rozświetlona twarz pracującej 30latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-09, 19:11   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

rozświetlona twarz pracującej 30latki?


bardzo podobająmi się rozświetlone makijaże;GlamShine,perłow e cienie,rozświetlacze do twarzy itd,np.twarz tej Japonki z Lancome.Ale jak zachować umiar?Mam 30 lat i przecież nie pójdę tak do pracy,a chodzi mi właśnie o wersję dzienną.Np.świecąca twarz,matowe usta?albo odwrotnie.Poradżcie
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 04:41   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: rozświetlona twarz pracującej 30latki?

misio [img]icons/icon7.gif[/img] , no wiesz słonko to zalezy, co sie w buzce nadaje do rozswietelenia [img]icons/icon7.gif[/img] mi osobiscie baardzo sie podoba rozswietlona twarz, ale ze wzgledu na moja cere, z hmm..niespodziankami -lepiej nie ryzykowac za bardzo..[img]icons/icon7.gif[/img] Jesli masz gladziutką cerę możesz spokojnie ją do pracy rozswietlic, wtedy proonuje usteczka matowe [img]icons/icon7.gif[/img] Looknij sobie na forum " pytania do wizazystki" wklejałam kiedys zdejcie makijazu Gurleaina - "usta".. na tej focie panienka ma slicznie rozswietloną cerę i ładnie zrobione matowe usteczka... [img]icons/icon7.gif[/img] A babki sie pewnie wypowiedza jeszcze, jak wstaną bo teraz to zbojecka pora... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 08:35   #3
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: rozświetlona twarz pracującej 30latki?

zdjęcie widziałam,fajne,szczególn ie twarz bo usta ioczy dla mnie nie bardzo,z wiekiem coraz mniej odwagi mam<oczy>.Tyle fajnych mazideł jest,że trudno się pohamować.Usta nie są moją mocną stroną,ale błyszczyk Glam Shine mnie zachwycił/nr05polecam wszystkim szatynkom,piękny subtelny róż,nie tak ostry jak się wydaje/Rozświetlacz do bużki/ives roches/daję tylko na kości policzkowe i jeszcze pudruje więc chyba nie będzie za bardzo
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 08:37   #4
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: rozświetlona twarz pracującej 30latki?

z tą ikonką to coś pochrzaniłam
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 21:30   #5
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: rozświetlona twarz pracującej 30latki?

Sama wymarzyłam sobie taki makijaż o jakim wspominasz.
Nigdy wcześniej nie używałam różu do policzków do momentu jak nabyłam słodziuchny róz Bourjois i cień do powiek tej samej firmy. Te dwa kosmetyki są teraz podstawą mojego makijażu. Moja wiecznie zmęczona twarz w końcu zaczęła wyglądać świetliście i promiennie.
Róż tradycyjnie na policzki, skronie i troszkę na powieki.
Cień ma kolor opalizującej kości słoniowej i nakładam go pędzelkiem, delikatnie by rozświetlić powieki i na najwyższą część kości policzkowej - tak żeby je uwypuklić.
Naprawdę efekt jest niesamowity.
Gorąco polecam.

W załączeniu kolor cienia beige rose nr 08
i różu rose d'or 34
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bourjois.jpg (1,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5789_hero.jpg (9,8 KB, 6 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 22:05   #6
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: rozświetlona twarz pracującej 30latki?

dzięki,jakbym czytała o sobie.Ja też w makijażu używam głównie różu i też bourjois ale kol.33 lilas dor.Ostatnio jednak odkryłam i zakochałam się w Blush Delicieux loreala,kolor 05 rose sucre dorge,polecam.Nakładam na kości policzkowe i powiekę cz.nieruchomą,szukałam właśnie czegoś na cz.ruchomą.Spróbuję Twojego Liluu.Zmęczona twarz,to też mój problem i z tym głównie walczę w makijażu.Pozostałe eksperymenty mam już za sobą he,he.Proszę wszystkie wizażanki-piszcie o swoich sposobach na ZMĘCZONĄ TWARZ :pomocy
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.