Honka81 - zmiana wizerunku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 14:05   #31
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Cytat:
Napisane przez sweetlittlegirl Pokaż wiadomość
Honka, mamy bardzo podobne fryzury. Nie wiem jak jest u Ciebie ale mnie układanie włosów doprowadza do szału, bo mi nie wychodzi- Ty masz fryzurkę jak od fryzjera bardzo fajnie moim zdaniem wyglądasz po metamorfozie. Ja swoje kłaki zapuszczam, ale na razie muszę się z nimi męczyć...
wiesz,z układaniem włosów nigdy nie miałam problemów-właśnie tak jak napisałaś prawie zawsze wyglądam jak od fryzjera-mam halo na punkcie moich włosów,nic nie może odstawać może to głupie ale od zawsze tak miałam.A co do ich ułożenia to nic takiego trudnego-podtapirowac lekko cały tył,lekko wygładzic zeby fajnie były uniesione do góry,czubek na gumie lub lakierze,reszta za uszy i już też bym chciała mieć długie włoski ale po pierwsze jest mi brzydko a po drugie nie mam cierpliwości zapuszczać-jak chyba prawie każda z nas
dzięki dziewczyny za w końcu heh miłe komentarze

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Jest niezle, ale ten baleyage w odcieniach slonecznego blondu bylby super
zaproponowałam mojej fryzjerce baleyage właśnie ze slonecznego blondu i jakiś inny kakaowy kolorek,ale ona stwierdziła,że będzie mi lepiej w zwykłym blondzie i na reszte nałożyła mi jakiś lekko kakaowy szampon koloryzujący,który już mi sie zmył.... wyszłam niezadowolona i na dodatek z małą różnicą(oprócz zcięcia) na głowie,może następnym razem mi się uda
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:22   #32
Hester Prynne
Przyczajenie
 
Avatar Hester Prynne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

proponuję zmienić styl na trochę bardziej emo. z bardzo długą grzywką.
Hester Prynne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:35   #33
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

QUOTE=honka81;13114085]
[/COLOR]
zaproponowałam mojej fryzjerce baleyage właśnie ze slonecznego blondu i jakiś inny kakaowy kolorek,ale ona stwierdziła,że będzie mi lepiej w zwykłym blondzie i na reszte nałożyła mi jakiś lekko kakaowy szampon koloryzujący,który już mi sie zmył.... wyszłam niezadowolona i na dodatek z małą różnicą(oprócz zcięcia) na głowie,może następnym razem mi się uda [/QUOTE]


Moze sie za bardzo kobieta przyzwyczaila do robienia pasemek typowo "platynowych", ehh. Nie wiem dlaczego stwierdzila, ze nie bedzie pasowac
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:01   #34
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Wg mnie na tym zdjęciu, którym zaproponował ktoś wcześniej wyglądasz bardzo dobrze i o wiele młodziej.

Nowe cięcie mi się nie podoba, już lepiej Ci było w tym początkowym (oczywiście nie ten kolory). Tylko ten tapir...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:22   #35
sweetlittlegirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetlittlegirl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Mogę prosić zdjęcie fryzurki jak wygląda z tyłu głowy? interesuje mnie jak masz ścięte włosy, na czubku krócej jakoś? chciałam uzyskać podobny efekt ale fryzjerka nie wiedziała o co mi chodzi
co do makijażu, zrezygnowałabym z tak grubej kreski na dolnej powiece- pomniejsza oko. Zamiast tego możesz zaznaczyć tylko 1/4 długości powieki od zewnętrznego kącika. Górna powieka wymaga cieniowania- od wewnętrznego kącika jasnym po zewnętrzny kącik najciemniejszym cieniem. W wewnętrznym kąciku użyj odrobiny białego cienia- prosty trik a bardzo ożywia makijaż.
sweetlittlegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:21   #36
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Cytat:
Napisane przez sweetlittlegirl Pokaż wiadomość
Mogę prosić zdjęcie fryzurki jak wygląda z tyłu głowy? interesuje mnie jak masz ścięte włosy, na czubku krócej jakoś? chciałam uzyskać podobny efekt ale fryzjerka nie wiedziała o co mi chodzi
co do makijażu, zrezygnowałabym z tak grubej kreski na dolnej powiece- pomniejsza oko. Zamiast tego możesz zaznaczyć tylko 1/4 długości powieki od zewnętrznego kącika. Górna powieka wymaga cieniowania- od wewnętrznego kącika jasnym po zewnętrzny kącik najciemniejszym cieniem. W wewnętrznym kąciku użyj odrobiny białego cienia- prosty trik a bardzo ożywia makijaż.
tak na czubku mam króciutkie,a z przodu zostawione dłuższe,ale i tak zawsze biore włosy za uszy więc tego efektu nie widać za bardzo,daje kilka fotek,z tylu i z boku tylko,że nie czesałam się zbytnio.... proszę się nie śmiać hehe to tylko fotki do zobaczenia zcięcia
a co do makijażu to ja się tak ogólnie maluje,tylko,że nie daję tego białego cienia w kąciku dzięki za radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02258.jpg (60,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02264.jpg (71,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02260.jpg (96,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02265.jpg (60,7 KB, 28 załadowań)
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 00:19   #37
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

