Podklad a sucha skora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 17:36   #1
anulek.r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1

Podklad a sucha skora


Mam cere mieszana, czyli standardowe T.
Nakladam sobie maseczki max nawilzace. Po nich moja skora wyglada calkiem normalnie (czyt. nie luszczy).
Ostatnio stwierdzilam, ze niestety nadszedl czas ze musze juz uzywac podkladu i pudru.
No i pojawil sie problem. Mimo iż nameczylam, zeby znalezc podklad nawilzacy z odpowiednim kolorem, efekty malowania sa marne. Kupilam podklad Maybelline.
Na czole i na miejscach wokol ust po nalozeniu podkladu skora mi sie luszczy. Po zmyciu w tych miejscach podkladu skora znow wyglada normalnie. Pewnie zle go nakladam. Wklepuje palcami, choc troche zawsze trzeba przeciagnac. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
A moze to nie jest kwestia podkladu tylko skory. Tylko ze nie wiem co jeszcze moglabym dla niej zrobic.
Za wszelkie wskazowki bede wdzieczna.
anulek.r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 18:13   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad a sucha skora

Może częściej używac peelingu, by zlikwidowac odstające skórki? Ja też mam problem z przesuszającą się skórą i póki co, to peeling mi pomaga (morelowy St. Ives), po nim oczywiście krem lub maseczka nawilżająca. Z podkładów nawilżających były dla mnie dobre Hydra Drops Lumene i Hydralight Isadory.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.