Nos nos nos ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jak optycznie zmniejszyć nos
odpowiedź 1 16,67%
rada 2 33,33%
uwagi 0 0%
pocieszenie ? 3 50,00%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 18:58   #1
FlyOnTheClouds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1

Nos nos nos !


Tak. Mam duży nos. Strasznie z tego powodu cierpię. Nie mam powodzenia, chociaż ludzie mówą mi, że jestem ładna... Uważam, że to jest główy powód, dla któego nie mam chłopaka. Oczywiście mam masę innych kompleksów, ale ten przebija wszystkie Tylko proszę nie wmawiajcie mi regułek typu "nie przejmuj się tym, zaakceptuj siebie taką jaka jesteś" bo to mi nic nie daje PROSZĘ O POMOC ! Jak optycznie zmniejszyć nos?? Z przodu wygląda super (chociaż tyle), ale z profilu okropnie! Jak na moją głowę jest za duży. Mam garba. Jak to pomniejszyć?? Przez niego nie czuję się wcale kobieca i seksowna (( Chodzę do liceum, mam 18 lat i nie chcę żeby ludzie mówili na mnie tapeciara, jeśli już będzie jakiś sposób na zmniejszenie go przez fluid czy jakoś tam.

POMOCY !
FlyOnTheClouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:54   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nos nos nos !

Po pierwsze musi do Ciebie dotrzec to, ze przesadzasz. Wiem, kazdy ma kompleksy (mniejsze, wieksze) Ja uwazam, ze glownym powodem dla ktorego nie masz chlopaka jest to, ze za bardzo zajmujesz sie tym cholernym nosem! Czy Twoja twarz sklada sie tylko z nosa? Mi sie wydaje, ze napewno masz bardzo duzo ladnych rzeczy i to na nich powinnas skupic swoja uwage. Chlopaka nie masz dlatego, ze przez nos (nawet gdyby byl okropny) wpadasz w jakies kompleksy-a pamietaj ze tak jak Ty widzisz siebie tak Ciebie widza inni. Wiem, nie mielismy tak pisac ale to jest jedyne sensowne wytlumaczenie. Wiem ze to trudne bo sama zmagam sie z jakimis depresjami (co prawda nie dotycza one wygladu, ale innych rzeczy do ktorych mam uprzedzenia) Musialam sobie radzic nawet u psychiatry i do dzis nie pomaga. To trzeba samemu zrozumiec i pewnie potrzebujesz czasu albo chlopaka, ktory rozwieje Twoje wszystkie kompleksy. Ja mialam kiedys duzo ale moj TŻ strasznie mi dodal pewnosci siebie. Najgorsze jest to, ze problem nie tkwi w nosie tylko w Tobie. To troche niedojrzale podejscie. Bedziesz miala w zyciu jeszcze 100 wiekszych zmartwien niz nos. No to teraz co musisz zrobic zeby sobie poprawic humor Po pierwsze zadbaj o inne czesci ciala-wlosy, jakis fajny delikatny makijaz, zadbaj o cere, kup nowy ciuch- po prostu zajmij sie innymi rzeczami tak zeby przycmic to co naturze sie nie udalo. Podkres swoje atuty, wtedy wady beda duzo mniej zauwazalne. To jest najwazniejsze. Makijaz nosa mozna rowniez zrobic ale delikatny-to tylko troche optycznie zmniejszy nos. To proste-to co chcesz ukryc malujesz ciemniejszym pudrem-tylko troche ciemniejszym zeby sie nie odcinal-ale ja nie maluje wiec moze niech inne dziewczyny doradza jak konkretnie to zrobic. Ogolnie nie polecam bo latwo mozna przedobrzyc i efekt odwrotny od zamierzonego. Musisz sie pogodzic, to przeciez TWOJ nos Znasz aktora Adrien Brody-on sobie zlamal nos i nie pozwolil go poskladac bo stwierdzil, ze z krzywym wyglada bardziej sexy

Znam kilka dziewczyn z ogromnymi nosami i garbatymi ale maja naprawde swietnych chlopakow-wybij sobie z glowy ze przez to go nie masz. Ja tak myslalam w wieku 14 lat. A Ty jestes chyba starsza Nikt nie jest idealny ale ludzi sie ocenia po caloksztalcie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:54   #3
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Nos nos nos !

przykro mi
sama mam taki problem,garbaty, ale mały profil mam paskudny dlatego jak z kims gadam to tylko na wprost moze ciemny podkłąd na czubku nosa, rozumiesz? tylko rozetrzyj. a oczy zaakcentuj tuszm,cieniem. to odwróci uwage. Czekamy na odpowiedzi!
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:56   #4
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nos nos nos !

A tak w ogole dlaczego boisz sie, ze ludzie beda mowili na Ciebie tapeciara? Jak dobrze zrobisz makijaz to nie bedzie efektu tapety.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:05   #5
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: Nos nos nos !

a ja mam czubek nosa jakis kartofalny ;Pa jak komus to mowie to od razu slysze "ty glupia jestes masz normalny nos"a ja widze ze on jest brzydki heh dlatego zaczelam malowac mocno oczy i jak patrze w lusterko to nie zwracam uwagi na nos tylko patrze czy sie nie rozmazalam to tez sposob. Zeby nos wydawal sie mniejszy trzeba jego czubek lekko podkreslic ciemniejszym fluidem lub bronzerem ale bardzo delikatnie zeby sie nie wyroznialo bardzo ale niestety nie wiem jak sprawic by z profilu wygladal na mniejszy. Mam nadzieje ze z czasem polubisz swoj nosek
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:16   #6
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Nos nos nos !

