Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 14:49   #2431
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Akurat uważam że to spoko pomysł żeby po ślubie zawieźć kwiaty na cmentarz. No bo w sumie po co to komu? Ale jakieś prezenty dla zmarłych na weselu są dla mnie creepy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:09   #2432
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Mnie dziwią te podziękowania dla rodziców, często mam wrażenie, że są takie jakieś wymuszone, zwłaszcza jak wiem, że relacje z rodzicami niekoniecznie są dobre. Takie trochę dla mnie to na pokaz jest. Jeszcze bardziej dziwią mnie jakieś podziękowania dla gości i rozdawanie dupereli, których nikt nie zabiera i walają się po stołach. Najepsze są magensy ze zdjęciem młodych
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:14   #2433
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Mnie dziwią te podziękowania dla rodziców, często mam wrażenie, że są takie jakieś wymuszone, zwłaszcza jak wiem, że relacje z rodzicami niekoniecznie są dobre. Takie trochę dla mnie to na pokaz jest. Jeszcze bardziej dziwią mnie jakieś podziękowania dla gości i rozdawanie dupereli, których nikt nie zabiera i walają się po stołach. Najepsze są magensy ze zdjęciem młodych
Też tego nie lubię. Zawsze jak widziałam te podziękowania to wyglądały strasznie niezręcznie i sztucznie. Prezenty też są dla mnie absolutnie zbędne. Zwłaszcza jak to są właśnie jakieś takie magnesy czy coś w tym stylu. Mam ich sobie powiesić na lodówce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:17   #2434
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Mnie dziwią te podziękowania dla rodziców, często mam wrażenie, że są takie jakieś wymuszone, zwłaszcza jak wiem, że relacje z rodzicami niekoniecznie są dobre. Takie trochę dla mnie to na pokaz jest. Jeszcze bardziej dziwią mnie jakieś podziękowania dla gości i rozdawanie dupereli, których nikt nie zabiera i walają się po stołach. Najepsze są magensy ze zdjęciem młodych
Dlatego my podziękowanie zrobiliśmy prywatnie, bez gapiów. Tak samo jak błogosławieństwo (teraz często błogosławieństwo jest w kościele, przy wszystkich gościach). Dla mnie to bardzo intymne momenty. Co do prezentów dla gości - ja nie chciałam dawać, ale mąż chciał, więc daliśmy każdemu słoiczek z cukierkami. Nie wyszło drogo na szczęście. To co zostało to zjedliśmy albo rozdaliśmy znajomym dzieciom.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Też tego nie lubię. Zawsze jak widziałam te podziękowania to wyglądały strasznie niezręcznie i sztucznie. Prezenty też są dla mnie absolutnie zbędne. Zwłaszcza jak to są właśnie jakieś takie magnesy czy coś w tym stylu. Mam ich sobie powiesić na lodówce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jesteś czteroosobową rodzina to masz cztery magnesy

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:19   #2435
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Mnie dziwią te podziękowania dla rodziców, często mam wrażenie, że są takie jakieś wymuszone, zwłaszcza jak wiem, że relacje z rodzicami niekoniecznie są dobre. Takie trochę dla mnie to na pokaz jest. Jeszcze bardziej dziwią mnie jakieś podziękowania dla gości i rozdawanie dupereli, których nikt nie zabiera i walają się po stołach. Najepsze są magensy ze zdjęciem młodych
O tych duperelach kiedyś była dyskusja.
Na weselu kuzyna w ramach podziękowań były migdały w lukrze (oh yeah, takie w sam raz do połamania zębów) zapakowane w małe pudełeczka na biżuterię. Nie wiem co zrobiłam z migdałami, ale do domu wróciłam z około 40 pudełeczkami, bo wtedy zajmowałam się amatorsko biżuterią
Jeszcze takie drobiazgi, które można zjeść są spoko (np. krówki- nawet jak nie lubisz lub nie jesz, to zostawiasz albo oddajesz komuś innemu).

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Tak samo jak błogosławieństwo (teraz często błogosławieństwo jest w kościele, przy wszystkich gościach).
Że co?
Sama ślubu nie brałam, ale jak brat się żenił to miałam wrażenie, że to błogosławieństwo było najbardziej intymnym i wzruszającym momentem, nie chciałabym, żeby przyglądali się temu goście.

