Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-09, 13:12   #3511
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja siedzę na codzień sama w domu z mała i mam jeszcze psa więc siła rzeczy musimy wyjść również po szczepieniu bo kundelek musi się wysikac, jak dot tej pory po żadnym że szczepień które miała nic się nie działo. Nie wysłanym tylko gdybym widziała że młoda źle się czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

W ogóle duuze te Wasze dzieciaki, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 13:14   #3512
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Ja siedzę na codzień sama w domu z mała i mam jeszcze psa więc siła rzeczy musimy wyjść również po szczepieniu bo kundelek musi się wysikac, jak dot tej pory po żadnym że szczepień które miała nic się nie działo. Nie wysłanym tylko gdybym widziała że młoda źle się czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

W ogóle duuze te Wasze dzieciaki, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmierzyłam mu temperaturę i ma ok ogólnie uśmiecha się więc stwierdziłam że przynajmniej się wyspi jak wyjdziemy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 14:36   #3513
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
My na dziś mieliśmy wyznaczony pierwszy dzień w którym możemy szczepic ale nie pojechaliśmy bo w nocy i rano mały miał jakiś armagedon kupek. I wolałam go obserwować bo trochę się przestraszyłam

Nem Twoja jest młodsza dwa tygodnie a dopiero 15 macie termin szczepienia?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Tak. Pierwsze szczepienie mieliśmy 15.02, dzień przed skończonym 2 miesiącem. I dr kazała 8tyg odstępu między szczepieniami wiec teraz dopiero 15. To źle?


Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Mój spał od 22 do 7
A tak w temacie drzemek... Załącznik 7671773

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Błagam chociaż o 15 min. Werka dziś przechodzi sama siebie


Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Mały waży 6500 i ładnie gadał z paniami w przychodni oby tylko dobrze zniósł teraz

Dziewczyny po szczepieniu wychodzicie na spacer? Ja wyszłam bo to jedyna metoda żeby uśpić małego. W żadne skupiska ludzi nie idę. A do spacerów nie ma przeciwwskazań chyba?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ładna waga wtedy nie wyszlam bo mala spala praktycznie cały dzień po szczepieniu. A i zimno było. A teraz to zobaczymy, jak będzie się zachowywala normalnie to pójdziemy


Ja ciągle noszę wkładki. Nie cierpię ich. I chciałabym w końcu spać bez stanika ale Mała w nocy nie je i mi cieknie mleko. Eh.
Niedługo będziemy kończyć kp, nie mam już siły do tego. Poza tym ja mało jem, słabo się odzywiam a chce żeby małej nie brakowało żadnych witamin. Także mm i spróbuje zacząć jej rozszerzać dietę. Zobaczymy czy będzie chciała jeść. Tylko nie wiem jak przejść na mm jak mała cyca traktuje często jak smoka

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 15:01   #3514
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny, a jak to jest z tymi sloiczkami? tzn na początku maluch będzie smakować łyżeczkę, dwie. Co zrobić z resztą słoiczka? można go ileś czasu przechowywać w lodówce jak już jest otwarty? I jeszcze jedno. Patrzyłam na składy słoiczków i praktycznie wszystkie mają sok z winogron. Gdzie znaleźć niesłodzone?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 15:17   #3515
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My po wizycie u lekarza. Mały niby przybrał 20g na dobę ale w domu zauważyłam że pediatra źle policzyla. Od ostatniej wizyty były prawie 4 tygodnie a ona policzyla 3. I kazała kłaść go do bujaczka bo niby się odgina. Ale zdziwila się że już trzyma się za stopki i ładnie główkę trzyma. Oj nie mam już do niej zaufania . Więc dalej nie wiadomo co z waga.

