Lifting bez skalpela ? nici liftingujące - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-07, 13:17   #331
anirak87
Raczkowanie
 
Avatar anirak87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
GG do anirak87
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Mi odradzili ze względu na wiek, na inwazyjność tego zabiegu...
poza tym ja mam trochę złożony problem i ost. lekarka zaproponowała mi zabiegi, które mają mi pomóc na dłuższą metę. takie nitki to pewnie rok max.
w ogóle polecałabym, i to w przypadku każdego zabiegu, który jest tak ingerencyjny, pójść do dwóch czy nawet 3 różnych lekarzy. ja byłam właśnie u 3 i każdy miał na mnie inny plan, i dopiero za 3 razem się zdecydowałam.



nie rozumiem poirytowania u Pań. Skoro powiedziano ci, że po zabiegu nićmi będziesz od razu jak nowa, a masz polik jak ksieżyc, to masz prawo mieć obawy czy lekkie pretensje. ja już bym się zraziła do takiego miejsca.
anirak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 17:21   #332
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

29h po zabiegu. Temp. 37.5. Pani uspakaja, że jest ok...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190607_180904_mh1559924380773.jpg (58,1 KB, 240 załadowań)
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 18:03   #333
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Wspolczuje! Sama nigdy nie robilam, ale z tego co wiem, to takie puchniecie jest normalne po tego typu zabiegu. Po ok 48h powinno sie zaczac zmniejszac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 00:09   #334
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Jestem przerażona nadal. Wróciłam z nocnej opieki medycznej, dostałam tylko antybiotyk. Opuchlizna postępuje, boję się poranka... Odczuwam przeokropny ból, kiedy jem i piję coś innego jak wodę. Myślę, że slinianka musi być uszkodzona, bo dzieje się to za każdym razem gdy stymuluje produkcję śliny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190607_233422_mh1559948770331.jpg (96,5 KB, 205 załadowań)
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:57   #335
Aguska05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok musisz przetrzymac. To dopiero 3 dzien.

Jezeli lekarka mowi, ze ok, to chyba wie co mowi.
Choc człowiek juz tez im nie ufa, bo tylko monety maja w oczach.

Wiem, ze moja kumpela miała nici robione, to przez prawie miesiac była opuchnieta i siniaki miala.
Biedna musiała chodzic tak do pracy.

Nie mozna jakis okladów robic na ta opuchlizne? Moze troche zelzy?
Aguska05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 09:05   #336
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Robię okłady, smaruję maścia nic nie pomaga. Dzis wystarczy, że to dotknęłam ból niesamowity, od razu pobiegłam po ibuprom. Co mnie najgorzej martwi- nie mogę jeść. Buzia mnie już jako tako nie boli, ale kazdy najmniejszy smak w ustach (tak-smak, usta otwieram normalnie, gryze normalnie) powoduje rwacy kłujący ból, że muszę od razu się położyć z łzami w oczach. Byłam wczoraj na nocnej opiece medycznej, dali mi antybiotyk, którego nie mogę polknac, bo mam pusty żołądek od 2 dni...
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 10:54   #337
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Aguska05 Pokaż wiadomość
Momok musisz przetrzymac. To dopiero 3 dzien.
Też tak myślę. Wiem, że to nie to samo, ale po usunięciu ósemki puchłam aż 5 dni, każdego dnia coraz bardziej, dopiero 6 opuchlizna zaczęła się zmniejszać, a niektórzy wcale nie puchną. Każdy organizm inaczej reaguje na takie zabiegi.

Chociaż nie dziwię Ci się, że się martwisz skoro wczoraj lekarka Ci powiedziała, że nie będziesz już puchnąć, a jednak puchniesz.

Ten stan podgorączkowy jest też trochę dziwny. Powiedzieli Ci na nocnej opiece dlaczego go masz?
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 14:09   #338
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Stan podgorączkowy to pewnie reakcja organizmu na ciało obce, stąd też zapewne antybiotyk. Organizm zareagował ostrzej niż normalnie, ale to chyba nie jest też aż takie dziwne czy nietypowe.

