peeling przed czy po depilacji woskiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 17:42   #1
Nadia:]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16

peeling przed czy po depilacji woskiem?


Czesc Chcialabym wiedziec kiedy powinno wykonac sie peeling przed czy po depilacji woskiem (na twarzy)? Jak zrobie przed to czy skora nie bedzie bardziej podrazniona? A jak trzeba zrobic "po"(zeby zapobiec wrastaniu wlosow) to w jakim odstepie czasu od depilacji? Mozna zrobic juz na drugi dzien jak zniknie zaczerwienienie czy jeszcze poczekac? Z góry dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze mi ktos pomoze
Nadia:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:00   #2
Nadia:]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: peeling przed czy po depilacji woskiem?

Up
Nadia:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:14   #3
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: peeling przed czy po depilacji woskiem?

Mi się wydaje, że lepiej odczekać parę dni, tak 3- 4, bo przecież razem z tym woskiem zrywa się trochę naskórka, który musi mieć czas na regenerację. Ale ja mam niewielkie doświadczenie, jeśli chodzi o depilację woskiem, tak więc poczekaj na opinię innych wizażanek
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:29   #4
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: peeling przed czy po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że lepiej odczekać parę dni, tak 3- 4, bo przecież razem z tym woskiem zrywa się trochę naskórka, który musi mieć czas na regenerację. Ale ja mam niewielkie doświadczenie, jeśli chodzi o depilację woskiem, tak więc poczekaj na opinię innych wizażanek
Pelling przed depilacją nie przyczynia sie do lepszych efektów depilacji..ale jeśli chcesz zrobic bo buzia tego potrzebuje(zaskórniki itp.) to zrób dzień wcześniej..
Natomiast po depilacji to odczekaj minimum 4 dni..bo wosk jest już swoistą depilacją..
Ps.na twarzy bardzo rzadko wrastają włosy..ja jeszcze się nie spotkałam..a długo mam do czynienia z woskiem..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:30   #5
Nadia:]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: peeling przed czy po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że lepiej odczekać parę dni, tak 3- 4, bo przecież razem z tym woskiem zrywa się trochę naskórka, który musi mieć czas na regenerację. Ale ja mam niewielkie doświadczenie, jeśli chodzi o depilację woskiem, tak więc poczekaj na opinię innych wizażanek
Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Pelling przed depilacją nie przyczynia sie do lepszych efektów depilacji..ale jeśli chcesz zrobic bo buzia tego potrzebuje(zaskórniki itp.) to zrób dzień wcześniej..
Natomiast po depilacji to odczekaj minimum 4 dni..bo wosk jest już swoistą depilacją..
Ps.na twarzy bardzo rzadko wrastają włosy..ja jeszcze się nie spotkałam..a długo mam do czynienia z woskiem..
Dziekuje bardzo Nushi uspokoiłas mnie
Nadia:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.