hylexin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 10:46   #1
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Exclamation

hylexin


http://www.magazynkosmetyki.pl/index.php?aid=639
od jakiegoś czasu jest dostępny w sephorze. czy któras już go używała? pomaga? pozdrawiam
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 06:56   #2
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: hylexin

heh ja też jestem b. ciekawa efektu działania tego kremu na cienie pod oczami , może ktoś z was już używał a nie wiecie czy mają już może próbki tego kremu, najpierw chciałabym wypróbować zanim wywale być może na marne tyle kasy ??
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:57   #3
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: hylexin

up up może jednak ktoś stosował ten krem? a może wiecie czy mozna dostać próbki tego kremu w sephorze, jak myślicie?
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:27   #4
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: hylexin

jak zobaczylam cene 360zl to normalnie bym musiala najpierw zobaczyc na wielu ludziach efekty bo za taka kase tylko 15ml.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:23   #5
pinki_78
Przyczajenie
 
Avatar pinki_78
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 6
Dot.: hylexin

w sephorze daja probki, ta probka smaruje sie juz 4 dzien, jak narazie efektow brak
pinki_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:54   #6
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: hylexin

to wychodzi ze szkoda kasy az takiej wydawac bo chociaz minimalne zmiany powinno sie zauwazyc uzywajac probki.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:10   #7
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: hylexin

A może teraz ktoś jeszcze wypróbował ten krem?
Jakie efekty?
Czy warto kupić?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 22:13   #8
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: hylexin

nikt nie używał?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 09:00   #9
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Smile Dot.: hylexin

zakupiłam ten kremik choć nie znam nikogo kto używał go i widział jakieś rezulaty,kupiłam najpierw kremik Chanel eye lift anti-poches który jest przeznaczony własnie do walki z ciemnym kręgami pod oczkami,niestety po zużyciu całego opakowania-także 15 ml-rezultatów zero.Dlatego postanowiłam znowu iść na żywioł i zobaczymy.Nie wiem czy i on mi pomoże,ale próbowac trzebaoczywiście napiszę jak tylko zauważę rezulaty,bądz ich brak
padorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 13:24   #10
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: hylexin

W zyciu nie kupilabym tak drogiego kremu,chyba ze po jednym dniu nie mialabym zadnych cieni
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:15   #11
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: hylexin

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
zakupiłam ten kremik choć nie znam nikogo kto używał go i widział jakieś rezulaty,kupiłam najpierw kremik Chanel eye lift anti-poches który jest przeznaczony własnie do walki z ciemnym kręgami pod oczkami,niestety po zużyciu całego opakowania-także 15 ml-rezultatów zero.Dlatego postanowiłam znowu iść na żywioł i zobaczymy.Nie wiem czy i on mi pomoże,ale próbowac trzebaoczywiście napiszę jak tylko zauważę rezulaty,bądz ich brak
czekamy czekamy
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 22:04   #12
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: hylexin

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
zakupiłam ten kremik choć nie znam nikogo kto używał go i widział jakieś rezulaty,kupiłam najpierw kremik Chanel eye lift anti-poches który jest przeznaczony własnie do walki z ciemnym kręgami pod oczkami,niestety po zużyciu całego opakowania-także 15 ml-rezultatów zero.Dlatego postanowiłam znowu iść na żywioł i zobaczymy.Nie wiem czy i on mi pomoże,ale próbowac trzebaoczywiście napiszę jak tylko zauważę rezulaty,bądz ich brak

I jak, efekty widać?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 04:43   #13
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: hylexin

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
I jak, efekty widać?
niestety nie polecam tego kremu pod oczy,pieniążki wyrzucone w błoto,no,ale przynajmniej wiem,że u nas na rynku nie stworzono jeszcze specjalistycznego kremu który walczyłby skutecznie z tą bolączką.pozdraiwam
padorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 07:31   #14
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: hylexin

Na ten problem polecam cernor-miałam malutkie cienie - nie mam żadnych,straszliwe worki-mam małe .Efekty widoczne po 2 mcach-tak jak zapewnia producent.I "jedyne" 60 zł.
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:34   #15
bzy85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: hylexin