Ale bardzo współczuję , no iprzyznam szczerze,że teraz zastanawiam się nad robieniem dalej nici...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2019-06-08 o 19:38
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 19:01   #339
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Bylam na oddziale, dostałam antybiotyk. Lekarz badal slinianki, powiedział, że z jednej raz leci raz nie leci. Na usg slinianki wyszły niby ok, ale lewej nie dało się dokładnie zbadać. Najgorsze, że nie mogę jeść, bo boli jak cholera, jajby mi miało ten policzek rozsadzic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_1175904919247745_mh1560016628443.jpg (147,2 KB, 219 załadowań)
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 19:25   #340
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Stan podgorączkowy to pewnie reakcja organizmu na ciało obce, stąd też zapewne antybiotyk. Organizm zareagował ostrzej niż normalnie, źle to chyba nie jest też aż takie dziwne czy nietypowe.

Ale bardzo współczuję , no iprzyznam szczerze,że teraz zastanawiam się nad robieniem dalej nici...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złe i nietypowe jest to, że bardzo mocno puchnę po jedzeniu. Jedzenie jest dla mnie tak bolesne, że wolała bym nie jeść naprawdę, jakby mi miało rozsadzić to miejsce... I to nie jest uczucie ciągnięcia nici, ale boli mnie dokładnie to najbardziej spuchnięte miejsce. Boli, rwie, nie wiem, jak to nazwać, nie da się...
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 09:52   #341
Aguska05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok ja bym chyba uderzyła do tej lekarki, zeby mnie dokladnie obejrzała. I nie wazne , ze dzis niedziela.
Jezeli ona robi takie zabiegi na codzien, to bedzie lepiej wiedziala jakie to moze byc powiklanie niz lekarz na pogotowiu.
Mam jednak nadzieje, ze to szybko minie.
Wspolczuje tego bólu, moze jakied zupy kremy sobie zrob
Aguska05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-09, 12:12   #342
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Nie chodzi o ból przy gryzieniu- w ogóle nie boli, jak gryze. Boli mnie nawet jak poczuje zapach jedzenia...

Dziewczyny, kiedy po niciach odzyskalyscie możliwość pełnego otworzenia ust?
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 14:04   #343
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Momok Pokaż wiadomość
Nie chodzi o ból przy gryzieniu- w ogóle nie boli, jak gryze. Boli mnie nawet jak poczuje zapach jedzenia...

Dziewczyny, kiedy po niciach odzyskalyscie możliwość pełnego otworzenia ust?
To są niestety indywidualne reakcje i tzw powikłania, o których niewiele sie mówi, a nie jest się w stanie ich przewidzieć.
Być może masz alergię albo nietolerancję na któryś składnik nici, i być może powinnaś steryd do leczenia włączyć.
Przede wszystkim jednak powinnaś konsultować się z lekarzem, u którego miałaś robione nici i on powinien albo ci pomóc, albo zasugerować kto ci pomóc może...
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 15:30   #344
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Gdybym miała nietolerancje to spuchła bym obustronnie.
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 00:54   #345
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok, bardzo Ci współczuję, ale jednocześnie muszę przyznać, że jestem przerażona tym jak wygląda u Ciebie rekonwalescencja po zabiegu..

Nitki (ponoć najsilniejsze na rynku) miałam zakładane tydzień temu (2, po jednej na każdą stronę). Każda biegnie od skroni aż do "chomiczków", które to właśnie chciałam zlikwidować. Zabieg przy znieczuleniu maścią powierzchowne i kilkoma zastrzykami z lidokainą, prawie nic nie bolało. Zapewniano mnie że bardzo rzadko po zabiegu pojawiają się siniaczki, a opuchliznę mogę mieć max do trzech dni. I rzeczywiście, kilka godzin po zabiegu już jadłam, co prawda wszystko prosiłam na drobne kawałeczki, a drogiego dnia czułam tylko tkliwość w policzkach. Zero opuchlizny, siniaków, bólu, chodziłam normalnie do pracy.

