różnica wieku czy wyglądu? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 19:43   #61
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Dla mnie 10 lat roznicy to nic wielkiego, wlasnie tyle dzieli moich rodzicow.
Nie wyobrazam sobie zwiazku z osoba w mniej wiecej moim wieku. Patrzac na tych osobnikow zaczynam sie zastanawiac czy to w ogole sa mezczyzni. Po za tym awsze mnie ciagnelo (i ciagnie) do starszych mezczyzn, uwazam ze maja w sobie cos czego dzisiaj brakuje. Stale zwiazki to zreszta nie do konca moja bajka (mozliwe ze jestem jeszcze za mloda) i szczerze mowiac, zastanawiam sie czy kiedykolwiek bede w stanie wytrwac z jednym facetem. Dzisiaj wydaje mi sie to malo realne.
Kurcze, widze że mamy bardzo podobny tok myślenia! Ile masz lat, jeśli moge spytać?
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:02   #62
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Kiedyś byłem na randce z dziewczyną i od początku mi coś nie pasowało w niej. Po godzinie mi się zwierzyła, że była rok z facetem 26 letnim ( ja miałem wtedy 17, ona z 16) i od razu zajechało mi takim taksówkarzem-sponsorem bo dziewczyna nie brzydka ale ciekawa też nie była.

Według mnie przy dużej różnicy albo jedno ma poziom wyższy o te lata różnicy, ewentualnie drugie ma poziom niższy. I jak znam sporo znajomych mojego 30 letniego brata a dwóch ma takie dziewczyny sporo młodsze to jeden tatusiuje a drugi, no drugi zatrzymał się w rozwoju na etapie 17 letnim, wieczornym piwku i co weekendowej dyskoteki.
Chociaż wiadomo, są wyjątki, więc żeby nie było, że się czepiam dziewczyn co wolą starszych facetów bo sam dogaduje się lepiej z ciut starszymi kobietami.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:21   #63
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Kurcze, widze że mamy bardzo podobny tok myślenia! Ile masz lat, jeśli moge spytać?

19, więc tak jak mowię jeszcze młoda jestem.

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Kiedyś byłem na randce z dziewczyną i od początku mi coś nie pasowało w niej. Po godzinie mi się zwierzyła, że była rok z facetem 26 letnim ( ja miałem wtedy 17, ona z 16) i od razu zajechało mi takim taksówkarzem-sponsorem bo dziewczyna nie brzydka ale ciekawa też nie była.

Według mnie przy dużej różnicy albo jedno ma poziom wyższy o te lata różnicy, ewentualnie drugie ma poziom niższy. I jak znam sporo znajomych mojego 30 letniego brata a dwóch ma takie dziewczyny sporo młodsze to jeden tatusiuje a drugi, no drugi zatrzymał się w rozwoju na etapie 17 letnim, wieczornym piwku i co weekendowej dyskoteki.
Chociaż wiadomo, są wyjątki, więc żeby nie było, że się czepiam dziewczyn co wolą starszych facetów bo sam dogaduje się lepiej z ciut starszymi kobietami.

Szesnastolatka z facetem starszym o 10 lat to trochę inna bajka. Myśle ze w związki z taka różnica wieku nie warto sie pakować będąc tak młodym. Jak by nie było to te osoby są w dwóch rożnych fazach życia. Choć tak jak sam napisałeś- są wyjątki.

Moim zdaniem to wszystko zależy od ludzi. Co ich do siebie ciągnie, jakie maja charaktery, ogólnie kim są. Mnie musi dosłownie "trzasnąć" zanim ktoś mi sie spodoba. I nie chodzi mi tu tylko o kwestie wyglądu bo ktoś może równie dobrze być pociągający intelektualnie.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 07:48   #64
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
19, więc tak jak mowię jeszcze młoda jestem.




Szesnastolatka z facetem starszym o 10 lat to trochę inna bajka. Myśle ze w związki z taka różnica wieku nie warto sie pakować będąc tak młodym. Jak by nie było to te osoby są w dwóch rożnych fazach życia. Choć tak jak sam napisałeś- są wyjątki.

Moim zdaniem to wszystko zależy od ludzi. Co ich do siebie ciągnie, jakie maja charaktery, ogólnie kim są. Mnie musi dosłownie "trzasnąć" zanim ktoś mi sie spodoba. I nie chodzi mi tu tylko o kwestie wyglądu bo ktoś może równie dobrze być pociągający intelektualnie.
Obstawiałem 25 a nie prawie lub rówieśniczkę

Dla mnie więcej niż 3 to już za dużo. Kobiety generalnie szybciej się starzeją więc patrząc na różnicę 10 lat. Ja miałbym 20 a kobieta mająca 30 już praktycznie zaczyna grawitacyjno-skórny proces starzenia Więc akurat w tej kwestii się nie dziwie.