Przyszły ubranka z hm . Śliczne. Już się nie mogę doczekać lata.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Za tydzień mamy mieć szczepienie i może pogadam o rozszerzeniu diety skoro tak słabo przybiera.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Wczoraj byłam w biedronce i czytałam składy słoiczków i nie było soku. Chyba bobovita. Ale nie czytałam wszystkich tylko parę tych po 5 miesiącu.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Jutro jeszcze zadzwonię do doradcy la ktacyjnego, może ona coś pomoże z tą waga i jego jedzeniem.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 17:05   #3516
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak to jest z tymi sloiczkami? tzn na początku maluch będzie smakować łyżeczkę, dwie. Co zrobić z resztą słoiczka? można go ileś czasu przechowywać w lodówce jak już jest otwarty? I jeszcze jedno. Patrzyłam na składy słoiczków i praktycznie wszystkie mają sok z winogron. Gdzie znaleźć niesłodzone?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. W lodówce można przechować do 48 godzin. Także jak się dobrze wstrzelisz to jeden słoiczek posłuży na 3 razy na początku.

Mam deserki gerber i żaden nie ma w składzie soku z winogron.

A w ogóle to co złego jest w tym soku? Wszak to nie czysty cukier. Ja się nie będę tym sugerować. Zresztą jak spróbujcie tych obiadkow to zobaczycie jak tak na prawdę niesmaczne one są zero przypraw, często gorzkie. No ble...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Irmusia81
Czas edycji: 2019-04-09 o 17:10
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 17:26   #3517
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
My po wizycie u lekarza. Mały niby przybrał 20g na dobę ale w domu zauważyłam że pediatra źle policzyla. Od ostatniej wizyty były prawie 4 tygodnie a ona policzyla 3. I kazała kłaść go do bujaczka bo niby się odgina. Ale zdziwila się że już trzyma się za stopki i ładnie główkę trzyma. Oj nie mam już do niej zaufania . Więc dalej nie wiadomo co z waga.

Przyszły ubranka z hm . Śliczne. Już się nie mogę doczekać lata.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Za tydzień mamy mieć szczepienie i może pogadam o rozszerzeniu diety skoro tak słabo przybiera.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Wczoraj byłam w biedronce i czytałam składy słoiczków i nie było soku. Chyba bobovita. Ale nie czytałam wszystkich tylko parę tych po 5 miesiącu.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Jutro jeszcze zadzwonię do doradcy la ktacyjnego, może ona coś pomoże z tą waga i jego jedzeniem.
Odgina się czyli ma za wysokie napięcie mięśniowe? U nas dopiero zaczęła rozsądnie przybierać jak całkowicie przeszłyśmy na butle a w nocy był tylko cyc. Teraz już dostaje tylko butle i jakoś się z tym pogodziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 18:12   #3518
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Asioka też mam ochotę przejść na mm albo chociaż zobaczyć przez 1 dzień ile on faktycznie je. Od butelki powstrzymuje mnie tylko noce bo jednak łatwiej wyjac pierś i nie długo ząbkowanie i dziecko łatwiej się uspokoi przy piersi i ta alergia. Bo podobno lepiej dziecko potem ja znosi.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 18:33   #3519
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Asioka też mam ochotę przejść na mm albo chociaż zobaczyć przez 1 dzień ile on faktycznie je. Od butelki powstrzymuje mnie tylko noce bo jednak łatwiej wyjac pierś i nie długo ząbkowanie i dziecko łatwiej się uspokoi przy piersi i ta alergia. Bo podobno lepiej dziecko potem ja znosi.
Powiem Ci że te noce nie są takie straszne, mała budzi się raz i zrobienie mleka zajmuje mi dosłownie chwile bo mam wode w termosie przygotowaną i nie musze bawić się z wrzątkiem i studzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 20:33   #3520
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Tak, znam ten patent. Przy starszym synu stosowalismy. Tylko był starszy i rano jak wstał to musiał mieć mleko na juz😂