Przy zabiegu mówiono mi że nigdy nie nakładają wiecej niż po 1 nici na stronę, tak by robic wszystko stopniowo, na spokojnie. W tym momencie, tydzień po zabiegu, widzę, że efekt maksymalnego napięcia dolnego konturu twarzy, jaki miałam bezpośrednio po zabiegu, trochę już zszedł, także na pewno będę chciała coś jeszcze zrobić, ale na razie mam czekać aż się zupełnie organizm wygoi.

Naprawdę nie wiem od czego zależy to że niektórzy walczą po takich zabiegach z dużą opuchlizną i bólem, a u niektórych wszystko jest niemal od razu OK. Może to rodzaj nici, technika ich zakładania, rodzaj skóry?
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 07:26   #346
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Widzisz ja jestem już 4 dzień po zabiegu. Praktycznie nie jem, nie mogę otworzyć ust na więcej niz szerokość palca. Jedzenie wywoluje ogromny ból, od ktorego puchnie mi gula, która zrobiła mi się w policzku. Prawa strona dochodzi do siebie "normalnie", prawie jej nie czuję. Guz po lewej się nie zmienia, nabiera po jedzeniu, jest twardy i bolący, mimo zażywania antybiotyku od 3 dni.
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 08:41   #347
betanet29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witaj momok, jak u ciebie? Schodzi coś ta opuchlizna?

Edytowane przez betanet29
Czas edycji: 2019-06-14 o 09:04
betanet29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 10:01   #348
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Nie jest lepiej. Opuchlizna znika, ale gula się utrzymuje. Powiększa się po jedzeniu i boli jak cholera przy jedzeniu. Dzwoniłam do kilku lekarzy medycyny estetycznej i niestety potwierdzili moje obawy, że może być top zatkane ujście kanaliku ślinianki. Zaraz skonsultuję się z "moim lekarzem", co on na to...
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 07:42   #349
Aguska05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok i jak dzisiaj? Bylas u swojej lekarki?
Aguska05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 11:03   #350
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

A więc tak, jestem szósty dzień po zabiegu, czwarty dzień na antybiotyku. Opuchlizna zeszła, niestety gula w lewym policzku pozostała bez zmian. Jedzenie przeokropnie boli i gula nabiera po każdym jedzeniu- patrząc na wprost wystaje po prostu poza owal twarzy.
Mój doktor kazał brać antybiotyk, to jedyne jego zalecenie. Pozostaje mi odczekać te 10 dni od zabiegu, kiedy to już wszystko powinno schodzić, a antybiotyk się prawie skończy (mam brać 10 dni).
Co do efektu to nie zauważam ŻADNEGO poza lepszym napięciem skóry. Chomiki nadal są (małe, mam dopiero 33 lata, ale myślałam, ze przy dwóch niciach one powinny zniknąć całkiem), bruzdy także się nic nie zmniejszyły. Są upały, człowiek chciał by wyjść gdzieś na piwko i upiąć włosy do góry, ale niestety przez własną głupotę się tego pozbawiłam. Patrząc na efekt i rekonwalescencję nikomu nie poleciła bym tego zabiegu. Będę ubiegać się o zwrot kosztów i pokrycie ewentualnych kosztów leczenia.
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:03   #351
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Mamok, pelny rezultat najlepiej oceniac po 6 tygodniach, a nie dniach Pewnie nadal jestes zapuchnieta tez, wiec bez sensu oceniac. Badz cierpliwa, poczekaj, i wtedy daj znac.

