Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-15, 12:26   #4411
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kamaska: pamiętam jak to było w ciąży w sierpniu.... Oj kiepsko ;/. A co u ciebie za go otwarte myśli po nocy?
Ja mam ostatnio jakieś dziwne sny, jakieś pokręcone zupełnie, chyba przez hormony. W ciąży tez mi się głupoty śniły
U nas też ukrop, rozstawiliśmy basen (mamy taki 7m3 więc można się dobrze wymoczyć).woda w nim ma 28 stopni . Zosia ma swój, mniejszy, też korzysta. Do dużego dostała jakby taki fotelik co dziecko niby siedzi a nogi i pupa w wodzie i mogłaby w nim w dużym z mamą pływać tyle że duży basen w słońcu. Ale na wieczór ja chyba wezmę to będziemy obie miały frajdę. . A że daje tabletki tlenowe to myślę że woda dla niej bezpieczna do kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa wkurzam się na męża cały dzień i potem w nocy nie mogę się uspokoić, a poza tym ciągle myślę nad rozwiązaniem kwestii wciąż zbyt małego miejsca do przechowywania. Mam kilka pomysłów ale potrzebuje do tego pomocy męża a on mial 3 dni wolne teraz (bo mu ultimatum postawilam ze sie wyprowadze jak nie zmniejszy ilosci pracy, wie sie na razie poprawil) ale cały dzień siedzi i zamula że mu gorąco i że duszno i że się mała niby zajmuje a tak na prawdę to ona się bawi i wscieka na macie a on siedzi z telefonem i ciągle na fb albo głupich stronkach a wieczorem jak mała idzie spać i mamy skręcać meble to jemu gorąco i jeszcze się pyta czy my coś dzisiaj robimy czy już odpoczywamy tylko. Ja upocona jak dzik, bo cały dzień zapieprzam żeby się tych kartonów pozbywać powoli a on jak panienka narzeka że mu gorąco a siedzi na dupie i się bawi telefonem udając że dziecko pilnuje. I jak tu się nie wkurzyc i na noc być spokojna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Ale zazdrosze Ci basenu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 13:07   #4412
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
A my idziemy dziś na wesele. Przynajmniej klima będzie na sali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanej zabawy.

Ja siedze na uczelni cały dzień i mam dosyć. Egzamin zdany ale jutro mam 3 i nie wiem czy to ogarne. Cały czas się zastanawiam na co ja się porwałam z tymi studiami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 13:22   #4413
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Asioka: gratki! Każdy egzamin to krok do przodu brawo!

Kamaska: współczuję. Tak to w małżeństwie jest że nie raz ciężko się porozumieć. Najważniejsze to nie daj się "zajechać"!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 14:30   #4414
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Udanej zabawy.

Ja siedze na uczelni cały dzień i mam dosyć. Egzamin zdany ale jutro mam 3 i nie wiem czy to ogarne. Cały czas się zastanawiam na co ja się porwałam z tymi studiami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki i gratulacje. Oby tak dalej.
No my z mężem też ostatnio ciągle na ścieżce wojennej. Ciągle coś sobie wymyśla żeby tylko w domu nie siedzieć. Ale w zasadzie tylko gada i się kręci w około domu ale żeby jakieś postępy były... albo do sąsiada chodzi do jednego albo do drugiego niby coś pozyczyc/ oddać i potem stoją i pierdziela o niczym.
My też mamy duży basen. Narazie starszy się w nim kapie. Może i ja jutro skorzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 14:44   #4415
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My juz prawie tydzień Werke moczymy w basenie. Jaka radość mam też taki większy ale nie chce mi się go pompowac i rozstawiac. Na razie ona się pluska

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Asioka brawo! Jutro też dasz rade

Kamaska rozumiem doskonale. My też ciągle kłótnie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 15:03   #4416
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Zosia była w dużym basenie. Ale się uśmiałam. W szoku jakimś była ale instynktownie od razu pływa nóżkami. Super doświadczenie. Pozdrawiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 16:26   #4417
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Zosia była w dużym basenie. Ale się uśmiałam. W szoku jakimś była ale instynktownie od razu pływa nóżkami. Super doświadczenie. Pozdrawiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, polecam wziąć dzieciaki do dużego basenu, radzą sobie świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-15, 16:59   #4418
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Jak ja Wam zazdroszcze tych basenów. Ja dopiero do domu wracam i czeka mnie wieczór nad notatkami. Ogarne wiedzę na 2 egzaminy, a 3 może uda się tak jak dziś ogarnąć na ściągach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 17:40   #4419
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kamaska: pamiętam jak to było w ciąży w sierpniu.... Oj kiepsko ;/. A co u ciebie za go otwarte myśli po nocy?
Ja mam ostatnio jakieś dziwne sny, jakieś pokręcone zupełnie, chyba przez hormony. W ciąży tez mi się głupoty śniły
U nas też ukrop, rozstawiliśmy basen (mamy taki 7m3 więc można się dobrze wymoczyć).woda w nim ma 28 stopni . Zosia ma swój, mniejszy, też korzysta. Do dużego dostała jakby taki fotelik co dziecko niby siedzi a nogi i pupa w wodzie i mogłaby w nim w dużym z mamą pływać tyle że duży basen w słońcu. Ale na wieczór ja chyba wezmę to będziemy obie miały frajdę. . A że daje tabletki tlenowe to myślę że woda dla niej bezpieczna do kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozecie sie schlodzic, zazdraszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
My juz prawie tydzień Werke moczymy w basenie. Jaka radość mam też taki większy ale nie chce mi się go pompowac i rozstawiac. Na razie ona się pluska