Macie może jeszcze jakieś sposoby albo kremy godne polecenia na cienie i worki? Ja używałam kremu vichy przez kilka miesięcy i nie dał praktycznie żadnych efektów teraz używam kremu z ziaji i jest może minimalna poprawa... może samo wklepywanie czegoś tam pod oczy pomaga?! :|
bzy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:59   #16
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: hylexin

Ja stosuje serum-żel na powieki i pod oczy z zielem świetlika firmy Ava, kosztuje tylko 10 zł a efekty w moim przypadku były znakomite.Cienie pod oczami zniknęły, naprawdę nie spodziewałam się takich rezultatów.Warto spróbować .
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:41   #17
borki
Przyczajenie
 
Avatar borki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: hylexin

hej!

bardzo sie zdziwilam takimi slabymi opiniami na temat tego kremu !

jak dla mnie, a mialam wielki problem z fioletowymi sincami pod oczami, krem jest bardzo dobry! co prawda mialam tylko probke i caly czas zbieram sie i zbieram, zeby wydac taka kase na jeden maly kremik
ale musze przyznac, ze moje cienie rozjasnily sie po kilku dniach..oczywiscie i tak nakladalam sobie touche eclat, ktory jest niezastapiony!
no i moi znajomi zaczeli mi mowic, ze ladnie wygladam i jestem taka wypoczeta... ja jestem sklonna wydac taka kase!

pozdr
__________________
...nothing is beyond our reach...
borki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:44   #18
Krysiaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: hylexin

Dziwią mnie te wszystkie złe opinie na temat tego kremu. Miałam od dziecka problem z poważnymi "sińcami" pod oczami, a moje górne powieki wyglądały jak pomalowane brązowym cieniem.
Po wielu latach bezskutecznej walki z tym problemem i terapiach różnymi tanimi "rewelacjami" doszłam do wnioski, że taka już moja uroda i koniec. Aż natknęłam się na ten preparat. Przyznam, że oczekiwałam po nim wiele, bo cena do najniższych nie należy, choć do najdroższych też jej daleko. Niemniej jednak rezultaty stosowania po miesiącu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Powieki rozjaśniły się o dobrych kilka tonów. Wprawdzie cienie nie zniknęły całkowicie, ale są praktycznie znikome i to bez makijażu. Dodam, że nie stosowałam tego preparatu regularnie, więc możliwe, że dziś te efekty byłyby jeszcze lepsze.

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że efekt lub brak efektu podczas korzystania z Hylexinu ma związek z przyczyną "cieni". Ja w każdym razie mogę go polećić z czystym sumieniem osobom cierpiącym na przewlekle występujące ciemne koła, bo wg mnie raczej nie jest to środek doraźny po nieprzespanej lub "hucznej" nocy.
Krysiaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:11   #19
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: hylexin

Odgrzebałam ten temat ponieważ muszę się podzielić dość zaskakującą i ważną informacją Po przeczytaniu Waszych postów stwierdziłam, że wybiorę się do Sephory po próbki tego kosmetyku. Pani wycisnęła mi z testera pompką ok. 4 dozowania do malutkiego okrągłego zakręcanego pudełeczka. Ku mojego zdziwieniu faktycznie krem jest bardzo wydajny i podejrzewam, że tester który Pani mi sprezentowała wystarczy nawet na miesiąc. Druga ważna informacja: krem jest o wiele tańszy niż tutaj piszecie. Wczoraj szczena mi opadła jak zobaczyłam cenę. Jego koszt w Sephorze to 250 zł i to nie jest żadna promocja bo pytałam sie PAni. To jest stała cena. Jestem w szoku ponieważ to nie jest 400 zł o którym była mowa wcześniej. Ponadto wychodzi na to, że w sephorze jest ten krem najtańszy, nawet na allegro jest droższy bo kosztuje ok. 380 zł. Co jak co, ale nie sądzę aby w sephorze były podróbki.
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.