Wiem, ze jestes wkurzona na stan rekonwalescencji, i rozumiem Cie, ale to jeszcze nie przeswiadcza o rezultatach, ktore jeszcze moga sie pojawic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:33   #352
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok, Dziewczyny dobrze Ci radzą, poczekaj jeszcze te kilka tygodni aż do całkowitego wygojenia, wtedy dopiero będziesz w stanie stwierdzić czy te cierpienia w Twoim przypadku, były cokolwiek warte. Skończ terapie antybiotykiem. Czy Twój lekarz potwiedził, że może być to problem ze ślinianką, tak jak sugerowali to inni specjaliści? Bardzo zastanawiające jest to, że ta gula powiększa się po jedzeniu..

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem już prawie 2 tygodnie po zabiegu i nie czuję już w ogóle żebym cokolwiek w buzi miała. Żadnej tkliwości, opuchlizny, siniaków, mogę też normalnie otwierać usta. Przyznam jednak, że ten efekt maksymalnego podciągnięcia chomiczków, który miałam bezpośrednio po zabiegu, powoli schodzi. Gdy spojrzałam na siebie w lustrze jeszcze w gabinecie, przeżyłam szok, bo założenie po 1 nici na stronę (od "chomiczka" aż do skroni) spowodowało, że dół twarzy nabrał nieco szpiczastego kształtu, a broda była bardziej zarysowana. Przyznam, że mi się to nie podobało, dół twarzy był wydłużony, ale za to "wybrzuszyłam" się w okolicach kości policzkowych. Zupełnie jak nie ja, pierwszą moją myślą było "wow- czyli to naprawdę działa", a potem "boże co mi strzeliło do głowy, co ja z sobą zrobiłam". Powiedziano mi, że za pomocą nici podniesiono prawie 2 cm skóry i że to właśnie ten nadmiar, który zebrał się teraz w tym miejscu. Oczywiście wszystko miało się wchłonąć - owszem, tak właśnie się stało. Teraz owszem, efekt jest,ale już nie taki intensywny, a ja jestem zadowolona
W nadchodzącą sobotę idę jeszcze raz na założenie dwóch dodatkowych nitek. Proponowano mi jeszcze podkreślenie kości policzkowych z ich pomocą, zobaczymy więc czy rzeczywiście jest to możliwe
Załączam 3 zdjęcia owalu twarzy - przed (niebieski szal), bezpośrednio po zabiegu( środkowe) i teraz 2 tygodnie po (pierwsze od prawej).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (115,5 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezposrednio po.jpg (69,2 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (131,6 KB, 258 załadowań)

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2019-06-12 o 15:39
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 17:43   #353
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Zorzanna, slicznie!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 21:00   #354
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

U Ciebie super to wygląda... Moje chomiki były mniejsze, niż Twoje i takie zostały, a przecież miałam po 2 nici, więc cos powonno byc widać!
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 07:19   #355
Momok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

9 dzień po zabiegu. Od wczoraj zaczęłam w zasadzie normalnie żyć. Opuchlizna nadal jest jakaś niewielka, ale odblokowala śliniaki i jem bez bólu. Nadal ciągnie mnie przy otwieraniu budzi. Dodam zdjęcia porównawcze.
Momok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 07:59   #356
Aguska05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Momok to super, ze zaczyna sie polepszac.
Czy nadal masz ta gule?
Czy jest jakis efekt?
Aguska05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 14:28   #357
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Jestem godzinę po zabiegu i właśnie schodzi że mnie napięcie i niestety znieczulenie. Nie powiem, że zupełnie nic mnie nie boli, czuję taki tępy dziwny ból. Do przeżycia, ale nieprzyjemny. Użyto po 1 nici na stronę by wymodelować kości policzkowe. Już od jakiegoś czasu modeluję te okolice kwasem hialuronowym, ale nici miały jeszcze bardziej uwypuklić tą okolicę i stworzyć 'wcięcie' pod kością policzkową (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi). Rzeczywiście na pierwszy rzut oka udało się to uzyskać, ale za to znowu nadmiar skóry po podniesieniu zebrał mi się w jednym miescu i tak dziwnie 'pofalował'. Ma się to samoistnie wchłonąć, więc jeszcze nie panikuję.

