fryzurka córeczki-szok! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-17, 01:21   #1
ulaulaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26

fryzurka córeczki-szok!


wiktoria(6lat) jest moim najcenniejszym skarbem, promyczkiem słońca w deszczowe dni, lecz zawsze gdy chcę ja wziąć do fryzjera słodka wiki zmienia się w potworka(krzyczy, histeryzuje, płacze, jest niegrzeczna do pani fryzjerki).Efekt jej manewrów sprawia że zawsze wychodzi tylko z podciętymi końcówkami.W zeszłym tygodniu postanowiłam,że nie mam już siły na te jej fochy, poprosiłam moją siostre by mnie wyręczyła tego dnia.
Ola(moja siostra) postanowiła, że zabierze ja do innego salonu, a przy okazji sama też sie obetnie.powiedziałam Olce ze jak sie uda to niech spróbują ja zciąć krócej niz zawsze(chociaż i tak byłam pewna że Wikusia wróci z taką samą fryzurka jak wyszła(długośc ok 7cm za ramiona))
Wróciły po prawie 1,5godz.Gdy weszły do mieszkania nie poznałam swojej córeczki-miała śliczną króciutka fryzurkę i (co najważniejsze)promienny uśmiech na buzi.Moja siostra to cudotwórczyni!
Poniżej zamieszczam fotki z taka samo fryzurką jaką ma Wiktoria, dziewczynka na nim jest równiez bardzo do niej podobna(wiktoria ma troszkę jaśniejsze włoski)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dz1.jpg (11,0 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dz2.jpg (7,9 KB, 115 załadowań)
ulaulaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 01:29   #2
ulaulaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

fryzurka Wiktorii zainspirowała mnie do tego by również sciąć włosy.
Chyba pójdziemy z Wiktorią do tego samego salonu, co zabrała ją moja siostra.Do teraz nie moge uwieżyć że moje dziecko lubi chodzić do fryzjera(jak byłam w jej wieku to nie znosiłam).
A wy dziewczyny macie problem z waszymi córeczkam gdy muszą iść do fryzjera? Pochwalcie sie jakie fryzurki maja wasze pociechy
ulaulaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 01:30   #3
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

Wiesz moze nie tyle siostra cudotwórczyni <z pewnoscia tez, nie znam sytuacji> co fryzjer. Dzieciecy powinien sie znac na tym jak uspokoic dziecko i zachecic je. Jak nie umie to trzeba zmienic fryzjera
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 07:25   #4
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

hehe, no tak pamiętam jak ja sama mając 3-7 lat krzyczałam na fotelu u fryzjera... Być może w psychice dziecka ścinanie włosów jest czymś w rodzaju krzywdy. Ja osobiście nienawidziłam wszystkich fryzjerów będąc taką małą 'ści ochą' Oczywiście z wiekiem mi przeszło i teraz najchętniej non-stop zmieniałabym wygląd swoich włosów

pozdrawiam
Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 08:34   #5
Izkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 59
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

jedynym problemem u mojej 9-letniej córki ze ścięciem włosów jest ten ,że ona wogóle nie chce ich ściąć. Włosy ma mnie więcej do łopatek i jedynie pozwala na podcinanie ich przeze mnie.A szczerze powiedziawszy wolałabym ,żeby je ścięła , bo mam dość czesania jej codziennie rano. Myslałam , że po komunii dojrzeje do ścięcia , bo większość dziewczynek ścina wtedy włosy. Ale ten argument zadziałał wręcz odwrotnie. doszła do wniosku ,że skoro inne dziewczynki ścinają włosy to ona tego nie zrobi.
Izkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:27   #6
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

fryzurka bardzo ładna, taka dziewczęca

ja przygód z fryzjerami nie miałam, bo to zawsze mama mi podcinała włosy... pierwszy raz u fryzjera byłam chyba w szóstej klasie podstawówki
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 12:12   #7
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

a ja od małego lubiłam, jak mi obcinali włosy może dlatego, że tata się upierał, że mam mieć długie a ja zawsze robiłam na opak?:P

teraz, kiedy już nie mówi mi co mam robic i jest mu wszystko jedno to postanowiłam zapuścić wreszcie - po prawie 19 latach wojowania o krótkie
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 12:39   #8
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

Ja jak byłam mała to bardzo lubiłam chodzić do fryzjera Nawet raz sobie sama ścięłam włosy Chyba wiecie jaki był efekt Ale na szczescie nie chodzilam jeszcze do szkoly i byla zima
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:16   #9
ulaulaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: fryzurka córeczki-szok!

Ja jak byłam mała i trzeba było iśc do fryzjera to udawałam,że jestem chora, a raz nawet uciekłam do babci
ulaulaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.