differin???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 14:16   #1
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Question

differin????


byłam ostatnio u pani dermatolog i przepisała mi differin tylko według niej mam go używać...NA DZIEŃ!!!! i na to anthelios xl fluide extreme. A na noc emulsję Acne sulf. No nie. Wiem, że retinoidy na dzień to nie jest dobry pomysł. Będę więc chyba ten differin na noc stosować ale coż z Acne sulf - kłaść ją na differin??? nie podrażni to za bardzo skóry???
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:58   #2
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Exclamation Dot.: differin????

nikt nic nie wie na ten temat. Pomóżcie!
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 16:04   #3
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: differin????

ja juz zaczełąm 5 opakowanie differinu i cały czas stosuje na noc.myśle ze w Twoim przypadku równiez. ale z własnego doswiadczenia wiem ze im mniej nałoze na twarz tym lepiej,mi sam differin na noc wystaczy.a Ty masz differin w kremie czy w żelu?
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 16:08   #4
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Dot.: differin????

differin w żelu, tylko nie wiem czy jeszcze coś na to można kłaść?????
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 16:58   #5
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: differin????

no jezeli skóra np bedzie Cie piec, bedzie sie wysuszała i bedzie zaczerwieniona to powinnas nałożyc cos nawilzającego. uwazam ze na początek stosowania lepszy by był differin w kremie gdyz jest nieco łagodniejszy od żelu. no ale jak tak Ci kazała pani demratolog no to ok pozdrawiam.differin sam w sobie jest bardzo dobrym lekiem.stosuje go samego i jest naprawde ok
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 17:08   #6
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Unhappy Dot.: differin????

podrażnia to fakt, już po dwóch dniach. I nic nie mogę na twarz nałożyć bo mnie piecze nawet krem pod oczy a to dziwne bo okolice oczu omijałam...
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 18:32   #7
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: differin????

wiesz ja jak zaczynałam stosowac differin to przez pierwsze dni stosowania dermatolog kazał mi nakładac tak na 15 min pozniej z czasem na 30 min i zmywac. i tak po ok 2 tyg. jak skóra juz sie przyzczaiła to nakładam na całą noc i zmywam dopiero rano,Tobie tez bym, radziła na początek nakładac tak na 15-30 min i pozniej zmyc i nałożyc na noc jakis dobry krem nawilżający.
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-15, 20:03   #8
mavis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: differin????

Na początku też tak moją skórę podrażniał, ale kiedy zaczęłam nakładać w mniejszych ilościach to przestał. Dodatkowo też nakładałam krem nawilżający by zmniejszył podrażnienie.Teraz już nie musze bo skóra sie przyzwyczaila.
mavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 23:49   #9
asiulax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: differin????

hej ja od trzech dni używam differin krem, ale moja skóra wygląda okropnie jest sucha, zaczerwieniona i piecze dodam że często miewam na niej podobne niespodzianki po różnych kremach ale łagodniejsze czy musze odstawic differin a jeśli nie to jakiego kremuużywać na dzień do jej nawilżenia błagam pomocy
asiulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:40   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: differin????

Asiula polecam wątek differin raz jeszcze , tam są odpowiedzi na Twoje pytania. nie odstawiaj tylko zmniejszczestoltiwosc. nazwy prepatartów do nawilżania tez podałam w wątku differin raz jeszcze, miłej lektoory
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:14   #11
Mika28
Raczkowanie
 
Avatar Mika28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 31
Dot.: differin????

Moja przygoda z Differin trwa od 1,5 miesiąca. Pani dermatolog przepisała mi go na brodawki płaskie, których nabawiłam się podczas wakacji w Chorwacji
Obejrzała dokładnie moją skórę i stwierdziła, żę to pomoże mi również na krostki które pojawiają mi się na czole i brodzie, zaskórniki i dodatkowo podziała na zmarszki
Ona sama używa Differinu od długiego czasu, dzięki któremy nie ma problemów z cerą trądzikową. I faktycznie pomimo wieku - ok. 40 lat, buźkę miała jak 20-latka.
Ja stosuję Differin na noc. Jest on w formie żelu (wiem, że jest też w kremie, ale ma słabsze działanie). Przed aplikacją zmywam twarz (wg zaleceń p. doktor) żelem do mycia twarzy z drobinkami, które ścierają mi delikatnie naskórek (firma Eris - pięknie pachnie). Rano zmywam twarz zwykłym mydełkiem Dove i nakładam nawilżający krem L'oreal (różowy-Happy).
Miałam taki moment, że skóra na policzkach zaczęła się bardzo podrażniać. Wówczas wg zaleceń doktora odstawiłam żel na tydzień do czasu wygojenia skóry i stosowałam go tylko na strefę T, a na policzki nakładałam łagodny krem.
Po tym czasie ponownie zaczęłam stosować Differin na całą twarz i choć z początku znowu policzki zaczęły się troche buntować, to teraz od kilku dni mam tak gładką buzię jak w dzieciństwie

Moja pani dermatolog stosuje Differin, nakładając cienką warstwę na noc. Robi tak do czasu, aż czuje, że skóra chciałaby odpocząć... Daje jej wtedy 3 tygodnie wytchnia i później znowu stosuje Differin

Mam nadzieję, że komuś pomogłam i przekonałam do stosowania Differinu
__________________
„Kobieta jest kwiatem".
Tak, i dlatego potrzebny jest jej troskliwy ogrodnik.
Mika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 12:06   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: differin????

Cytat:
Obejrzała dokładnie moją skórę i stwierdziła, żę to pomoże mi również na krostki które pojawiają mi się na czole i brodzie, zaskórniki i dodatkowo podziała na zmarszki
o to dobry dermatolog ze poinformowała o innych działaniach retinoidów

Cytat:
Rano zmywam twarz zwykłym mydełkiem Dove i nakładam nawilżający krem L'oreal (różowy-Happy).
a kremy z filtrem? na nic Ci działanie p-zmarszczkowe jesli nei uywasz filtrów, o tym, nie poinformowała?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:34   #13
rudakg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: differin????

Mam pytanie na pewno nie bedzie się ono różnic od pozostałych tu zadanych,byłam u dermatologa i przepisała mi pani doktor differin krem na noc cienką warstwe,wczesniej powiedziałam jej ze od wrzesnia nie biore tabletek antykoncepcyjnych Diane-35,brałam juz nie raz je i zawsze po przerwie miałam z cerą porządek,teraz zaczeły mi wyskakiwac takie podskurne "bulwy"nie są one ropne,tylko podskurne,po przeczytaniu wielu postów bardzo sceptycznie podchodze do zakupu tego leku,po prostu boje sie ze mnie wysypie,dośc juz mam tych krost, tej twarzy,na dodatek pani doktor dała mi tylko ten krem i do zmywania twarzy psychogel bo mam bardzo wrażliwą skóre,z tego co czytam to każda z osób ma dodatkowo jakies inne kremy zapisane badz tabletki,czy mi tylko krem ten wystarczy?
rudakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.