Któraś wizażanka wcześniej napisała coś, że nie wie czy faceci w jej wieku to nawet faceci. Generalnie na takie rzeczy uwagi nie zwracam ale młodszy brat ostatnio był w Łodzi to mówił, że najpopularniejsze są dwa typy facetów. Dresy i metroseksualni czyli paradoksalnie tego złotego środka nie ma.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:05   #65
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Obstawiałem 25 a nie prawie lub rówieśniczkę

Dla mnie więcej niż 3 to już za dużo. Kobiety generalnie szybciej się starzeją więc patrząc na różnicę 10 lat. Ja miałbym 20 a kobieta mająca 30 już praktycznie zaczyna grawitacyjno-skórny proces starzenia Więc akurat w tej kwestii się nie dziwie.


Któraś wizażanka wcześniej napisała coś, że nie wie czy faceci w jej wieku to nawet faceci. Generalnie na takie rzeczy uwagi nie zwracam ale młodszy brat ostatnio był w Łodzi to mówił, że najpopularniejsze są dwa typy facetów. Dresy i metroseksualni czyli paradoksalnie tego złotego środka nie ma.
Hah

To jest smutne ze teraz trzeba ze świeczka szukać normalnych facetów. Ostatnio 14 -letni syn znajomych moich rodziców powiedział ze u niego w klasie większość chłopaków jest bi, bo bycie hetero jest nudne. I on jest dopiero w gimnazjum.
A dresy wzbudzają we mnie współczucie bo oni myślą ze są tacy urka burka a wyglądają i zachowują sie jak najgorsze chamy. Już nie wspomnę o słuchaniu muzyki na cały regulator z telefonem w ręku. Jest mi za nich wstyd za każdym razem kiedy przyjeżdżam do Polski.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:00   #66
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest starszy ode mnie o 31 lat. Wygląda tak jakby dzieliło nas 15-18 lat. Długo broniłam się przed tym związkiem, ale3 teraz nie zamieniłabym go na nikogo innego, młodszego, przystojniejszego itp
Pobiłaś mnie tylko o kilka lat. ja też sobie bez mojego życia już nie wyobrażam



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:01   #67
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Hah

To jest smutne ze teraz trzeba ze świeczka szukać normalnych facetów. Ostatnio 14 -letni syn znajomych moich rodziców powiedział ze u niego w klasie większość chłopaków jest bi, bo bycie hetero jest nudne. I on jest dopiero w gimnazjum.
A dresy wzbudzają we mnie współczucie bo oni myślą ze są tacy urka burka a wyglądają i zachowują sie jak najgorsze chamy. Już nie wspomnę o słuchaniu muzyki na cały regulator z telefonem w ręku. Jest mi za nich wstyd za każdym razem kiedy przyjeżdżam do Polski.
Żarty sobie robił na 90 procent. Wiem bo mój brat ma 14 lat rocznikowo.


Jakby mi było wstyd za innych ludzi to za jednych i drugich byłoby mi wstyd.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:09   #68
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Żarty sobie robił na 90 procent. Wiem bo mój brat ma 14 lat rocznikowo.


Jakby mi było wstyd za innych ludzi to za jednych i drugich byłoby mi wstyd.

Może powiedział to dla żartów a może nie, ale ci chłopcy własnie takie sprawiają wrażenie.

Masz na myśli ze i za dresów i za metroseksualnych było by ci wstyd?
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 20:51   #69
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Może powiedział to dla żartów a może nie, ale ci chłopcy własnie takie sprawiają wrażenie.

Masz na myśli ze i za dresów i za metroseksualnych było by ci wstyd?
Tak, jeżeli miałbym odczuwać wstyd za innych ludzi.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 21:33   #70
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Tak, jeżeli miałbym odczuwać wstyd za innych ludzi.

Cóż, mi jest wstyd kiedy muszę uspokajać koleżankę o tym ze facet który własnie wszedł do sklepu to nie bandzior tylko subkultura (o ile to można w ogóle jakoś nazwać). :/
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 06:24   #71
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: różnica wieku czy wyglądu?

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Cóż, mi jest wstyd kiedy muszę uspokajać koleżankę o tym ze facet który własnie wszedł do sklepu to nie bandzior tylko subkultura (o ile to można w ogóle jakoś nazwać). :/
Subkulturą bym tego nie nazwał bo w dresach chodzą też ludzie normalni. Sam nawet widzę sporo plusów w takich spodniach.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 07:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.