Przeciwzmarszczkowe Olśnienie???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 17:06   #1
yorsa
Przyczajenie
 
Avatar yorsa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko Biala
Wiadomości: 23

Przeciwzmarszczkowe Olśnienie????


Wiem, wiem, wiem... retinoidy, witamina C plus kwasy - i FILTRY - UŻYWAM!!! Kwasy, retinoidy - wyłącznie na noc. Rano przez godzinę łażę wysmarowana Juvitem - dopiero potem się myję - bo Juvit się klei i nie nadaje się pod makijaż. I wszystko jest OK - mam zmarszczki mimiczne (niewielkie - głównie koło oczu) ale cera po półrocznym traktowaniu wyżej wym. O NIEBO LEPSZA
Mam jednak problem - jaki krem wybrać na dzień - żaden przeciwzmarszczkowy nie został KWC - na kremy po 100, 200 zł - mnie nie stać - wolę drogie sprawdzone filtry.
Może któraś Drogie Panie doznała jakiegos kremowego przeciwzmarszczkowego OLŚNIENIA?????????
Może postawić na L'OREALA czy na GARNIERA z imbirem lub na ERIS czy może jednak MYOKINE VICHY??? A może inny???
Pozdzielcie się drogie Panie swoimi odczuciami do używanych przez was kremów przeciwzmarszczkowych. I tych pod oczy TEŻ!!!!!!!!
Bo KWC wiele nie pomoże w tej kwestii. A może jakiś przydatny link się znajdzie.
yorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 17:46   #2
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Przeciwzmarszczkowe Olśnienie????

O myokin zaczytałam się dużo złego więc nie wiem czy warto. Używam teraz Oceanic AA VitaLift i jestem zadowolona. Jeszcze jedna nowość z Oceanic mają krem w truflami i kawiorem na noc za 17 zeta. Nie wiem jak trufle ale kawior jest świetnym nawilżaczem i regeneratorem pełen witamin więc może to?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:36   #3
luna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 11
GG do luna82
Dot.: Przeciwzmarszczkowe Olśnienie????

Ja osobiście stosuję obecnie całą serię Loreal przeciw zmarszczkom mimicznym-na dzień ,na noc i pod oczy.Plusy-nie uczulają mnie co jest w moim przypadku dość częste,szybko się wchłaniają i nie zostawiają tłustej warstwy(a nie mam rano zbyt dużo czasu by czekać z nałożeniem makijażu)delikatny zapach,dobrze nawilżają.Sądzę że postawiłabym go na równi z Garnier(z imbirem),stosowałam go poprzednio.Także nie miałam większych zastrzeżeń.Choć nie oczekujmy cudów od samych kremów
luna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:58   #4
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Przeciwzmarszczkowe Olśnienie????

Mam dziwne i nieodparte wrażenie że oprócz retinoidów,filtrów,wit. C, solidnego nawilżania i odpowiedniej diety nic przełomowego nie istnieje. No i oczywiście czarodziej botox. Jak przyjdzie na mnie czas (czyt. widoczne zmarszczki) nie będę się oszukiwać i masakrować portfel aby kupić kolejny bezskuteczny, marketingowy bubel, tylko zainwestuje właśnie w to. A i ceny idą w dół.
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.