Chociaż kiedyś, na dworach królewskich, nawet noc poślubna była przy świadkach, więc kto wie, czy to nie wróci
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:25   #2436
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89701919]Ja też, ale przyjaciółka brała ślub i podsyłała takie smaczki z grup na FB. Aż się do jednej dodałam. Popcorn można robić, bo to o co się dziewczyny kłócą i czym się przejmują to otwiera przede mną dosłownie inny świat[/QUOTE]

Czy faceci też tak to przeżywają i rozpisują się w necie na temat każdej pie*doły związanej z weselem? Bo w sumie nie znam takich typowo męskich for, a może tam też są kłótnie o garnitury, koszyczki i auta?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:35   #2437
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Z weselami to jest tak, że goście jednego od drugiego nie odróżniają i w dupie mają czy dostali breloczek czy świeczkę. Wszystko jedno, dopóki jedzenie i muzyka są okej. Reszta dla gości nie ma znaczenia A do tego młodzi, którzy po weselu "my nic nie pamiętamy z tych emocji". No i biznes się kręci

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy faceci też tak to przeżywają i rozpisują się w necie na temat każdej pie*doły związanej z weselem? Bo w sumie nie znam takich typowo męskich for, a może tam też są kłótnie o garnitury, koszyczki i auta?
z moich obserwacji - nie a często są wpisy w stylu, że panna młoda sama w sumie organizuje i przeżywa. powodzenia
ja w sumie rozumiem też podejście, że zastanawianie się tygodniami nad zaproszeniami to starta czasu. każdy ma w dupie te zaproszenia, ja bym wolała dostać maila, bo tego nie zgubię ja nie dbam o detale, wolę machnąć ręką i mieć spokój. co nie zawsze mi wychodzi na dobre, ale ja chcę po prostu odhaczyć i iść dalej
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 15:44   #2438
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
O tych duperelach kiedyś była dyskusja.

Na weselu kuzyna w ramach podziękowań były migdały w lukrze (oh yeah, takie w sam raz do połamania zębów) zapakowane w małe pudełeczka na biżuterię. Nie wiem co zrobiłam z migdałami, ale do domu wróciłam z około 40 pudełeczkami, bo wtedy zajmowałam się amatorsko biżuterią

Jeszcze takie drobiazgi, które można zjeść są spoko (np. krówki- nawet jak nie lubisz lub nie jesz, to zostawiasz albo oddajesz komuś innemu).

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



Że co?

Sama ślubu nie brałam, ale jak brat się żenił to miałam wrażenie, że to błogosławieństwo było najbardziej intymnym i wzruszającym momentem, nie chciałabym, żeby przyglądali się temu goście.



Chociaż kiedyś, na dworach królewskich, nawet noc poślubna była przy świadkach, więc kto wie, czy to nie wróci
Niestety. Spotkałam się z tym pierwszy raz 3 lata temu i teraz coraz częściej się to praktykuje, ponieważ panny młode chcą, żeby pan młody zobaczył je pierwszy raz przy ołtarzu.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89702066]Z weselami to jest tak, że goście jednego od drugiego nie odróżniają i w dupie mają czy dostali breloczek czy świeczkę. Wszystko jedno, dopóki jedzenie i muzyka są okej. Reszta dla gości nie ma znaczenia A do tego młodzi, którzy po weselu "my nic nie pamiętamy z tych emocji". No i biznes się kręci

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------





z moich obserwacji - nie a często są wpisy w stylu, że panna młoda sama w sumie organizuje i przeżywa. powodzenia

ja w sumie rozumiem też podejście, że zastanawianie się tygodniami nad zaproszeniami to starta czasu. każdy ma w dupie te zaproszenia, ja bym wolała dostać maila, bo tego nie zgubię ja nie dbam o detale, wolę machnąć ręką i mieć spokój. co nie zawsze mi wychodzi na dobre, ale ja chcę po prostu odhaczyć i iść dalej[/QUOTE]Co do zaproszeń, właśnie dlatego wzięłam tańsze, 3 zł za sztukę, gdzie większość bierze nawet 10 zł za sztukę, żeby były jak najbardziej spektakularne. Goście i tak nie zwracają na to uwagi, a większość i tak je zgubi.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:46   #2439
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

