia. Zaledwie po miesiącu tej jak z bajki znajomości, On postanowił się oświadczyć. W drodze do domu z pierścionkiem zaręczynowym z salonu Kruk (produkt lokowany) chciał jeszcze tylko wstąpić do renomowanego (toż to Warszawa, więc wiadomo) salonu fryzjerskiego, aby zaskoczyć ją również odświeżoną fryzurą. Ta jedna, z pozoru nic nie znacząca decyzja uruchomiła domino nieprzewidzianych, dramatycznych zdarzeń... Czy ich miłość ma szansę? Kto zwycięży w wyścigu do Jej serca? Demoniczny Stylista, Jej ex narzeczony? Czy jednak On, podstępnie ostrzyżony na "skazanego na gułag"? Przekonamy się już jesienią 2019.

Obejrzyj zwiastun...
Posłuchaj piosenki promującej film - Duet Maryli Rodowicz i Sławomira, "O mały włos"
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-12 o 10:34
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:33   #6
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez ellen_ripley Pokaż wiadomość
niebawem premiera tysiąc pięćdziesiątej polskiej komedii romantycznej pt.
on-roszpunka

w rolach głównych: Weronika rosati, mikołaj roznerski, sebastian fabijański
w pozostałych rolach: Tomasz karolak, piotr adamczyk oraz cała pozostała obsada "listów do m.", "listów do m. Ii", "planety singli", "porady na zdrady"...

Opis dostarczony przez dystrybutora:
Pokochali niemalże od pierwszej sekundy. Ich pierwszy raz był tak nieziemski, że na pewno wpłynął na zmianę parametrów orbity ziemskiej niezależnie od cykli milankovicia. Zaledwie po miesiącu tej jak z bajki znajomości, on postanowił się oświadczyć. W drodze do domu z pierścionkiem zaręczynowym z salonu kruk (produkt lokowany) chciał jeszcze tylko wstąpić do renomowanego (toż to warszawa, więc wiadomo) salonu fryzjerskiego, aby zaskoczyć ją również odświeżoną fryzurą. Ta jedna, z pozoru nic nie znacząca decyzja uruchomiła domino nieprzewidzianych, dramatycznych zdarzeń... Czy ich miłość ma szansę? Kto zwycięży w wyścigu do jej serca? Demoniczny stylista, jej ex narzeczony? Czy jednak on, podstępnie ostrzyżony na "skazanego na gułag"? Przekonamy się już jesienią 2019.

Obejrzyj zwiastun...
Posłuchaj piosenki promującej film - duet maryli rodowicz i sławomira, "o mały włos"
:d
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:05   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straciłem w jej oczach

A w renomowanym salonie...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 14:21   #8
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niebawem premiera tysiąc pięćdziesiątej polskiej komedii romantycznej pt.
On-Roszpunka

W rolach głównych: Weronika Rosati, Mikołaj Roznerski, Sebastian Fabijański
W pozostałych rolach: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk oraz cała pozostała obsada "Listów do M.", "Listów do M. II", "Planety Singli", "Porady na zdrady"...

Opis dostarczony przez dystrybutora:
Pokochali się niemalże od pierwszej sekundy. Ich pierwszy raz był tak nieziemski, że na pewno wpłynął na zmianę parametrów orbity ziemskiej niezależnie od cykli Milankovicia. Zaledwie po miesiącu tej jak z bajki znajomości, On postanowił się oświadczyć. W drodze do domu z pierścionkiem zaręczynowym z salonu Kruk (produkt lokowany) chciał jeszcze tylko wstąpić do renomowanego (toż to Warszawa, więc wiadomo) salonu fryzjerskiego, aby zaskoczyć ją również odświeżoną fryzurą. Ta jedna, z pozoru nic nie znacząca decyzja uruchomiła domino nieprzewidzianych, dramatycznych zdarzeń... Czy ich miłość ma szansę? Kto zwycięży w wyścigu do Jej serca? Demoniczny Stylista, Jej ex narzeczony? Czy jednak On, podstępnie ostrzyżony na "skazanego na gułag"? Przekonamy się już jesienią 2019.

Obejrzyj zwiastun...
Posłuchaj piosenki promującej film - Duet Maryli Rodowicz i Sławomira, "O mały włos"
To ci się udało!
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:37   #9
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Straciłem w jej oczach

Przefarbowalam wlosy dwa dni temu i teraz bede sie bala spotkac sie z moim chlopakiem...
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:44   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Przefarbowalam wlosy dwa dni temu i teraz bede sie bala spotkac sie z moim chlopakiem...
I słusznie.
Ja kiedyś przefarbowałam się z naturalnego popielatego blondu na złoty. Mąż jak to zobaczył:

"Co ty masz na głowie?! Weź to zmyj."


Ale faktycznie, mnie ten kolor zupełnie nie pasował.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:50   #11
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
I słusznie.
Ja kiedyś przefarbowałam się z naturalnego popielatego blondu na złoty. Mąż jak to zobaczył:

"Co ty masz na głowie?! Weź to zmyj."


Ale faktycznie, mnie ten kolor zupełnie nie pasował.
I teraz widzimy, ze problem autora jest jak najbardziej realny
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 15:56   #12
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Straciłem w jej oczach

My tu śmichy chichy, a fryzura naprawdę dużo zmienia. Dopiero jak mój facet zapuścił włosy uznałam że właściwie to on mi się szalenie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 00:17   #13
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niebawem premiera tysiąc pięćdziesiątej polskiej komedii romantycznej pt.
On-Roszpunka

W rolach głównych: Weronika Rosati, Mikołaj Roznerski, Sebastian Fabijański
W pozostałych rolach: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk oraz cała pozostała obsada "Listów do M.", "Listów do M. II", "Planety Singli", "Porady na zdrady"...

Opis dostarczony przez dystrybutora:
Pokochali się niemalże od pierwszej sekundy. Ich pierwszy raz był tak nieziemski, że na pewno wpłynął na zmianę parametrów orbity ziemskiej niezależnie od cykli Milankovicia. Zaledwie po miesiącu tej jak z bajki znajomości, On postanowił się oświadczyć. W drodze do domu z pierścionkiem zaręczynowym z salonu Kruk (produkt lokowany) chciał jeszcze tylko wstąpić do renomowanego (toż to Warszawa, więc wiadomo) salonu fryzjerskiego, aby zaskoczyć ją również odświeżoną fryzurą. Ta jedna, z pozoru nic nie znacząca decyzja uruchomiła domino nieprzewidzianych, dramatycznych zdarzeń... Czy ich miłość ma szansę? Kto zwycięży w wyścigu do Jej serca? Demoniczny Stylista, Jej ex narzeczony? Czy jednak On, podstępnie ostrzyżony na "skazanego na gułag"? Przekonamy się już jesienią 2019.

Obejrzyj zwiastun...
Posłuchaj piosenki promującej film - Duet Maryli Rodowicz i Sławomira, "O mały włos"
uśmiałam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 17:18   #14
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Straciłem w jej oczach

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niebawem premiera tysiąc pięćdziesiątej polskiej komedii romantycznej pt.
On-Roszpunka

W rolach głównych: Weronika Rosati, Mikołaj Roznerski, Sebastian Fabijański
W pozostałych rolach: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk oraz cała pozostała obsada "Listów do M.", "Listów do M. II", "Planety Singli", "Porady na zdrady"...
Znowu Karolak ...

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Myślę, że w tej sytuacji tylko dobry stylista uratuje tę miłość
Tylko Tomek Jacyków może cie uratować.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-16 18:18:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.