Któregoś dnia gdy będzie mąż w domu to chyba pokusze się o odciaganie mleka i podawanie mm ew. Mojego jeśli coś ściągnę.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 05:51   #3521
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry. Kornelka dziś budziła się od 1 co godzina, miałam jej dziś mocz pobrać ale po 4 pobudkach już nie mam siły. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 07:41   #3522
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Kornelka dziś budziła się od 1 co godzina, miałam jej dziś mocz pobrać ale po 4 pobudkach już nie mam siły. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na cyca? A dajesz coś na te ząbki?
U nas pobudka o 1 i później dopiero po 6 więc nieźle. Teraz jem śniadanie, starszą próbuje przekonać że ma zjeść i będziemy się bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 07:41   #3523
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, my już po szczepieniu. Marcel ma 8210 g i 71 cm
No i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację z powodu 'płaskiej główki'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 09:57   #3524
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny po szczepieniu wychodzicie na spacer? Ja wyszłam bo to jedyna metoda żeby uśpić małego. W żadne skupiska ludzi nie idę. A do spacerów nie ma przeciwwskazań chyba?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
ja szlam do przychodni 15 min w jedna strone wiec to byl spacer, potem juz nie, bo pogoda sie zepsula, ale jakby byla to bym wyszla. Tylko przy goraczce nie wolno wychodzic. Mysle ze jak pogoda ladna to nawet lepiej sie spi dziecku na dworze.

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po szczepieniu. Marcel ma 8210 g i 71 cm
No i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację z powodu 'płaskiej główki'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladny klusek

Ja bede uzywac spacerowki z kompletu. Jak szukalam wozka to wlasnie sie bardziej spacerowka sugerowalam, zeby byla wygodna i dobra dla malucha niz gondola, bo one zawsze sa ladne. Bede go wozic w gondoli ile sie da.

Co do sloiczkow to nie mam pojecia, bo dla mnie to jeszcze strasznie odlegly temat. Dominik ma dopiero 13tyg. My tylko kp, rozszerzac planuje po 6 miesiacu. Mam nadzieje, ze juz bede miala plony z dzialki wiec bedzie mial zdrowe warzywka. Sloiczki na pewno kupie, na dni kiedy cos sie dzieje i nie mam czasu gtowac,albo gdzies wychodzimy. Sklady sprawdze blizej 6 miesiaca. Tak na codzizen, ze swoich warzych bede gotowac jedzenie i mrozic na kolejne dni, zeby nie gotowac codziennie

Ja wkladki nosze tylko w nocy. W dzien jak karmie jedna piersia, to leci z drugiej wiec do drugiej przykladam tetre.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 10:36   #3525
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po szczepieniu. Marcel ma 8210 g i 71 cm
No i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację z powodu 'płaskiej główki'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki klusek powodzenia na rehabilitacji


Ja słoiczków trochę już zakupiłam. Hipp ma dobry skład. I mam z bobovity bo przysłali i tez skład dobry. Spróbuję jej dać niedługo, w niedziele kończy 17tyg. A w lecie jak juz będą nasze warzywa to z nich będę jej robić jedzonko