omg 10 zł za zaproszenie?
szczególnie, że teraz bardzo fajne można sobie samemu w canvie zaprojektować, tak w 100% pod siebie. moja przyjaciółka tak zrobiła (fakt, że ma zmysł estetyczny) i to było jedyne zaproszenie, którego nie chciałam wyrzucać po weselu tak od razu ale finalnie podczas przeprowadzki się go pozbyłam
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:48   #2440
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Dlatego my podziękowanie zrobiliśmy prywatnie, bez gapiów. Tak samo jak błogosławieństwo (teraz często błogosławieństwo jest w kościele, przy wszystkich gościach). Dla mnie to bardzo intymne momenty. Co do prezentów dla gości - ja nie chciałam dawać, ale mąż chciał, więc daliśmy każdemu słoiczek z cukierkami. Nie wyszło drogo na szczęście. To co zostało to zjedliśmy albo rozdaliśmy znajomym dzieciom.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Jak jesteś czteroosobową rodzina to masz cztery magnesy

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
No ja też bym wolała podziękowania na osobności, a nie na pokaz. Coś do jedzenia jest jeszcze ok, można zjeść albi zje ktoś inny, nie zmarnuje się. Co nie zmienia faktu, że dla mnie jest to zbędne, raczej nikt nie chodzi i nie gada, ze wesele Kowalskich, to była lipa, bo nie dostali cukierka w podziękowaniu

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89702066]Z weselami to jest tak, że goście jednego od drugiego nie odróżniają i w dupie mają czy dostali breloczek czy świeczkę. Wszystko jedno, dopóki jedzenie i muzyka są okej. Reszta dla gości nie ma znaczenia A do tego młodzi, którzy po weselu "my nic nie pamiętamy z tych emocji". No i biznes się kręci

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



z moich obserwacji - nie a często są wpisy w stylu, że panna młoda sama w sumie organizuje i przeżywa. powodzenia
ja w sumie rozumiem też podejście, że zastanawianie się tygodniami nad zaproszeniami to starta czasu. każdy ma w dupie te zaproszenia, ja bym wolała dostać maila, bo tego nie zgubię ja nie dbam o detale, wolę machnąć ręką i mieć spokój. co nie zawsze mi wychodzi na dobre, ale ja chcę po prostu odhaczyć i iść dalej[/QUOTE]

Ja mam takie samo podejście - muzyka, jedznie, alkohol fajnie jak jest lżejszy, a nie tylko wódka, a reszta nie ma znaczenia. Rozstrząsania się nad zaproszeniami też nie rozumiem, przecież to i tak potem leci w kubeł
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:53   #2441
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

nie wiem, może te, które tak przeżywają, to myślą, że dla gości to też taki wyjątkowy dzień? Ja w ogóle nie mam takich odczuć. Pewnie jakby np. moje dziecko brało ślub to co innego, ale znajomi, czy jakaś kuzynka...Wzruszyłam się na ślubach przyjaciółek, ale w ogóle nie uważam tych dni za jakieś wyjątkowe w moim życiu. Pamiętam głównie wspólne tańce i toasty; e nie interesuje, jakie były serwetki i czy zwykła fotobudka czy 360
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 15:55   #2442
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89702088]omg 10 zł za zaproszenie?
szczególnie, że teraz bardzo fajne można sobie samemu w canvie zaprojektować, tak w 100% pod siebie. moja przyjaciółka tak zrobiła (fakt, że ma zmysł estetyczny) i to było jedyne zaproszenie, którego nie chciałam wyrzucać po weselu tak od razu ale finalnie podczas przeprowadzki się go pozbyłam[/QUOTE]Bo wiesz, jakiś lepszy papier, są jeszcze zaproszenia na drewnie, na szkle itp.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ja też bym wolała podziękowania na osobności, a nie na pokaz. Coś do jedzenia jest jeszcze ok, można zjeść albi zje ktoś inny, nie zmarnuje się. Co nie zmienia faktu, że dla mnie jest to zbędne, raczej nikt nie chodzi i nie gada, ze wesele Kowalskich, to była lipa, bo nie dostali cukierka w podziękowaniu







Ja mam takie samo podejście - muzyka, jedznie, alkohol fajnie jak jest lżejszy, a nie tylko wódka, a reszta nie ma znaczenia. Rozstrząsania się nad zaproszeniami też nie rozumiem, przecież to i tak potem leci w kubeł
Jasne, to zrozumiałe. U mnie mąż chciał to znalazłam takie jak najmniejszym kosztem.

