Czy pasuje mi ciemna czekolada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 23:02   #1
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38

Czy pasuje mi ciemna czekolada


Hej drogie użytkowniczki jestem tu nowa i chciałam się zapytać czy pasuje mi ciemna czekolada, obecnie mam balejaż blond, ale zamierzam po operacji noska zrobić ciemną czekoladę, tylko się zastanawiam, ewentualnie jakieś alternatywy? bo mam dość mocno zarysowany podbródek, czy to czasem nie wyostrzy rys?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gotowe 1398.jpg (151,0 KB, 273 załadowań)
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 06:38   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Nikt Ci nie doradzi na podstawie czarno białego zdjęcia na którym nie widać koloru Twojej skóry, karnacji itd. A to podstawa żeby dobrać kolor.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 09:18   #3
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Zatem wrzucam zdjęcie kolorowe

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Oki teraz już jest

Mam nadzieje że już jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gotowe1394.jpg (175,2 KB, 307 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-09-12 o 10:10 Powód: post pod postem
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:24   #4
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Moim zdaniem brąz będzie Ci bardzo pasował Masz ciemną oprawę oczu. Brwi teraz za bardzo kontrastują z tym blondem.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:43   #5
melonik24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Ładnemu we wszystkim ładnie Zaszalej!
__________________
www.gtf.pl
melonik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:49   #6
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Trochę mi grzywka nie wyszła, tak byś mniej więcej wyglądała, moim zdaniem lepiej w brązie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy.jpg (68,2 KB, 212 załadowań)
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:04   #7
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

a może jakaś zmiana samej fryzury? może do tego jakiś makijaż jaki by mi pasował? bo szczerze to ja robię tzw 5 minutówkę:P czyli szminka lubię czerwoną ale nie pasuje mi więc używam słodko różowej lub ciemny róż, mascara czarna czasem róż na policzki, może jakieś kreski pod okiem? nie próbowałam:P w ogóle to najważniejsze planuję zapuścić włosy tak do połowy pleców prawie, aktualnie mam za ramiona dzięki za wszelkie porady
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 12:11   #8
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Ja bym się na Twoim miejscu zajęła brwiami, wyregulować! Zastanów się na tymi włosami do połowy pleców, może takie za ramiona, by starczyły? łatwiej sobie z nimi poradzić, mówię na własnym doświadczeniu sama miałam wszystkie długości włosów i najbardziej lubię mieć kilka cm za ramiona, można ładne kobiece fryzurki tworzyć. Jak najbardziej długa grzywka na bok u Ciebie. Polecam Ci bronzer i modelowanie nim twarzy. Na youtube znajdziesz tutoriale makijażowe i triki jak złagodzić rysy. Masz piękne oczy, na nich postawiłabym główny akcent, kreski! Myślałaś może o jakimś jaśniejszym odcieniu niż czekolada? Wydaje mi się, ze przyciemnienie będzie korzystne, ale np do karmelu.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:20   #9
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

No powiem ci że nie myślałam o karmelu, tylko właśnie o czekoladzie, ale sama już nie wiem, niby bardzo mi się podoba ten kolor, a tak apropo bo nie widać, oczy mam zielone, wpadające w takie jakby khaki.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

a co do brwi, to regulowałam, ale to jakie mi proponujecie? takie bardzo cieniutkie kreseczki? chyba nie? a rozjaśnienie brwi dobry pomysł? i do tego ciemne włosy? PS szkoda że się nie da edytować postów, przynajmniej nie umiem
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:49   #10
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Na pierwszym zdjęciu brwi wyglądają dość mocno, może wina kontrastu z blondem. Regulujesz też górną linię brwi(zdjęcie mi się nie otwiera i nie mogę się przyjrzeć dobrze)? To mit, że jedynie dolną wolno. A kreski cieniutkie są hmm...sama dobrze wiesz. Ja bym je tylko wysubtelniła, nie zmniejszała znacząco, dobra kosmetyczka działa cuda, wystarczy pójść raz a potem wyrywać odrastające włoski. Jeżeli chcesz mieć ciemne włosy to nie rozjaśniaj brwi. Generalnie decyzja należy do Ciebie. Na zdjęciach średnio widać jaki masz kolor skóry, oczu, to one decydują w czym nam najlepiej, jakim typem urody jesteśmy.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 18:18   #11
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Czy pasuje mi ciemna czekolada

Wydaje mi się, że masz dość ziemistą cerę tj. jasną i o zimnej tonacji. Jeśli chodzi o dobór koloru włosów to sądzę, że fajnie byłoby Ci w ciemnym brązie, ale nie ciepłym, może ala gorzka czekolada. Na pewno grzywka jest super pomysłem i powinnaś ją zostawić Jeśli chcesz porady w kwestii fryzury z symulacją to wklej zdjęcie swojej buzi na wprost ze związanymi włosami (i odgarniętą grzywką). Mogę coś zaproponować od siebie i przy okazji też zrobić zestawienie kilku różnych odcieni brązu Co do bronzera na twarzy to wydaje mi się, że przy takim kolorycie cery duuuużo lepszy będzie jasny róż
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.