Jak Wygraliscie Z Trądzikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 12:23   #1
pawelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5

Jak Wygraliscie Z Trądzikiem


jakimi środkami zwalczyliście to dziadostwo? ja jade 2,5 miesiąca na izoteku i poprawy ZERO. zaczelem teraz dodatkowo unidox. czysta rozpacza. prosze zeby wpisywaly sie osoby ktore naprwade poradzily sobie z tym problemem z radami JAK TO ZROBIC!!
pawelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 12:32   #2
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Jak Wygraliscie Z Trądzikiem

Ja moze nie mialam strasznego problemu z tradzikiem, no ale cey nie mialam w dobrym stanie Bardzo sie przetłuszczala, do tego zapchane pory i kaszka podskorna mimo stosowania zelow i innych kosmetykow...
Przez pare tygodni stosowalam Zineryt - nie jest bardzo drogi, dostalam to od dermatologa, i poprawe zauwazylam!! Bralam tez witaminy wzmacniajace skore, wlosy i paznokcie
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:00   #3
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Jak Wygraliscie Z Trądzikiem

A ja polecam Effaclar K. Jest o nim cały wątek więc możesz sobie dokładnie przeczytać ja działa
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 16:11   #4
An&tka
Przyczajenie
 
Avatar An&tka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak Wygraliscie Z Trądzikiem

Ja trądzik mam od 12 roku zycia, ale teraz jest znacznie lepiej. Bylam wiele razy u dermatologa no i jak zwykle albo masc albo tabletki...i owszem tradzik o duzo sie zmniejszyl ale zostaly mi blizny(ale to przez moją glupote;p) Ja bym radzila poradzic sie dermatologa i jezeli bedzie poprawa stanu skory to dla polepszenia stosowac serie kosmetykow z tej samej firmy(razem dają lepszy efekt). Uzbroj sie w cierpliwosc, no i rzecz jasna nie przeginaj z tym co nakladasz na buzie;p Ja jak na razie uzywam dwa razy dziennie zelu do twarzy clean&clear, toniku przeciw wągrom i kremu nawilzajacego. Jak na razie jest super tylko nie moge przestac uzywac fluidu i pudru. Strasznie trapią mnie te blizny i bladosc ze tylko tym sie ratuje...i albo jest lepiej albo gorzejchcialabym kiedys przestac sie tym mazac ale bez podkladu nigdzie nie wyjde
An&tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.