Prawda jest taka, że goście na mało co zwracają uwagę. Nie zauważa czy obrus był zielony, biały czy różowy. Dla nich się liczy zabawa i jedzenie.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89702093]nie wiem, może te, które tak przeżywają, to myślą, że dla gości to też taki wyjątkowy dzień? Ja w ogóle nie mam takich odczuć. Pewnie jakby np. moje dziecko brało ślub to co innego, ale znajomi, czy jakaś kuzynka...Wzruszyłam się na ślubach przyjaciółek, ale w ogóle nie uważam tych dni za jakieś wyjątkowe w moim życiu. Pamiętam głównie wspólne tańce i toasty; e nie interesuje, jakie były serwetki i czy zwykła fotobudka czy 360 [/QUOTE]Dla nas to był nasz dzień. Bardzo przeżywali rodzice i rodzeństwo, ale ja wiem że dla reszty gości to było po prostu kolejne wesele w rodzinie i okazja do spotkania. Teściowa gadała, że wszyscy będą narzekać, że nie ma bimbru czy wiejskiego stołu. I co? Nawet nikt nie zwrócił uwagi, że tego nie było

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:56   #2443
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

zaproszenie na szkle?????? haha zrobiłaś mi dzień
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:57   #2444
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Kurcze, rozumiem że PM jest najważniejsza, to jej dzień i w ogóle ogromny stres.
Ale co to ma znaczyć że ktoś by "przetrawił"? Jeśli idę skorzystać z jakiejś usługi to chce żeby została wykonana najlepiej jak to możliwe i żebym była w pełni zadowolona, niezależnie od tego po co mi taka usługa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej technicznie wykonana to jedno. A drugie czy pasuje. Bo jeśli będziesz chciała makijaż smoke on zostanie technicznie dobrze wykonany ale nie będzie Ci pasował albo będziesz się w nim źle czuła to czyją wina? W makijażu efekt końcowy mocno zależy od tego jak klientka wygląda. Bo dwa identyczne makijaże potrafią totalnie inaczej wyglądać na dwóch różnych osobach.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:58   #2445
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Dwa razy w życiu widziałam zaproszenia, która przykuły moją uwagę.
Pierwsze to tylko dlatego, że były w ciekawej kopercie (taka pół prześwitująca ze śliskiego papieru, nie wiem co to było i jak się nazywało), w dodatku przewiązane sznureczkiem konopnym. Zakładam, że były droższe, na pewno wyróżniały się na tle innych, ale po roku już nawet nie potrafiłabym dokładnie opisać jak wyglądały.
Drugie- małżonkowie są pióromaniakami, kaligrafia i te sprawy, wypisywali je sami takim mieniącym się atramentem i z tymi wszystkimi zawijasami itd. Ja doceniłam, bo sama piszę głównie piórami wiecznymi, ale czy jakiś inny człowiek, który długopis trzyma w ręku może raz w tygodniu a tak to pisze na komputerze również to docenił -wątpię.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 16:05   #2446
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Wiecie, ja też nie mówię żeby nic nie robić. Ślub jest ważny, jesteście w tym dniu najważniejsi, chcecie żeby każdy się dobrze bawił. Ślub (przynajmniej z założenia) bierze się tylko raz. Tylko niektórzy wpadają w taki szał, że zapominają o zdrowym rozsądku. Po co mi magnes z czyimś zdjęciem? Ostatnio moi rodzice przywieźli takie coś z komunii. Słodycze w tych paczuszkach już prędzej, po prostu się zje. Tylko na weselu jest tyle jedzenia i tyle słodyczy, że to jest serio niepotrzebne. Z zaproszeniemi to samo. Nikt nie zwraca na to uwagi. Można wybrać coś ładnego w rozsądnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 16:20   #2447
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Najlepiej technicznie wykonana to jedno. A drugie czy pasuje. Bo jeśli będziesz chciała makijaż smoke on zostanie technicznie dobrze wykonany ale nie będzie Ci pasował albo będziesz się w nim źle czuła to czyją wina? W makijażu efekt końcowy mocno zależy od tego jak klientka wygląda. Bo dwa identyczne makijaże potrafią totalnie inaczej wyglądać na dwóch różnych osobach.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
No ale co w związku z tym, bo ja nie wiem do czego zmierzasz? Każdy usługa beauty może się skończyć rozczarowaniem, nie tylko makijaż ślubny. Tak samo może być z makijażem wieczorowym, ścięciem włosów, paznokciami, henną brwi, powiększaniem ust i wszystkim innym. Nikt Ci nigdy nie da gwarancji, że efekt końcowy Cię zadowoli. Osoba wykonująca daną usługę może coś doradzić, ale może też mieć inny gust. Jak ktoś chce mnieć coś zrobione, to ma na własne ryzyko i tyle. Jak ktoś nie chce makijażu próbnego, to jest jego sprawa i nie wiem po co kogoś do tego przymuszać. Ani robić 2h czasu zapasu, bo może zmyjemy i zrobimy od nowa.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Wiecie, ja też nie mówię żeby nic nie robić. Ślub jest ważny, jesteście w tym dniu najważniejsi, chcecie żeby każdy się dobrze bawił. Ślub (przynajmniej z założenia) bierze się tylko raz. Tylko niektórzy wpadają w taki szał, że zapominają o zdrowym rozsądku. Po co mi magnes z czyimś zdjęciem? Ostatnio moi rodzice przywieźli takie coś z komunii. Słodycze w tych paczuszkach już prędzej, po prostu się zje. Tylko na weselu jest tyle jedzenia i tyle słodyczy, że to jest serio niepotrzebne. Z zaproszeniemi to samo. Nikt nie zwraca na to uwagi. Można wybrać coś ładnego w rozsądnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo szał związany z komuniamii to dopiero jest hit. Myślę, że to się dopiero rozkręca i za jakiś czas będzie jak z weselami.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 16:24   #2448
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Że kobiety są w stanie wydać kilka tysięcy na suknię ślubną z salonu, wykonaną z niezbyt dobrego materiału i to często po to, żeby po weselu ją sprzedać zamiast nie wiem, poszukać na Zalando białej kiecki i to takiej, którą może gdzieś założą kiedyś. Po prostu nie ogarniam tego swoim umysłem.

