Dorixx do przeróbki :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-09, 08:56   #31
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)

dzięki Ti [img]icons/icon7.gif[/img]

Podoba mi sie fryzurka nr. 2, pierwsza raczej odpada,3 też jest OK a do 4 mam chyba za okrągłą buzię...
czekam na jeszcze [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 08:58   #32
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Dorixx do przeróbki :)

Kochanie, wiec foty juz sa [img]icons/icon7.gif[/img] Tygrysku [img]icons/1list.gif[/img] dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
one sa z gazety, wiec jakosc jest..hmm..niewyrazna dosc..ale poszukam jeszcze czegos w sieci, oki ? [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon29.gif[/img] z asymetrią grzyweczki chodzi o to, by byla ona bardziej po skosie i nierówno wyciapana..i zeby jej było odrobinke wiecej , prawda ? Zobacz na zdjecie Martyny W- mysle ze w takiej fryzurce byłoby Ci bosko [img]icons/icon7.gif[/img] Albo w tych zupełnie króciutkich, choc nie wiem co na to Niki [img]icons/icon12.gif[/img] Pewnie byłby dym [img]icons/icon7.gif[/img] Myslałam,ze zdjecia z gazetki beda wyrazniejsze, wiec poszukam w sieci [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale rób tą prezentację w miedzyczasie.. [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon29.gif[/img] znikam kochanie , jak znajde sie pojawie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 09:02   #33
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Dorixx do przeróbki :)

zgadzamy sie zatem co do nr 2 [img]icons/icon7.gif[/img] i baaardzo mnie to cieszy [img]icons/icon7.gif[/img] jak cos namierze w sieci, od razu wklejam [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon40.gif[/img] zmykam zabo [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 11:02   #34
Elektra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 67
GG do Elektra
Re: Dorixx do przeróbki :)

No właśnie kolorek ten ciemny fajny [img]icons/icon7.gif[/img] barkuje pasemek tylko [img]icons/icon7.gif[/img]
Sama też planuje jakiś ciemny i pasemka :-P
Elektra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 12:46   #35
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dorixx do przeróbki :)

A mnie się podobie fryzurka 3... ale to Twój gust i Twoja głowa, wazne żebyś Ty się dobrze czuła. A dla mnie i tak wszystkie jesteście najpiękniejsze bo ukochane!!! I to by było tyle, jeśli chodzi o moje lizusostwo...

Dori, a co to za prezentacja... Do szkoły??? Nie pojmuję...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 13:17   #36
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Dorixx do przeróbki :)

Oj, ale Bobasa to masz pięęęknego [img]icons/1ehem.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 20:44   #37
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Dorixx do przeróbki :)

Dorrrrriiii [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
nareszcie [img]icons/icon7.gif[/img]

słucha, na zdjęciu z Damiankiem, bdb [img]icons/icon7.gif[/img]
Mnie się podobasz baaardzo w ciemniejszych, pasemka tez mogłyby być, ale takie refleksiki - promyczki tylko [img]icons/icon7.gif[/img] malo kontastujące [img]icons/icon7.gif[/img]

Świetne są propozycje 2-4 pal, (dla mnie 4 zwłaaszcza, chociaż dla Ciebie, Dori - może bardziej "prześwietlona", lżejsza, pazurkowata [img]icons/icon7.gif[/img]
Z tymi asymetrycznymi grzywkami to uważaj ; już to przerabiałam: zakładając, że znajdziesz artystę/tkę, który/a Ci to dobrze zetnie, niestety b. szybko odrasta i czasem trudno utrzymać ... a po ile strzyżenie w Chrzanowie? [img]icons/icon10.gif[/img]
Czyli trzeba mieć finansowe zapasy [img]icons/icon7.gif[/img]
a na zdjęciu w górach wygladasz jak ja na początku liceum [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/magia.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-09, 20:50   #38
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dorixx do przeróbki :)

hehe [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja to na wizażu sie znam jak na (nie przymierzając) komputerach [img]icons/icon12.gif[/img]
Ale zrobiłabym coś jeszcze z brwiami, żeby wyglądały na bardziej naturalne, bo ta kreska się trochę w oczy rzuca [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 21:56   #39
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)

Pal, jeśli chodzi o oczkowa kreskę na zdjeciu w bluzce too limited- to to był pierwszy dzień henny na brewkach [img]icons/icon7.gif[/img] ale i tak na codzień nawet kredką maluję dosc wyraziste kreski, choć ostatnio na brązy sie przeżuciłam i już tak nie znać [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 22:02   #40
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)

Maguś [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

maga napisał(a):

a po ile strzyżenie w Chrzanowie? [img]icons/icon10.gif[/img]

Różnie [img]icons/icon10.gif[/img] A jeśli chodzi o asymetrię, to jak sie wkurzę,to sama sobie zrobię super krzywą grzywę [img]icons/icon10.gif[/img] za darmo [img]icons/icon10.gif[/img]
Żartowałam, nie mam odwagi [img]icons/icon7.gif[/img] Pójdę do fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img]
> a na zdjęciu w górach wygladasz jak ja na początku liceum [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/magia.gif[/img]

Mniej więcej te same czasy [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 13:23   #41
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dorixx do przeróbki :)

Witaj Dori, opuściłam się ciutkę przez imprezowanie, ale już wracam do roboty.