Optycznie zmniejszyć nos można różem, którego używasz na policzki. Delikatnie przypudruj "za duże miejsca" na nosie. Mówisz, że nos jest brzydki ale na pewno masz ładne oczy lub usta. Możesz troszkę mocniej pomalować oczy lub usta by odwrócić uwagę od nosa. Dodatkowo zadbaj o włosy by zawsze pięknie wyglądały. Sądzę, że podniesie to Twoją samoocenę. I .... pokochaj siebie taką jaką jesteś na prawdę a inni (chłopcy) pokochają Ciebie Pozdrawiam
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:46   #7
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Nos nos nos !

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Optycznie zmniejszyć nos można różem, którego używasz na policzki. Delikatnie przypudruj "za duże miejsca" na nosie. Mówisz, że nos jest brzydki ale na pewno masz ładne oczy lub usta. Możesz troszkę mocniej pomalować oczy lub usta by odwrócić uwagę od nosa. Dodatkowo zadbaj o włosy by zawsze pięknie wyglądały. Sądzę, że podniesie to Twoją samoocenę. I .... pokochaj siebie taką jaką jesteś na prawdę a inni (chłopcy) pokochają Ciebie Pozdrawiam
Święte słowa, i nic się nie martw makijaż zawsze sporo pomaga
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 23:52   #8
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Nos nos nos !

2 proste sposoby
Jeśli nos jest za długi to boki rozjaśniamy jasnym podkładem; środek a szczególnie końcówkę nosa przyciemniamy. Jeśli jest za szeroki to odwrotnie skrzydełka przyciemniamy.
To są w sumie najważniejsze zasady korekcji nosa.
Można się nauczyć idealnie kamuflować nos, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Poza tym nie ma co się martwić-każdy człowiek jest ładny, wyglądamy tak jak myślimy o swoim wyglądzie. Trzeba zmienić nastawianie, im bardziej się na czymś skupiasz tym problem wydaje Ci się większy i potem dochodzi do takich paradoksów, że na coś co uważamy za swój defekt zwalamy winę za wszystkie nasze niepowodzenia czy porażki, ale to tylko zwykła iluzja.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 10:53   #9
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Nos nos nos !

Przedewszystkim zapomnij że to przez nos nie będziesz miała chłopaka -wierz mi że z dużym i na dodatek długim nosem - można mieć niejednego chłopaka, ja nigdy nie narzekałam chociaż mój nos nie należy do najmniejszych Tak jak dziewczyny pisały dobrze jest podkreślić to co masz ładne - np. oczy - to n nich skupia się cała uwaga słuchającego. Dobrze jest zakręcić włosy - długie rozpuszczone zawsze robią wrażenie. No i podstawa - pewność siebie. Kiedy jej nie masz, to od razu widać nawet po sposobie w jaki się chodzi. Ale można "zasugerować" pewność siebie.
Poza tym skoro ludzie uważają Cię za ładną dlaczego im nie wierzysz? Przecież mają oczy i widzą swoje.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:01   #10
marleniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK/Oxford
Wiadomości: 24
Dot.: Nos nos nos !

Na pewno nie jest tak źle jak piszesz!
Sama wiem po sobie ze niektóre rzeczy gdy nam wejdą do głowy ciężko je przepędzić.
A co do trików makijażowych możesz musnąć garbek ciemnym fluidem(jasny kolor-powiększa,ciemny maskuje)a skrzydełka noska jaśniejszym.I przypudruj jeszcze delikatnie na koniec.A i na czubek nosa odrobinkę jasnego ,świetlistego podkładu,korektora-wtedy nosek będzie wydawał się zadarty.
I najważniejsze NIE PRZEJMUJ SIE!
pozdrawiam serdecznie.
marleniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:03   #11
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Nos nos nos !

Też miałam kiedyś kompleksy z powodu nosa. Pamiętam dokładnie kiedy mi przeszło - byłam na koncercie na jakimś festiwalu, przede mną stała grupa Hiszpanów. Była wśród nich dziewczyna, śliczna, krucze włosy, oliwkowa cera, perfekcyjna figura, do tego widać było po niej, że świetnie się bawi i dobrze jest jej z tym jak wygląda. Wszyscy naokoło stali jak słupy, a ona sobie tańczyła Nos miała gigantyczny, garbaty i haczykowaty, pełen zestaw, coś jak u Baby Jagi. W tym momencie przyszło mi do głowy, że duży nos to nie kalectwo, ba, mój wcale nie jest taki zły, a gdybym dostała pewność siebie tej dziewczyny mógłby być nawet większy
Do dziś duże nosy strasznie mi się podobają, zarówno u kobiet - włącznie ze mną - jak i facetów.
Makijażowe rady dostałaś, przetestuj, nie zaszkodzi
I pamiętaj że KAŻDY ma jakieś kompleksy. U mnie z nosa przeszło na biust
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 12:10   #12
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Nos nos nos !

Wklejam filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=kHfYSihQiV8&translated=1

Zainwestuj w dobre kamuflaże i ćwicz ćwicz ćwicz
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.