droga honko..
masz tak mocne rysy twarzy z ja bym calosc zlagodzila fryzura a ty dodajesz pazura jeszcze takim "mocnym" uczesaniem..
powiem tak: na litosc boka zapusc ta gore!! w naszym salonie jest klientka ktora ma tak wystrzyzone wlosy u gory ale ona ma asymetrie zrobiona i nad jednym uchem ma wygolone wlosy a na drugie kladzie sie dlugie pasmo ale jej do twarzy to pasuje a wtecz sobie w innej fryzurce jej nie wyobrazam ale tobie nie pasuje taka niby malpa.... masz za cienkie brwi, oczy pomniejszasz kredka mimo ze sa male, masz dosyc mocno zarysowany nos i te wlosy wszystko to uwydatniaja. ja wiem jak ciezko ze starych przyzwyczajen zrezygnowac ale zamiast dodawac urody odbierasz ja sobie.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 11:31   #38
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
droga honko..
masz tak mocne rysy twarzy z ja bym calosc zlagodzila fryzura a ty dodajesz pazura jeszcze takim "mocnym" uczesaniem..
powiem tak: na litosc boka zapusc ta gore!! w naszym salonie jest klientka ktora ma tak wystrzyzone wlosy u gory ale ona ma asymetrie zrobiona i nad jednym uchem ma wygolone wlosy a na drugie kladzie sie dlugie pasmo ale jej do twarzy to pasuje a wtecz sobie w innej fryzurce jej nie wyobrazam ale tobie nie pasuje taka niby malpa.... masz za cienkie brwi, oczy pomniejszasz kredka mimo ze sa male, masz dosyc mocno zarysowany nos i te wlosy wszystko to uwydatniaja. ja wiem jak ciezko ze starych przyzwyczajen zrezygnowac ale zamiast dodawac urody odbierasz ja sobie.
Czekolada83 to co ja mam ze sobą zrobić????
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:30   #39
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

wziasc sobie jej rady do serca, przeciez duzo ci poradzila, a ja sie z tym zgadzam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:50   #40
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Cytat:
Napisane przez honka81 Pokaż wiadomość
Czekolada83 to co ja mam ze sobą zrobić????
Dziewczyny Ci radzily na poprzedniej stronie, mowily o pozbyciu sie tapira itd, a Ty i tak zrobilas swoje i scielas sie znowu uwidaczniajac tapir, wiec...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:17   #41
Mooniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Może ktoś wie gdzie mogę nabyć Vipera Cosmetics - Satin Look Perfect Matt - podkład matujący? proszę o odpowiedż...
Mooniiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 13:27   #42
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Honka81 - zmiana wizerunku

Honka, nie obraź się, ale taki kolor włosów i takie mocne krechy trochę kojarzą się z panią spod latarni. JESTEŚ BARDZO ŁADNĄ KOBIETĄ. Trochę klasyki, delikatny makijaż i nawet lżej <i młodziej!> się poczujesz. Ja zapuszczam włoski od 3 lat i wreszcie się udało Trochę cierpliwości.
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.