Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 02:04   #91
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

lubicie piegi, bo ich nie posiadacie!!!!!!kupujecie kredke i malujecie tam gdzie chcecie , ile chcecie i jakiego koloru chcecie
niestety przewaznie jak sie ma naturalne piegi to ma sie je rozsiane nie tylko na nosku i ewentualnie na policzkach ale wiele kobiet ma je tez na brodzie, czole, pod oczami ,na powiekach, pod policzkami , na ramionach , plecach , czasami na calym ciele i co tez tak byscie chcialy...czy nie ja to tylko na nosku i policzkach.....nie na czole nie na brodzie nie na powiekach i nie na plecach...o toz to...
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 08:06   #92
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

Cytat:
Napisane przez stokroqq Pokaż wiadomość
lubicie piegi, bo ich nie posiadacie!!!!!!kupujecie kredke i malujecie tam gdzie chcecie , ile chcecie i jakiego koloru chcecie
niestety przewaznie jak sie ma naturalne piegi to ma sie je rozsiane nie tylko na nosku i ewentualnie na policzkach ale wiele kobiet ma je tez na brodzie, czole, pod oczami ,na powiekach, pod policzkami , na ramionach , plecach , czasami na calym ciele i co tez tak byscie chcialy...czy nie ja to tylko na nosku i policzkach.....nie na czole nie na brodzie nie na powiekach i nie na plecach...o toz to...
hmmm...make up to przecież zabawa, nie chodzi o super wierne odwzorowanie piegów (czyli wszędzie: nos, policzki, dekolt, plecy, ramiona), bo wiadomo, że kredka i tak się zetrze, myśle, że chodzi tu o zaznaczenie ich obecności, delikatnie rzuconych gdzieś na nosku i policzkach

niestety tak już jest, że pragniemy tego czego nie mamy
ja np. piegów nie pragnę miłością ogromną, lecz za to, choć na jeden dzień chciałabym zamiast włosów jak spod prostownicy mieć burzę loków i bawić się kosmykami jak dziecko
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:19   #93
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

Cytat:
Napisane przez stokroqq Pokaż wiadomość
lubicie piegi, bo ich nie posiadacie!!!!!!kupujecie kredke i malujecie tam gdzie chcecie , ile chcecie i jakiego koloru chcecie
niestety przewaznie jak sie ma naturalne piegi to ma sie je rozsiane nie tylko na nosku i ewentualnie na policzkach ale wiele kobiet ma je tez na brodzie, czole, pod oczami ,na powiekach, pod policzkami , na ramionach , plecach , czasami na calym ciele i co tez tak byscie chcialy...czy nie ja to tylko na nosku i policzkach.....nie na czole nie na brodzie nie na powiekach i nie na plecach...o toz to...
No i w tym cały ich urok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:45   #94
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

no wlasnie nie chodzi o super wierne odwzorowanie piegów (czyli wszędzie: nos, policzki, dekolt, plecy, ramiona),
tylko delikatnie rzuconych gdzieś na nosku i policzkach
i dlatego pieguski was nie zrozumia bo one tez by chcialy je miec tylko delikatnie rzuconych gdzieś na nosku i policzkach a nie tam gdzie "nie trzeba"
i wlasnie jak piszecie ze maja fajnie i im "zazdroscicie"to one tego nie rozumieja bo maja je czasami wszedzie a nie tylko delikatnie rzucone na nosku
milej zabawy z kredka pozdr
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:32   #95
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

Cytat:
Napisane przez stokroqq Pokaż wiadomość
no wlasnie nie chodzi o super wierne odwzorowanie piegów (czyli wszędzie: nos, policzki, dekolt, plecy, ramiona),
tylko delikatnie rzuconych gdzieś na nosku i policzkach
i dlatego pieguski was nie zrozumia bo one tez by chcialy je miec tylko delikatnie rzuconych gdzieś na nosku i policzkach a nie tam gdzie "nie trzeba"
i wlasnie jak piszecie ze maja fajnie i im "zazdroscicie"to one tego nie rozumieja bo maja je czasami wszedzie a nie tylko delikatnie rzucone na nosku
milej zabawy z kredka pozdr
Mam sporo piegów na całej twarzy i tak samo mi się podobają jak i u innych osób tylko na nosie.

Czyżbyś uważała swoje piegi za szpecące?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:05   #96
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

niestety tak bo sa brzydkiego koloru roznorakiej wielkosci i jak sloneczko dopiecze to sa widoczne na czole nosie policzkach i pod oczami(te sa paskudne)
ale wiemze piegi moga sie podobac bo niektore dziewczyny maja je fajnie rozlozone i jakis taki ladny kolorek
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:34   #97
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

a może któraś pochwaliła by się zdjeciami z piegami ?

zastanawiam się nad kupnem
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 13:54   #98
anusiaaa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wreszcie kupiłam! Kredka do piegów :D

odkopuję wontek. wie ktoś gdzie można dostać tą kredkę ? czy pojawia się ona tylko i wyłącznie w sezonie letnim ? a może jakby kupić brązową kredkę do oczu lub do brwi wyszłoby to samo ? bardzo proszę o odpowiedź. budziaki ;*
anusiaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.