Tak samo próbna fryzura, próbny makijaż – to wszystko to jest po prostu kupa pieniędzy i to takich wydanych w sumie zbędnie.
Ja to akurat rozumiem, bo dla większości kobiet to może być jedyna okazja w życiu żeby założyć taką wymarzoną, ale niepraktyczną stylizację. Ale ja jestem mocno ciuszkowa i wiem, że założenie pięknej sukienki sprawia mi generalnie radość. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ale jeśli budżet pozwala na te kilka tysi, to czemu nie. Prędzej popieram wydanie tych pieniędzy na siebie i spełnienie swojego marzenia niż na kolejne cuda na kiju, atrakcje dla gości. Na pierwszym ślubie miałam właśnie sukienkę z zalando za 100 zł, jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi brać kolejny to na pewno wystąpię w czymś ekstra
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 16:29   #2449
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, że oceniam kogoś, kto ulega tej presji – nie ukrywam, może odrobinę tak – ale bardziej zadziwia mnie sam fakt, że jest na to popyt i podaż. Że kobiety są w stanie wydać kilka tysięcy na suknię ślubną z salonu, wykonaną z niezbyt dobrego materiału i to często po to, żeby po weselu ją sprzedać zamiast nie wiem, poszukać na Zalando białej kiecki i to takiej, którą może gdzieś założą kiedyś. Po prostu nie ogarniam tego swoim umysłem.

Tak samo próbna fryzura, próbny makijaż – to wszystko to jest po prostu kupa pieniędzy i to takich wydanych w sumie zbędnie.

Dlatego zgadzam się w 100%, że to scam. Rozumiem np. fotograf, zespół – takie koszty, żeby mieć jakieś fajne wspomnienia – ale nie przepłacanie za każdą możliwą usługę.