Uważam, że propozycje Olusi nr 2 i 3 są super... Nie długie i nie całkiem krótkie, mocno wypazurkowane,taka "rozwiana" fryzurka odmładza i dodaje uroku... masz dość szeroką buzię i dlatego sugerowałabym nr 3, wyszczuplający owal twarzy... Grzywka na pewno inna niż teraz masz i sugerowałabym przeniesienie przedziałka na bok, trochę asymetrii nie zaszkodzi Twojej ładnej buzi [img]icons/icon12.gif[/img], mocniej wycieniowana. Z tego co widziałam , włosy Ci się lekko zawijają, więc taka potargana fryzurka nie sprawi Ci kłopotu... Nie zakładaj włosów za uszy, please... Kolorek raczej brązowy, ale nie bardzo ciemny, rozświetlony jaśniejszym, słonecznym balejażem, takim jak szefowa radziła dla mnie (zdj.1)... na makijażykach się nieprofesjonalnie znam, ale nie zauważyłam, żeby było coś do poprawki - dla mnie jest OK. No, może bym brwi dała odrobinkę grubsze u nasady, obnizone przez to i tworzace łuk mniej owalny, jak na zdj.2... [img]icons/icon12.gif[/img] Zresztą fryzurka z tego zdjęcia też niczego sobie dla Ciebie, prawda? [img]icons/icon10.gif[/img]

Kończę rozpisaństwo i polecam się łaskawej pamięci znawczyni męskich słabych, hehehe, punktów... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-10, 13:55   #42
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)

BabciaWeatherwax napisał(a):
masz dość szeroką buzię i dlatego sugerowałabym nr 3, wyszczuplający owal twarzy

masz rację Buniu [img]icons/icon7.gif[/img] może nie szeroką ale pulchną [img]icons/icon12.gif[/img]...
< Grzywka na pewno inna niż teraz masz i sugerowałabym przeniesienie przedziałka na bok-

to także jest ujętę w planach-obecnie jest wersja testowa przdziałaka, ale jeszcze nie moge się przyzwyczaić [img]icons/icon10.gif[/img] całe zycie był po srodku [img]icons/icon12.gif[/img]

< Z tego co widziałam , włosy Ci się lekko zawijają, więc taka potargana fryzurka nie sprawi Ci kłopotu...
sprawi kłopot-bo podwinietę włoski to efekt lokówko-suszarki =10 minut [img]icons/icon7.gif[/img] ale czego sie nie robi , żeby jakos wyglądać

< Nie zakładaj włosów za uszy, please
No widzisz, a ja myślałam, ze jak za uszy zakładam, to moja buzia jakoś szczuplej wygląda [img]icons/icon21.gif[/img]

< Zresztą fryzurka z tego zdjęcia też niczego sobie dla Ciebie, prawda? [img]icons/icon10.gif[/img]

Prawda [img]icons/icon7.gif[/img] mam kilka juz tych fryzurek, to w końcu coś musze wybrać, jak zwykle dylemat [img]icons/icon7.gif[/img] Gdzieś za tydzień-dwa ide do fryzjera to mam kilka dni czasu [img]icons/icon7.gif[/img]

> Kończę rozpisaństwo i polecam się łaskawej pamięci znawczyni męskich słabych, hehehe, punktów... [img]icons/icon12.gif[/img]

Zaraz zmieniam nick na" nimfomanka" [img]icons/icon12.gif[/img]
Buniu [img]icons/1cmok.gif[/img]
Ja jednak myślę, że Ty z powołaniem się minęłas..., powinnaś jakichś metamorfoz na ludziach dokonywać, całkiem dobrze Ci to wychodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1list.gif[/img]

naprawdę wszystkiem dziewczynom, które wykazały chęć "naprawienia" mnie [img]icons/1cmok.gif[/img] i <font color=red><font size=+2>Dzięki</font></font> [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 14:45   #43
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dorixx do przeróbki :)

Dorixx napisał(a):
> masz rację Buniu [img]icons/icon7.gif[/img] może nie szeroką ale pulchną [img]icons/icon12.gif[/img]... >

