samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 13:38   #1
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35

samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?


no własnie-czy formuła samoopalacza musi być taka jaką znamy, to znaczy, ze po aplikacji się po prostu śmierdzi??? czy ktoś już wymyślił samoopalacz nieśmierdzący, jeśli tak czy można taki gdzieś kupić? czy po prostu nie da się wymyślić samoopalacza, który w reakcji ze skóra nie wydawałby tego potwornego zapaszku? ja jestem jak najbardziej za samoopalaczami, bardzo chętnie bym używała, bo jestem blada, a solarium sie boję, jednak moge się smarowac tylko raz na jakiś czas, bo po prostu nie mogę wytrzymac tego smrodku
prosze specjalistki o odpowiedź
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 14:27   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

Ja ze swojej strony polecam samoopalacz Flash Bronzer Lancome Nie śmierdzi tak jak inne samoopalacze, wręcz przeciwnie mi się jego zapach podoba Nie sposób go źle rozsmarować-przynajmniej ja nie mam z tym problemów Naprawdę polecam
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 06:57   #3
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

dzięki, spróbuję
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 08:05   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

Ja przetestowałam mnóstwo samoopalaczy, z górnej i średniej półki i wszystkie śmierdziały jakby paloną gumą , niezależnie od ceny. Nie od razu oczywiście, zapaszek uaktywnia się po pewnym czasie, wiele samoopalaczy na początku ma całkeim przyjemny zapach. Moja metoda to aplikacja wieczorna, po kąpieli. Nakładam samoopalacz, trochę czekam i idę spać. I problem z głowy
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 08:37   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale wiem co znaczy samoopalaczowy smrodek. Swego czasu miałam balsam brązujący Kolastyny, który na dłuższy czas zniechęcił mnie do sięgnięcia po jakiekolwiek samoopalacze. No ale niedawno skusiłam się pod wpływem recenzji na samoopalacz w piance Dax Cosmetics. Stwierdziłam, że nawet jakbym miała potem żałować to bedzie to tylko 17zł. I co? I nie żałuję Albo ja straciłam węch albo ten skóra po nim nie śmierdzi. Poza tym daje ładny kolorek, nie robi smug i w ogóle jak dla takiej nowicjuszki jak ja jest bardzo dobry (nie licząc małych nieprzyjemności z nierównym schodzeniem koloru, kiedy za bardzo przesuszyłam skóra, ale jak się okazało to była moja wina teraz już nic takiego się nie dzieje). Ze swojej strony polecam!
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 09:06   #6
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

oooooooo jak 17 zł, to musze wypróbować!!!! u mnie jest problem nawet ze smarowaniem na noc-i tak nie moge wytrzymać, można się normalnie udusić tym smrodkiem, a następnego dnia nawet po wyszorowaniu najbardziej ostrą gąbką dalej śmierdzę! testowałam wiele samoopalaczy, ale wszystkie miały to samo-nie ważne czy z górnej czy niższej półki.
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 09:39   #7
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

Ja jestem bardzo zadolona z dającego delikatny i wyjątkowo naturalny kolor samoopalacza Clarinsa Radiance-Plus Self Tanning Cream-Gel.
W ogóle nie czuję w jego przypadku tego charakterystycznego samoopalaczowego smrodku, a efekt jaki daje jest więcej niż zadawalający
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-14, 09:50   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

Nie wszystkie. Śmierdzi DHA, ten składnik dzięki któremu skóra brązowieje. Naukowcy wymyślili już inny składnik, który ma podobne właściowości, a nie śmierdzi. Samooplacze wyposażone w niego zamiast w DHA nie smierdzą.Wszystko na ten temat w tym artykule:
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_samoopalacze.php

koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 10:15   #9
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: samoopalacze-czy WSZYSTKIE śmierdzą?

dzieki! właśnie o to mi chodziło!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.