Efekty po niciach są rzeczywiście imponujące, ale sam zabieg nie należy do moich ulubionych, szczególnie część przepychania kaniuli pod skórą, a potem naciągania nici, az wolę sobie tego nie przypominać. Dobrze, że powiedziano że w moim przypadku juz wystarczy i że 2 nici na stronę jest w sam raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190615_152753.jpg (100,5 KB, 263 załadowań)
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 16:08   #358
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Jestem godzinę po zabiegu i właśnie schodzi że mnie napięcie i niestety znieczulenie. Nie powiem, że zupełnie nic mnie nie boli, czuję taki tępy dziwny ból. Do przeżycia, ale nieprzyjemny. Użyto po 1 nici na stronę by wymodelować kości policzkowe. Już od jakiegoś czasu modeluję te okolice kwasem hialuronowym, ale nici miały jeszcze bardziej uwypuklić tą okolicę i stworzyć 'wcięcie' pod kością policzkową (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi). Rzeczywiście na pierwszy rzut oka udało się to uzyskać, ale za to znowu nadmiar skóry po podniesieniu zebrał mi się w jednym miescu i tak dziwnie 'pofalował'. Ma się to samoistnie wchłonąć, więc jeszcze nie panikuję.

Efekty po niciach są rzeczywiście imponujące, ale sam zabieg nie należy do moich ulubionych, szczególnie część przepychania kaniuli pod skórą, a potem naciągania nici, az wolę sobie tego nie przypominać. Dobrze, że powiedziano że w moim przypadku juz wystarczy i że 2 nici na stronę jest w sam raz
To po zabiegu? Efekt ładny, ale nie nazwałabym go naturalnym... Gołym okiem widać, że coś było mocno majstrowane przy buzi, no chyba, ze takie cos wlasnie Ci sie podoba?

Mozliwe, ze tak to wyglada tuz po zabiegu i zmieni sie jeszcze.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 16:36   #359
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Tak, zaraz po zabiegu. Poprzednim razem było bardzo podobnie, tuż po gołym okiem widać było, że coś było robione, a ja w czapce z daszkiem naciągniętej na oczy zmykałam do domu Dopiero później, do tygodnia czasu ten efekt maksymalnego naciągnięcia skóry stopniowo schodził, by po dwóch można było powiedzieć że wszystko wygląda naturalnie, ale "chmiczków" brak

Wydaje mi się, że teraz będzie podobnie, bo to dopiero kilka godzin po zabiegu i na razie wszystkie kontury twarzy są bardzo zarysowane.
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 17:14   #360
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Tak, zaraz po zabiegu. Poprzednim razem było bardzo podobnie, tuż po gołym okiem widać było, że coś było robione, a ja w czapce z daszkiem naciągniętej na oczy zmykałam do domu Dopiero później, do tygodnia czasu ten efekt maksymalnego naciągnięcia skóry stopniowo schodził, by po dwóch można było powiedzieć że wszystko wygląda naturalnie, ale "chmiczków" brak

Wydaje mi się, że teraz będzie podobnie, bo to dopiero kilka godzin po zabiegu i na razie wszystkie kontury twarzy są bardzo zarysowane.
To wklejaj fotki, bo jestem ciekawa, aczkolwiek sama chyba nigdy sie nie zdecyduje na ten zabieg . Za duzy tchórz ze mnie. Miałam w życiu jedynie robiony botoks na żwacze, i samo to dla mnie było przeżyciem, że panikowałam .

Moge zapytac czemu zrezygnowalas z wypelniaczy na rzecz nitek?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-06-15 o 17:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 11:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.