Mea culpa, ale jak zwał, tak zwał [img]icons/icon12.gif[/img]

> to także jest ujętę w planach-obecnie jest wersja testowa przdziałaka, ale jeszcze nie moge się przyzwyczaić [img]icons/icon10.gif[/img] całe zycie był po srodku [img]icons/icon12.gif[/img]
>
Będzie Ci pięknie, a potem się przyzwyczaisz... [img]icons/icon10.gif[/img]

> sprawi kłopot-bo podwinietę włoski to efekt lokówko-suszarki =10 minut [img]icons/icon7.gif[/img] ale czego sie nie robi , żeby jakos wyglądać
>
Dlatego polecam nr 3 Olutki, wiem z własnych fryzurek, że krótsza jest łatwiejsza do ułożenia, a dobre strzyżenie powoduje, że pazurki same się układają na buzi...

> No widzisz, a ja myślałam, ze jak za uszy zakładam, to moja buzia jakoś szczuplej wygląda [img]icons/icon21.gif[/img]
>
Też tak kiedyś myślałam, robiłam ten sam błąd [img]icons/icon12.gif[/img] to wiem...
>
> Prawda [img]icons/icon7.gif[/img] mam kilka juz tych fryzurek, to w końcu coś musze wybrać, jak zwykle dylemat [img]icons/icon7.gif[/img] Gdzieś za tydzień-dwa ide do fryzjera to mam kilka dni czasu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon20.gif[/img] nr 3 nr 3 nr 3 [img]icons/icon20.gif[/img]
> >
> Zaraz zmieniam nick na" nimfomanka" [img]icons/icon12.gif[/img]

Miau... hehehhe...

> Buniu [img]icons/1cmok.gif[/img]
> Ja jednak myślę, że Ty z powołaniem się minęłas..., powinnaś jakichś metamorfoz na ludziach dokonywać, całkiem dobrze Ci to wychodzi [img]icons/icon7.gif[/img]

Dzięki Ci dziecko za dobre słowo [img]icons/icon29.gif[/img], też mam podobne odczucia, ale już mnie chyba do zawodu nie wezmą...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 20:17   #44
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Dorixx do przeróbki :)

Dori kochane!!!
Siem zagapiłam i już nie zdążyłam Cię wystylizować [img]icons/icon9.gif[/img] i jedyne co mogę dodać to, że ZAGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCZYNIAMI
i upraszam uprzejmie o oddanie sie w ręce fryzjera w celu nabycia koafiury na Martynę W. - będzie Ci bbb dobrze.
Pamiętaj tylko o zaczesywaniu grzywki na bok i artystycznym nieładzie. Do tego przyda się pianka z woskiem lub krem L'Oreala o cundej nazwie: out of bed, na pojedyńcze pasma.
Aha! I głosuję za blondem na wiosnę
buziaki
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 13:43   #45
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Dorixx do przeróbki :)

Dori słońce znalazłam wreszcie własciwy kolorek blondu, w którym Ci bedzie ładnie [img]icons/icon7.gif[/img]

look plis [img]icons/1list.gif[/img]

wracam do pracy [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] bede pozniej
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:17   #46
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dorixx do przeróbki :)

Pięęęęęknyyyyy!!!!

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:29   #47
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: makijazyk :)

hejj [img]icons/icon7.gif[/img]

ladniutkie oczka ma .. niestety nie pamietam kto to jest [img]icons/icon9.gif[/img] ale niewazne. dziewczyny, jak pomalowac tak oczka? chodzi mi tez o dobranie kolorkow do takiego makijazu ?

pozdrawiam cieplutko [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 15:21   #48
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: makijazyk :)

Obstawiam, że to Sarah Michelle Gellar [img]icons/icon7.gif[/img].
Włoski ma faktycznie śliczne, jednak jeszcze bardziej podobają mi się jej usta [img]icons/icon7.gif[/img]
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 15:44   #49
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: makijazyk :)

Hepi napisał(a):
> Obstawiam, że to Sarah Michelle Gellar [img]icons/icon7.gif[/img].