Niezbyt dobrego materiału? Suknia za kilka tysięcy szyta u krawcowej jest z dobrego materiału. Koronki ręcznie wyszywane itp... no to musi kosztować. Oczywiście, że sukienka z sklepu może być ładna, lecz szyta na zamówienie, na wymiar to nieco "inny wymiar".
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 17:01   #2450
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja to akurat rozumiem, bo dla większości kobiet to może być jedyna okazja w życiu żeby założyć taką wymarzoną, ale niepraktyczną stylizację. Ale ja jestem mocno ciuszkowa i wiem, że założenie pięknej sukienki sprawia mi generalnie radość. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ale jeśli budżet pozwala na te kilka tysi, to czemu nie. Prędzej popieram wydanie tych pieniędzy na siebie i spełnienie swojego marzenia niż na kolejne cuda na kiju, atrakcje dla gości. Na pierwszym ślubie miałam właśnie sukienkę z zalando za 100 zł, jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi brać kolejny to na pewno wystąpię w czymś ekstra
Zgadzam się.

Ja wiem, że jakby miała budżet to wydałabym z 6k na suknie, ale! jedwabną. Swoją kupiłam na vinted za 1000 zł i naprawdę po swoim ślubie stwierdziłam że byłabym gotowa iść do salonu i wydać pełna cenę bo to jak ona wyglądała w tańcu, jak wygląda na zdjęciach (cala pracuje, idealnie mnie dopełnia) to po prostu cudo.

Za to... wydałam 4 tysiące na buty (i to w promocji) i nie żałuję, takie dziecięco nastolatkowe marzenie ale też wiem, że nie były kupione na jeden raz

Bukiet to były białe roże nierówno ułożone w bukiet, makijaż sama robiłam, zaproszenia, menu itp też sama w canvie, autem jechaliśmy naszym a ubiór auta to resztka mojego welonu (zwężałam na szerokość) i samodzielne bukieciki z gipsówki obrączki ze swojego złota.

A mimo to wydaliśmy od gruszki pieniędzy jednak finalnie nie żałuję



Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89702118]Niezbyt dobrego materiału? Suknia za kilka tysięcy szyta u krawcowej jest z dobrego materiału. Koronki ręcznie wyszywane itp... no to musi kosztować. Oczywiście, że sukienka z sklepu może być ładna, lecz szyta na zamówienie, na wymiar to nieco "inny wymiar".[/QUOTE]Polemizowałabym. Jakby było jak piszesz to byłoby wspaniale. Naprzymierzałam się troche tych sukienek i w większosci cena jest tak nieadekwatna do jakości, że szkoda gadać. A jak dopytywalam o materiał to niechętnie, ale w końcu panie mówiły: poliester. Więc pytanie co rozumiesz za dobry materiał bo ja każdy poliester odrzucam a w salonach nawet materiał mikado, który w przeszłości był głównie z jedwabiu to teraz zastąpił poliester.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 17:04   #2451
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ale co w związku z tym, bo ja nie wiem do czego zmierzasz? Każdy usługa beauty może się skończyć rozczarowaniem, nie tylko makijaż ślubny. Tak samo może być z makijażem wieczorowym, ścięciem włosów, paznokciami, henną brwi, powiększaniem ust i wszystkim innym. Nikt Ci nigdy nie da gwarancji, że efekt końcowy Cię zadowoli. Osoba wykonująca daną usługę może coś doradzić, ale może też mieć inny gust. Jak ktoś chce mnieć coś zrobione, to ma na własne ryzyko i tyle. Jak ktoś nie chce makijażu próbnego, to jest jego sprawa i nie wiem po co kogoś do tego przymuszać. Ani robić 2h czasu zapasu, bo może zmyjemy i zrobimy od nowa.







Ooo szał związany z komuniamii to dopiero jest hit. Myślę, że to się dopiero rozkręca i za jakiś czas będzie jak z weselami.
To w związku z tym że na usługi beauty ślubne klientki są bardziej "wybredne" i chcą mieć wszystko idealnie, osoby które wykonują zabieg chcą zadowolić takie osoby w 100%. Stąd m.in makijaże próbne. Bo jednak ślub dla PM jest jedyna z zalozenia taka okazja.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 17:12   #2452
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
To w związku z tym że na usługi beauty ślubne klientki są bardziej "wybredne" i chcą mieć wszystko idealnie, osoby które wykonują zabieg chcą zadowolić takie osoby w 100%. Stąd m.in makijaże próbne. Bo jednak ślub dla PM jest jedyna z zalozenia taka okazja.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
patrząc na statystyki, to sporo PM będzie miało już znaną na imprezę rozwodową i próbny niepotrzebny
oczywiście wiem, że rozwód to słaba rzecz, ale niestety coraz ich więcej. Chociaż na tle Europy i tak jesteśmy dosyć stali w utrzymaniu tego typu umowy
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 17:29   #2453
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja to akurat rozumiem, bo dla większości kobiet to może być jedyna okazja w życiu żeby założyć taką wymarzoną, ale niepraktyczną stylizację. Ale ja jestem mocno ciuszkowa i wiem, że założenie pięknej sukienki sprawia mi generalnie radość. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ale jeśli budżet pozwala na te kilka tysi, to czemu nie. Prędzej popieram wydanie tych pieniędzy na siebie i spełnienie swojego marzenia niż na kolejne cuda na kiju, atrakcje dla gości. Na pierwszym ślubie miałam właśnie sukienkę z zalando za 100 zł, jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi brać kolejny to na pewno wystąpię w czymś ekstra
No ja też jak już to wolałabym wydac na kieckę niż na zaproszenia, prezenty na podziękowania dla gości i jakieś bzdurne fotobudki