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 11:52   #3526
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny czy przy temperaturze 37.8 37.9 po szczepieniu już podajecie lek? Czy dopiero przy 38 ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 11:56   #3527
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przy temperaturze 37.8 37.9 po szczepieniu już podajecie lek? Czy dopiero przy 38 ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ja bym poczekala aż będzie powyżej 38 ale to zależy jak by się dziecko zachowywało... Mój po pierwszym szczepieniu miał 37 ale był strasznie marudny i podałam mu pedicetamol - od razu inne dziecko wydaje mi się, że jeśli poza gorączką nic się nie dzieje to można poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 12:34   #3528
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przy temperaturze 37.8 37.9 po szczepieniu już podajecie lek? Czy dopiero przy 38 ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ja podaje powyżej 38 stopni.
Co do słoiczków to ja kupię na dni kiedy nie będę miała czasu robić, a tak to warzywka będę robić sama i jak już obiadki zacznie jeść to będę mrozic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 12:45   #3529
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po szczepieniu. Marcel ma 8210 g i 71 cm
No i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację z powodu 'płaskiej główki'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kawał chłopa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przy temperaturze 37.8 37.9 po szczepieniu już podajecie lek? Czy dopiero przy 38 ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Jeśli maluch marudzi to dałabym lek nawet przy niższej temperaturze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 12:55   #3530
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Na cyca? A dajesz coś na te ząbki?
U nas pobudka o 1 i później dopiero po 6 więc nieźle. Teraz jem śniadanie, starszą próbuje przekonać że ma zjeść i będziemy się bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak cycka chciala. Ostatnio mam wrażenie że jej się dzień z noca obrócił po zmianie czasu. Daje jej dentinox w dzień jak ja boli, tak 2-3 razy. Jak widzę że to nie pomaga to jej daje pedicetamol i to jej bardzo pomaga. Poprzedniej nocy jak jej o 3 dałam pedi to spala do 8 później więc przyznam się że tej nocy dałam jej przed północą profilaktycznie żeby sobie móc pospać ale jak widać tym razem to nie pomogło bo chciała jeść co chwila. I to nie żeby się pobawić czy pocmokac, ona po prostu byka głodna co chwila za to dzisiaj ewidentnie mamy dzień marudy, śpi na rękach ale jak ja podłoże to płacz, nie chce się bawić. Ale przestała się slinic i mam wrażenie jakby dzisiaj jej dziaselka nie bolały, ale dobrze, niech sobie odpocznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

W ogóle muszę Wam się przyznać jaką sierota że mnie. Chciałam dopomppwac koła w wózku bo jakieś słabe są po wycieczce nad morze, odkrecilam wentyl, zalozylam pompke i powietrze zeszło całkiem i za nic nie umiem napompowac tego koła....do tego mąż zabrać pilota od bramy wjazdowej więc auta nie wezmę, jestem uziemiona. A miałam takie plamy zakupowe na dziś....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 13:38   #3531
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Tak cycka chciala. Ostatnio mam wrażenie że jej się dzień z noca obrócił po zmianie czasu. Daje jej dentinox w dzień jak ja boli, tak 2-3 razy. Jak widzę że to nie pomaga to jej daje pedicetamol i to jej bardzo pomaga. Poprzedniej nocy jak jej o 3 dałam pedi to spala do 8 później więc przyznam się że tej nocy dałam jej przed północą profilaktycznie żeby sobie móc pospać ale jak widać tym razem to nie pomogło bo chciała jeść co chwila. I to nie żeby się pobawić czy pocmokac, ona po prostu byka głodna co chwila za to dzisiaj ewidentnie mamy dzień marudy, śpi na rękach ale jak ja podłoże to płacz, nie chce się bawić. Ale przestała się slinic i mam wrażenie jakby dzisiaj jej dziaselka nie bolały, ale dobrze, niech sobie odpocznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

W ogóle muszę Wam się przyznać jaką sierota że mnie. Chciałam dopomppwac koła w wózku bo jakieś słabe są po wycieczce nad morze, odkrecilam wentyl, zalozylam pompke i powietrze zeszło całkiem i za nic nie umiem napompowac tego koła....do tego mąż zabrać pilota od bramy wjazdowej więc auta nie wezmę, jestem uziemiona. A miałam takie plamy zakupowe na dziś....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może macie teraz kryzys laktacyjny. Nie wiem jak to wypada w jakim czasie. Co do kół to zaszalałaś. Ja pewnie zrobiłabym tak samo za 1,5 tyg święta i trzebaby zacząć o tym myśleć co przygotować itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:10   #3532
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas noce są kiepskie jeśli chodzi o spanie. Zosia jadła dziś o 20,23,1,3,5.... Także spania to ja za dużo w nocy nie uswiadczę. W dzień są 3 do 4 drzemek po 40 minut ale nie o regularnych porach to ciężko coś zaplanować. Chyba że spacer zaraz po jedzeniu. To wtedy zawsze sobie śpi na świeżym powietrzu.