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Asioka brawo! Jutro też dasz rade

Kamaska rozumiem doskonale. My też ciągle kłótnie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Co jest z tymi chłopami? Moj malował lokal od środy ze wspólnikiem i wczoraj wrócił dopiero po 23:00. A że to był piątek, piątunio, piąteczek, to skorzystał z okazji i wrócił lekko nabombany. Hehe, dostał z☠☠☠ki od swojej mamy dziś rano dziś już potulny jak baranek i chodzi na każde skinienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 18:59   #4420
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja na mojego bie mogę narzekać. Jak mam zjazdy siedzi z dziewczynkami sam, od tygodnia ma urlop i mi pomaga ile może ale robi sam to zadaszenie nad tarasem więc go aż tak nie wykorzystuję. Planujemy krótki wyjazd ale nie wiem czy tylko planami się nie skończy chociaż potrzebujemy naładować baterie. Teraz w końcu moge lecieć pod prysznic i do nauki bo starsza córka zasneła. Od jutra jak wrócę olanuje zacząć porządki vo przez te choroby i nauke mało co w domy robiłam poza tym co trzeba zrobić na codzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 05:47   #4421
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, ja już na nogach i niedługo jadę na zajęcia. Cieszę się że to ostatni dzień bo potrzebuje od tego odpoczynku. Przez wakacje pomyśle jedynie o temacie pracy i dokończe ogarnianie praktyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 08:58   #4422
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Udanej zabawy.

Ja siedze na uczelni cały dzień i mam dosyć. Egzamin zdany ale jutro mam 3 i nie wiem czy to ogarne. Cały czas się zastanawiam na co ja się porwałam z tymi studiami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, ze egzamin zdany i trzymam kciuki za pozostale

