urozmaicenie fryzury - pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 17:42   #1
cshee
Raczkowanie
 
Avatar cshee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 110

urozmaicenie fryzury - pomoc


Czas się wybrac do fryzjera, ale chciałabym urozmaicić nieco "fryzurę", którą noszę od kilku lat. Włosy obcinam "na długość grubości palca", obecnie odrosły mi na 2,5 długości. W tym stanie denerwuje mnie szczególnie grzywka, której nie lubię. Kiedyś próbowałam zapuścić pejsy, ale były one jakieś biedne, znaczy rzadkie, nijakie, najczęściej kończyły przełozone za ucho. Dysponuje moze ktoś fotkami fryzur nie wymagajacych stylizacji dla bardzo krótkich włosów?

Edit:
znalazłam na wizażu i przejrzałam katalog krótkich fryzur. Do większosci jednak musiałabym zapuszczać włosy, te bardziej krótkie są w dużej częsci z grzywką, w przypadku pozostałych, które powinny mnie zainteresować, obciecie jest podobne do mojego i urok opiera sie tylko na stylizacji.

Myślałam o czymś w rodzaju irokeza, znaczy obecna długosć przez środek głowy, po bokach skrócić, albo stworzyć wysepkę z dłuższych włosów na czubku. Obawiam się tylko, ze może to wyglądać wybitnie debilnie. Mam dwadzieścia lat, wiec mogę jeszcze sobie poszaleć.

Edytowane przez cshee
Czas edycji: 2008-10-03 o 18:20
cshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.