Byłam u dentysty bo mi się ząb ukruszył i mam 2 żeby do zrobienia po ciąży.

Ogólnie czasu mi teraz brak na wszystko, tesciowa w bardzo ciężkim stanie w szpitalu więc mąż jeździ między domem i szpitalem i praca a ja z małą sama cały dzień prawie.

Mam pierwsze słoiczki. Kupiłam marchewkę, dynie, brokuły. Mam z firm humana, gerber, bobovita i tu składy są ok, bez soku winogronowego czy jabłkowego. Te pierwsze smaki na pewno że słoiczka. Potem zobaczymy jak będę mieć warzywa od znajomej to trochę pogotuje, ale teraz nie sezon na warzywa to będą słoiki.
U nas w przyszły poniedziałek 5 miesięcy, więc rozszerzanie już za pasem jak to mówią . Krzesełko jest, teraz muszę dokupić inne gadżety (łyżeczka podobno z canpolu jest fajna bo nie za twarda nie za miękka. Jeszcze zostaje mi do kupienia miseczka i kubeczek ). Jest jakaś miseczka co by się do podgrzewacza nadawała? Orientuje się się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:36   #3533
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przy temperaturze 37.8 37.9 po szczepieniu już podajecie lek? Czy dopiero przy 38 ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Jak marudzi to podaj, jak tylko temp wyższa to bym się wstrzymała

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ja podaje powyżej 38 stopni.
Co do słoiczków to ja kupię na dni kiedy nie będę miała czasu robić, a tak to warzywka będę robić sama i jak już obiadki zacznie jeść to będę mrozic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz już swoje warzywa? Czy czekasz do 6mca i będziesz mieć swoje? Ja w sumie nie pamiętam kiedy są świeże warzywa ale to chyba nie wcześniej niż sierpień? U nas się w połowie maja sieje warzywo.

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Tak cycka chciala. Ostatnio mam wrażenie że jej się dzień z noca obrócił po zmianie czasu. Daje jej dentinox w dzień jak ja boli, tak 2-3 razy. Jak widzę że to nie pomaga to jej daje pedicetamol i to jej bardzo pomaga. Poprzedniej nocy jak jej o 3 dałam pedi to spala do 8 później więc przyznam się że tej nocy dałam jej przed północą profilaktycznie żeby sobie móc pospać ale jak widać tym razem to nie pomogło bo chciała jeść co chwila. I to nie żeby się pobawić czy pocmokac, ona po prostu byka głodna co chwila za to dzisiaj ewidentnie mamy dzień marudy, śpi na rękach ale jak ja podłoże to płacz, nie chce się bawić. Ale przestała się slinic i mam wrażenie jakby dzisiaj jej dziaselka nie bolały, ale dobrze, niech sobie odpocznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

W ogóle muszę Wam się przyznać jaką sierota że mnie. Chciałam dopomppwac koła w wózku bo jakieś słabe są po wycieczce nad morze, odkrecilam wentyl, zalozylam pompke i powietrze zeszło całkiem i za nic nie umiem napompowac tego koła....do tego mąż zabrać pilota od bramy wjazdowej więc auta nie wezmę, jestem uziemiona. A miałam takie plamy zakupowe na dziś....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam ostatnio to samo spuscilam powietrze zamiast napompowac bo jakoś nie mogłam zmieścić pompki