Ja tez z mezem ciagle sie kloce. Wczesnie wraca z pracy, to ogarnelismy. Ale moj Maz i starszy syn zaczyna byc balaganiarzem. Jak cos uzywaja to klada gdzie staja jak skoncza i chyba im sie wydaje, ze ja na macierzynskim to tylko chodze i zbieram rzeczy za nimi, wiec jest ciagle afera Na syna mam wiekszt wplyw, ale tez sie buntuje.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:47   #4423
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja to mam luksusy jak was czytam. Chyba mężowi pomnik postawię . W domu chętnie pomaga, za mała szaleje, ciągle się z nią bawi. Złoty chłop. Oczywiście swoje wady ma jak każdy ale mi się wyjątkowo dobry egzemplarz trafił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 13:07   #4424
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Trochę ponarzekać trzeba. Mój też się dzieckiem zajmuje, wszystko przy nim zrobi bez problemu. Z pracą u niego jest tak, że na własnej dg ma dość dużo czasu, na pewno więcej niż na etacie. Głównie sprząta mąż odkąd zaszłam w ciążę. Nawet czasami mam wyrzuty sumienia, że tak go przeciążam obowiazkami, ale w końcu to chłop, więc ma więcej siły. Czasem ponarzeka, że nie ma czasu na układanie w piwnicy lub żeby samochodami się zająć, a mamy jeden na sprzedaż, tylko trzeba go trochę ogarnąć wizualnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 14:59   #4425
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Zdałam wszystko wracam już do domu i ciesze się tym odpoczynkiem i układam w głowie co będę robić jak się uczyć nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 15:26   #4426
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Zdałam wszystko wracam już do domu i ciesze się tym odpoczynkiem i układam w głowie co będę robić jak się uczyć nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:00   #4427
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Zdałam wszystko wracam już do domu i ciesze się tym odpoczynkiem i układam w głowie co będę robić jak się uczyć nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!!! Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:18   #4428
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Asia gratulacje!
Mój mąż gdyby nie pracował tyle to też by w domu sprzątal i robił co mu powiem, bo leń z niego nie jest, Nelka też się zajmuje jak jest (o ile to akurat w telefonie coś nie zaabsorbuje, z czym niestety muszę walczyc) ale problemem jest to że pracuje stanowczo za dużo, więc nie ma kiedyś zająć się domem i nami. No ale to uzależnienie, z którym on poki co nie czuje potrzeby walczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 22:00   #4429
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Zdałam wszystko wracam już do domu i ciesze się tym odpoczynkiem i układam w głowie co będę robić jak się uczyć nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 06:26   #4430
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzięki dziewczyny. My nie śpimy od 5.30 wykończy mnie to wstawanie tak wcześnie. Zaraz zjem śniadanie i biorę się za jakaś robote to przynajmniej coś pożytecznego będzie z tego wczesnego wstania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 08:25   #4431
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Asia gratulacje!
Mój mąż gdyby nie pracował tyle to też by w domu sprzątal i robił co mu powiem, bo leń z niego nie jest, Nelka też się zajmuje jak jest (o ile to akurat w telefonie coś nie zaabsorbuje, z czym niestety muszę walczyc) ale problemem jest to że pracuje stanowczo za dużo, więc nie ma kiedyś zająć się domem i nami. No ale to uzależnienie, z którym on poki co nie czuje potrzeby walczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też był pracoholik. W 3 pracach robił ale zmądrzał. Jest tylko jedne życie nie można go przepracować tylko. Oby się zreflektował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 08:52   #4432
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Mój też był pracoholik. W 3 pracach robił ale zmądrzał. Jest tylko jedne życie nie można go przepracować tylko. Oby się zreflektował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój pracuje właśnie w 3 pracach obecnie i jeszcze sobie od lipca 4 załatwił mimo że twierdzi że to będzie zamiast jednej ale już do znam na tyle że jeśli tylko mu się uda to będzie robił we wszystkich 4. Mówię mu że jest pracoholikiem i powinien coś z tym zrobić a on najpierw temu zaprzeczał a teraz mówi że jest pracoholikiem z taka duma że mi ręce opadają. No ale koniec żalów na dziś. Piękny zachmurzony dzień się zaczyna, trzeba korzystać z przyjemnie chłodnego powietrza a nie narzekać na męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Pisze tu do Was a Nela na macie rozrabia, tak się skupiłam na pisaniu że nawet nie zauważyłam że mi dziecko odlrylo obrót na plecy i w tempie ekspresowym z maty znalazła się 1,5 metra dalej pod kanapa bo się postanowiła toczyć
W ogóle od dwóch dni trenuje koci grzbiet i podnosi pupę opierając się tylko na stopach i dłoniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 09:29   #4433
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Zdałam wszystko wracam już do domu i ciesze się tym odpoczynkiem i układam w głowie co będę robić jak się uczyć nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje! ciesz sie odpoczynkiem teraz
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:36   #4434
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Używa którąś z Was tego kubka b.box ze słomka? Zastanawiam się czy kupić

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:46   #4435
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Używa którąś z Was tego kubka b.box ze słomka? Zastanawiam się czy kupić

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ja kupiłam, ale jeszcze nie używałam. Czekam na skończone 6 m-cy, czyli jutro, a poważnie to stoi w kuchni i czeka w kolejce do wyparzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:21   #4436
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja kupiłam, ale jeszcze nie używałam. Czekam na skończone 6 m-cy, czyli jutro, a poważnie to stoi w kuchni i czeka w kolejce do wyparzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na magiczny dzień tak samo jak ja czekam na ten magiczny dzień z rozszerzeniem diety ale tak serio to arelgolog kazała po 6 dopiero rozszerzać

Też to chyba kupię

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 14:18   #4437
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Na magiczny dzień tak samo jak ja czekam na ten magiczny dzień z rozszerzeniem diety ale tak serio to arelgolog kazała po 6 dopiero rozszerzać

Też to chyba kupię

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Też jestem ciekawa opinii, bo mam go w koszyku już z miesiąc i dumam czy brać . Z Doidy mały nawet pije, ale na spacery to się nie nada. W ogóle zrobiłam w Gemini zamówienie z filtrem, kaszkami, itd., i wrzuciłam przy okazji kilkanaście słoiczków, ale zapomniałam, że oni wszystko pakują oddzielnie w folię bąbelkową . Dziś przyszła paka i jestem przerażona ilością tej folii, że już nie wspomnę ile zajęło mi rozpakowywanie tego .
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 16:58   #4438
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Moje starsze dziecko chyba ma bostonke. Jutro idę z nim do lekarza. Masakra. Najbardziej jednak martwię się żeby mały nie złapał. Ale marne szanse...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 17:57   #4439
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Moje starsze dziecko chyba ma bostonke. Jutro idę z nim do lekarza. Masakra. Najbardziej jednak martwię się żeby mały nie złapał. Ale marne szanse...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej zdrówka. A jak to się objawia u niego? Pytam przyszłościowo. U nas starsza niby miała ale przeszła to tak że nawet nie odczuliśmy i nie wiedzieliśmy że to bostonka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 18:05   #4440
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Agator współczuję, oby nie przeszło na małego a przede wszystkim na dorosłych bo dzieci to zazwyczaj lekko przechodzą a rodzice często są obloznie chorzy. Trzymam za Was kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.