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
To w związku z tym że na usługi beauty ślubne klientki są bardziej "wybredne" i chcą mieć wszystko idealnie, osoby które wykonują zabieg chcą zadowolić takie osoby w 100%. Stąd m.in makijaże próbne. Bo jednak ślub dla PM jest jedyna z zalozenia taka okazja.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Ale Ty uważasz, że osoba wykonująca makijaż wie lepiej czy jej klientka jest wybredna i czy potrzebuje makijażu próbnego Sory, ale Twoja teoria jest mocno naciągnięta i tyle. Chodzi o naciągnie klientek i wyciąganie od nich kasy, a nie o ich rzekome dobro. Skoro idę i mówię, że chce makijaż wieczorowy i nie chce próbnego, to wiodocznie taki chce i tyle. Gdyby makijażystka mi powiedziała, że nie zrobi mi makijażu na ślub bez próbnego i że mam zapłacić ekstra za słowo ślubny, to dopiero bym ją obsmarowała w necie, że jest zwykłą oszustką Jak idę na jakąkolwiek usługę, to oczekuje, że będzie wykonana idelanie, a nie, że ktoś wykona ją pół gwizdka bo nie jestem panną młodą
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:10   #2454
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ja też jak już to wolałabym wydac na kieckę niż na zaproszenia, prezenty na podziękowania dla gości i jakieś bzdurne fotobudki



Ale Ty uważasz, że osoba wykonująca makijaż wie lepiej czy jej klientka jest wybredna i czy potrzebuje makijażu próbnego Sory, ale Twoja teoria jest mocno naciągnięta i tyle. Chodzi o naciągnie klientek i wyciąganie od nich kasy, a nie o ich rzekome dobro. Skoro idę i mówię, że chce makijaż wieczorowy i nie chce próbnego, to wiodocznie taki chce i tyle. Gdyby makijażystka mi powiedziała, że nie zrobi mi makijażu na ślub bez próbnego i że mam zapłacić ekstra za słowo ślubny, to dopiero bym ją obsmarowała w necie, że jest zwykłą oszustką Jak idę na jakąkolwiek usługę, to oczekuje, że będzie wykonana idelanie, a nie, że ktoś wykona ją pół gwizdka bo nie jestem panną młodą
Nikt nie zmusza PM do korzystania z usług akurat tej kosmetyczki, która robi makijaż ślubny z obowiązkowym makijazem próbnym. Może iść do jakiejs innej
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:17   #2455
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Mnie też biznes weselny dziwi, najbardziej to okołoweselne prezenty i podziękowania dla wszystkich. Dzisiaj na jednej grupie na fb mignął mi post młodej, czy inni kupują coś zmarłym dziadkom...
No ja zawiozłam dziadkowi na grób kwiaty i tzta tacie też. Ale to było bardziej w postaci tego,że chcieliśmy też o nich pamiętać.
Nic spełnianie nie kupowaliśmy.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja zawiozłam jedynie zmarłym dziadkom kwiaty, które zostały z dekoracji.
Ja też po weselu jeszcze te kwiaty zawoziłam, a dwa dni przed ślubem ładna kompozycje nagrobna

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:26   #2456
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ale co w związku z tym, bo ja nie wiem do czego zmierzasz? Każdy usługa beauty może się skończyć rozczarowaniem, nie tylko makijaż ślubny. Tak samo może być z makijażem wieczorowym, ścięciem włosów, paznokciami, henną brwi, powiększaniem ust i wszystkim innym. Nikt Ci nigdy nie da gwarancji, że efekt końcowy Cię zadowoli. Osoba wykonująca daną usługę może coś doradzić, ale może też mieć inny gust. Jak ktoś chce mnieć coś zrobione, to ma na własne ryzyko i tyle. Jak ktoś nie chce makijażu próbnego, to jest jego sprawa i nie wiem po co kogoś do tego przymuszać. Ani robić 2h czasu zapasu, bo może zmyjemy i zrobimy od nowa.