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas w przyszły poniedziałek 5 miesięcy, więc rozszerzanie już za pasem jak to mówią . Krzesełko jest, teraz muszę dokupić inne gadżety (łyżeczka podobno z canpolu jest fajna bo nie za twarda nie za miękka. Jeszcze zostaje mi do kupienia miseczka i kubeczek ). Jest jakaś miseczka co by się do podgrzewacza nadawała? Orientuje się się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie masz krzesełko? Wszyscy polecają kinderkraft ale ono ponad 300 zł kosztuje. Nie wiem czy to normalna cena czy wysoka. Wydaje się mi wysoka jak za krzesełko. A sztućców i miseczek szukam bo na początku nie będę całych słoiczków podgrzewać właśnie.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 15:00   #3534
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mamy dwa krzesełka jedno. Ikea a drugie takie siedzisko ingenuity

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:51   #3535
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Jak marudzi to podaj, jak tylko temp wyższa to bym się wstrzymała



Masz już swoje warzywa? Czy czekasz do 6mca i będziesz mieć swoje? Ja w sumie nie pamiętam kiedy są świeże warzywa ale to chyba nie wcześniej niż sierpień? U nas się w połowie maja sieje warzywo.



Zrobiłam ostatnio to samo spuscilam powietrze zamiast napompowac bo jakoś nie mogłam zmieścić pompki


Jakie masz krzesełko? Wszyscy polecają kinderkraft ale ono ponad 300 zł kosztuje. Nie wiem czy to normalna cena czy wysoka. Wydaje się mi wysoka jak za krzesełko. A sztućców i miseczek szukam bo na początku nie będę całych słoiczków podgrzewać właśnie.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja jeszcze z rozszerzaniem czekam do 5 mc. Warzywa będę miała od zaufanej pani i będzie napewno mi mówiła co jest z jej ogrodu a co nie. Jeśli będzie problem to słoiczki będę podawać. Napewno brokuły, dynia poleca ze słoika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 23:53   #3536
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po szczepieniu. Marcel ma 8210 g i 71 cm
No i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację z powodu 'płaskiej główki'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To się urosło chłopakowi, hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Nam dzisiaj przyszedł słoiczek Hipp, więc już pierwszy jest. Muszę zacząć kupować na promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-11, 09:22   #3537
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
To się urosło chłopakowi, hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Nam dzisiaj przyszedł słoiczek Hipp, więc już pierwszy jest. Muszę zacząć kupować na promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często Rossmann ma promocje typu 3za2 czy 4za3. Praktycznie ciągle są promo na jakieś słoiczki a w ofercie mają sporo humana, Bobovita,Gerber i babydream, które też są składowi ok .
Ja mam narazie słoiczków po 2 dynie, brokuły,marchewki. Później chce już dokupić jakieś więcej smaków jak marchewką i słodki ziemniak, a później już owoce. Tu są i słoiczki i tubki do wyboru.
Ostatnio w Tesco też było promo na gerbery ale ja mam nie po drodze akurat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-11, 09:26   #3538
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
To się urosło chłopakowi, hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Nam dzisiaj przyszedł słoiczek Hipp, więc już pierwszy jest. Muszę zacząć kupować na promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli masz u siebie intermarche to mają teraz promocje na słoiczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-11, 09:36   #3539
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cześć wam, u nas noc kiepska. No nie wiem co mu jest. W dzień ok, a w nocy budzi się co chwilę... gdzie te czasy gdy spał 7-8h ciągiem.

Mam nowy telefon. Wreszcie. W tamtym padł aparat i wreszcie nadrabiam. Już nie długo 4 miesiące kończy nasz chłopak i chyba mu sesję strzele😁

U nas dzisiaj zimnooo I nie ruszam się nigdzie. Ale już padam z 2 w domu. Kiedy ten strajk się skończy...
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-11, 10:21   #3540
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny a ma któraś z Was łóżeczko i materacyk z Ikei? Myślimy powoli nad zmianą dostawki na zwykłe łóżeczko i wstępnie wybraliśmy łóżeczko Sundvik i teraz dumam nad materacem. Pewnie weźmiemy piankowy, ale jest ich kilka i tu już nie wiem czym się kierować...
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.