Taaak, mi też wydaje się, że to Buffy...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-12, 18:14   #50
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)

Śliczny blond kolorek, mi też się podoba, tylko jak go nazwać u fryzjerki?? Polotu do nazewnictwa kolorów to ja nie mam. Myślę, ze połączenie tego blondu z moimi ciemnymi teraz włosami będzie ciekawe.Tylko pliss jaka to nazwa?
Ola [img]icons/1cmok.gif[/img] jesteś zawsze tam gdzie potrzeba [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:27   #51
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Dorixx do przeróbki :)aggie..maggi.. :)gadzinka

Babki [img]icons/icon7.gif[/img] po kolei, bo ja znow na chwilke [img]icons/icon7.gif[/img]

dori [img]icons/1cmok.gif[/img] mam jeszcez cos, ale musze miec chwike czasu, zeby to wkleic..a w pracy mam zarąbane ostatnio szkoleniami i innymi takimi [img]icons/icon9.gif[/img]kochanie -chce miec chwilke czasu,zeby to na spokojnie zrobic..beda jescze fryzurki.. [img]icons/icon7.gif[/img] To jest Królowo jasny jakby popielaty blond + twoje własne cieplejszy odcien blondu i mysle ze mozna kilka gorzko czekoladowych pasemek, cieniuuutkich walnąć, zeby taki efekt uzyskac [img]icons/icon7.gif[/img] Kochanie, napisz mi kiedy idziesz do fryzjera, zebym sie wyrobila z napisaniem i wklejaniem [img]icons/icon7.gif[/img]

aggie, maggi - dziewczyny dla was tez cos znalazłam [img]icons/icon7.gif[/img] , bo widzialam przelotem [img]icons/icon12.gif[/img] prosby o metamorfozy [img]icons/icon7.gif[/img] Ale znow czas [img]icons/icon9.gif[/img] mam nadzieje, ze w wekeend.. [img]icons/icon7.gif[/img] oki ? cierpliwosci slicznoty [img]icons/icon7.gif[/img]aggie- o tych niebieskach kwaitakch napisze Ci słonko tez w wekeend i wrzuce fote,zebys miala pojecie jak to wyglada [img]icons/icon7.gif[/img] o makijazu tez napisze [img]icons/icon7.gif[/img]

przepraszam, ze ja tak chwilowo [img]icons/icon7.gif[/img] to przesielenie wiosenne mnie wykonczy..serio...ale nic to [img]icons/icon7.gif[/img] Tygrys za mnie nadrabia [img]icons/icon12.gif[/img] Całuski [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. Gadzina , zaraz dzwonie [img]icons/icon7.gif[/img] dopiero odebrałam poczte- sorka Redakcjo za prywate [img]icons/icon12.gif[/img] musiałam ...

[img]icons/icon40.gif[/img]

taaa...to byla prosze Panstwa Agencja [img]icons/icon7.gif[/img] nie zaden Tygrys [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 20:50   #52
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: Dorixx do przeróbki :)Ola :)

Dziekuje Ci slicznie Ola [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

Bardzo dobrze rozumiem brak czasu [img]icons/icon7.gif[/img] jejq, zeby doba trwala 48h bylabym szczesliwa [img]icons/icon9.gif[/img] a Wy ?

Pozdrawiammm Cie bardzo cieplo [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 11:04   #53
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Dorixx do przeróbki :)Ola :)

oj tak agus, tego czasu to mi brakuje [img]icons/icon7.gif[/img] dzis znalazłam nowe, i w wekeend sie z Tobą zamkne [img]icons/icon7.gif[/img]

buzka [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 11:07   #54
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Dorixx do przeróbki :)aggie..maggi.. :)gadzinka

Dori [img]icons/icon29.gif[/img] na szybko, bo z pracy wklejam makijazyk , który mi sie podoba i baaardzo bym chciala, zebys troszenke z fiolecikiem i rózem poeksperymentowała [img]icons/icon7.gif[/img] look

[img]icons/icon40.gif[/img] lece juz [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 11:42   #55
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dorixx do przeróbki :)aggie..maggi.. :)gadzinka

Ola [img]icons/1cmok.gif[/img] ja już od pewnego czasu eksperymentuję z różem i fioletem-a raczej ciemną śliwką Lancoma i powiem Ci róż delikatny na powiekach dobrze sie spisuje, a kreskę robię często tą własnie śliwką i jest ślicznie [img]icons/icon7.gif[/img] makijażyk Twój też jest Ok-podoba mi się kolor pomadki, w ogóle lubię jasne pomadki a zwłaszcza błyszczki (ta próbka Loreala ostatnio od Ciebie jest the best-ten błyszczyk to będzie mój kolejny zakup [img]icons/icon7.gif[/img] )
ja też wdepnę dopiero wieczorkiem [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 12:27   #56
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: Dorixx do przeróbki :)Ola :)

Spoko spoko [img]icons/icon7.gif[/img] I bardzo Ci dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja tez mam strasznie przewalone z tym czasem... nauki mam strasznie duzo [img]icons/icon9.gif[/img] ale chyba za bardzo sie denerwuje [img]icons/icon7.gif[/img]

Oki Ola, pozdrowkaa [img]icons/1cmok.gif[/img]

Ja lece sie cos pouczyc [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.