Ooo szał związany z komuniamii to dopiero jest hit. Myślę, że to się dopiero rozkręca i za jakiś czas będzie jak z weselami.
Już jest. Chrześnica mojej koleżanki miała pod domem orkiestrę na jej wyjście z domu.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:42   #2457
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ja też jak już to wolałabym wydac na kieckę niż na zaproszenia, prezenty na podziękowania dla gości i jakieś bzdurne fotobudki







Ale Ty uważasz, że osoba wykonująca makijaż wie lepiej czy jej klientka jest wybredna i czy potrzebuje makijażu próbnego Sory, ale Twoja teoria jest mocno naciągnięta i tyle. Chodzi o naciągnie klientek i wyciąganie od nich kasy, a nie o ich rzekome dobro. Skoro idę i mówię, że chce makijaż wieczorowy i nie chce próbnego, to wiodocznie taki chce i tyle. Gdyby makijażystka mi powiedziała, że nie zrobi mi makijażu na ślub bez próbnego i że mam zapłacić ekstra za słowo ślubny, to dopiero bym ją obsmarowała w necie, że jest zwykłą oszustką Jak idę na jakąkolwiek usługę, to oczekuje, że będzie wykonana idelanie, a nie, że ktoś wykona ją pół gwizdka bo nie jestem panną młodą
Wiem że ktoś pracujący z klientem wie lepiej co się sprawdza i przede wszystkim co jemu ułatwia pracę. Zarabianie pieniędzy to nie naciągnie. Nie rozumiem gdzie ty widzisz oszustwo skoro cena usługi jest jawna tak samo jak to że wymaga próbnego. Jeśli ci się jej podoba to się nie zapisuj. Idealnie to może być wykonana pod względem technicznym. Ale makijażystka to nie wróżka i nie jest w stanie przewidzieć jak będziesz się czuła w tym makijażu. Bo opisać to jedno, inspiracją to drugie, a trzecie to to jak się czuje klientka gdy zobaczy się w lustrze. Nikt tutaj nie pisze p usłudze na pół gwizdka.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:29   #2458
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Już jest. Chrześnica mojej koleżanki miała pod domem orkiestrę na jej wyjście z domu.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

Orkiestra to jest dość stary zwyczaj na Mazowszu np. Jak jeszcze mieszkałam w bloku to praktycznie każda panna wychodziła z domu na ślub w rytmie orkiestry i nie wiedzieć czemu utworu: Rozszumialy się wierzby płaczące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:32   #2459
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Orkiestra to jest dość stary zwyczaj na Mazowszu np. Jak jeszcze mieszkałam w bloku to praktycznie każda panna wychodziła z domu na ślub w rytmie orkiestry i nie wiedzieć czemu utworu: Rozszumialy się wierzby płaczące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ale chyba nie na Komunię

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:44   #2460
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Wiem że ktoś pracujący z klientem wie lepiej co się sprawdza i przede wszystkim co jemu ułatwia pracę. Zarabianie pieniędzy to nie naciągnie. Nie rozumiem gdzie ty widzisz oszustwo skoro cena usługi jest jawna tak samo jak to że wymaga próbnego. Jeśli ci się jej podoba to się nie zapisuj. Idealnie to może być wykonana pod względem technicznym. Ale makijażystka to nie wróżka i nie jest w stanie przewidzieć jak będziesz się czuła w tym makijażu. Bo opisać to jedno, inspiracją to drugie, a trzecie to to jak się czuje klientka gdy zobaczy się w lustrze. Nikt tutaj nie pisze p usłudze na pół gwizdka.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
A co się dzieje kiedy próbny makijaż nie pasuje? Jakie są kolejne kroki?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 14:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.